Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin)

4 posters

Go down

Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Empty Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin)

Postaj by Hate sub svi 25, 2013 5:10 pm

Prije su bili IN samo ružmarini...
Pa su došli reveri...
Zadnja moda su narukvice za djevojke...

Što vi želite, a što ne?
Što su forumaši koji su već u braku imali?

Primjeri:

Rever:
Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Fotografija014vg8
Narukvice:
Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Dsc00493wa

Dobri, stari ružmarin:

Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) 4v4bsm0
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Empty245 / 999245 / 999Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Empty

[Vrh] Go down

Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Empty Re: Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin)

Postaj by Neu sub svi 25, 2013 5:18 pm

Nisam ni znala za narukvice, ružmarini su mi forica. Mislim da bi imala oboje.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Empty999 / 999999 / 999Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Empty

[Vrh] Go down

Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Empty Re: Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin)

Postaj by Hate sub svi 25, 2013 5:22 pm

Da, da, došla nova moda... Ma obavijestit ću ja vas o svemu.... Znat ćete i prije vjenčanja što sve treba.... I što sve postoji... Very Happy

Ja sam nekak zapela da imam samo revere.... Bez narukvica... Iako je to baš IN sad.
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Empty245 / 999245 / 999Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Empty

[Vrh] Go down

Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Empty Re: Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin)

Postaj by Neu sub svi 25, 2013 5:23 pm

a di taj rever dođe?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Empty999 / 999999 / 999Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Empty

[Vrh] Go down

Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Empty Re: Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin)

Postaj by Hate sub svi 25, 2013 5:43 pm

Pa umjesto ružarina. Zakačiš ga za gosta špenadlom. Prije su samo mladenci imali velikre revere... Sad mladenci imaju isto to, ali gosti imaju male revere. Very Happy
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Empty245 / 999245 / 999Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Empty

[Vrh] Go down

Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Empty Re: Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin)

Postaj by marion bartoli ned svi 26, 2013 12:18 am

Klasika, ružmarin. srce

marion bartoli
Trajno baniran/a

Registriran/a : 09.05.2013
Broj postova : 32
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Empty0 / 9990 / 999Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Empty

[Vrh] Go down

Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Empty Re: Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin)

Postaj by Hate sri lip 26, 2013 3:33 pm

Ovo je samo pokušaj revera. Ja ga probala napravit samo da vidim hoće li se boje poklapat. tršš
Inače košta 5 kn komad, ali mi smo kupili materijal i sami radimo. (Još sam ja i promjenila boje u odnosu na original) Ako nisam pomješala lončiće i nešto mamu krivo shvatila ispast će nam rever 0,60 kn po komadu...

Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Udtn
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Empty245 / 999245 / 999Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Empty

[Vrh] Go down

Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Empty Re: Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin)

Postaj by  sri lip 26, 2013 3:43 pm

U ovim zadnjim svatovima u kojima sam bila muškarcima su kačili revere, a žene su imale narukvice.

Meni se i dalje više sviđa ružmarin. Volim kad mi miriše u sobi i nakon svadbe Very Happy


@Hate, super što pravite sami, em je jeftinije, em napraviš kako se tebi sviđa smajlić


Registriran/a : 01.01.1970
Započeo/la tema :
Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Empty30 / 99930 / 999Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Empty

[Vrh] Go down

Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Empty Re: Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin)

Postaj by Hate sri lip 26, 2013 3:54 pm

Da, to sve više ljudi ima. Revere za muškarce, a narukvice za djevojke. To sam i ja mislila, ali sam odustala. Ali mi se i dalje sviđa. Very Happy


Da, na takvim sitnicama bome uštediš.
Radili smo sami pozivnice - umjesto 1500 kn - mi platili nešto više od 100 eura.
Za ove revere - 1000 kn bi bilo = ovak je očito 120 kn samo.

Radimo još i sami zahvalnice (fotogrfu ćemo samo slike platit i ljepljenje) = tu će se isto uštedit.
Jedna mašna za auto je npr. oko 18 kn (too much) = mi kupili 3 koluta traka i sami ćemo radit. Za 80 kn bit će pun k (da izvineš na izrazu) mašna... :guzi:itd itd itd

A ono, negdje potrošiš više, a ne gdje zato uštediš... Pokazuje guzu

Al iskreno - da vratim vrijeme - umjesto crkve otišli bi matičaru, bilo bi duplo manje ljudi, uzela bi manji restoran i tak. Omg - ja sa revera se raspisala na skorz 10tu temu - vidi se trema pred vjenčanje.... leti
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Empty245 / 999245 / 999Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Empty

[Vrh] Go down

Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin) Empty Re: Reveri/narukvice (nekad davno ružmarin)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.