Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje?

+3
pourGarrel
m
Neu
7 posters

Go down

Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje? Empty Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje?

Postaj by Neu čet lip 20, 2013 10:02 am

Prostitucija je uvijek bila leglo raznih spolno prenosivih bolesti, od sifilisa do gonoreje. Zato prostitutke uglavnom koriste kondome. Od prostitucije i izvanbračnih seksualnih odnosa stradaju i bračni partneri koji bez vlastite krivice postaju žrtve spolnih bolesti, a najviše stradavaju djeca, bilo zbog razvoda brakova, bilo zbog rođenja izvan braka.

U svojim nastojanjima da suzbiju prostituciju, vlasti raznih zemalja podijelili su se oko pogleda na korijene i uzroke prostitucije. Za neke je temeljni krivac potražnja, a za druge ponuda.(wikipedia)



Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje? Zašto? Kako?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje? Empty999 / 999999 / 999Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje? Empty

[Vrh] Go down

Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje? Empty Re: Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje?

Postaj by m čet lip 20, 2013 10:03 am

ne
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje? Empty14 / 99914 / 999Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje? Empty

[Vrh] Go down

Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje? Empty Re: Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje?

Postaj by pourGarrel čet lip 20, 2013 10:05 am

Prostitucija je ozbiljna profesija koja štiti od degradacije, a klijente štiti od teških oboljenja.
Isto kao u slučaju dozvoljenog i zabranjenog abortusa - bolje je zlo imati pod kontrolom nego da napaljen klijent pojebe na šta naiđe i navuče boleštinu.

pourGarrel
Trajno baniran/a

Registriran/a : 19.06.2013
Broj postova : 174
Reputacija Reputacija : 4
Započeo/la tema :
Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje? Empty0 / 9990 / 999Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje? Empty

[Vrh] Go down

Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje? Empty Re: Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje?

Postaj by Hell čet lip 20, 2013 10:05 am

Ne. Uveo bi tim osobama staž i mirovinsko osiguranje. Naravno ne bih poticao na to zanimanje ali ako već netko hoće da ima adekvatnu zaštitu.
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje? Empty497 / 999497 / 999Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje? Empty

[Vrh] Go down

Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje? Empty Re: Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje?

Postaj by Gost čet lip 20, 2013 10:32 am

Hell je napisao/la:Ne. Uveo bi tim osobama staž i mirovinsko osiguranje. Naravno ne bih poticao na to zanimanje ali ako već netko hoće da ima adekvatnu zaštitu.
X
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje? Empty Re: Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje?

Postaj by valentino čet lip 20, 2013 11:14 am

Neu je napisao/la:


Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje? Zašto? Kako?

Ja ću se ranit!

Ovaj čas se idem odlogirati a ti Neu, ako držiš do normalnih aktivnih članova, javi mi na mail kad i ti i forum budete preboljeli ovu kurvinsku fazu.
oj

valentino
Trajno baniran/a

Registriran/a : 30.05.2013
Broj postova : 1606
Reputacija Reputacija : 261
Godina imam : 14
Započeo/la tema :
Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje? Empty0 / 9990 / 999Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje? Empty

[Vrh] Go down

Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje? Empty Re: Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje?

Postaj by Neu sri srp 16, 2014 8:29 pm

m je napisao/la:ne
zašto ne, koje ona prednosti uopće ima?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje? Empty999 / 999999 / 999Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje? Empty

[Vrh] Go down

Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje? Empty Re: Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje?

Postaj by Lady with hat ned srp 20, 2014 6:04 pm

Ne verujem da je to moguće...
mada i prostitucija ima dobre strane...da nema kurvi, perverzni ludaci koji su zavisni od sexa bi silovali i žene sa ulice, u nemogućnosti podmirivanja svojih nagona...
ovako lepo plate i svi mirni...
Lady with hat
Lady with hat
Junior
Junior

Registriran/a : 16.07.2012
Broj postova : 681
Reputacija Reputacija : 97
Godina imam : 26
Započeo/la tema :
Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje? Empty0 / 9990 / 999Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje? Empty

[Vrh] Go down

Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje? Empty Da

Postaj by Azorio pon sij 05, 2015 3:49 am

kao To zlo treba. ISKORIJENITI

Azorio
Trajno baniran/a

Registriran/a : 05.01.2015
Broj postova : 73
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje? Empty0 / 9990 / 999Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje? Empty

[Vrh] Go down

Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje? Empty Re: Da možete bi li suzbili prostituciju da trajno nestane s lica Zemlje?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.