Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama?

+20
Lenica
diabolik.
Žužika
tanuki
histrion
Jørgen
nikolina
eva kant
Iron Man
igor malteze
Chulpan
Amyicha
jaganjac
Hate
The Guardian
m
Teo
Prop
pourGarrel
Neu
24 posters

Stranica 2 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty Re: Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama?

Postaj by Neu sub srp 06, 2013 11:23 am

Flegmatičan si, to sam već davno zaključila kada si rekao da bi oprostio prevaru.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty Re: Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama?

Postaj by Prop sub srp 06, 2013 11:30 am

Svašta ti zaključiš...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty Re: Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama?

Postaj by Hate sub srp 06, 2013 12:25 pm

Zašto bi žena bila glupa ako mu tolerira izlete? Ako je to ženi ok - nemamo mi pravo što sudit. U svakoj vezi je najbitniji dogovor. Osuđujem one koji imaju izlete, a nemaju takav dogovor sa boljim polovicama o tome. Ono tipične prevare i sl. Sad dal je u pitanju baš kurva, neka droljica ili kaj ja znam - to su nijanse. Al ok, to je samo moje mišljenje. Very Happy
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty245 / 999245 / 999Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty Re: Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama?

Postaj by jaganjac sub srp 06, 2013 12:29 pm

Neu je napisao/la:Bez ikakvih problema, uzimam si pravo nazvati nekog glupim ako tolerira prevaru. Veza da je lijepa, odnosi da su intenzivni, seks da je dobar, partnerica da je zgodna i privlačna, muškarac ne bi seksao drugu, čak mu ne bi palo na um tako nešto a kamo li da to realizira.

Floskule, gluposti, sranje.

jaganjac
Trajno baniran/a

Registriran/a : 12.06.2013
Broj postova : 770
Reputacija Reputacija : 67
Započeo/la tema :
Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty Re: Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama?

Postaj by Neu sub srp 06, 2013 12:29 pm

Bila bi glupa jer tolerira penis svoga dragog u vagini druge žene, eto zašto.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty Re: Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama?

Postaj by jaganjac sub srp 06, 2013 12:46 pm

Glupe su žene koje u prvom postu nove teme postavljaju dijagnozu drugima zahtijevajući bezuvjetnu suglasnost.

jaganjac
Trajno baniran/a

Registriran/a : 12.06.2013
Broj postova : 770
Reputacija Reputacija : 67
Započeo/la tema :
Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty Re: Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama?

Postaj by Amyicha uto tra 01, 2014 11:42 pm

da, jesu, glupe su. kako se takvo što može tolerirati? mislim koliko one jadne moraju biti da puste muža ili dečka da okolo idu i plaćaju kurve. mislim puste. bolje rečeno da su s osobom u vezi ili braku koja to čini. to je samo ponižavanje njihovih cura ili žena, a one to toleriraju. to su žene koje očigledno ne vide dalje od tog muškarca i koje su spremne oprosititi sve samo da su uz tog muškarca. pa eto mislio on na nju samo kada je seks u pitanju ili kada je u pitanju nešto drugo. one su na sve spremne samo da su uz tog muškarca. ili jednostavno nemaju pojma što se dešava, a kada saznaju čuvaju to u sebi, a opraštaju takve gluposti. nikada, ali nikada ne bih to tolerirala niti oprostila takvu glupost. jer bi to bilo ponižavanje mene, mislim da on ide platiti nekoj ženi seks i neke usluge i da tako mene prevari, onda mu očigledno ja ili nisam dobra ili nisam dovoljna. pa neću biti jadna i to oprostiti, naći ću nekog kome sam samo ja dovoljna i to po mogućnosti nekog tko nikada prije nije toliko šarao i takve gluposti radio. one su same krive što nisu svojim muškarcima odmah dale do znanja da se ne mogu tako igrati s njima i da se trebaju ipak boriti za njih.
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty113 / 999113 / 999Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty Re: Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama?

Postaj by Chulpan uto tra 01, 2014 11:55 pm

Ja mu ne dopustam svrljati okolo, neka druga dopusta - to nista ne govori o nasoj pameti. U musko-zenskim odnosima pamet nije presudna.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty Re: Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama?

Postaj by igor malteze sri tra 02, 2014 5:27 am

....nisu glupe ako žele dobiti spolnu bolest od muža i rak maternice..
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty Re: Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama?

Postaj by Iron Man sri tra 02, 2014 6:15 am

U mojim očima nemaju ali one valjda u svojim imaju dok se time bave neznam
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty336 / 999336 / 999Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty Re: Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama?

Postaj by eva kant sri tra 02, 2014 6:29 am

ne nužno..glupost s tim nema nikakave veze. osoba može biti glupa i ako takvo što ne tolerira. a svatko ima nekakve razloge zašto nešto tolerira, a nešto ne.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty92 / 99992 / 999Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty Re: Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama?

Postaj by nikolina sri tra 02, 2014 7:31 am

ja to ne bi tolerirala....
jesu glupe? mislim da ne jel vjerovatano i one imaju nekoga sa strane ,ali ga ne plačaju,pa tako smanjuju osjećaj krivnje  neznam
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty Re: Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama?

Postaj by Chulpan sri tra 02, 2014 10:55 am

igor malteze je napisao/la:....nisu glupe ako žele dobiti spolnu bolest od muža i rak maternice..
To mogu dobiti i neovisno o muzevoj uporabi kurve..

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty Re: Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama?

Postaj by Amyicha čet tra 03, 2014 10:36 am

Chulpan je napisao/la:Ja mu ne dopustam svrljati okolo, neka druga dopusta - to nista ne govori o nasoj pameti. U musko-zenskim odnosima pamet nije presudna.

možeđ mu ne dat da švrlja okolo, ali i bez tvog dopuštenja on to može napraviti, tipa idem s prijateljima van, ostajem duže na poslu, s njima nikada dovoljno opreza, jer ako je on naumio napraviti to, on će to napraviti sa ili bez tvog dopuštenja
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty113 / 999113 / 999Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty Re: Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama?

Postaj by igor malteze čet tra 03, 2014 12:04 pm

Chulpan je napisao/la:
To mogu dobiti i neovisno o muzevoj uporabi kurve..
...šta ti je prodao spiu da se zarazio na dasci u javnom zahodu...
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty Re: Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama?

Postaj by Jørgen čet tra 03, 2014 9:00 pm

Nevjerni muž i kurva nisu uvjet za spolnu bolest i rak maternice. Pogledaj u ginekologa koliko časnih se liječe od spolnih bolesti. Isusove nevjeste, grudi nikad dotaknute muškom rukom, nevine nerabljene vagine. Otkud njima spolne bolesti ?
Bog ima plan za svakog od nas.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty9 / 9999 / 999Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty Re: Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama?

Postaj by histrion pet tra 04, 2014 3:37 am

Jørgen je napisao/la:
... Isusove nevjeste, grudi nikad dotaknute muškom rukom, nevine nerabljene vagine...

Ovo je najbolji vic kojeg sam čuo u zadnjih nekoliko mjeseci.  kes 
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty Re: Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama?

Postaj by tanuki pet tra 04, 2014 9:27 am

Jørgen je napisao/la:Nevjerni muž i kurva nisu uvjet za spolnu bolest i rak maternice. Pogledaj u ginekologa koliko časnih se liječe od spolnih bolesti. Isusove nevjeste, grudi nikad dotaknute muškom rukom, nevine nerabljene vagine. Otkud njima spolne bolesti ?
Bog ima plan za svakog od nas.
a zašto misliš da su nedirnute hmm
pojavila se i sida u redovima redovnika i redovnica!
misliš li da je i ona tamo došla po duhu svetom hmm
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty Re: Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama?

Postaj by tanuki pet tra 04, 2014 9:50 am

edoitmi je izašao, ali moram nadodati :
Jørgen je napisao/la:Nevjerni muž i kurva nisu uvjet za spolnu bolest i rak maternice. Pogledaj u ginekologa koliko časnih se liječe od spolnih bolesti. Isusove nevjeste, grudi nikad dotaknute muškom rukom, nevine nerabljene vagine. Otkud njima spolne bolesti ?
Bog ima plan za svakog od nas.
a zašto misliš da su nedirnute hmm
pojavila  se i sida u redovima  redovnika i redovnica!
misliš li da je i ona tamo došla  po duhu  svetom hmm
pa neka Bogu plan, ali zašto nas kažnjava?
zašto je ?seks griješan,
zašto nas jebe taj bog, ako nas stavlja u kušnju, u toliko kratkom životu, naspram vječnosti,
dali smo mi igračka Bogu, ako je svemoguć?
zašto nas je napravio grešne, ako je svemoguć,
zašto nas je zatukao dvaput da bi preživjeli izabrani,
hoće li sada ponoviti tu igru kako bi vjerovali u njega?
zašto moramo ispaštati samo zato što je adam pojeo jabuku ( ili možda pojebao evu hmm )
ne prihvačam biti igračka nemoralnom Bogu!
ako ima plan za tebe, za mene nema,
kraj gotovo, game over !
kad me ne bude, ne bude me ni u raju ni u paklu, ali iza mene ostaje moje biološko nasljeđe na kojeg Bog nema apsolutno nikakav utjecaj, a kamoli plan!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty Re: Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama?

Postaj by Žužika pet tra 04, 2014 2:21 pm

pitanje mi je malo jače... Very Happy
Žužika
Žužika
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 1085
Reputacija Reputacija : 125
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty Re: Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama?

Postaj by Jørgen pet tra 04, 2014 8:17 pm

tanuki je napisao/la:

a zašto misliš da su nedirnute hmm
pojavila se i sida u redovima redovnika i redovnica!
misliš li da je i ona tamo došla po duhu svetom hmm

ako ima plan za tebe, za mene nema,
kraj gotovo, game over !
kad me ne bude, ne bude me ni u raju ni u paklu, ali iza mene ostaje moje biološko nasljeđe na kojeg Bog nema apsolutno nikakav utjecaj, a kamoli plan!
Kao Božje zaručnice morale bi biti nedirnute. Ako ih nitko nije dirao otkud im spolno prenosive bolesti?
Referirao sam se na onog s prošle stranice koji je sjeo na dasku u javnom zahodu. Ako je spolna bolest dio Božjeg plana onda su nebitne i daska i kurva.
Gospod je pastir moj, tanuki. Ne mora biti i tvoj.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty9 / 9999 / 999Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty Re: Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama?

Postaj by diabolik. pet tra 04, 2014 8:30 pm

Neu je napisao/la:Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama?

Glup je muškarac koji će se ispovijediti ženi da je bio kod kurve.
Žena ako i nasluti da je bio kod kurve dugo, dugo će sama sebe uvjeravati da to nije istina.
A kad shvati da je to istina, opet će sama sebe dugo, dugo uvjeravat da je to učinio samo jedan jedini put.
To generalno ne vrijedi za sve žene.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty74 / 99974 / 999Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty Re: Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama?

Postaj by Žužika sub tra 05, 2014 12:44 pm

diabolik. je napisao/la:

Glup je muškarac koji će se ispovijediti ženi da je bio kod kurve.
Žena ako i nasluti da je bio kod kurve dugo, dugo će sama  sebe uvjeravati da to nije istina.
A kad shvati da je to istina, opet će sama sebe dugo, dugo uvjeravat da je to učinio samo jedan jedini put.
To generalno ne vrijedi za sve žene.
kada bih takvo što saznala,,,taj muškarac bi dugo,dugo osjećao posljedice...

naravno,to vrijedi samo za muškarca do kojeg bi mi bilo stalo,,,

hebo bi mačku mater,doslovno  kofica
Žužika
Žužika
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 1085
Reputacija Reputacija : 125
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty Re: Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama?

Postaj by diabolik. sub tra 05, 2014 1:27 pm

Žužika je napisao/la:
kada bih takvo što saznala,,,taj muškarac bi dugo,dugo osjećao posljedice...

naravno,to vrijedi samo za muškarca do kojeg bi mi bilo stalo,,,

hebo bi mačku mater,doslovno  kofica

Ma nije dovoljno samo saznati nešto. Trebaš se i sto posto uvjeriti da se to doista i desilo. Ne moreš navalit na muškarca do kojeg ti je stalo samo iz nekih spoznaja tipa "rekla-kazala, ili na dojavu osobe do koje ti je manje stalo od muškarca kojeg voliš.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty74 / 99974 / 999Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty Re: Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama?

Postaj by Žužika sub tra 05, 2014 7:06 pm

diabolik. je napisao/la:

Ma nije dovoljno samo saznati nešto. Trebaš se i sto posto uvjeriti da se to doista i desilo. Ne moreš navalit na muškarca do kojeg ti je stalo samo iz nekih spoznaja tipa "rekla-kazala, ili na dojavu osobe do koje ti je manje stalo od muškarca kojeg voliš.
vjeruj mi,žena zna  Wink
Žužika
Žužika
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 1085
Reputacija Reputacija : 125
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama? - Page 2 Empty Re: Jesu li glupe žene koje muškarcima toleriraju seksualni posjet kurvama?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.