Nacionalni stadion

:: Sport :: Nogomet forum

Go down

Nacionalni stadion Empty Nacionalni stadion

Postaj by iguala on pet lis 04, 2013 3:58 pm

Dakle, ovako bi to pobliže izgledalo.
Rušenje i krčenje maksmirske šume i isušivanje jezera.
Zatim gradnja novog modernog stadiona za 80.000 ljudi u obliku beogradske marakane.
Oko stadiona bi bili noćni klubovi i kafići u kojima bi se puštao rock and roll, a bila bi dopuštena
konzumacija cigareta i lakih droga, kao i snifanje ljepila. Naravno postojale bi i dvije opremljene teretane te olimpijski bazen. Isto tako, tamo ne bi vrijedila zabrana pušenja i konzumacije alkohola za mlađe od 18 godina. Isto tako, bilo dopušteno spolno općenje za sve one koji su stariji od 12 godina. Dakle, to bi bila slobodna turistička zona, s tim što bi tamo bio zabranjen ulazak pederima, lezbama, cajkarošima, obojenima, ženama iznad 35 godina i ciganima.
Zonu bi čuvale posebne redarstvene snage koje bi imale ovlasti kao i policija s tim što bi imale pravo odmah konfiscirati svu imovinu koju zateknu kod pedera, lezbi, obojenih, cigana i cajkaroša koja bi se kod njih zatekla, ako bi se htjeli prešvercati u tu zonu. Za žene iznad 35 bi bile predviđene novčane kazne ili dragovoljni rad u zoni na mjesec dana.
Novu maskimirsku šumu bi trebalo napraviti na ruševinama postojećeg stadiona te na Donjim Sveticama.
iguala
iguala
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 03.10.2013
Broj postova : 33
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Nacionalni stadion Empty0 / 9990 / 999Nacionalni stadion Empty

[Vrh] Go down

Nacionalni stadion Empty Re: Nacionalni stadion

Postaj by damfisk on pet lis 04, 2013 4:05 pm

Samo da priupitam autora teme, onako informativno, da znam u kojem smjeru će ići diskusija na ovoj temi:

Da li gornji post valja tumačiti kao krajnji sarkazam, ili pak kao ozbiljan stav, bez ironije, skrivenog značenja i bez potrebe da se čita između redova?
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 42
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Giovanni Capistrano on pet lis 04, 2013 4:05 pm

Ja stvarno mislim da je damfisk retardiran i debilan. Ne, mora značiti ako netko zna čitati i pisati, tablicu množenja, zbrajanje i oduzimanje, kao i zapamtiti put od kuće do stadiona, da zbog toga ne može biti debil.

Giovanni Capistrano
Trajno baniran/a

Broj postova : 15
Reputacija Reputacija : 7
Godina imam : 74
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on pet lis 04, 2013 4:06 pm

Giovanni Capistrano je napisao/la:Ja stvarno mislim da je damfisk retardiran i debilan. Ne, mora značiti ako netko zna čitati i pisati, tablicu množenja, zbrajanje i oduzimanje, kao i zapamtiti put od kuće do stadiona, da zbog toga ne može biti debil.
Ban na 3 dana zbog vrijeđanja.

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Započeo/la tema :
Nacionalni stadion Empty999 / 999999 / 999Nacionalni stadion Empty

[Vrh] Go down

Postaj by iguala on pet lis 04, 2013 4:08 pm

Giovanni Capistrano je napisao/la:Ja stvarno mislim da je damfisk retardiran i debilan. Ne, mora značiti ako netko zna čitati i pisati, tablicu množenja, zbrajanje i oduzimanje, kao i zapamtiti put od kuće do stadiona, da zbog toga ne može biti debil.
Treba organizirati prisilan rad i natjerati pedere, lezbe, cigane, cajkaroše, židove i fanove Madone da grade ubrzano stadion. Mi možemo jahati na konjima i mlatiti ih bičevima.
iguala
iguala
Nevina dušica
Nevina dušica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk on pet lis 04, 2013 4:09 pm

Dopunio bih svoje pitanje iz posta br. 2 na ovoj temi slijedećim dodatnim pitanjem:

Ima li se gornji post smatrati sarkazmom, ili je pak riječ o stvarnim, istinitim i neskrivenim stavovima autora istog?

Još jednom, unaprijed zahvaljujem
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Prijateljska Zezancija on pet lis 04, 2013 4:22 pm

Tako smo se napili da samo s punim bocama piva krenuli prema stadionu.
Ja sam prvo napao nekog cvikeraša u Heinzlovoj, psovao mu sve živo i neživom.,
a zatim neku fuksu koja je šetala pudlice. Izračkao sam je psujući joj mater skorojevićevsku i metroseskualnu.
Gonila me policija, ali sam pobjegao u namu i tamo se sakrio među običnim kupcima nekakve bižuterije.

Prijateljska Zezancija
Trajno baniran/a

Registriran/a : 04.10.2013
Broj postova : 8
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 63
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by iguala on pet lis 04, 2013 4:35 pm

damfisk je napisao/la:Dopunio bih svoje pitanje iz posta br. 2 na ovoj temi slijedećim dodatnim pitanjem:

Ima li se gornji post smatrati sarkazmom, ili je pak riječ o stvarnim, istinitim i neskrivenim stavovima autora istog?

Još jednom, unaprijed zahvaljujem
posto me ovaj tvoj post sada posebno zivcira ovako cemo--500 Kn dajem onomu ko mi da pravo ime,prezime i adresu od ovog idiota..pa cu jebeno kampirati ispred tvoje zgrade ako treba ..a da tek znas sta s 10 somova se moze kupiti..i neki ljudi bi to s zadovoljstvom obavili..pa pisi ubuduce o kitama..a flamby ako si ovo ti..sljedeci put u split dolazim radi drukcijeg posla nego inace..
iguala
iguala
Nevina dušica
Nevina dušica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk on pet lis 04, 2013 4:37 pm

preznojavanje  Uh kako si opasan...
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on pet lis 04, 2013 4:41 pm

iguala je napisao/la:
posto me ovaj tvoj post sada posebno zivcira ovako cemo--500 Kn dajem onomu ko mi da pravo ime,prezime i adresu od ovog idiota..pa cu jebeno kampirati ispred tvoje zgrade ako treba ..a da tek znas sta s 10 somova se moze kupiti..i neki ljudi bi to s zadovoljstvom obavili..pa pisi ubuduce o kitama..a flamby ako si ovo ti..sljedeci put u split dolazim radi drukcijeg posla nego inace..
3 dana ban, vrijeđanje i prijetnje.

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Započeo/la tema :
Nacionalni stadion Empty999 / 999999 / 999Nacionalni stadion Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Sizif2 on pon lis 07, 2013 11:32 pm

Maksmir je najlepši u rano proljeće, baš u svitanje, kad se uske zrake sunca poput probijaju kroz povlačeću tamu i guste tamno plave oblake, padajući na rosom orošenu travu i šumu prošaranu paukovim mrežama koje pod svjetlošću novog dana bliješte u duginim bojama. Okrugli tamni oblaci i rascvjetala stabla oslikavaju se kao u ogledalu na površini jezera stvarajući tamne krugove i sjene obasjane suncem.

Kad se u svitanje ranoproljetnog dana nađem u Maksimiru , samo zbog toga mi je drago da samo bio u Domovinskom ratu, obranio svoj način života i sačuvao takvu ljepotu koju su meni i mojim ostalim sugrađanima dali hrvatski velikani podižući i čuvajući maksimirski park.

Nogometni stadion nezaobilazan je dio maksimirskog dekora, srce Maksimira.
Kao što čovjek ne može živjeti, ako mu se izvadi srce, tako ni Maksimir ne može živjeti bez dinamovog stadiona. Ako tamo ne bude stadiona, šuma, trava na livadama i trske uz jezera će uvenuti, a sunce nad Zagrebom nikada neće imati sjaja. Zato ne dopustimo da Maksimiru iščupaju srce.
Sizif2
Sizif2
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 04.10.2013
Broj postova : 162
Reputacija Reputacija : 27
Godina imam : 39
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down