Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubi li se kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička?

4 posters

Go down

Ljubi li se  kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička? Empty Ljubi li se kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička?

Postaj by Neu pet kol 30, 2013 10:34 am

Evo jedna malo osjetljivija tema, kontraverzne naravi.

Ljubi li se kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička?

Svoje mišljenje o izvojenim stvarima (bold) budem napisala kasnije, kada se vi raspišete.

I što pak mislite o likovima koji ljube kurvu u usta i ližu joj pičku u kojoj je bilo hiljadu kuraca?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ljubi li se  kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička? Empty999 / 999999 / 999Ljubi li se  kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička? Empty

[Vrh] Go down

Ljubi li se  kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička? Empty Re: Ljubi li se kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička?

Postaj by prenosivi Samsung pet kol 30, 2013 11:04 am

Jedna od tisuću istih nepotrebnih tema koje otvaraš od vremena na vrijeme.

Kurva je žena poput tebe i seks s njom je kao sa svakom drugom ženskom.

Vjenčani list, neu, ne garantira da u njoj nije bio kurac.

Kad bi za lizanje pičke čekao na djevicu u kojoj nikad nije bio kurac poludio bi ili postao onanist.

Vjeruješ da je lizanje kurvine pičke gnjusnije od damfiskovog, valentinovog i hellovog jebanja u prkno koje je, po defaultu, puno govana?


Ali da ti iskreno odgovorim na naslovno pitanje - ja nijednoj ne ližem pičku niti tražim pušenje. Imam poseban pristup ženama i nebi o tom na forumu.

prenosivi Samsung
Trajno baniran/a

Registriran/a : 01.08.2013
Broj postova : 454
Reputacija Reputacija : 264
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Ljubi li se  kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička? Empty0 / 9990 / 999Ljubi li se  kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička? Empty

[Vrh] Go down

Ljubi li se  kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička? Empty Re: Ljubi li se kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička?

Postaj by Neu pet kol 30, 2013 11:24 am

prenosivi Samsung je napisao/la:seks s njom je kao sa svakom drugom ženskom.
Koje uvrnuto razmišljanje i koja napaćena izjava. Seks s kurvom ne može biti kao seks s svakom drugom ženom.

Očigledno nisi imao pravi seks pa ti je svaki isti. Sirotan...


prenosivi Samsung je napisao/la:Kad bi za lizanje pičke čekao na djevicu u kojoj nikad nije bio kurac poludio bi ili postao onanist.
Jbg, kao što rekoh, posla s kurvama samo imaš.


prenosivi Samsung je napisao/la: ja nijednoj ne ližem pičku
dole 
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ljubi li se  kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička? Empty999 / 999999 / 999Ljubi li se  kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička? Empty

[Vrh] Go down

Ljubi li se  kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička? Empty Re: Ljubi li se kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička?

Postaj by prenosivi Samsung pet kol 30, 2013 11:37 am

Kao što rekoh, nemaš ti pojma o životu i seksu što se vidi iz otvorenih tema.

Kurva je stvar osobnog izbora, kao i windows 7, windows 8 ili vista.

Zna se što je kurva. Tko ju ne želi, ne mora. Onaj tko želi ne treba plakat rad tisuću kuraca...

prenosivi Samsung
Trajno baniran/a

Registriran/a : 01.08.2013
Broj postova : 454
Reputacija Reputacija : 264
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Ljubi li se  kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička? Empty0 / 9990 / 999Ljubi li se  kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička? Empty

[Vrh] Go down

Ljubi li se  kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička? Empty Re: Ljubi li se kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička?

Postaj by prenosivi Samsung pet kol 30, 2013 11:42 am

Neu je napisao/la:Jbg, kao što rekoh, posla s kurvama samo imaš.

Što znači gornji kvot?
Imputiraš mi da sam janje za kojeg svi znamo da rabi usluge prostitutki?

Pa neu, i kad bi to želio, ja nisam plaćevno sposoban za kurve. Ni janje to nebi radio da nema prebogatu ženu s čijim novcima se financiraju njegove kurvanjske avanture. zelenko

prenosivi Samsung
Trajno baniran/a

Registriran/a : 01.08.2013
Broj postova : 454
Reputacija Reputacija : 264
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Ljubi li se  kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička? Empty0 / 9990 / 999Ljubi li se  kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička? Empty

[Vrh] Go down

Ljubi li se  kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička? Empty Re: Ljubi li se kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička?

Postaj by Purgy pet kol 30, 2013 11:48 am

prenosivi Samsung je napisao/la:Kao što rekoh, nemaš ti pojma o životu i seksu što se vidi iz otvorenih tema.

Kurva je stvar osobnog izbora, kao i windows 7, windows 8 ili vista.

Zna se što je kurva. Tko ju ne želi, ne mora. Onaj tko želi ne treba plakat rad tisuću kuraca...
Windows 7 je kurva, 8 eskort dama, a vista zaražena kurva.
misa
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 14
Započeo/la tema :
Ljubi li se  kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička? Empty142 / 999142 / 999Ljubi li se  kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička? Empty

[Vrh] Go down

Ljubi li se  kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička? Empty Re: Ljubi li se kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička?

Postaj by prenosivi Samsung pet kol 30, 2013 11:56 am

Za mene je 8 droljetina samo takva..

Dočim je XP nevina cura u kojoj nikad nije bio kurac misa

prenosivi Samsung
Trajno baniran/a

Registriran/a : 01.08.2013
Broj postova : 454
Reputacija Reputacija : 264
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Ljubi li se  kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička? Empty0 / 9990 / 999Ljubi li se  kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička? Empty

[Vrh] Go down

Ljubi li se  kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička? Empty Re: Ljubi li se kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička?

Postaj by Azorio pon sij 05, 2015 3:45 am

Unlike Arrow Arrow Nije to isto sa svojom zenskom mozes sve sa kurvom treba ti dupli kondom i Opet nemoj biti siguran da ne dobijes zarazu Stoje svacije nije nicije

Azorio
Trajno baniran/a

Registriran/a : 05.01.2015
Broj postova : 73
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Ljubi li se  kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička? Empty0 / 9990 / 999Ljubi li se  kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička? Empty

[Vrh] Go down

Ljubi li se  kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička? Empty Re: Ljubi li se kurvu u usta pri korištenju njezinih usluga i liže li joj se pička?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.