Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama

+5
RobinUd
nikolina
jaganjac
Purgy
Neu
9 posters

Go down

Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama

Postaj by Neu pon lip 17, 2013 9:39 pm

Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama - osuđujete ili odboravate?

Ja osuđujem. Ne shvaćam kako netko može biti prostitutka, kako joj to nije neugodno i kako može trpati svačiji penis u svoje rupe i trpiti svačiju spermu po svom licu i tijelu. Uopće, kako se može tako jebavat sa bilo kim? Da li je lova toga vrijedna?

Koja od ove dvije vrste (Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama) vam je g njusnija i odvratnija?

Bi li mogli raditi takav posao?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty999 / 999999 / 999Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty

[Vrh] Go down

Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty Re: Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama

Postaj by Purgy pon lip 17, 2013 9:41 pm

Isuse bože.

Tebe stvarno kad primi, jebate, nemereš stat pa da te netko vilama tjera. Very Happy

Dosta više o kurvama i prostituciji.
Koji ti je bog isus krist danas? misa
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 14
Započeo/la tema :
Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty142 / 999142 / 999Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty

[Vrh] Go down

Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty Re: Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama

Postaj by jaganjac pon lip 17, 2013 9:55 pm

Znaš što kaže Bora Čorba?

Tu kurave u izlogu sedu,
Ćutu, pušu, prolaznike gledu.
Sedu gole ili u negliže,
Mušterije da im priđu bliže.
hh1

jaganjac
Trajno baniran/a

Registriran/a : 12.06.2013
Broj postova : 770
Reputacija Reputacija : 67
Započeo/la tema :
Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty0 / 9990 / 999Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty

[Vrh] Go down

Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty Re: Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama

Postaj by bokaso1 uto lip 18, 2013 1:01 am

Ja ih jako postujem.... Cesto sam po javnim kucama i veoma postujem njihovu profesiju.....(mada je to u dobrom delu sudbina a ne profesija)

Neu inas potpuno pogresan stav o njima....
Uvek je iza toga neka tuzna prica..... Jako su retke one koje se vole jebati i koje uzbudjuje seksa sa nepoznatima....
Uglavnom je to neka nesretna i tuzna prica.... Posle se udje u to kolo iz kojeg se ne izlazi lako.....
Veruj mi neu ta prica ima daleko mracniju i tezu stranu od ulazenaj u nju i problema sa spermom.....

Ajde da ne pametujem mnogo, cesto mi je zao ali ne mogu pomoci.....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty120 / 999120 / 999Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty

[Vrh] Go down

Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty Re: Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama

Postaj by nikolina uto lip 18, 2013 5:17 am

Ne osuđujem nikoga pa tako ni njih.
Njihov život ,nijhov izbor šta će raditi.
Ja to nikada nebi mogla raditi.


I potpisujem boksov post....sve osim onoga da posjecujem javne kuce ...
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty0 / 9990 / 999Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty

[Vrh] Go down

Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty Re: Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama

Postaj by RobinUd uto lip 18, 2013 6:50 am

S ovako postavljenom temom, punoj predrasuda, nisam siguran da li je uopce vrijedno komentirati...
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1799
Reputacija Reputacija : 195
Godina imam : 71
Započeo/la tema :
Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty0 / 9990 / 999Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty

[Vrh] Go down

Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty Re: Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama

Postaj by sunce uto lip 18, 2013 8:34 am

bokaso1 je napisao/la:Ja ih jako postujem.... Cesto sam po javnim kucama i veoma postujem njihovu profesiju.....(mada je to u dobrom delu sudbina a ne profesija)

Neu inas potpuno pogresan stav o njima....
Uvek je iza toga neka tuzna prica..... Jako su retke one koje se vole jebati i koje uzbudjuje seksa sa nepoznatima....
Uglavnom je to neka nesretna i tuzna prica.... Posle se udje u to kolo iz kojeg se ne izlazi lako.....
Veruj mi neu ta prica ima daleko mracniju i tezu stranu od ulazenaj u nju i problema sa spermom.....

Ajde da ne pametujem mnogo, cesto mi je zao ali ne mogu pomoci.....
Ranit ću se Laughing
sunce
sunce
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 02.01.2012
Broj postova : 1916
Reputacija Reputacija : 127
Započeo/la tema :
Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty0 / 9990 / 999Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty

[Vrh] Go down

Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty Re: Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama

Postaj by valentino uto lip 18, 2013 10:37 am

Neu je napisao/la:Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama - osuđujete ili odboravate?

Ja osuđujem. Ne shvaćam kako netko može biti prostitutka, kako joj to nije neugodno i kako može trpati svačiji penis u svoje rupe i trpiti svačiju spermu po svom licu i tijelu. Uopće, kako se može tako jebavat sa bilo kim? Da li je lova toga vrijedna?

Koja od ove dvije vrste (Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama) vam je g njusnija i odvratnija?

Bi li mogli raditi takav posao?
Ti opet postavljaš temu o nečem što ne poznaš. I osuđuješ a priori.

Sve tvoje teme o kurvama i kurvarenju su mi gnjusne i odvratne jer kvare dojam o forumu.

valentino
Trajno baniran/a

Registriran/a : 30.05.2013
Broj postova : 1606
Reputacija Reputacija : 261
Godina imam : 14
Započeo/la tema :
Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty0 / 9990 / 999Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty

[Vrh] Go down

Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty Re: Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama

Postaj by bokaso1 uto lip 18, 2013 12:39 pm

nikolina je napisao/la:Ne osuđujem nikoga pa tako ni njih.
Njihov život ,nijhov izbor šta će raditi.
Ja to nikada nebi mogla raditi.


I potpisujem boksov post....sve osim onoga da posjecujem javne kuce ...

Izvinjenje, ja to radim sluzbeno, takav mi je posao.......LaughingLaughingLaughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty120 / 999120 / 999Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty

[Vrh] Go down

Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty Re: Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama

Postaj by tanuki uto lip 18, 2013 12:48 pm

s obzirom da je prostitucija u rh zabranjena, onda nema smisla raspravljati o ovom pitanju,
da je prostitucija legalizirana, javne kuće bi imale obvezu brinuti i kontrolirati zdravlje svojih dama,
postojale bi i tarifa i fiskalne kase pa bi i država imala koristi a ulična prostitucija bi bila ukinuta kao i mali dučani koji propadaju, jer ne mogu konkurirati robnim kućama Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty700 / 999700 / 999Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty

[Vrh] Go down

Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty Re: Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama

Postaj by bokaso1 uto lip 18, 2013 1:09 pm

tanuki je napisao/la:s obzirom da je  prostitucija u rh zabranjena, onda nema smisla raspravljati o ovom pitanju,
da je  prostitucija legalizirana, javne kuće  bi imale obvezu  brinuti i kontrolirati zdravlje svojih dama,
postojale bi i tarifa  i fiskalne kase pa bi i država imala koristi a ulična prostitucija bi bila ukinuta kao i mali dučani koji propadaju, jer ne mogu  konkurirati robnim  kućama  Laughing




Ko da te Damfi skolovo......LaughingLaughingLaughing
Ajde Tanuki , pusti masti na volju, mani se zakona, ko njega jos postuje sem kad mora......LaughingLaughingLaughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty120 / 999120 / 999Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty

[Vrh] Go down

Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty Re: Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama

Postaj by tanuki uto lip 18, 2013 1:14 pm

slažem se, a prostitucija jest najstariji zanat na svijetu, pa ga je nemoguće zabraniti, pa bi pametnije bilo legalizirati Very Happy
eto slučajno sam u rukama imao pravilnik o javnim kućama iz 30ih i mogu ti reći da je vrlo interesantna literatura Very Happy
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty700 / 999700 / 999Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty

[Vrh] Go down

Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty Re: Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama

Postaj by bokaso1 uto lip 18, 2013 1:31 pm

Pa samo bi uzimali pare na konto poreza umesto sto te pare sad uzima grupa ljudi.....

Drugo higijena bi bila na vecem nivou, cene verovatno nize i devojke bi imale vecu bezbednost.....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty120 / 999120 / 999Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty

[Vrh] Go down

Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty Re: Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama

Postaj by tanuki uto lip 18, 2013 1:49 pm

pa djevojke u bordelma su imale sigurnost, ali su praktično bile zarobljene kao zatvorenici,
kretanje im je bilo ograničeno, lječnićki pregled obvezan jednom tjedno u lječničkoj sobi koja je bila u okviru bordela,
svaka soba je morala imati pribor za higijenu- dakle lavabo i bide, posteljine se redovno morala mjenjati, a ispravnost za uporabnu dozvolu su potvrđivale inspekcije.
možda takav bordel danas nebi bio zanimljiv Very Happy
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty700 / 999700 / 999Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty

[Vrh] Go down

Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama Empty Re: Ulične prostitutke + prostitutke u javnim kućama

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.