Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Likovi iz serija koji su na neki način zapostavljeni

3 posters

Go down

Likovi iz serija koji su na neki način zapostavljeni Empty Likovi iz serija koji su na neki način zapostavljeni

Postaj by Neu čet lis 10, 2013 2:06 pm

Likovi iz serija koji su na neki način zapostavljeni - koji bi to po vama bili?

Evo po meni je to Chucky iz serije Sons of Anarchy.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Likovi iz serija koji su na neki način zapostavljeni Empty999 / 999999 / 999Likovi iz serija koji su na neki način zapostavljeni Empty

[Vrh] Go down

Likovi iz serija koji su na neki način zapostavljeni Empty Re: Likovi iz serija koji su na neki način zapostavljeni

Postaj by Šobota čet lis 10, 2013 2:45 pm

Vagn iz danske serije Forbrydelsen.

Šobota
Trajno baniran/a

Registriran/a : 07.10.2013
Broj postova : 247
Reputacija Reputacija : 5
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Likovi iz serija koji su na neki način zapostavljeni Empty0 / 9990 / 999Likovi iz serija koji su na neki način zapostavljeni Empty

[Vrh] Go down

Likovi iz serija koji su na neki način zapostavljeni Empty Re: Likovi iz serija koji su na neki način zapostavljeni

Postaj by Chulpan pon sij 20, 2014 5:36 pm

Uvijek se nekog zapostavi da bi se drugog prosirilo. Smijesno mi je kad iz ozbiljne serije lik nestane samo tako, bez pojasnjenja..

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Likovi iz serija koji su na neki način zapostavljeni Empty0 / 9990 / 999Likovi iz serija koji su na neki način zapostavljeni Empty

[Vrh] Go down

Likovi iz serija koji su na neki način zapostavljeni Empty Re: Likovi iz serija koji su na neki način zapostavljeni

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.