Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li je prostitucija moralan posao?

+21
Lenica
eva kant
rider331
igor malteze
FALKON 2
Teo
moremore
hydros
nikolina
Iron Man
Chulpan
tanuki
The Guardian
damfisk
britania
Hate
Amyicha
m
Hell
pourGarrel
Neu
25 posters

Stranica 2 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Da li je prostitucija moralan posao?

Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 I_vote_lcap31%Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 I_vote_rcap 31% 
[ 4 ]
Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 I_vote_lcap69%Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 I_vote_rcap 69% 
[ 9 ]
 
Ukupno glasova : 13
 
 

Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by Iron Man pon sij 13, 2014 2:00 pm

Glasam za ne...
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty336 / 999336 / 999Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by m pon sij 13, 2014 2:10 pm

moralno ili ne ........

m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by Neu pon sij 13, 2014 9:32 pm

Iron Man je napisao/la:Glasam za ne...
možeš i obrazložit?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by nikolina pon sij 13, 2014 9:41 pm

Glasam za da....
To je njihov posao i tko sam ja da im drzim predavanje o moralu...
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by hydros ned lis 12, 2014 8:39 am

tanuki je napisao/la:

a da se osvrnemo zašto postoji prostitucija i muška i ženska ( nisu samo  žene kurve)
2000 g  smo  pod indoktrinacijom  crkve,  gdje je seks  nešto  sramno,  bogu neugodno,
KC je  za svoje svečenike uvela celibat, nametnula  taj stav o grijehu seksa,
ali  seks je  priodan.
toliko je veza i brakova  propalo samo zato   što je seks tabu.
samo zato što se partneri ne slažu u seksu  jer to nisu sjmjeli isprobati  prije!
uprvo zbog tog pritiska  prvo  su se  pojavile  ženske kurve koje su nadoknađivale muškarcima  ono  što im  nisu mogle  pružiti  žene kojima je seksualnost ubita religijom,
buđenjem  ženske svjesti o vlastitoj seksualnosti  pojavljuju se i muške  kurve!
dakle  prostutiucija  je samo  rezultat potiskivanja seksualnosti i prirode!
dali je morani posao  ne bi ulazio   u kontekstu nemoralnog  društva  u kojem se nameću standardi protiv zakona  prirode!

smatram da si totalno u krivu

zasto?

pa od svih zena koje su prisiljene na ovaj ili onaj nacin na prostituciju, mislim da gotovo ni jedna ne voli svoj posao nego radi ono na sta je zivot prisilija

mozda mozemo razgovarat o dijelu koji to radi svojom voljom jer ostalo je teski kriminal pa povuci paralelu sa studenticom koja se daje za novce slinavim starcima da bi platila studij

o kakvoj onda seksualnosti, crkvi i indoktrinaciji treba govorit???
seks joj se zgadi i sve sta zeli je da sta prije prestane

indoktrinirani onda mogu sudit o toj posljedici i moralnoj zabludi mlade zene ali oces-neces, ne idemo svi kopat kanale i skupljat boce po kontejnerima kad nestane novaca nego trgujemo, prodajemo i razbacujemo obiteljsko zlato ili neku slicnu vrijednost ako je imamo

oni jaceg morala i slabijeg imovnog stanja rade bilo sta da bi osigurali svoju egzistenciju
zato skromno mislim da su prostituke ipak osobe sa jakim nagonom za prezivljavanje i uglavnom puno moralnije nego gomila moralista koji ih osudjuju
u razvijenijim zemljama se vlast pobrine da im osigura uvjete i smanji kriminal pa je prostitucija legalna
ali sta znaju njemci, holandjani i tako neke slicne nacije, balkan je mjesto di je sve najbolje i najpamentnije sesirko
hydros
hydros
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 05.10.2014
Broj postova : 23
Reputacija Reputacija : 22
Godina imam : 53
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by moremore pon lis 13, 2014 10:32 pm

Nije moral u poslu nego u čovjeku. Svaki posao je moralan ako ga obavlja moralna osoba.
moremore
moremore
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 05.10.2014
Broj postova : 316
Reputacija Reputacija : 38
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by Teo uto lis 14, 2014 6:45 am

moremore je napisao/la:Nije moral u poslu nego u čovjeku. Svaki posao je moralan ako ga obavlja moralna osoba.

Znači i posao krvnika bi bio moralan ako je osoba moralna. Ovo je neka diplomatska izreka. what
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by FALKON 2 uto lis 14, 2014 8:03 am

hydros je napisao/la:

smatram da si totalno u krivu

zasto?

pa od svih zena koje su prisiljene na ovaj ili onaj nacin na prostituciju, mislim da gotovo ni jedna ne voli svoj posao nego radi ono na sta je zivot prisilija

mozda mozemo razgovarat o dijelu koji to radi svojom voljom jer ostalo je teski kriminal pa povuci paralelu sa studenticom koja se daje za novce slinavim starcima da bi platila studij

o kakvoj onda seksualnosti, crkvi i indoktrinaciji treba govorit???
seks joj se zgadi i sve sta zeli je da sta prije prestane

indoktrinirani onda mogu sudit o toj posljedici i moralnoj zabludi mlade zene ali oces-neces, ne idemo svi kopat kanale i skupljat boce po kontejnerima kad nestane novaca nego trgujemo, prodajemo i razbacujemo obiteljsko zlato ili neku slicnu vrijednost ako je imamo

oni jaceg morala i slabijeg imovnog stanja rade bilo sta da bi osigurali svoju egzistenciju
zato skromno mislim da su prostituke ipak osobe sa jakim nagonom za prezivljavanje i uglavnom puno moralnije nego gomila moralista koji ih osudjuju
u razvijenijim zemljama se vlast pobrine da im osigura uvjete i smanji kriminal pa je prostitucija legalna
ali sta znaju njemci, holandjani i tako neke slicne nacije, balkan je mjesto di je sve najbolje i najpamentnije sesirko

Ovdje se sa jako puno toga slažem ....
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty9 / 9999 / 999Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by tanuki uto lis 14, 2014 1:35 pm

u nemoralnom društvu ocjenjivati moralnost prostitucije jest apsurdno!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by FALKON 2 uto lis 14, 2014 3:29 pm

upravo tako ...
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty9 / 9999 / 999Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by moremore uto lis 14, 2014 5:23 pm

Teo je napisao/la:

Znači i posao krvnika bi bio moralan ako je osoba moralna. Ovo je neka diplomatska izreka.  what
Upravo to. Poslovi nisu nemoralni, neki ljudi jesu.
Krvnik ne ubija iz osobnog užitka nego provodi odluku sudske instance, kao i onaj koji provodi ovrhu. Posao kojeg radi ne može moralnu osobu učiniti nemoralnom, niti obratno.
moremore
moremore
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 05.10.2014
Broj postova : 316
Reputacija Reputacija : 38
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by Teo uto lis 14, 2014 6:10 pm

moremore je napisao/la:
Upravo to. Poslovi nisu nemoralni, neki ljudi jesu.
Krvnik ne ubija iz osobnog užitka nego provodi odluku sudske instance, kao i onaj koji provodi ovrhu. Posao kojeg radi ne može moralnu osobu učiniti nemoralnom, niti obratno.
Može može posao moralnu osobu učiniti nemaoralnom ako ga prihvati, jer prelazi u naviku čovjek postane bezosjećajan. Moralan čovjek koji drži do moralnosti neće prihvatiti nemoralan posao.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by moremore uto lis 14, 2014 6:58 pm

Teo je napisao/la:
Može može posao moralnu osobu učiniti nemaoralnom ako ga prihvati, jer prelazi u naviku čovjek postane bezosjećajan. Moralan čovjek koji drži do moralnosti neće prihvatiti nemoralan posao.
Nema nemoralnih poslova, ima samo nemoralnih ljudi.

Bezosjećajan ne znači nemoralan, to su dvije razne stvari.
Po tvome bi krvnik koji ubija na radnom mjestu iz navike nastavio ubijati slučajne prolaznike na cesti. Ne ide to tako.
moremore
moremore
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 05.10.2014
Broj postova : 316
Reputacija Reputacija : 38
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by Teo uto lis 14, 2014 9:40 pm

moremore je napisao/la:
Nema nemoralnih poslova, ima samo nemoralnih ljudi.

Bezosjećajan ne znači nemoralan, to su dvije razne stvari.
Po tvome bi krvnik koji ubija na radnom mjestu iz navike nastavio ubijati slučajne prolaznike na cesti. Ne ide to tako.
Nisam ni rekao da bezosjećajan znači nemoralan, već da kad čovjek postane bezosjećajan postaje i nemoralan.
Po mom nije tako kako veliš. Ako već uzimaš krvnika za primjer, krvniku bi ušlo u naviku izvršavati smrtnu kaznu nekom bez obzira jel ta osoba kriva ili nije već samo zato jer sud tako odredi.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by moremore sri lis 15, 2014 9:36 pm

Teo je napisao/la:
Nisam ni rekao da bezosjećajan znači nemoralan, već da kad čovjek postane bezosjećajan postaje i
nemoralan.
Po mom nije tako kako veliš. Ako već uzimaš krvnika za primjer, krvniku bi ušlo u naviku izvršavati smrtnu kaznu nekom bez obzira jel ta osoba kriva ili nije već samo zato jer sud tako odredi.
Nema njemu što ući u naviku, to je njegova profesija, izvršava naredbe nadređenog kao i većina nas zaposlenih, nije na njemu suditi okrivljenom.
Ide li ljekarnik provjeravati od čega netko boluje i treba li mu baš taj lijek koji piše na receptu?
Ili jednostavno ovjeri recept kojeg je liječnik potpisao i izda lijek?
moremore
moremore
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 05.10.2014
Broj postova : 316
Reputacija Reputacija : 38
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by igor malteze čet lis 16, 2014 4:33 am

prostitucija nije posao - jer ona osobu koja se time bavi može samo poniziti i to prvenstveno u vlastitim očima i znak je očaja,osobnog ludila,bezizlasnosti jer ljudsko tijelo treba biti hram a kakav je to hram kada stranci unose u njega vlastitu prljavštinu i smrad;ja kao muškarac ne mogu sebe zamisliti de hebem žene zbog novaca i to osobe koje me nimalo ne privlače - naprotiv odbojne su mi a s tim na umu ne mogu prihvatiti de se normalna žena može time baviti a da ne upadne u narkomanski milje. koji će joj lažno pomoći da psihički prođe jedan djelatni dan u prostituciji.
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by rider331 čet lis 16, 2014 7:20 am

Nemoralno totalno. Nije moralno! Na moral utječe čovjek, a prostitucija, kurvanje i prodavanje tijela za pare po meni nije moralno nego očajno...

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by moremore čet lis 16, 2014 8:27 pm

igor malteze je napisao/la:ja kao muškarac ne mogu sebe zamisliti de hebem žene zbog novaca i to osobe koje me nimalo ne privlače - naprotiv odbojne su mi ...
Uvijek će biti ljudi koji imaju potrebu za seksom a iz ovih ili onih razloga ne mogu ili ne žele imati stalnu partnericu. Uvijek će biti i ljudi koji prodaju ono što im je priroda podarila, krv, spermu, vitalne organe pa i seks.
Bolje legalno kupiti od onog tko želi prodati nego silovati.
moremore
moremore
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 05.10.2014
Broj postova : 316
Reputacija Reputacija : 38
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by igor malteze pet lis 17, 2014 4:56 am

moremore je napisao/la:
Uvijek će biti ljudi koji imaju potrebu za seksom a iz ovih ili onih razloga ne mogu ili ne žele imati stalnu partnericu. Uvijek će biti i ljudi koji prodaju ono što im je priroda podarila, krv, spermu, vitalne organe pa i seks.
Bolje legalno kupiti od onog tko želi prodati nego silovati.
slažem se...prostituciju treba legalizirati.
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by nikolina pet lis 17, 2014 5:34 am

rider331 je napisao/la:Nemoralno totalno. Nije moralno! Na moral utječe čovjek, a prostitucija, kurvanje i prodavanje tijela za pare po meni nije moralno nego očajno...
U većini slučaja i one se osjećaju očajno,jel neke se bave s tim jel su primorene ,a neke jel žele živjeti "na visokoj nozi"...
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by rider331 pet lis 17, 2014 6:04 am

nikolina je napisao/la:
U većini slučaja i one se osjećaju očajno,jel neke se bave s tim jel su primorene ,a neke jel žele živjeti "na visokoj nozi"...

Ako su primorene, prisiljene... jer se boje za život.. to je druga stvar. Pričamo o svjesnom davanju guzice za novac ili život na visokoj nozi. Tu po meni nema morala!  pljuc

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by igor malteze pet lis 17, 2014 6:06 am

nikolina je napisao/la:
U većini slučaja i one se osjećaju očajno,jel neke se bave s tim jel su primorene ,a neke jel žele živjeti "na visokoj nozi"...
sponzoruše ako imaju kapaciteta i pameti mogu živjeti na visokoj nozi i to ne pretjerano dugo ako se poćnu precjenjivati pošto godine čine svoje,međutim prostitutka se ne može obogatiti na ulici ali može živjeti materijalno zbrinuto neko vrijeme.
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by nikolina pet lis 17, 2014 6:08 am

rider331 je napisao/la:

Ako su primorene, prisiljene... jer se boje za život.. to je druga stvar. Pričamo o svjesnom davanju guzice za novac ili život na visokoj nozi. Tu po meni nema morala!  pljuc
Vjerovatno i te druge imaju svoje opravdanje zašto to rade.Ponovit ću svoje stajalište ,da je to njihov život ,njihov izbor.

Osobno nikada ne bi si dopustila takvo poniženje pa makar ne jela danima i ne imala šta obući.
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by rider331 pet lis 17, 2014 6:12 am

nikolina je napisao/la:
Vjerovatno i te druge imaju svoje opravdanje zašto to rade.Ponovit ću svoje stajalište ,da je to njihov život ,njihov izbor.

Osobno nikada ne bi si dopustila takvo poniženje pa makar ne jela danima i ne imala šta obući.

Tako i treba. Ljudsko tijelo je hram, a ne nečiji seksualni objekt ili igračka.

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by eva kant pet lis 17, 2014 2:17 pm

tijelo nije nikakav hram, ljudi prodaju svoju kosu, krvnu plazmu i dr. za novac i nitko to ne smatra nemoralnim činom. ljudi naplaćuju usluge masaže, usluge poziranja i manekenstva, i nitko to ne smatra nemoralnim. ljudi naplaćaju rad svojih ruku, naplaćuju svoje ideje i intelektualne usluge, svoju umjetnost, i nitko to ne smatra nemoralnim.

prostitucija je nemoralna u istoj mjeri kao i bilo koja druga trgovina.
prostitucija je trgovina seksom, ali dal je seks nešto što je na prodaju ili nije, to može samo svatko za sebe odgovoriti. ako smatramo da je seks samo izvor užitka i ništa više, onda on može biti i na prodaju. druga je stvar ako na seks gledamo isključivo kao na izraz ljubavi između dvije osobe, tada je jasno da neće biti na prodaju.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty92 / 99992 / 999Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? - Page 2 Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.