Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih?

+21
duje0203
rihanna
Purgy
Lady with hat
m
Iron Man
kidc
palina
valentino
bokaso1
The Guardian
Prop
Neu
damfisk
tanuki
diabolik.
Hate
Lenica
Hell
pourGarrel
jaganjac
25 posters

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih?

Postaj by Neu čet lip 20, 2013 1:26 pm

Osouđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih?

Konkretno, osouđujem i kurve jer sramote ženski rod i muškarce jer su izopaćeni pa koriste usluge jedne takve koja se izejabla s 1000 muškaraca u godinu dana.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty999 / 999999 / 999Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty

[Vrh] Go down

Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty Re: Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih?

Postaj by jaganjac čet lip 20, 2013 1:34 pm

Jebiga, ne briši mi post osim ako friziraš rezultate da bi ispalo po tvojem.
Nemaš drugog posla u životu neg brojiti tuđa jebanja?

Slobodno daj ban, nije offtopic nego razumna reakcija na preglupu temu.


Zadnja promjena: jaganjac; čet lip 20, 2013 1:35 pm; ukupno mijenjano 1 put.

jaganjac
Trajno baniran/a

Registriran/a : 12.06.2013
Broj postova : 770
Reputacija Reputacija : 67
Započeo/la tema :
Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty0 / 9990 / 999Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty

[Vrh] Go down

Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty Re: Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih?

Postaj by Neu čet lip 20, 2013 1:34 pm

jaganjac je napisao/la:Jebiga, ne briši mi post osim ako friziraš rezultate da bi ispalo po tvojem.
Radiš offtopic i nakon što ga obrišem ponavljaš ga. Crveni karton, nastavi i ide ban. Ako ti se tema ne sviđa ne morša komentirat ali offtopic nećeš radit.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty999 / 999999 / 999Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty

[Vrh] Go down

Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty Re: Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih?

Postaj by pourGarrel čet lip 20, 2013 1:38 pm

Nikoga ne osuđujem ni u životu a kamo li na forumu.

pourGarrel
Trajno baniran/a

Registriran/a : 19.06.2013
Broj postova : 174
Reputacija Reputacija : 4
Započeo/la tema :
Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty0 / 9990 / 999Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty

[Vrh] Go down

Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty Re: Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih?

Postaj by Hell čet lip 20, 2013 1:42 pm

Sve ide na foru ponude i potražnje kao što nas uči kapitalizam. Nikoga ne osuđujem.
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty497 / 999497 / 999Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty

[Vrh] Go down

Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty Re: Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih?

Postaj by Hate čet lip 20, 2013 1:46 pm



A koga da osuđujem? Tko voli nek izvoli... Po meni je to samo nemoralna profesija i nisam im neki support, ali opet, nije moj život u pitanju, ne? Very Happy
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty245 / 999245 / 999Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty

[Vrh] Go down

Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty Re: Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih?

Postaj by tanuki čet lip 20, 2013 1:49 pm

jedna preljepa cigančica (rekao  bi 15 g)  nudila mi je seks za 10 kn,
naravno da sam se odmah osvrtao  gdje joj je makro i dao sam jo j 10 kn da se otkanta od mene, dao bi joj  i 100 i više kuna da mi pozira,  ali  bio sam u prolazu i nisam imao vremena,
ali grozi me pomisao da za 10 kn  netko gura penis u tu preljepu cigančicu koja  će to dnevno odraditi 20-30  puta i za to će uzeti lovu netko drugi,
dakle deset  tkvih djevojčica u  gradu zagrebu  je dnevni prihod cca2000 do 3000 tisuće  kuna!
tko normalan može osuđivati te djevojčice koje su u pravilu prisiljene da budu kurve!
dali su one krive ili  je kriv sistem ?


Zadnja promjena: tanuki; čet lip 20, 2013 1:52 pm; ukupno mijenjano 1 put.
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty700 / 999700 / 999Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty

[Vrh] Go down

Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty Re: Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih?

Postaj by Lenica čet lip 20, 2013 1:50 pm

također ih ne osuđujem, to je isto radit, jedino sta nije dobro zbog spolno prenosivih bolesti ali one ja mislim rade godišnje preglede...
I nije mi jasno kako mogu kad im dođe neki šta nije ono baš dotjeran, privlačan i slično...mislim da je to težak kruh.

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty0 / 9990 / 999Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty

[Vrh] Go down

Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty Re: Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih?

Postaj by Hate čet lip 20, 2013 1:57 pm

tanuki je napisao/la:jedna preljepa cigančica (rekao  bi 15 g)  nudila mi je seks za 10 kn,
naravno da sam se odmah osvrtao  gdje joj je makro i dao sam jo j 10 kn da se otkanta od mene, dao bi joj  i 100 i više kuna da mi pozira,  ali  bio sam u prolazu i nisam imao vremena,
ali grozi me pomisao da za 10 kn  netko gura penis u tu preljepu cigančicu koja  će to dnevno odraditi 20-30  puta i za to će uzeti lovu netko drugi,
dakle deset  tkvih djevojčica u  gradu zagrebu  je dnevni prihod cca2000 do 3000 tisuće  kuna!
tko normalan može osuđivati te djevojčice koje su u pravilu prisiljene da budu kurve!
dali su one krive ili  je kriv sistem ?

Te osobe koje su prisiljene na to žalim i voljela bi im pomoć.... Sad Velika je razlika između kurva koje guštaju u tome i onih koje su prisiljene na to... Ova druga skupina mi je u rangu sa silovanjem... Užas.
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty245 / 999245 / 999Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty

[Vrh] Go down

Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty Re: Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih?

Postaj by tanuki čet lip 20, 2013 1:58 pm

Lenica je napisao/la:također ih ne osuđujem, to je isto radit, jedino sta nije dobro zbog spolno prenosivih bolesti ali one ja mislim rade godišnje preglede...
I nije mi jasno kako mogu kad im dođe neki šta nije ono baš dotjeran, privlačan i slično...mislim da je to težak kruh.
da lenice, težak je to kruh i za pretpostaviti je da to nije slobodni izbor,
lako je osuđivati, prostački te žene nazivati kurvama, ali siguran sam da to ni jedna od tih žena ne želi!
igra sudbine ih je stavila na takvo mjesto,
ali kao što rekoh sve je to ekonomija-
ponuda i potražnja!
menije zanimljiv mentalitet muškarca koji traži uslugu prostitutke,
možda je to vezano uz temu što još niste doživjeli u seksu Very Happy
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty700 / 999700 / 999Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty

[Vrh] Go down

Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty Re: Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih?

Postaj by diabolik. čet lip 20, 2013 6:44 pm

Legaliziranom prostitucijom ovakva pitanja postaju suvišna.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty74 / 99974 / 999Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty

[Vrh] Go down

Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty Re: Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih?

Postaj by Gost čet lip 20, 2013 6:52 pm

Neu je napisao/la:Osouđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih?
ne osuđujem niti jedne niti druge, ne vidim razloga za to, svatko ima svoje razloge za jedno ili drugo, a najlakše je pljunuti na nekoga bez da imaš imalo pojma o njegovom životu.
tanuki je napisao/la:
menije  zanimljiv mentalitet muškarca  koji  traži uslugu prostitutke,
možda je to vezano uz temu  što još niste doživjeli u seksu   Very Happy
da, kurvama idu uglavnom muškarci koji nikad pičke nisu vidli
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty Re: Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih?

Postaj by tanuki čet lip 20, 2013 7:10 pm

prihvačam cinizam, ja sam na svoju prethodnu partnericu potrošio love kao za vrlo skupu kurvu, a nije ni ljepa ni atraktivna, ali čovjek se uči dok je živ Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty700 / 999700 / 999Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty

[Vrh] Go down

Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty Re: Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih?

Postaj by damfisk čet lip 20, 2013 7:52 pm

Neu je napisao/la:Osouđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih?

Konkretno, osouđujem i kurve jer sramote ženski rod i muškarce jer su izopaćeni pa koriste usluge jedne takve koja se izejabla s 1000 muškaraca u godinu dana.


Ne treba osuđivat ni jedno ni drugo. Niti prostitutke sramote ženski rod niti su muškarci izopačeni.

Licemjerno je, malograđanski i zadrto na takav način etiketirat i jedne i druge.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty0 / 9990 / 999Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty

[Vrh] Go down

Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty Re: Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih?

Postaj by Neu čet lip 20, 2013 10:09 pm

Šta ti prostituka može pružit? samo fizičku aktivnost, a partnerica ti je pružial puno više, tanuky, šta sada cendraš za lovom ko škrta pičkica
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty999 / 999999 / 999Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty

[Vrh] Go down

Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty Re: Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih?

Postaj by Prop čet lip 20, 2013 10:11 pm

Očito partnerica nije pružila više kad je čovo išao na dame za pare.

A znam ja i žene neke koje su išle na momke za pare.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty108 / 999108 / 999Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty

[Vrh] Go down

Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty Re: Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih?

Postaj by Neu čet lip 20, 2013 10:13 pm

Možda nije pružila jer čovo nije njoj pružio što je htjela?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty999 / 999999 / 999Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty

[Vrh] Go down

Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty Re: Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih?

Postaj by Gost čet lip 20, 2013 10:15 pm

zato muško ide kod ženska, plati, dobije što želi, da njoj što ona želi (pare, jel tak) i svi sretni i zadovoljni
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty Re: Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih?

Postaj by Prop čet lip 20, 2013 10:16 pm

Eto olakotne okolnosti dami noći, ona neće njurgati kako je bilo misa
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty108 / 999108 / 999Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty

[Vrh] Go down

Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty Re: Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih?

Postaj by damfisk čet lip 20, 2013 10:16 pm

Neu je napisao/la:Šta ti prostituka može pružit? samo fizičku aktivnost, a partnerica ti je pružial puno više, ...

Točno.

Međutim, kakve to ima veze osuđivanjem prostitutke i mušterije?

Fizička aktivnost nije nikakav razlog za osudu.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty0 / 9990 / 999Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty

[Vrh] Go down

Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty Re: Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih?

Postaj by Neu čet lip 20, 2013 10:16 pm

ma laki st e vi to muškarci kad bi trošili lovu na tako neke
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty999 / 999999 / 999Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty

[Vrh] Go down

Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty Re: Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih?

Postaj by Prop čet lip 20, 2013 10:17 pm

Lova se na žene uvik troši. Zanimljivo kako to ne smeta onoj na koju se troši, samo ovima sa strane Laughing
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty108 / 999108 / 999Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty

[Vrh] Go down

Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty Re: Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih?

Postaj by The Guardian pet lip 21, 2013 8:34 am

Odes kod kurve, ispraznis jaja, obuces se i odes doma zeni.
Bar nemoras slusat sve one price poslje sexa.
The Guardian
The Guardian
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 07.11.2009
Broj postova : 1186
Reputacija Reputacija : 130
Započeo/la tema :
Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty0 / 9990 / 999Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty

[Vrh] Go down

Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty Re: Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih?

Postaj by bokaso1 pet lip 21, 2013 8:46 am

Ne osudjujem ni jedne ni druge..... One rade ono sto misle da mogu a oni placaju za svoja zadovoljstva....
Po meni ko voli neka izvoli......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty120 / 999120 / 999Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty

[Vrh] Go down

Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty Re: Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih?

Postaj by valentino pet lip 21, 2013 9:17 am

Kad odem kurvi, a redovit sam, s novcima joj dadem i sljedeći citat kojeg mi mora recitirati tijekom i nakon odnošaja

Konkretno, osouđujem i kurve jer sramote ženski rod i muškarce jer su izopaćeni pa koriste usluge jedne takve koja se izejabla s 1000 muškaraca u godinu dana.

valentino
Trajno baniran/a

Registriran/a : 30.05.2013
Broj postova : 1606
Reputacija Reputacija : 261
Godina imam : 14
Započeo/la tema :
Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty0 / 9990 / 999Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty

[Vrh] Go down

Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih? Empty Re: Osuđujete li više kurve koje naplaćuju ili muškarce koji idu na njih?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.