Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Večernje haljine - za mladu iza ponoći, za kume i goste

3 posters

Go down

Večernje haljine - za mladu iza ponoći, za kume i goste  Empty Večernje haljine - za mladu iza ponoći, za kume i goste

Postaj by Hate sub svi 25, 2013 4:21 pm

Znači bilo da ste udavača koja se želi presvući poslije ponoći.... Ili ste kuma u svatovima... Ili ste samo gost negdje.... Ovdje možete lijepit slike lijepih haljina... Ali one koje bi normalno, nosile u SVATOVIMA. (da naglasimo) Ili slikice haljina koje planirate nosit? Možda neke koje ste već nosile u svatovima?

I da, što mislite o tom presvlačenju mlade u ponoći? Jel vam to još uvijek IN ili vam je OUT?
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Večernje haljine - za mladu iza ponoći, za kume i goste  Empty245 / 999245 / 999Večernje haljine - za mladu iza ponoći, za kume i goste  Empty

[Vrh] Go down

Večernje haljine - za mladu iza ponoći, za kume i goste  Empty Re: Večernje haljine - za mladu iza ponoći, za kume i goste

Postaj by Neu sub svi 25, 2013 5:16 pm

Mislim da ću poslije ponoći nosit drugu haljinu, ali kad bolje razmislim, udajem se smao jendom, što ne bi ostala cijelo vrijeme u prekrasnoj vjenčanici.

Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Večernje haljine - za mladu iza ponoći, za kume i goste  Empty999 / 999999 / 999Večernje haljine - za mladu iza ponoći, za kume i goste  Empty

[Vrh] Go down

Večernje haljine - za mladu iza ponoći, za kume i goste  Empty Re: Večernje haljine - za mladu iza ponoći, za kume i goste

Postaj by Hate sub svi 25, 2013 5:24 pm

Ja ću ostat. Udajem se vjerovatno samo jednom u životu. Po meni se nema smisla presvlačit, ali tko voli neka izvoli... Very Happy
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Večernje haljine - za mladu iza ponoći, za kume i goste  Empty245 / 999245 / 999Večernje haljine - za mladu iza ponoći, za kume i goste  Empty

[Vrh] Go down

Večernje haljine - za mladu iza ponoći, za kume i goste  Empty Re: Večernje haljine - za mladu iza ponoći, za kume i goste

Postaj by marion bartoli ned svi 26, 2013 12:03 am

Ja se volim presvući ... ljubavni leptirići

marion bartoli
Trajno baniran/a

Registriran/a : 09.05.2013
Broj postova : 32
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Večernje haljine - za mladu iza ponoći, za kume i goste  Empty0 / 9990 / 999Večernje haljine - za mladu iza ponoći, za kume i goste  Empty

[Vrh] Go down

Večernje haljine - za mladu iza ponoći, za kume i goste  Empty Re: Večernje haljine - za mladu iza ponoći, za kume i goste

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.