Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metástasis - Breaking Bad postaje latinoamerička sapunica

4 posters

Go down

Metástasis - Breaking Bad postaje latinoamerička sapunica Empty Metástasis - Breaking Bad postaje latinoamerička sapunica

Postaj by Neu pet lis 04, 2013 8:06 am

Metástasis - Breaking Bad postaje latinoamerička sapunica Laughing Laughing Laughing 

Tijelo prerano preminulog Breaking Bada još se nije niti ohladilo, a strvinari su već počeli kružiti, pokušavajući otkinuti barem komadić mesa. Priliku su očigledno najbolje iskoristili Kolumbijci (tko o čemu, Kolumbijci o drogi), te su sa Sonyem dogovorili prava za snimanje sapunice, koja je maltene identična kopija američkog izvornika, s istim likovima i događajima, samo u formatu telenovele na španjolskom jeziku. Dobro nam došao, Metástasis!


Da, i mi smo pomislili da je ovo nekakva zajebancija ili genijalni način viralnog marketinga nekog novog proizvoda, no izgleda da je stvar prilično stvarna. Walter Blanco je obični srednjoškolski profesor kemije, koji saznaje da ima rak, te se baca u biznis proizvodnje droge, kako bi svojoj obitelji osigurao pošten život nakon neizbježne smrti. Za partnera uzima mladog propalicu i sitnog dilera Josea Miguela Rosasa, te njih dvojica sjedaju u autobus (pošto Južnoamerikanci nisu neki ljubitelji kampera), zapiče u pustinju i počnu kuhati meth.

U seriji će se pojaviti i svi dobro nam poznati likovi, poput Henrya (Hank) i Cielo (nebo – sky – Skyler), a priča će ipak biti prilagođena malo manje zahtjevnoj publici sa španjolskog govornog područja, iliti onima koji i inače uživaju u sapunjarama. Datum početka prikazivanja još nije poznat, ali bi kroz koju godinu i naše babe i djedovi mogli učiti što je i kako se pravi meth, taman u terminu poslije Dnevnika. (idesh.net)

trailer:



Laughing Laughing Laughing 

Tko će gledati i što velite na ovo?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Metástasis - Breaking Bad postaje latinoamerička sapunica Empty999 / 999999 / 999Metástasis - Breaking Bad postaje latinoamerička sapunica Empty

[Vrh] Go down

Metástasis - Breaking Bad postaje latinoamerička sapunica Empty Re: Metástasis - Breaking Bad postaje latinoamerička sapunica

Postaj by Iron Man pet lis 04, 2013 8:36 am

To sam jučer pročitao, zvuči jadno Laughing
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Metástasis - Breaking Bad postaje latinoamerička sapunica Empty336 / 999336 / 999Metástasis - Breaking Bad postaje latinoamerička sapunica Empty

[Vrh] Go down

Metástasis - Breaking Bad postaje latinoamerička sapunica Empty Re: Metástasis - Breaking Bad postaje latinoamerička sapunica

Postaj by THUNDER_DINIX pet lis 04, 2013 12:25 pm

haha prelose
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Metástasis - Breaking Bad postaje latinoamerička sapunica Empty889 / 999889 / 999Metástasis - Breaking Bad postaje latinoamerička sapunica Empty

[Vrh] Go down

Metástasis - Breaking Bad postaje latinoamerička sapunica Empty Re: Metástasis - Breaking Bad postaje latinoamerička sapunica

Postaj by Dr.Kiyu pet lis 04, 2013 1:45 pm

hahaah ma da vidimo nekog lika iz sapunice ko ce biti upola kul ko jesse pfff xD
Dr.Kiyu
Dr.Kiyu
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 04.09.2009
Broj postova : 4084
Reputacija Reputacija : 308
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Metástasis - Breaking Bad postaje latinoamerička sapunica Empty51 / 99951 / 999Metástasis - Breaking Bad postaje latinoamerička sapunica Empty

[Vrh] Go down

Metástasis - Breaking Bad postaje latinoamerička sapunica Empty Re: Metástasis - Breaking Bad postaje latinoamerička sapunica

Postaj by Neu pet lis 04, 2013 2:39 pm

Darth Kiyu je napisao/la:hahaah ma da vidimo nekog lika iz sapunice ko ce biti upola kul ko jesse pfff xD
baš me zanima kako će zvučati na drugom jeziku kad kaže yo bitch misa 
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Metástasis - Breaking Bad postaje latinoamerička sapunica Empty999 / 999999 / 999Metástasis - Breaking Bad postaje latinoamerička sapunica Empty

[Vrh] Go down

Metástasis - Breaking Bad postaje latinoamerička sapunica Empty Re: Metástasis - Breaking Bad postaje latinoamerička sapunica

Postaj by Dr.Kiyu pet lis 04, 2013 3:14 pm

hahah nema nema to samo jesse more
"yeah, sience BITCH!!!"
Dr.Kiyu
Dr.Kiyu
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 04.09.2009
Broj postova : 4084
Reputacija Reputacija : 308
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Metástasis - Breaking Bad postaje latinoamerička sapunica Empty51 / 99951 / 999Metástasis - Breaking Bad postaje latinoamerička sapunica Empty

[Vrh] Go down

Metástasis - Breaking Bad postaje latinoamerička sapunica Empty Re: Metástasis - Breaking Bad postaje latinoamerička sapunica

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.