Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kome ide dijete nakon razvoda - mami ili tati?

+5
damfisk
tanuki
evitaa
Legolas
Neu
9 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Kome ide dijete nakon razvoda - mama ili tati?

Kome ide dijete nakon razvoda - mami ili tati? - Page 2 I_vote_lcap100%Kome ide dijete nakon razvoda - mami ili tati? - Page 2 I_vote_rcap 100% 
[ 3 ]
Kome ide dijete nakon razvoda - mami ili tati? - Page 2 I_vote_lcap0%Kome ide dijete nakon razvoda - mami ili tati? - Page 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno glasova : 3
 
 

Kome ide dijete nakon razvoda - mami ili tati? - Page 2 Empty Re: Kome ide dijete nakon razvoda - mami ili tati?

Postaj by RobinUd pet svi 31, 2013 1:05 am

Pitanje je nejasno. Mislim da se u temi misli na oca, koji je unesen u djetetove dokumente, a ne na bioloskog oca (majka vrlo cesto zna razliku).

Ako bi se mislilo na bioloskog oca (zapravo jedino njemu pripada taj pojam), mogao bi se poneki postar, susjed, kucni prijatelj... iznenaditi spontanom povecanju (svoje) obitelji....

(Statistike zapadnih zemalja kazu da je 30% potomaka pripisano "krivom" ocu.)
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1799
Reputacija Reputacija : 195
Godina imam : 71
Započeo/la tema :
Kome ide dijete nakon razvoda - mami ili tati? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kome ide dijete nakon razvoda - mami ili tati? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kome ide dijete nakon razvoda - mami ili tati? - Page 2 Empty Re: Kome ide dijete nakon razvoda - mami ili tati?

Postaj by damfisk pet svi 31, 2013 5:25 pm

Mater semper certa est pater est quem nuptiae demonstrant kako su to nekoć davno rekli drevni Rimljani.

Pametni su bili ti Rimljani za popizdit
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Kome ide dijete nakon razvoda - mami ili tati? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kome ide dijete nakon razvoda - mami ili tati? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kome ide dijete nakon razvoda - mami ili tati? - Page 2 Empty Re: Kome ide dijete nakon razvoda - mami ili tati?

Postaj by rider331 sri sij 08, 2014 12:00 pm

Mislim da pretežno mama dobije dijete... pogotovo ako je dijete maleno.

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Kome ide dijete nakon razvoda - mami ili tati? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kome ide dijete nakon razvoda - mami ili tati? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kome ide dijete nakon razvoda - mami ili tati? - Page 2 Empty Re: Kome ide dijete nakon razvoda - mami ili tati?

Postaj by Chulpan sri sij 08, 2014 4:43 pm

Od slucaja do slucaja.
Drugom roditelju se ne oduzima pravo na dijete pa ne treba dramit oko toga.
A dogadja se da roditelj koji nije dobio starateljstvo u dane kad je dijete kod njega sere i gnjoji protiv drugog roditelja.. Ima svega.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Kome ide dijete nakon razvoda - mami ili tati? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kome ide dijete nakon razvoda - mami ili tati? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kome ide dijete nakon razvoda - mami ili tati? - Page 2 Empty Re: Kome ide dijete nakon razvoda - mami ili tati?

Postaj by Gost sri sij 08, 2014 4:47 pm

Mater uvik dobije skrb, osim ako je kriminalac,alkoholičarka i nezaposlena narkomanka istovremeno.

Nažalost.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kome ide dijete nakon razvoda - mami ili tati? - Page 2 Empty Re: Kome ide dijete nakon razvoda - mami ili tati?

Postaj by Chulpan sri sij 08, 2014 4:49 pm

Nema pravila.
Mater dobije skrb kad je dijete ispod 4 godine, no ni to nije konacno rjesenje, mijenjati se moze uvijek.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Kome ide dijete nakon razvoda - mami ili tati? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kome ide dijete nakon razvoda - mami ili tati? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kome ide dijete nakon razvoda - mami ili tati? - Page 2 Empty Re: Kome ide dijete nakon razvoda - mami ili tati?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.