Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li je prostitucija moralan posao?

+21
Lenica
eva kant
rider331
igor malteze
FALKON 2
Teo
moremore
hydros
nikolina
Iron Man
Chulpan
tanuki
The Guardian
damfisk
britania
Hate
Amyicha
m
Hell
pourGarrel
Neu
25 posters

Stranica 1 / 8. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Da li je prostitucija moralan posao?

Da li je prostitucija moralan posao? I_vote_lcap31%Da li je prostitucija moralan posao? I_vote_rcap 31% 
[ 4 ]
Da li je prostitucija moralan posao? I_vote_lcap69%Da li je prostitucija moralan posao? I_vote_rcap 69% 
[ 9 ]
 
Ukupno glasova : 13
 
 

Da li je prostitucija moralan posao? Empty Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by Neu čet lip 20, 2013 9:50 am

Prostitucija (od latinske riječi Prostituere, koja znači "javno izlagati") je prodavanje seksualnih usluga za novac ili neku drugu uslugu. Prostitucija se često spominje kao „najstariji zanat na svijetu“.wikipedia

Da li je prostitucija moralan posao?
 Idmeo razviti polemiku oko ovoga. Ja tvrdim da nije, iasko pošteno zaradi, raširi noge i svaka šuša joj trpa svoj olinjali pimpek, po meni je to najnemoralniji posao ikad.

Evo i ankete, glasajte, obrazložite odgovor.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? Empty999 / 999999 / 999Da li je prostitucija moralan posao? Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by pourGarrel čet lip 20, 2013 10:08 am

Svaki posao je moralan.

pourGarrel
Trajno baniran/a

Registriran/a : 19.06.2013
Broj postova : 174
Reputacija Reputacija : 4
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? Empty0 / 9990 / 999Da li je prostitucija moralan posao? Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by Hell čet lip 20, 2013 10:10 am

Slažem se. Svaki posao je moralan.
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? Empty497 / 999497 / 999Da li je prostitucija moralan posao? Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by The Guardian čet lip 20, 2013 10:26 am

moralniji nego biti politicar u svakom slucaju
The Guardian
The Guardian
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 07.11.2009
Broj postova : 1186
Reputacija Reputacija : 130
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? Empty0 / 9990 / 999Da li je prostitucija moralan posao? Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by m čet lip 20, 2013 10:27 am

ne bih o moralu ........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? Empty14 / 99914 / 999Da li je prostitucija moralan posao? Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by Gost čet lip 20, 2013 10:30 am

da
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by tanuki čet lip 20, 2013 10:33 am

Neu je napisao/la:Prostitucija (od latinske riječi Prostituere, koja znači "javno izlagati") je prodavanje seksualnih usluga za novac ili neku drugu uslugu. Prostitucija se često spominje kao „najstariji zanat na svijetu“.wikipedia

Da li je prostitucija moralan posao?
 Idmeo razviti polemiku oko ovoga. Ja tvrdim da nije, iasko pošteno zaradi, raširi noge i svaka šuša joj trpa svoj olinjali pimpek, po meni je to najnemoralniji posao ikad.

Evo i ankete, glasajte, obrazložite odgovor.

a da se osvrnemo zašto postoji prostitucija i muška i ženska ( nisu samo žene kurve)
2000 g smo pod indoktrinacijom crkve, gdje je seks nešto sramno, bogu neugodno,
KC je za svoje svečenike uvela celibat, nametnula taj stav o grijehu seksa,
ali seks je priodan.
toliko je veza i brakova propalo samo zato što je seks tabu.
samo zato što se partneri ne slažu u seksu jer to nisu sjmjeli isprobati prije!
uprvo zbog tog pritiska prvo su se pojavile ženske kurve koje su nadoknađivale muškarcima ono što im nisu mogle pružiti žene kojima je seksualnost ubita religijom,
buđenjem ženske svjesti o vlastitoj seksualnosti pojavljuju se i muške kurve!
dakle prostutiucija je samo rezultat potiskivanja seksualnosti i prirode!
dali je morani posao ne bi ulazio u kontekstu nemoralnog društva u kojem se nameću standardi protiv zakona prirode!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? Empty700 / 999700 / 999Da li je prostitucija moralan posao? Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by m čet lip 20, 2013 10:36 am

ne u krivu si , ali nebum oobajšnjavao zašto , ne b ti to uspio skužiti i mlatili bi sljedečih deset dana o tome ,a neda mi se deda ........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? Empty14 / 99914 / 999Da li je prostitucija moralan posao? Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by Amyicha čet lip 20, 2013 11:30 am

po meni to nije moralan posao pa kako god
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? Empty113 / 999113 / 999Da li je prostitucija moralan posao? Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by Hate čet lip 20, 2013 12:50 pm

Nije moralan nikako.
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? Empty245 / 999245 / 999Da li je prostitucija moralan posao? Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by tanuki čet lip 20, 2013 1:31 pm

jest moralan je i bezobrazno je zvati ih kurvama,
one su seksualne terapetkinje i za to bi trebale imati radni staž, plaču i pemziju Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? Empty700 / 999700 / 999Da li je prostitucija moralan posao? Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by Hate čet lip 20, 2013 1:32 pm

A dileri su egzotični farmaceuti... Je, kak da ne... Laughing
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? Empty245 / 999245 / 999Da li je prostitucija moralan posao? Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by tanuki čet lip 20, 2013 1:35 pm

Hate je napisao/la:A dileri su egzotični farmaceuti... Je, kak da ne... Laughing
ne slažem se i usporedba nije prihvatljiva,
seks je svima prirodan,a korištenje droga nije, pa odbacujem ovu usporedbu Very Happy
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? Empty700 / 999700 / 999Da li je prostitucija moralan posao? Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by Hate čet lip 20, 2013 1:39 pm

Nije prirodno niti pit alkohol pa se pije... Dapače on užasno šteti organizmu... Kurve nisu niti blizu fizioterapeutima stoga... Poredba je dobra. :p
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? Empty245 / 999245 / 999Da li je prostitucija moralan posao? Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by Hate čet lip 20, 2013 1:40 pm

A jedan farmaceut radi jako sličan kao i jedna osoba koja radi meth npr. Uništava čovjekova organizam... Razz
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? Empty245 / 999245 / 999Da li je prostitucija moralan posao? Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by britania čet lip 20, 2013 3:23 pm

ja ne bih imala za muža mušku prostitutku, koliko god je to "moralan posao"
zapravo, nije sve na prodaju, zato smatram da nije moralan posao
britania
britania
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 19.11.2011
Broj postova : 477
Reputacija Reputacija : 40
Godina imam : 51
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? Empty0 / 9990 / 999Da li je prostitucija moralan posao? Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by The Guardian čet lip 20, 2013 5:27 pm

apsolutno sve je na prdaju, samo ako se ponudi dovoljna suma novca
The Guardian
The Guardian
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 07.11.2009
Broj postova : 1186
Reputacija Reputacija : 130
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? Empty0 / 9990 / 999Da li je prostitucija moralan posao? Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by damfisk čet lip 20, 2013 5:34 pm

Hate je napisao/la:A dileri su egzotični farmaceuti... Je, kak da ne... Laughing

Dileri trguju supstancijama koje ubijaju ljude - i na taj način, dakle, ugrožavaju život ljudi.

Na koji to način prostitutke ugrožavaju živote ljude????
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? Empty0 / 9990 / 999Da li je prostitucija moralan posao? Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by The Guardian čet lip 20, 2013 5:46 pm

ugrozavaju jedino "moralne stupove" naseg drustva
The Guardian
The Guardian
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 07.11.2009
Broj postova : 1186
Reputacija Reputacija : 130
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? Empty0 / 9990 / 999Da li je prostitucija moralan posao? Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by Gost čet lip 20, 2013 7:00 pm

Hate je napisao/la:Nije prirodno niti pit alkohol pa se pije... Dapače on užasno šteti organizmu... Kurve nisu niti blizu fizioterapeutima stoga... Poredba je dobra. :p
nakon litre alkohola(ako ga uspiješ popiti) nisi normalan, jednostavno nisi niti se možeš ponašati kao čovjek, nakon jebačine si i dalje normalan,
dok dileri droge prodaju drogu koja niti u jednom segmentu ne pomaže čovjeku, samo mu šteti, jedino mu pomaže da, kao i nakon alkohola, ne bude čovjek niti ima moći niti volje da se ponaša tako, farmaceuti ipak na neki način pomažu ljudskom organizmu.
ševa je, kao i fizioterapija, gibanje, a u kojoj terapiji se više gibaš nego u sexu?

ne, poredba definitivno nije dobra
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by tanuki čet lip 20, 2013 7:06 pm

Hate je napisao/la:Nije prirodno niti pit alkohol pa se pije... Dapače on užasno šteti organizmu... Kurve nisu niti blizu fizioterapeutima stoga... Poredba je dobra. :p
pa nitko ni ne pije alkohol,ali vino uz dobru klopu izuzetno paše i nikako ne šteti organizmu Very Happy
slažem se da nije prirodno piti alkohol, ali vino nije alkohol Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? Empty700 / 999700 / 999Da li je prostitucija moralan posao? Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by Chulpan ned sij 12, 2014 3:47 pm

Neu je napisao/la:Prostitucija (od latinske riječi Prostituere, koja znači "javno izlagati") je prodavanje seksualnih usluga za novac ili neku drugu uslugu. Prostitucija se često spominje kao „najstariji zanat na svijetu“.wikipedia

Da li je prostitucija moralan posao?
 Idmeo razviti polemiku oko ovoga. Ja tvrdim da nije, iasko pošteno zaradi, raširi noge i svaka šuša joj trpa svoj olinjali pimpek, po meni je to najnemoralniji posao ikad.

Svaki posao moze biti i moralan i nemoralan.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? Empty0 / 9990 / 999Da li je prostitucija moralan posao? Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by Gost ned sij 12, 2014 7:37 pm

Glasao sam za NE, kratko i jasno, nemoralan posao.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by Chulpan ned sij 12, 2014 7:49 pm

Gledajuci blagdansko poslovanje banaka, kurve su moralne vertikale.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? Empty0 / 9990 / 999Da li je prostitucija moralan posao? Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by m pon sij 13, 2014 1:53 pm

istina , dobra , dobra .............


m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Da li je prostitucija moralan posao? Empty14 / 99914 / 999Da li je prostitucija moralan posao? Empty

[Vrh] Go down

Da li je prostitucija moralan posao? Empty Re: Da li je prostitucija moralan posao?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 8. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.