Depilacija šećernom pastom kod kuće

Go down

Depilacija šećernom pastom kod kuće Empty Depilacija šećernom pastom kod kuće

Postaj by nikolina on pon kol 05, 2013 12:28 pm

Šećerna je pasta idealno rješenje za vas ukoliko vam depilacije voskom ili britvicom zadaju samo probleme, bol i iritacije na koži. Izrađuje se od šećera, limuna, aloe vere, nevena te malo vode. Po sastojcima je već samo po sebi vidljivo da pripada prirodnoj kozmetici pa ćete biti sigurni da u njoj nema štetnih i umjetnih sastojaka koje vam samo mogu nadražiti kožu.

Pasta ne sadrži kemikalije, umjetne boje ni ljepila. Nježna je, a njeni sastojci vlaže, hrane i ujedno pomlađuju kožu čineći je sjajnijom i mekšom. Upravo zahvaljujući tome, depilacije šećernom pastom su bezbolne.

Ukoliko vam je depilacija u kozmetičkim salonima preskupa ili samo nemate dovoljno vremena za odlazak, šećernu pastu možete kupiti ili je pripremiti kod kuće u samo nekoliko minuta.

Potrebno vam je desetak žličica šećera, jedna žlica meda, pola žlice soka od limuna te pola žlice vode. Promiješajte šećer, limunov sok i vodu te sve zajedno kuhajte na laganoj vatri. Nakon par minuta dodajte i žlicu meda te sve zajedno kuhajte još dvije, tri minute. Nakon što ste dobili kompaktnu smjesu, premjestite je u keramičku posudu i stavite na hlađenje.

Kada se smjesa ohladi, lagano je i ravnomjerno nanesite na područje tijela na kojemu želite ukloniti suvišne dlačice. Pravilno nanošenje paste jest prstima u smjeru suprotnom od samog smjera rasta dlačica. Nakon toga pastu lagano uklonite, ovaj put u smjeru rasta dlačica.

Pomoću ove paste moći ćete se na najbrži i najugodniji mogući način riješiti suvišnih i dosadnih dlačica. Bezbolna je i učinkovita. Njena priprema i primjena ne traju dulje od pola sata, a nove dlačice pojavit će se tek za tri do pet tjedana.

Cure jel koja već ovo koristila?
Ako jeste kakav je učinak?J
Jel malo mi zvuči nevjerovatno da 4-5 tjedana nerastu dlaćice,pa to ni sa voskom ne mogu postići.
Ja budem napravila smjesu pa da probam Very Happy 
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Depilacija šećernom pastom kod kuće Empty0 / 9990 / 999Depilacija šećernom pastom kod kuće Empty

[Vrh] Go down

Depilacija šećernom pastom kod kuće Empty Re: Depilacija šećernom pastom kod kuće

Postaj by Teo on pon kol 05, 2013 1:25 pm

čuo sam za to, i vidio na Tv-u, jedna od starjih metoda depilacije
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Depilacija šećernom pastom kod kuće Empty0 / 9990 / 999Depilacija šećernom pastom kod kuće Empty

[Vrh] Go down

Depilacija šećernom pastom kod kuće Empty Re: Depilacija šećernom pastom kod kuće

Postaj by Neu on ned kol 11, 2013 6:58 am

Nisam koristila, iskreno, mislim da neću ni probati. Ne vjerujem da toliko dugo ne rastu dlakice jer da je tako onda bi sve žene samo to koristile.

Nikolina, javi ako probaš.

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Depilacija šećernom pastom kod kuće Empty999 / 999999 / 999Depilacija šećernom pastom kod kuće Empty

[Vrh] Go down

Postaj by nikolina on ned kol 11, 2013 8:47 am

Neu je napisao/la:Nisam koristila, iskreno, mislim da neću ni probati. Ne vjerujem da toliko dugo ne rastu dlakice jer da je tako onda bi sve žene samo to koristile.

Nikolina, javi ako probaš.
Ja volim sve isprobat,pa tako i ovo.
Eto napravila namazala u petak i evo kada rukom prođem po nogi osjetim da da počinje da "bocka" znaći za dan dva dlaćice su vani....bezveze...ali aj probala sam ,više ne....

Najbolje se držati provjerenog...električni epilator za depilaciju,jest da boli malo,ali bar sam mirna 3-4 tjedna.....

Usput nakon depilacije namažite noge sa subrinom/regeneratorom za kosu malo stavite i ne ispirite,noge izgledaju savršeno glatke Very Happy 

nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Melgirl on ned kol 11, 2013 10:56 am

Mogla bi preporučit studio Gorica zainteresiranima iz Splita i okolice. Depilacija šećernom pastom kod njih je stvarno dobra. Mirna sam nakon toga makar 15-20 dana, a primjećujem da su dlačice sve rjeđe i sve bjelije. Nema pelcera, nema onih dosadnih prištića, baš dobro. gore 
Melgirl
Melgirl
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 26.04.2012
Broj postova : 270
Reputacija Reputacija : 79
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by nikolina on ned kol 11, 2013 11:06 am

Vjerovatno imaju neki "tajni sastojak" koji stave ,jel ovaj gore recept nije to.
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Melgirl on ned kol 11, 2013 12:47 pm

I ja mislim da je trik u baš takvim sitnim trikovima, ali zapravo me nije ni briga dok sam za tih sat vremena i nekih 500-tinjak kuna glatka 20 dana. Vrijedi! gore 
Melgirl
Melgirl
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by nikolina on ned kol 11, 2013 2:05 pm

Šta 500kn???????
Previše.
Draga kupiš električni aplikator i mirna si 3-4 tjedna ,i tako godinama ,a platiš samo jednom oko 4ookn (toliko sam ja svoj platila).

nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Melgirl on ned kol 11, 2013 3:59 pm

500 kuna, od glave do pete. osim kose, obrva i trepavica, nigdi nijedne dlačice 20 dana. Ima nekih predjela koje sama nikad ne bih uspila riješit nikakvim aplikatorima.
Melgirl
Melgirl
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by nikolina on ned kol 11, 2013 7:43 pm

Razumijem ja o ćemu ti.
Da imam para viška vjerovatno bi si i ja takvo šta priuštila.
A ovako sama sam svoj majstor Very Happy 
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Melgirl on ned kol 11, 2013 9:53 pm

Pa, ja baš i nemam ali imaju roditelji. A imaju i razumijevanja za neke moje "mušice".
Melgirl
Melgirl
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]