Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliko košta vaše vjenčanje?

+17
rider331
prenosivi Samsung
THUNDER_DINIX
nikolina
Angie
sunce
Love
svejedno
tanuki
Legolas
Teo
Prop
damfisk
Turrican
marion bartoli
Neu
Hate
21 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty Re: Koliko košta vaše vjenčanje?

Postaj by Prop uto svi 28, 2013 4:14 pm

Hate u stavu, damfi s druge strane, moram čekirati ovu temu Smile
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty Re: Koliko košta vaše vjenčanje?

Postaj by Hate uto svi 28, 2013 4:41 pm

Gabrijel je napisao/la:120000 kuna je u svakom slučaju previše, radije da si 100000 potrošila na medeni mjesec, mog buraza će svadba koštati maksimalno 50000-60000 kuna, za 500-600 osoba i ne, nije razlog to da si ne mogu to priuštiti samo...čemu razbacivanje.

Ne bi dala za medeni mjesec toliko NIKADA. To je po mom luđe i gluplje. A što ne bi dala 120k+ za vjenčanje + toliko za medeni? Nema beda... Tak već može... smajlić Al 120k+ za svatove nije puno. Amen.

svejedno je napisao/la:
Ma nije to napadačka reakcija, to je damfisk.
Ti si info o svom venčanju napisala na temi kao što ja napišem na zdravlju o mojoj psorijazi i normalno da će se ljudi obraćati MENI bez obzira što ih nisam direktno pitala.
To nije ni off ni vređanje.
Ne moraš crtati, samo shvati da sve što napišeš na forumu izaziva reakcije.

ALI TO NIJE TEMA RAZGOVORA. Tema je "Koliko košta vaše vjenčanje?" i zamolit ću vas da se držite teme. I bez sprdanja i izrugivanja. Ja sam pisala on topic, a on off topic tek toliko da bi se sprdao jer lik očito nema dovoljno buran život pa mu je potrebna forumska rasprava. Hvala Bogu ja sam okružena sa pametnim i obrazovanim ljudima i takve rasprave mi na forumu nisu uopće potrebne. Kužim ja tebe, ali ti očito ne kužiš mene.

Edit: Kad već spominješ psorijazu, kako bi bilo tebi da ti dođe damfi i kaže da si odvratna zbog te bolesti? Lijepo? E pa bome nije. Samo šta bi se u tom slučaju on DRŽAO TEME I BIO OT, a ovdje je otišao totalno u off. I rest my case.

Prop je napisao/la:Hate u stavu, damfi s druge strane, moram čekirati ovu temu Smile

Veliš susret dva titana? Laughing Laughing Laughing
Brzo će ova rasprava završit. Very Happy Brže nego moja rasprava o filmovima,žanrovima&redateljima sa Tanukijem. Ponekad iz rasprave treba izać - jer vidiš da se sa nekima ljudima ili ne isplati debatirat ili nikako da skuže tvoju poantu. Kako god. Very Happy
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty245 / 999245 / 999Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty Re: Koliko košta vaše vjenčanje?

Postaj by Gost uto svi 28, 2013 5:00 pm

Hate je napisao/la:Ne bi dala za medeni mjesec toliko NIKADA. To je po mom luđe i gluplje. A što ne bi dala 120k+ za vjenčanje + toliko za medeni? Nema beda... Tak već može... smajlić Al 120k+ za svatove nije puno. Amen.

Tema je "Koliko košta vaše vjenčanje?" i zamolit ću vas da se držite teme.
nije puno, previše je.

a onda si mogla napisati da nema rasprava, ne želiš komentare već samo brojke i zdravo.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty Re: Koliko košta vaše vjenčanje?

Postaj by Teo uto svi 28, 2013 6:10 pm

volim skromna vjenčanja, ne volim kad je puno ljudi i kič
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty Re: Koliko košta vaše vjenčanje?

Postaj by damfisk uto svi 28, 2013 8:43 pm

Hate je napisao/la:Možda jer si to mogu priuštit? Samo ti pljuj, al skoro sve i jedna žena bi to sve htjela da si može priuštit. Oćeš srat po meni ako ti napišem da gledam i za medeni mjesec gdje samo hotel košta 20 000kn?

Nije problem u tome možeš li ti to sebi priuštit ili ne možeš. Problem je u tome šta ti to želiš. A ta tvoja želja je pokazatelj onog o čemu sam pričao.


Hate je napisao/la:
Ma samo ti pljuj, vidi se koliko si nezadovoljan svojim životom kad ti je jedini cilj omalovažavat nečiji izbor.

Ne pljucam, već iznosim svoje mišljenje.

A tvoja histerična reakcija bi se, jednako tako, mogla protumačit kao akutno nezadovoljstvo vlastitim životom i duboka nesigurnost u vlastiti identitet, uslijed čega skačeš ko' oparena kad se netko usudi kritizirati tvoje stavove koje si javno iznijela.

Hate je napisao/la:
Ne, meni ne trebaju pohvale i divljenja, ali mi isto tako ne treba niti tvoje mišljenje...

Boli me kurac šta tebi treba ili ne treba.

Stavila si temu na otvoreni forum - prema tome, svaki forumaš smije iznositi svoje komentare.

Ako ti tuđi komentari smetaju, ili te pogađaju, nemoj svoje stavove javno iznositi - i svi mirni.

Hate je napisao/la:
Joj da, nije bitno šta se govori - NEGO TKO GOVORI. Samo ti piši. Slobodno. Tvoje mišljenje je ionako RELEVANTNO.

Slažem se. Bitno je tko govori.

Recimo, kad ti govoriš o mojem životu, onda je to posve nebitno.

Wink


Hate je napisao/la:Ali napadačke reakcije? Mene napadat da imam problema jer je moj ukus malo skuplji?

Nitko te ne napada jer ti je ukus malo skuplji. Napada te se jer ukusa nemaš.

Hate je napisao/la:
Normalno je iznest mišljenje O PITANOM. Njega nije nitko ništa pitao, a oet: on nije izneso mišljenje O TEMI nego je MENE IZVRIJEĐAO. Tema je: "Koliko košta vaše vjenčanje?", a on je počeo pisat o meni i mojoj limuzini i mojim djeverušama.... ZA POČETAK: DEBELO JE OTIŠAO U OFF. (Nije odgovarao ništa OT nego se direktno obratio MENI. Jasnije ili ću morat crtat?

Nije točno.

Mišljenje se može iznijet o bilo čemu napisanom.

Ja nisam pisao o tebi, već o tvojem izboru djeveruša i limuzine. A pisao sam jer osobno smatram takav izbor djeveruša i limuzine neukusnim, preseratorskim, malograđanskim, nepotrebnim i besmislenim.

Sve to se tiče i vjenčanja, i cijenje vjenčanja, pa stoga nije (niti može biti) offtopic.


Hate je napisao/la:
Ne bi dala za medeni mjesec toliko NIKADA. To je po mom luđe i gluplje. A što ne bi dala 120k+ za vjenčanje + toliko za medeni? Nema beda... Tak već može... smajlić Al 120k+ za svatove nije puno. Amen.

Da, puno je. Pogotovo ako to uključuje besmislene američke "običaje" poput limuzine i djeveruša.

Amen.

Hate je napisao/la:
ALI TO NIJE TEMA RAZGOVORA. Tema je "Koliko košta vaše vjenčanje?" i zamolit ću vas da se držite teme. I bez sprdanja i izrugivanja. Ja sam pisala on topic, a on off topic tek toliko da bi se sprdao jer lik očito nema dovoljno buran život pa mu je potrebna forumska rasprava. Hvala Bogu ja sam okružena sa pametnim i obrazovanim ljudima i takve rasprave mi na forumu nisu uopće potrebne. Kužim ja tebe, ali ti očito ne kužiš mene.

Zaista ne znam kakvim si ti ljudima okružena, ali ako ti ljudi kojima si ti okružena trpe ovakve tvoje histerične ispade na svaku kritiku, i ne vide ništa čudno u limuzini i djeverušama, onda vjerujem kako postoje osnovane sumnje u njihovu inteligenciju i obrazovanje.

Ili pak, postoje osnovane sumnje u istinitost tvoje tvrdnje o inteligenciji i obrazovanosti ljudi kojima si okružena.


Hate je napisao/la:
Veliš susret dva titana? Laughing Laughing Laughing
Brzo će ova rasprava završit. Very Happy Brže nego moja rasprava o filmovima,žanrovima&redateljima sa Tanukijem. Ponekad iz rasprave treba izać - jer vidiš da se sa nekima ljudima ili ne isplati debatirat ili nikako da skuže tvoju poantu. Kako god. Very Happy

Dakle, bježiš suočena sa istinom?

Neka, i to je isto OK...
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty Re: Koliko košta vaše vjenčanje?

Postaj by Hate uto svi 28, 2013 9:02 pm

Pošto je pol mojih odgovora premješteno u drugu temu - meni stvarno nema smisla da ti detaljno odgovaram na ovu crkavicu gdje si me citirao. Ja nemam ukusa jer želim limuzinu i djeveruše? Onda uz mene nema niti jedna cura ukusa. Jer sve to cure otprilike žele. Ti si dobro debelo otišao u OFF. Ako je tema "Koliko košta vaše vjenčanje" ti i tvoje fuj NEMATE ŠTA RADIT ovdje...

I ja nisam imala nikakve histerične napade - prije bi rekla da si ih ti imao. Al dječačke napade tipa: moj tata je jači od tvog tate. Taj tvoj izbor je grozan i odvratan i ja sam došao da ga popljujem IAKO TO NIJE TEMA.

Al uz sve to ti imaš Edipov kompleks. I kaliginefobiju.

Pauza, nastavljamo sutra.... Kad skužiš gdje je off premješten... Pa se javi i tamo... Ima tema za tvoje NEPOTREBNO mišljenje. oj

Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty245 / 999245 / 999Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty Re: Koliko košta vaše vjenčanje?

Postaj by damfisk uto svi 28, 2013 9:09 pm

A ti poznaješ sve cure na svijetu, i znaš šta sve one žele? Wink

Nisam otišao u offtopic, nego komentiram ono šta si ti napisala. Ne pričam ni o nogometu, ni o biologiji, ni o književosti, nego o onome šta si ti napisala.

Nikakav histerični napad ja nisam imao, nego sam samo iznio svoje mišljenje o onome šta si ti napisala. Tebi se to moje mišljenje nije svidjelo, pa si reagirala histerično, te uzvratila ad hominem pokušajima. Šta je tipično obilježje histeričnog ponašanja.

Kad već koristiš termine poput Edipovog kompleksa ili kaligenifobije, bilo bi lijepo da prethodno doznaš šta ti termini znače.

Iako ja ne znam šta znači kaligenifobija. A ne da mi se provjeravat na googleu.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty Re: Koliko košta vaše vjenčanje?

Postaj by Hate uto svi 28, 2013 10:30 pm

Eto vidiš, za razliku od tebe ja znam značenje. I to mi je dovoljno. Da ja znam. Neću se zamarat sa tuđim nedostatkom znaja. Very Happy

damfisk je napisao/la:Limuzina... Djeveruše... kiša brate mili...

Hate je napisao/la:Imaš problem možda? Ili ti je ponestalo tema za sprdanje pa si doša MENE i moj izbor sprdat? Onak, voli svoje, poštuj tuđe, to ništa, huh? boring

Gdje ti vidiš moj histerični napad ovdje?

Ne, ne poznam sve žena kao niti ti, ali ti si se drznuo generalizirat pa sam i ja. Samo što ja kao žena, jedna od žena sam ipak malo adekvatnija da pišem o tome što žene žele. Pa što nisi negdje pisao da smo sve iste? Ako jesmo, onda pogled na mene i moje želje ti može dat objašnjenje što žene žele. Zar nisi to tvrdio na nekim temama? Postaješ kontradikotran.

Rekla bi "o uskusima se ne raspravlja", ali po priloženom vidimo da se raspravlja. Samo eto, bezobrazno je doć u temu i sprdat nečiji izbor. Sam čin vjenčanja je pun kiča. I sama ceremonija i sve poslije ceremonije je čisti kič. Sve je to kič. Zašto bi onda limuzina i djeveruše bile neukus? I šta onda ako smo nečije običaje "ukrali"? Godinama su prisutni i kod nas. I za mene je npr. neukus kad se mlada poslije ponoći preodjene u našu narodnu nošnju - pa ako to koja napravi - njezin izbor. Neću je "pljuvat" zbog toga.

I da, ne pričamo o nogometu, književnosti itd... Nego o vjenčanju, ali isto tako niti ne pričamo npr. o bacanju podvezice, buketu.... Nego samo o ciframa... smajlić

Sutra ću prebacit i ovo naše na chat... Sad mi se ne da. smajlić Odgovorila bi ti detaljnije i na prošli post, ali čim sam prčitala da stavljaš pod upitnik obrazovanja i inteligenciju mojih prijatelja bez da o ikom išta znaš - donekle sam izgubila volju za odgovaranjem. smajlić
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty245 / 999245 / 999Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty Re: Koliko košta vaše vjenčanje?

Postaj by Legolas uto svi 28, 2013 10:38 pm

Svadbe treba zabraniti.
Svadbe su 100% uzročnik svih razvoda.

Legolas
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 01.03.2011
Broj postova : 89
Reputacija Reputacija : 13
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty Re: Koliko košta vaše vjenčanje?

Postaj by damfisk uto svi 28, 2013 10:40 pm

Lijepo da znaš.

Samo, očito ne znaš šta znači pojam "Edipov kompleks", jer da znaš, ne bi ga upotrijebila u pogrešnom kontekstu.

Ovaj thread je pun tvojih histeričnih napada. To šta ih ti ne vidiš ne znači da ih nema, već samo da ih ti ne vidiš.

To šta si ti žena ti ne daje niti pravo, niti mogućnost, niti sposobnost da pišeš o željama svih žena, već samo o svojim željama.

Ja sam tvrdio da su sve žene zle. Nigdje nisam tvrdio da sve žene imaju iste želje. Prema tome, ne postajem kontradiktoran.

Za razliku od tebe, koja jesi kontradiktorna, jer prvo sereš kako ne valja generalizirati, a zatim i sama generaliziraš.

Nema ništa bezobraznog doći na temu na forumu, i iznijeti svoje mišljenje o nečijem izboru. Ali ima puno toga bezobraznog u histeričnom reagiranju i ad hominem napadanju onog tko je iznio svoje mišljenje o nečijem izboru.

Vjenčanje nije kič. Ali smo, nažalost, okruženi mnogobrojnim primjerima vjenačanja koja su se pretvorila u kič. Između ostalog, i nerezonskim, bemislenim, beskorisnim i neukusnim kopiranjem svake američke pizdarije iz svakog glupog američkog rom-kom filma ikad snimljenog u Hollywoodu.

Obrazovanje i inteligenciju svojih prijatelja si pod upitnik stavila ti sama, dovodeći ih u kontekst svojeg (očito manjkavog) ukusa.

Ali, kada se iznese mišljenje o onome šta si ti prva spomenula, ti se (po običaju) nafrljiš, zaglumiš ljutnju i kreneš sa obraćanjem svisoka te plasiranjem ad hominem komentara usmjerenih na omalovažavanje sugovornika.

Klasično, i već viđeno. Ne podnosiš neslaganje sa svojim stavovima, ali se istovremeno ne libiš svoje stavove razvući po čitavom forumu.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty Re: Koliko košta vaše vjenčanje?

Postaj by svejedno uto svi 28, 2013 10:43 pm

Hate je napisao/la:Samo eto, bezobrazno je doć u temu i sprdat nečiji izbor. Sam čin vjenčanja je pun kiča. I sama ceremonija i sve poslije ceremonije je čisti kič. Sve je to kič. Zašto bi onda limuzina i djeveruše bile neukus?
Zato što je to njegovo mišljenje.
Moraš se pomiriti s tim da kad pišeš na javnom forumu ljudi će ti odgovarati ne onako kako ti želiš nego onako kako oni misle.

svejedno
Trajno baniran/a

Registriran/a : 29.03.2013
Broj postova : 551
Reputacija Reputacija : 66
Započeo/la tema :
Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty Re: Koliko košta vaše vjenčanje?

Postaj by Hate sri svi 29, 2013 8:38 am

damfisk je napisao/la:Lijepo da znaš.

Samo, očito ne znaš šta znači pojam "Edipov kompleks", jer da znaš, ne bi ga upotrijebila u pogrešnom kontekstu.

Ja taj pojam nisam nigdje uklopila u tekstu.To je samo komentar za tebe. Ne na temelju što si ovdje pisao - nego na temelju tvojih drugih upisa u druge teme. To je moje mišljenje. Ti misliš da imam histerične napade, a ja mislim da ti imaš Edipov kompleks. Moje mišljenje ne možeš promjenit - kao niti ja tvoje. Mislim možeš, ali na ovakav način ne.

damfisk je napisao/la: Ovaj thread je pun tvojih histeričnih napada. To šta ih ti ne vidiš ne znači da ih nema, već samo da ih ti ne vidiš.

Jel ti znaš uopće definiciju histeričnog napada? Jel uopće znaš kakva je to dijagnoza?
"Histerični napad koji je praćen konvulzijama vrlo je sličan epileptičkom napadu. Razlike su ipak lako uočljive: kod histeričnog napada nema početnog krika kao kod epileptičnog, bolesnik se 'pažljivo' ruši na pod, nikada se ne povređuje, ne gubi svijest. Histerik napade dobija nakon nekog afektivnog povoda i za sam napad mu je potrebna publika."

Koji su najčešći senzorni simptomi kod histerije?
"Najpoznatiji su poremećaji vida, od suženja vidnog polja do histerične sljepoće (naravno bez patološkog organskog nalaza). Od poremećaja funkcije drugih čulnih organa mogu se javiti histerična gluvoća i gubitak čula mirisa, odnosno ukusa."

A ja sam, dragi moj, pisala sve te postove posve smirena i zen. Slično kao i kad napišeš nekom LOL, a tvoja faca :poker face:

damfisk je napisao/la:To šta si ti žena ti ne daje niti pravo, niti mogućnost, niti sposobnost da pišeš o željama svih žena, već samo o svojim željama.
Ali ja definitivno ZNAM BOLJE OD TEBE što žena želi. Ti možeš pretpostavljat, a ja neke stvari znam i po sebi. I nažalost, razumijem žene bolje nego ti. Jer sam žena.

damfisk je napisao/la:Ja sam tvrdio da su sve žene zle. Nigdje nisam tvrdio da sve žene imaju iste želje. Prema tome, ne postajem kontradiktoran.

Znači ja kao žena nemam pravo glasa, a ti kao MUŠKARAC imaš pravo glasa i možeš tvrdit da su sve žene zle? Licemjerje.

damfisk je napisao/la:Za razliku od tebe, koja jesi kontradiktorna, jer prvo sereš kako ne valja generalizirati, a zatim i sama generaliziraš.
Nisam ja ta koja generalizira, nego ti. Ja sam se samo nakratko poslužila sa tvojim "sredstvima" da vidim koliko ćeš prihvatit moje generaliziranje - jer svoje jako dobro prihvaćaš i misliš da si u pravu, a nisi. You ar just a boy. You dont understand. A ti postaješ kontradiktoran...

damfisk je napisao/la:Nema ništa bezobraznog doći na temu na forumu, i iznijeti svoje mišljenje o nečijem izboru. Ali ima puno toga bezobraznog u histeričnom reagiranju i ad hominem napadanju onog tko je iznio svoje mišljenje o nečijem izboru.
Ne, bezobrazno je pljuvat nečiji izbor kad to nije tema. Al dobio si što si htio. Raspravu. 100tu po redu. Al nepotrebnu raspravu.

damfisk je napisao/la:Vjenčanje nije kič. Ali smo, nažalost, okruženi mnogobrojnim primjerima vjenačanja koja su se pretvorila u kič. Između ostalog, i nerezonskim, bemislenim, beskorisnim i neukusnim kopiranjem svake američke pizdarije iz svakog glupog američkog rom-kom filma ikad snimljenog u Hollywoodu.
Halo, a gdje ti živiš posljednjih 10 god? U pećini? Vjenčanje je postalo kič. Amen.

damfisk je napisao/la:Obrazovanje i inteligenciju svojih prijatelja si pod upitnik stavila ti sama, dovodeći ih u kontekst svojeg (očito manjkavog) ukusa.
Po ukusu ne možeš skužit nečije obrazovanje i nečiju inteligenciju.
Primjer jedan: Frendica završava za magistra ekonomije, natrposječna inteligencije (bez straha - ima ona to sve crno na bijelo na papiru) i ukus joj je identični kao i moj. Ok, možda i kičastiji. Njoj je ljepše od limuzine helikopter. (Vjerujem da za to još večina vas nije nitit čula) ali je skupo ko vrag i ona voli pokazivat ljudima koliko para ima i trošit.
Primjer broj dva: sestrična, za inteligenciju nisam sigurna jer ne sjećam se da je ikad išla na neko službeno testiranje: završeno pravo, radi kao odvjetnica i to vrlo uspješna 4-5 god, a vjenčanje je bilo puno kiča. Neke stvari su čak i meni (za koju kažeš a nemam ukusa) bile neukusne.

Baš bi voljela postavit pitanje ljudima koji su članovi Mense: Koliko je povezan ukus pojedinca sa njegovom inteligencijom i obrazovanjem? Jer kakosi ti došao do tog zaključka? Napisala bi kako, ali bi te onda počela vrijeđat, ali neću - jer sam dama.

damfisk je napisao/la:Ali, kada se iznese mišljenje o onome šta si ti prva spomenula, ti se (po običaju) nafrljiš, zaglumiš ljutnju i kreneš sa obraćanjem svisoka te plasiranjem ad hominem komentara usmjerenih na omalovažavanje sugovornika.
Ne, kod mene nema omalovažavanja. Da ima, postovi bi mi bili drugačiji. JA kad nekog omalovažavam ja sam bome direktna. Ovo ostalo na forumu je sprdanje, bockanje i lagano provociranje. Very Happy A ti si po tom pitanju, 10x gori od mene.

damfisk je napisao/la:Klasično, i već viđeno. Ne podnosiš neslaganje sa svojim stavovima, ali se istovremeno ne libiš svoje stavove razvući po čitavom forumu.

Da je tema bila što mislite o običajima (a tema već postoji, ali to nije bila ova tema) "zagrlila" bi sve vaše odgovore. Bilo da su oni pohvale ili kritike. Ali ovdje se piše o ciframa. I samo ciframa. Vidiš ja na tren zaboravim da je ovdje OFF i dopušten pa zato takva rekacija.
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty245 / 999245 / 999Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty Re: Koliko košta vaše vjenčanje?

Postaj by damfisk sri svi 29, 2013 9:18 am

Kakva gomila histeričnog lupetanja. boring
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty Re: Koliko košta vaše vjenčanje?

Postaj by tanuki sri svi 29, 2013 9:33 am

a tko ima pravo kritizirati?
njeno vjenčanje će koštati u okvirima njenih mogućnosti i kako ga je zamislila.
s kojim pravom se smijemo suprotstaviti?
njena lova, njena želja!
Hate, želim ti uspješan brak i ljepu djećicu, a nemoj se zamarati sa zavidnim Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty Re: Koliko košta vaše vjenčanje?

Postaj by Legolas sri svi 29, 2013 9:40 am

Anyhow.. da budem onTHAtopic.. nadam se da će moja svadba koštat koliko god može - manje Very Happy

Ne zato jer sam DJubre ili što sam cicija kod novaca, upravo suprotno.. ali neke stvari su mi besmislene, gro njih mi previše isfurano, a neke su jednostavno seljačija Very Happy Maximum-maximuma ljudi 60-70.. intimnija, opuštenija zabava i dec about it..
bend - nula bodova, fotograf - poznam neke.. dogovorit ćemo se, ljudi smo.. lokacija - cjenovno jako prihvatljiva i taman za opuštenu i ležernu atmosferu


Legolas
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 01.03.2011
Broj postova : 89
Reputacija Reputacija : 13
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty Re: Koliko košta vaše vjenčanje?

Postaj by tanuki sri svi 29, 2013 9:50 am

najljepše vjenčanje na kojem sam prisustvovao je vjenčanje mog sina na trakošćanu, a ja sam bio suport.
koliko je koštalo nemam pojma, jer on je bio organizator,
ja sam rješio fotografirane i transport, što mi je dao u zadatak,
sve je štimalo-
desetak japanaca i tridesetak hrvata-
koliko je koštalo, nemam pojma, ali nema veze ako se ima onda je to adekvatno Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty Re: Koliko košta vaše vjenčanje?

Postaj by Legolas sri svi 29, 2013 9:54 am

Znači 40ak ljudi ukupno? To te ja pitam Very Happy

Trakošćan je lijep izbor za lokaciju svadbe

Legolas
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 01.03.2011
Broj postova : 89
Reputacija Reputacija : 13
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty Re: Koliko košta vaše vjenčanje?

Postaj by svejedno sri svi 29, 2013 10:39 am

tanuki je napisao/la:a tko ima pravo kritizirati?
njeno vjenčanje će koštati u okvirima njenih mogućnosti i kako ga je zamislila.
s kojim pravom se smijemo suprotstaviti?
njena lova, njena želja!
Hate, želim ti uspješan brak i ljepu djećicu, a nemoj se zamarati sa zavidnim Laughing
To što neko ima drugačiji stav ne znači da je zavidan.
Skoro svako od nas može ako se zainati stuckati ogromnu sumu na venčanje da bi pokazao koliko ima, pa iako u stvari nema. Ali čemu?

I da ostanem on topic, ja uopšte nemam 220 ljudi koje bih želela na svom venčanju.
Znači, sve u krugu naše dve porodice, uz ograničene troškove i raskošan medeni mesec.
Ukratko, ne želim impresionirati druge nego ugađati sebi i njemu.

svejedno
Trajno baniran/a

Registriran/a : 29.03.2013
Broj postova : 551
Reputacija Reputacija : 66
Započeo/la tema :
Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty Re: Koliko košta vaše vjenčanje?

Postaj by Hate sri svi 29, 2013 11:43 am

damfisk je napisao/la:Kakva gomila histeričnog lupetanja. boring

Jao, a vidi ogovora... Laughing Najlakše je tako nešta odgovorit... Ponavljat netočnu definiciju kao papagaj i onda kao desetogodišnje dijete pisat nešta tipa: pišeš gluposti, moj tata je jači od tvog tate... YOU LOSE. LOSER. I više mi se ne obraćaj molim te... konjanik Ne da mi se više spuštat na tvoj nivo... CASE CLOSED. štrika
(Da napomenem da ovo pišem sva premorena poslije vježbanja - jer pretpostavljam da bi tvoj odgovor i na ovo bio: histeričan post, a ja opet opuštena i nasmijana )

tanuki je napisao/la:a tko ima pravo kritizirati?
njeno vjenčanje će koštati u okvirima njenih mogućnosti i kako ga je zamislila.
s kojim pravom se smijemo suprotstaviti?
njena lova, njena želja!
Hate, želim ti uspješan brak i ljepu djećicu, a nemoj se zamarati sa zavidnim Laughing

Hvala Tanuki.... Srce si... srce Vjerujem da se ni tebi ne sviđa bar 50% stvari što sam JA ZA SEBE odabrala, ali ti si čovjek koji poštuje tuđe i tuđi odabir... from
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty245 / 999245 / 999Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty Re: Koliko košta vaše vjenčanje?

Postaj by tanuki sri svi 29, 2013 12:35 pm

nakon 2o g ljudi više nisu djeca, ja sam slušao želje i odluke mojih klinaca i kada su imali 8 g i isto tako sam sposoban da se vratim u svoje djetinjstvo,
apsolutno mi nije bitan tvoj odabir, jer dovoljno si stara da donosiš odluke dali je to 1 ili 100% nema veze, ja te podupirem 100%
moja kći se još nije odlućila ući u brak, kada se odlući, ja je samo mogu podržati.
dat ću joj savjet ako ga zatraži, ali bit ću joj suport 100% ma koliko se meni nešto sviđalo ili ne!
ti si mlada i ljepa cura, imaš čvrste stavove i vjerujem da ti je osiguran ljep život u skoroj budućnosti !
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty Re: Koliko košta vaše vjenčanje?

Postaj by damfisk sri svi 29, 2013 8:20 pm

Hate je napisao/la:Jao, a vidi ogovora... Laughing Najlakše je tako nešta odgovorit... Ponavljat netočnu definiciju kao papagaj i onda kao desetogodišnje dijete pisat nešta tipa: pišeš gluposti, moj tata je jači od tvog tate... YOU LOSE. LOSER. I više mi se ne obraćaj molim te... konjanik Ne da mi se više spuštat na tvoj nivo... CASE CLOSED. štrika
(Da napomenem da ovo pišem sva premorena poslije vježbanja - jer pretpostavljam da bi tvoj odgovor i na ovo bio: histeričan post, a ja opet opuštena i nasmijana )



Moj odgovor je savršeno prikladan onoj gomili nepovezanog sranja i histeričnog blebetanja kojeg si nadrobila.

Ti se ponašaš poput desetogodišnjeg djeteta. Ne znaš uočit bit i temu rasprave, nabacuješ podatke koji veze nemaju niti sa onim na šta odgovaraš, niti sa onim o čemu pišeš, neprekidno govoriš o sebi, neutemeljeno uzdižeš sebe u nebesa, u jalovom pokušaju da sugovornika omalovažiš, sama odgovaraš na postavljena pitanja... sve to u nastojanju da sebe prikažeš superiornom i strašno pametnom, a ne shvaćaš da postižeš dijametralno suprotan učinak.

Ti se na moj nivo možeš samo pokušat popet. Ali ti to neće uspjeti. Baš kao šta ti ne uspjeva ispasti pametna ili dama. Za pamet ti trebaju neke urođene osobine (koje očito nemaš) a damom bi te činili skromnost, suzdržanost i uljudnost, čega nemaš niti u tragovima.

Ukratko, jedini luzer u cijeloj priči si ti. I to od samog početka, kada si izvoljela iznijeti svoje seljoberske ideje sa djeverušama i limuzinama. papa
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty Re: Koliko košta vaše vjenčanje?

Postaj by tanuki sri svi 29, 2013 8:32 pm

hate se udaje,
ima sve pod svojom kontrolom,
cura je zakon pa makar se i ponašala poput desetogodišnjeg djeteta, jer mišljenje desetogodišnjeg djeteta nije nešto što bi trebalo popljuvati!
ona ulazi u novo razdoblje svog života, očekuje djete,želi razumjevanje a ne kritiku!
koji s ti frajer da joj možeš spočitavati bilo što?
umjesto da joj poželiš sreču, uspješno majčinstvo, ti je prcaš u mozak, stvarno si degen Very Happy

29.5.2013. Ban na 5 dana zbog vrijeđanja i neprimjerneog izražavanja prema damfisku.Neu
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty Re: Koliko košta vaše vjenčanje?

Postaj by damfisk sri svi 29, 2013 8:39 pm

Jebe se meni šta će ona, kako, i gdje radit.

Napisala je post, na koji sam ja napisao komentar. To je šinjorini zasmetalo, jer izgleda da su njezini izbori posvećeni, sakrosanti, ne smije ih se ni komentirat ni kritizirat.

Pa je tako ona na moj komentar krenula sa ad homimem pljucačinom.

E, pa, ukoliko joj smetaju tuđi komentari, neka izvoli svoje izbore zadržat za sebe.

tanuki je napisao/la:...stvarno si degen Very Happy

Ovo je vrijeđanje, i bit će prijavljeno papa
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty Re: Koliko košta vaše vjenčanje?

Postaj by Hate sri svi 29, 2013 9:23 pm

damfisk je napisao/la:


Moj odgovor je savršeno prikladan onoj gomili nepovezanog sranja i histeričnog blebetanja kojeg si nadrobila.

Ti se ponašaš poput desetogodišnjeg djeteta. Ne znaš uočit bit i temu rasprave, nabacuješ podatke koji veze nemaju niti sa onim na šta odgovaraš, niti sa onim o čemu pišeš, neprekidno govoriš o sebi, neutemeljeno uzdižeš sebe u nebesa, u jalovom pokušaju da sugovornika omalovažiš, sama odgovaraš na postavljena pitanja... sve to u nastojanju da sebe prikažeš superiornom i strašno pametnom, a ne shvaćaš da postižeš dijametralno suprotan učinak.

Ti se na moj nivo možeš samo pokušat popet. Ali ti to neće uspjeti. Baš kao šta ti ne uspjeva ispasti pametna ili dama. Za pamet ti trebaju neke urođene osobine (koje očito nemaš) a damom bi te činili skromnost, suzdržanost i uljudnost, čega nemaš niti u tragovima.

Ukratko, jedini luzer u cijeloj priči si ti. I to od samog početka, kada si izvoljela iznijeti svoje seljoberske ideje sa djeverušama i limuzinama. papa

Ne znaš kako bi odgovorio na moj prošli post pa me vrijeđaš? Tvoj vokabular, način izražavanja i tvoje trkeljanje dovoljno govore o tebi kao o osobi. I jasno se vidi tko je od nas pametniji. Završavam sa tobom raspravu jer dovoljno je da svi forumaši pročitaju da si ti osoba koja misli da ukus određuje inteligenciju i obrazovanje. (Ta informacija je dovoljna) Osoba koja voli GENERALIZIRAT i koja je sposobna sve žene trpat u isti koš, a zapravo si poput teen curice koja ulazi u pubertet i viče da su svi muškarci svinje. . A tko ovdje sebe uzdiše u nebesa? Koliko smo svi mogli primjetit - više sam hvalila svoje prijatelje nego sebe. Wink I dobro svi pročitajte kakve je tko riječi koristio. I tko je uvrede koristio. Osoba koja ne može napisat niti jednu argumentiranu rečenicu - nego sam trkelja gluposti SI TI. Npr. Pišeš o nekim histeričnim napadima, a jadan niti definiciju ne znaš. Niti ne znaš šta je to. Pišeš gluposti, besmislice i redovito po svim izborima forumaša pljuješ. Kakva je to osoba koja zna samo pljuvat po ostalim izborima? Osoba koja nije zadovoljna sa svojim životom. Uf, kako mi je žao osoba poput tebe. A jbg, nemamo svi jebeno sretan život!!! šic

Nadalje, noob bi na prvu i rekao da si pametan, ali ti si upravo obrnuto. Lako te isprovocirat da počneš vrijeđat. (Dapače ne treba niti to - ti sprdaš tuđi izbor jer ti je to - eto zabavno ?!?) U većini tema ulaziš u off jer eto, ide ti se u off... Ti si baš sve obrnuto od kvalitetnog forumaša. Ali eto, uživaj u mazohizmu....

Ne moraš ti sine voljet limuzine, ima bogataša koji se 0-24 voze u tome, a pametniji su od tebe x puta. To govori dovoljno o nekim stvarima i koliko uskus utječe na spomenuto.
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty245 / 999245 / 999Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty Re: Koliko košta vaše vjenčanje?

Postaj by damfisk sri svi 29, 2013 9:29 pm

Nigdje ja tebe ne vrijeđam.

Ukoliko, ipak, smatraš da sam te vrijeđao, slobodno prijavi moju uvredu.

Vjerujem da će nadležni promptno reagirat i sankcionirat svako vrijeđanje, ukoliko isto postoji.


Također, sve svoje tvrdnje sam argumentirao. Ukoliko ti argumente ne vidiš, onda je problem u tebi a ne u mojoj argumentaciji.

A to, opet, najviše govori o tvojim kognitivnim sposobnostima. Kao šta sam već ranije naglasio.

I konačno, u svojem nemoćnom bijesu, a uslijed kroničnog nedostatka bilo kakve suvisle replike, ti opet (po tko zna koji put) pribjegavaš ad hominem pljucanju.

Ali eto... ništa drugo i nije za očekivati od nekog tko se oduševljava limuzinama i priprostim kičerajem iz osrednjih američkih rom-kom limunadica

Šta š' šic
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta vaše vjenčanje?  - Page 2 Empty Re: Koliko košta vaše vjenčanje?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.