Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliko ste zadovoljne svojim socijalnim ginekologom?

4 posters

Go down

Koliko ste zadovoljne svojim socijalnim ginekologom? Empty Koliko ste zadovoljne svojim socijalnim ginekologom?

Postaj by Hate ned svi 26, 2013 9:38 am

Tema je namjerno ovdje i posebna je jer me zanima koliko ste bile zadovoljne svojim socijalnim ginekolozima kako su vam vodili trudnoću? Dal ste ih mjenjale ili su vam je vaš prvobitni ginekolog bio dobar? Ili ste ipak otišle kod privatnika? smajlić
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Koliko ste zadovoljne svojim socijalnim ginekologom? Empty245 / 999245 / 999Koliko ste zadovoljne svojim socijalnim ginekologom? Empty

[Vrh] Go down

Koliko ste zadovoljne svojim socijalnim ginekologom? Empty Re: Koliko ste zadovoljne svojim socijalnim ginekologom?

Postaj by Neu ned svi 26, 2013 9:39 am

S obzirom da sam smao jendom bila kod ginekologa i to na pregledu jajnika , morat ću kad budem trudna često ići.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koliko ste zadovoljne svojim socijalnim ginekologom? Empty999 / 999999 / 999Koliko ste zadovoljne svojim socijalnim ginekologom? Empty

[Vrh] Go down

Koliko ste zadovoljne svojim socijalnim ginekologom? Empty Re: Koliko ste zadovoljne svojim socijalnim ginekologom?

Postaj by xirene pon svi 27, 2013 4:06 am

Moj privatni ginekolog i privatni kardiolog od prvog do zadnjeg dana trudnoće.

Takozvani socijalni ginekolog - samo za one koje ne mogu da plate pa im je to jedino rešenje.

xirene
Trajno baniran/a

Registriran/a : 27.05.2013
Broj postova : 11
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Koliko ste zadovoljne svojim socijalnim ginekologom? Empty0 / 9990 / 999Koliko ste zadovoljne svojim socijalnim ginekologom? Empty

[Vrh] Go down

Koliko ste zadovoljne svojim socijalnim ginekologom? Empty Re: Koliko ste zadovoljne svojim socijalnim ginekologom?

Postaj by Hate pon svi 27, 2013 5:52 am

Socijalnog ginekologa svi imamo. Moramo imat. Naša stvar je ako želimo da idemo privatniku. smajlić
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Koliko ste zadovoljne svojim socijalnim ginekologom? Empty245 / 999245 / 999Koliko ste zadovoljne svojim socijalnim ginekologom? Empty

[Vrh] Go down

Koliko ste zadovoljne svojim socijalnim ginekologom? Empty Re: Koliko ste zadovoljne svojim socijalnim ginekologom?

Postaj by Chulpan pet sij 31, 2014 6:10 pm

Naravno da nisam zadovoljna i da imam privatnog.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Koliko ste zadovoljne svojim socijalnim ginekologom? Empty0 / 9990 / 999Koliko ste zadovoljne svojim socijalnim ginekologom? Empty

[Vrh] Go down

Koliko ste zadovoljne svojim socijalnim ginekologom? Empty Re: Koliko ste zadovoljne svojim socijalnim ginekologom?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.