Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što bi učinili da vaša majka, kćer ili djevojka/žena krene u prostituciju?

5 posters

Go down

Što bi učinili da vaša majka, kćer ili djevojka/žena krene u prostituciju? Empty Što bi učinili da vaša majka, kćer ili djevojka/žena krene u prostituciju?

Postaj by Neu uto lip 18, 2013 8:55 pm

Što bi učinili da vaša majka, kćer ili djevojka/žena krene u prostituciju? Dakle, nije baš pri lovi, ili se jednostavno želi jebat i pri tom i zaradit. Bavi se tim već par mjeseci i vi ste tek doznali za to. Što bi učinili?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Što bi učinili da vaša majka, kćer ili djevojka/žena krene u prostituciju? Empty999 / 999999 / 999Što bi učinili da vaša majka, kćer ili djevojka/žena krene u prostituciju? Empty

[Vrh] Go down

Što bi učinili da vaša majka, kćer ili djevojka/žena krene u prostituciju? Empty Re: Što bi učinili da vaša majka, kćer ili djevojka/žena krene u prostituciju?

Postaj by jaganjac uto lip 18, 2013 10:05 pm

Mama mi je kurva od mojeg rođenja. Kurvanjem me uzdržavala i školovala i danas kad uđem u kafić zovu me kurvin sine.


Možeš li sad prestati s zakurvavanjem foruma, pliz?

jaganjac
Trajno baniran/a

Registriran/a : 12.06.2013
Broj postova : 770
Reputacija Reputacija : 67
Započeo/la tema :
Što bi učinili da vaša majka, kćer ili djevojka/žena krene u prostituciju? Empty0 / 9990 / 999Što bi učinili da vaša majka, kćer ili djevojka/žena krene u prostituciju? Empty

[Vrh] Go down

Što bi učinili da vaša majka, kćer ili djevojka/žena krene u prostituciju? Empty Re: Što bi učinili da vaša majka, kćer ili djevojka/žena krene u prostituciju?

Postaj by sunce uto lip 18, 2013 10:06 pm

Tražila bi proviziju.
sunce
sunce
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 02.01.2012
Broj postova : 1916
Reputacija Reputacija : 127
Započeo/la tema :
Što bi učinili da vaša majka, kćer ili djevojka/žena krene u prostituciju? Empty0 / 9990 / 999Što bi učinili da vaša majka, kćer ili djevojka/žena krene u prostituciju? Empty

[Vrh] Go down

Što bi učinili da vaša majka, kćer ili djevojka/žena krene u prostituciju? Empty Re: Što bi učinili da vaša majka, kćer ili djevojka/žena krene u prostituciju?

Postaj by pourGarrel sri lip 19, 2013 11:35 am

Diskriminatorska tema!!!
Mora biti majka, kćer ili devojka, a šta je sa ocem, sinom, dečkom?

Kad bi mi se svi oni bacili u promet možda bih dobila obećano biciklo Very Happy

pourGarrel
Trajno baniran/a

Registriran/a : 19.06.2013
Broj postova : 174
Reputacija Reputacija : 4
Započeo/la tema :
Što bi učinili da vaša majka, kćer ili djevojka/žena krene u prostituciju? Empty0 / 9990 / 999Što bi učinili da vaša majka, kćer ili djevojka/žena krene u prostituciju? Empty

[Vrh] Go down

Što bi učinili da vaša majka, kćer ili djevojka/žena krene u prostituciju? Empty Re: Što bi učinili da vaša majka, kćer ili djevojka/žena krene u prostituciju?

Postaj by Teo sri lip 19, 2013 11:53 am

Neu je napisao/la:Što bi učinili da vaša majka, kćer ili djevojka/žena krene u prostituciju? Dakle, nije baš pri lovi, ili se jednostavno želi jebat i pri tom i zaradit. Bavi se tim već par mjeseci i vi ste tek doznali za to. Što bi učinili?

Što bi ti učinila Neu? 
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Što bi učinili da vaša majka, kćer ili djevojka/žena krene u prostituciju? Empty0 / 9990 / 999Što bi učinili da vaša majka, kćer ili djevojka/žena krene u prostituciju? Empty

[Vrh] Go down

Što bi učinili da vaša majka, kćer ili djevojka/žena krene u prostituciju? Empty Re: Što bi učinili da vaša majka, kćer ili djevojka/žena krene u prostituciju?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.