Hrvatska vs Srbija, Beograd - Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu?

Go down

Završiti će...

Hrvatska vs Srbija, Beograd -  Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu? I_vote_lcap33%Hrvatska vs Srbija, Beograd -  Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu? I_vote_rcap 33% 
[ 2 ]
Hrvatska vs Srbija, Beograd -  Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu? I_vote_lcap33%Hrvatska vs Srbija, Beograd -  Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu? I_vote_rcap 33% 
[ 2 ]
[ 2 ]

Ukupno glasova : 6

Hrvatska vs Srbija, Beograd -  Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu? Empty Hrvatska vs Srbija, Beograd - Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu?

Postaj by Neu on pet kol 30, 2013 9:52 pm

Hrvatska vs Srbija, Beograd -  Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu, 6. rujna na Marakani?

Koje su vaše prognoze?

Očekujete li tekmu?

Štimčev popis za Srbiju
Vratari: Pletikosa, Subašić, Krešić

Braniči: Srna, Ćorluka, Lovren, Schildenfeld, Šimunić, Strinić, Milić, Vida

Veznjaci: Rakitić, Modrić, Vukojević, Ademi, Halilović, Kovačić, Badelj, Perišić

Napadači: Mandžukić, Olić, Eduardo, Kalinić, Rebić, Jelavić

Pretpozive su dobili Sammir, Maloča, Bubnjić i Radošević

što velite na igrače?

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Hrvatska vs Srbija, Beograd -  Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu? Empty999 / 999999 / 999Hrvatska vs Srbija, Beograd -  Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu? Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska vs Srbija, Beograd -  Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu? Empty Re: Hrvatska vs Srbija, Beograd - Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu?

Postaj by nikolina on pet kol 30, 2013 9:53 pm

Pobjedit ćemo....
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Hrvatska vs Srbija, Beograd -  Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu? Empty0 / 9990 / 999Hrvatska vs Srbija, Beograd -  Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu? Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska vs Srbija, Beograd -  Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu? Empty Re: Hrvatska vs Srbija, Beograd - Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu?

Postaj by Neu on pet kol 30, 2013 9:55 pm

To se zove optimizam i navijanje za svoje. Very Happy

Manje od deset dana ostalo je do beogradske utakmice Srbije i Hrvatske. Osim samog dvoboja, srpski mediji zabavljaju se uvertirom utakmice, a jedna od glavnih tema je - hoće li se uoči prvog sučevog zvižduka na Marakani puštati srpske nacionalističke pjesme?

Srpski mediji nisu zaboravili spomenuti kako su se na Maksimiru uoči utakmice puštali hitovi Marka Perkovića Thompsona, koje su oni protumačili kao skandaloznu provokaciju HNS-a kao organizatora dvoboja.

Iako bi mnogi u Srbiji na Marakani sigurno voljeli čuti stihove Baje Maloga Knindže, to se zasigurno neće dogoditi. Srbija je u strahu od FIFA-e i UEFA-e, prijeti im izbacivanje i zbog najmanjeg incidenta, stoga će čelni ljudi FSS-a ovaj put morati 'razočarati' naciju.

net.hr

http://videa.hu/videok/sport/croatia-vs-serbia-20-match-510xIeOHV00gKw4O?start=6.554

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :
Hrvatska vs Srbija, Beograd -  Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu? Empty999 / 999999 / 999Hrvatska vs Srbija, Beograd -  Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Melgirl on pet kol 30, 2013 10:41 pm

Nitko sretniji od mene ako ih pobijedimo. I neriješeno bi bio uspjeh. No, obzirom na anemične utakmice koje su prikazali zadnjih nekoliko puta, poraz je na žalost, najizgledniji. Dao Bog da nisam u pravu!

Usput, moram vas malo lektorirati. Ne piše se "pobijeda" nego "pobjeda", bez obzira "pobijedili" ili ne. Ponekad se slovo i gubi u mijenjanju glagolskog oblika i vremena u rečenici. To sam primijetila nekoliko puta na forumu.
Melgirl
Melgirl
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 26.04.2012
Broj postova : 270
Reputacija Reputacija : 79
Započeo/la tema :
Hrvatska vs Srbija, Beograd -  Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu? Empty0 / 9990 / 999Hrvatska vs Srbija, Beograd -  Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by prenosivi Samsung on pet kol 30, 2013 11:08 pm

Neu je napisao/la:Hrvatska vs Srbija, Beograd -  Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu, 6. rujna na Marakani?

Koje su vaše prognoze?

Pobjedit ćemo.

prenosivi Samsung
Trajno baniran/a

Registriran/a : 01.08.2013
Broj postova : 454
Reputacija Reputacija : 264
Godina imam : 35
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on uto ruj 03, 2013 10:10 am

Kapetan Srbije prijeti Hrvatskoj: Sad smo puno bolji!

Kapetan Srbije, jasno, priželjkuje pobjedu: "Mi napredujemo iz dana u dan i sad smo puno bolja reprezentacija nego prije pola godine kad smo igrali na Maksimiru. Ova sadašnja momčad i on koja je počela kvalifikacije se ne mogu uspoređivati, to je nebo i zemlja", samouvjeren je Ivanović.

Priznao je da itekako prati zbivanja u taboru naše reprezentacije: "Hrvatska je jako dobro započela kvalifikacije, ali vam je taj kiks protiv Škota promijenio tijek natjecanja. Što se same igre tiče, ne vjerujem da ćete previše mijenjati svoj stil", izjavio je Ivanović za Sportske novosti.

Chelseajev branič svjestan je loše atmosfere koja vlada u srpskom nogometu, ali poručuje kako igrači znaju što im je činiti kako bi došli do pobjede: "Ipak je utakmica s Hrvatskom posebna, mogu slobodno reći da bi to bila najveća pobjeda ove generacije, ali sam svjestan da jedna utakmica i jedna pobjeda na mogu popraviti ambijent koji vlada u našem nogometu."dnevnik.hr

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on pet ruj 06, 2013 6:03 pm

ajmooooooooooooo hrvatskaaaaaaaaaaa, ajmooooooooooooo!

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by AryMan on pet ruj 06, 2013 7:44 pm

Tekma je preloša
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Hrvatska vs Srbija, Beograd -  Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu? Empty405 / 999405 / 999Hrvatska vs Srbija, Beograd -  Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by nikolina on pet ruj 06, 2013 8:55 pm

Kako smo igrali dobro smo i prosli.
Simunic Very Happy

nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 36
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Purgy on pet ruj 06, 2013 9:41 pm

Meni je u moru nejasnoća najmanje jasna stvar kako ostave Joea, za kojeg se zna da je u godinama, a nikad ni nije bio brz, samog a svi ostali odu u protivničkih 16m.

Zašto nisu ostali iza Modrić, Kovačić ili Perišić koji tak i tak ne mogu ništa na skoku?:faceklanjanje: 
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 10
Započeo/la tema :
Hrvatska vs Srbija, Beograd -  Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu? Empty142 / 999142 / 999Hrvatska vs Srbija, Beograd -  Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Iron Man on pet ruj 06, 2013 9:58 pm

Katastrofa igra, trebali smo izgubiti...

Sva pravila CroFriends foruma|Istekao rok trajanja kartona|Knjiga pohvala CroFriends foruma i forumaša| Knjiga žalbe|Mišljenje forumaša o kartonima i banovima| Upute za forumaše |CroFriends Team|
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Započeo/la tema :
Hrvatska vs Srbija, Beograd -  Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu? Empty336 / 999336 / 999Hrvatska vs Srbija, Beograd -  Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by THUNDER_DINIX on sub ruj 07, 2013 12:03 pm

Purgy je napisao/la:Meni je u moru nejasnoća najmanje jasna stvar kako ostave Joea, za kojeg se zna da je u godinama, a nikad ni nije bio brz, samog a svi ostali odu u protivničkih 16m.

Zašto nisu ostali iza Modrić, Kovačić ili Perišić koji tak i tak ne mogu ništa na skoku?:faceklanjanje: 
slažem se s tobom, on nikako nebi trkom mogao pratiti kolarova koji se sletio prema golu. nije mu ništa preostalo osim hrvačkog rušenja. trebali su ostati niži igrači nazad, iako je Srna zasro cijelu stvar lošim kornerom

Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Hrvatska vs Srbija, Beograd -  Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu? Empty889 / 999889 / 999Hrvatska vs Srbija, Beograd -  Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on ned ruj 08, 2013 1:31 pm

i na kraju nerješeno a đoković i wavrinka igraju skoro 4 sata, jedan na jedan, jedan gem trajao je 20 minuta i na kraju je bolji pobjedio, a u nogometu hrpa ljudi naganja jednu loptu 90 min za nerješeni rezultat!
tko je tu lud hmm
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Hrvatska vs Srbija, Beograd -  Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu? Empty700 / 999700 / 999Hrvatska vs Srbija, Beograd -  Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Iron Man on ned ruj 08, 2013 1:40 pm

Utakmica je završila, tema zatvorena.

Sva pravila CroFriends foruma|Istekao rok trajanja kartona|Knjiga pohvala CroFriends foruma i forumaša| Knjiga žalbe|Mišljenje forumaša o kartonima i banovima| Upute za forumaše |CroFriends Team|
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Započeo/la tema :
Hrvatska vs Srbija, Beograd -  Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu? Empty336 / 999336 / 999Hrvatska vs Srbija, Beograd -  Kako će završiti utakmica Srbije i Hrvatske u Beogradu? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]