Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spojleri, spojlanje serija i filmova

5 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Želite li da 'spojler tag' bude obvezan?

Spojleri, spojlanje serija i filmova I_vote_lcap67%Spojleri, spojlanje serija i filmova I_vote_rcap 67% 
[ 4 ]
Spojleri, spojlanje serija i filmova I_vote_lcap33%Spojleri, spojlanje serija i filmova I_vote_rcap 33% 
[ 2 ]
 
Ukupno glasova : 6
 
 

Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by Neu uto tra 02, 2013 12:56 pm

Volite li spojlere? Spojlate li?

Darth Kiyu je napisao/la: sam se sitija da tebi ne smetaju spoileri nego ih jos i prizeljkujes...
Laughing Laughing Laughing
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty999 / 999999 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by Iron Man uto tra 02, 2013 12:57 pm

Ne, pogotovo u serijama i molio bi da se sakrivaju...
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty336 / 999336 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by Prop uto tra 02, 2013 12:58 pm

Zar ih netko može voliti?
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty108 / 999108 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by Neu uto tra 02, 2013 1:00 pm

Prop je napisao/la:Zar ih netko može voliti?
Pa recimo ono što je Narco meni pokušao napisat za Lost je bezobrzani spojler, to nisma pročitala ali postoje spojleri koji nisu bezobrzani.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty999 / 999999 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by Iron Man uto tra 02, 2013 1:00 pm

Neu je napisao/la:Ja neću sakrivat, pa ti nemoj čitat. Very Happy

Čuj nemoj čitati, kakav ti je to jadni argument. Kad vidim post u temi koju pratim moram pročitati šta drugi pišu, ne mogu preskakati...
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty336 / 999336 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by Prop uto tra 02, 2013 1:01 pm

Neu je napisao/la:Pa recimo ono što je Narco meni pokušao napisat za Lost je bezobrzani spojler, to nisma pročitala ali postoje spojleri koji nisu bezobrzani.

Pričaš gluposti. Spojler je spojler. Kako si ti sinoć napisala kraj filma! je to bezobrazan spojler?
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty108 / 999108 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by Neu uto tra 02, 2013 1:02 pm

Ubuduću ću napopemnut SPOJLER zelenom bojom pa tko hoće nek čita. Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty999 / 999999 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by Prop uto tra 02, 2013 1:03 pm

Spoiler:
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty108 / 999108 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by Neu uto tra 02, 2013 1:06 pm

Da, ne volim takav spojler. stidljivko
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty999 / 999999 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by AryMan uto tra 02, 2013 1:33 pm

Mrzim velike spojlere tipa nečija smrt i sl. Mali spojleri koji će me potaknuti na daljnje gledanje serije mi ne smetaju.

Trebamo štrajkati nepisanjem u pdf-ove filmove i serije ako bude dozvoljavala spojlere pa će se Neulina predomislit Wink
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty405 / 999405 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by Hate uto tra 02, 2013 1:37 pm

Neu je napisao/la:Pa recimo ono što je Narco meni pokušao napisat za Lost je bezobrzani spojler, to nisma pročitala ali postoje spojleri koji nisu bezobrzani.

Za osobu koja još nije pogledala seriju te se tek sprema pogledat sve i jedan spojler je bezobrazan. (Osim onih koje možete saznat u samom uvodu ili u opisu serije - iako to graniči sa definicijama da se to više niti ne naziva spojler)

Po svim forumuma koji su isključivo za seriju/filmove - ne korištenje spojlera se kažnjava. Znam da je ovo svaštara forum, ali ti, kao admin, znam da dosta držiš do podforuma serija/filmova i koji je problem u tome da se drži to toga da se spojleri koriste? Tako samo gubiš ozbiljnije članove na tim podforumima jer ne žele pročitat neku radnju unaprijed. Pokvariš čovjeku dio epizode/epozodu/dio sezone ili pak cijelu sezonu.

Kad je3 ovo u pitanju - pravi sam Hitler. davao
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty245 / 999245 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by Prop uto tra 02, 2013 1:42 pm

Neu je napisao/la:Da, ne volim takav spojler. Spojleri, spojlanje serija i filmova 239757

Tipično ponašanje razmažene osobe.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty108 / 999108 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by AryMan uto tra 02, 2013 1:54 pm

Dodana anketa pa glasujte!
Čekam 10 glasova i ako većina bude za DA, kao moderator ozbiljno ću kažnjavati nekorištenje spojler taga, čak i Neu (u protivnom štrajkam nedolaskom na forum ili nepisanjem u Serije i TV i Filmove).

Kažnjavat ću zelenim, žutim i narančastim kartonom, nakon čega crveni karton znači ban na određeno vrijeme.
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty405 / 999405 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by Neu uto tra 02, 2013 2:16 pm

Neću ni pisat onda jer zašto bi korsistla spojlere koje nitko ne otvara? Zašto bih sebe prilagođavala nekolicini koji dolaze jednom u mjesec dana i ne čitaju uopće teme a kamo li da pišu?

ARY, tvoje spojlere u lostu nije nitko otvorio. Spojler je kao knjiga koju nitko ne čita, glup.

nikad ne otvaram spojlere jer me odbija takav post.

+ kako izgleda tema u kojoj je svaki drugi post stavljen u spojler? užas.

samo sanjaj o baniranju ili dijeljenju kartona meni.

Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty999 / 999999 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by AryMan uto tra 02, 2013 2:22 pm

Ma daj, vidiš da samo tebi smeta spojler tag, svi forumi to koriste i svi smo tu za korištenje - Iron, Prop, Hate i tko zna koliko još nas... Ostat ćeš bez ionako malo aktivnih forumaša na ovom podforumu...


Zadnja promjena: AryMan; uto tra 02, 2013 2:22 pm; ukupno mijenjano 1 put.
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty405 / 999405 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by Hate uto tra 02, 2013 2:22 pm

U tom i je poanta - SPOJLER - pa ako si toliko znatiželjan otvaraš ga na svoju odgovornost pa ga čitaš. Al takve se stvari ne otvaraju. Laughing

Ovako, počnem čitat nečije mišljenje o filmu, epizodi serije , dođem do pola - kad ono mišljenje o radnji u seriji/filmu. E tad popizdim. cici

I neke teme namjerno preskačem - jer nisam pogledala film/seriju do kraja. Eventualno dođem i napišem komentar kad seriju/film odgledam jer da ću radnju pročitat u nečijem mišljenju - očito da hoću. Pogotovo ovdje.

Ajmo to napokon promijenit - i ovaj put se toga držat stalno, a ne dok nekom ne dopizdi. štrika
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty245 / 999245 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by Neu uto tra 02, 2013 2:25 pm

Hate ne piše, piše jednom u mjesec dana - ako i toliko i ne planiram se prilagođaat po njoj.

Iron također spojla, napiše neke stvari koje su se dogodile.

Također i ti spojlaš, odnosno prepričavaš šro je bilo u epizdodi, počevši od humorističnih, dramskih i ostalih serija.

Spojlere nisam nikad otvarala, dobro, možda 2-3 puta jesam ali nikad ih skoro nisam pročitala.

Reci mi, koja je svrha da pogledaš primjerice neku seriju koju mi ne pratimo i stavljaš dojam u spojler?

Nitko ti neće pročitat i za koji kurac si onda to i pisao?


Hate je napisao/la:U tom i je poanta - SPOJLER - pa ako si toliko znatiželjan otvaraš ga na svoju odgovornost pa ga čitaš. Al takve se stvari ne otvaraju. Laughing

Ovako, počnem čitat nečije mišljenje o filmu, epizodi serije , dođem do pola - kad ono mišljenje o radnji u seriji/filmu. E tad popizdim. cici

I neke teme namjerno preskačem - jer nisam pogledala film/seriju do kraja. Eventualno dođem i napišem komentar kad seriju/film odgledam jer da ću radnju pročitat u nečijem mišljenju - očito da hoću. Pogotovo ovdje.

Ajmo to napokon promijenit - i ovaj put se toga držat stalno, a ne dok nekom ne dopizdi. štrika

Sorry, neću se prilagođavat po tebi jer te ne smatram aktivnim članom foruma.

Ne planiram stavljat svoj komentar u spojler jer ne pada mi na pamet pisat nešto što neće bit pročitano.


Zadnja promjena: Neu; uto tra 02, 2013 4:13 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty999 / 999999 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by Prop uto tra 02, 2013 2:29 pm

Opet neu priča gluposti. Svaki spojler tag koji me zanima ja pročitam. On je tu stavljen čisto da forumaš zna kako slijedi nešto što mu može pokvariti radnju.

Razlog iz kojeg neu ne želi koristiti spojlere je taj što ne zna što bi pisala o seriji/filmu ako jednostavno ne prepriča radnju i završetak. Kao da nju briga o čemu su zapravo u prvoj epizodi GoT-a pričali Cersei i Vražićak.

I da editiram: nema potrebe da se uvode pravila o obveznom spojler tagu. Mi normalni ih koristimo ili pišemo na način da ne trebaju. Ovi razmaženi će raditi po svome i nema potrebe da se tu nervira.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty108 / 999108 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by Hate uto tra 02, 2013 2:33 pm

Neu je napisao/la:Hate ne piše, piše jednom u mjesec dana - ako i toliko i ne planiram se prilagođaat po njoj.

Hate nija aktivna najviše zbog toga jer NE ŽELI SAZNAT RADNJU prije nego što odgleda seriju/film. Ja sam prije bila stalno aktivna. Pogotovo u spomenutim podforumima. Ali nakon nekog vremena dopizdi ti činjenica da ću ovdje saznat radnju filma/serije prije nego dotično i sama pogledam. Nitko ne kaže da se prilagođavaš meni - nego da slušaš najaktivnije iz tih podforuma.

Neu je napisao/la: Spojlere nisam nikad otvarala, dobro, možda 2-3 puta jesam ali nikad ih skoro nisam pročitala.

Reci mi, koja je svrha da pogledaš primjerice neku seriju koju mi ne pratimo i stavljaš dojam u spojler?

Nitko ti neće pročitat i za koji kurac si onda to i pisao?


U tom i je poanta. Da čovjek ne čita spojlere. Da ih čita NA SVOJU ODGOVORNOST. I to nakon što odgleda spomenuto pa se može uključit u raspravu. Ti bi trebala privlačit ljude na te podforume, a ne ih odbijat. (Ili su ti dovoljna 2,3 člana koji trpe tvoje mušice?)





Zašto ne bi bilo pročitano? Bit će pročitano. Neki neće moć izdržat pa će svakako pročitat spojler. (Ti ćeš biti garant među prvima Laughing) I sama priznajem da nekad otvorim spojler jer je znatiželja prevelika, ali ako definitivno odlučim da ne želim saznat radnju prije odgledanog filma/serije TAJ SPOJLER JE MENI ZNAK DA SE NA TOM MJESTU OPISUJE RADNJA SPOMENUTOG. I na takvim stvarima sam zahvalna.


Edit: Meni su ružniji spojleri koji skrivaju trailere, pjesme... Jer guess what? U njima se načazi youtube clip? You don't say? Znači kad je spoiler nafunkcionalan tebi je to lijepo, a kad je prijekopotreban tebi je to ružno? Čudno.


Zadnja promjena: Hate; uto tra 02, 2013 2:42 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty245 / 999245 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by AryMan uto tra 02, 2013 2:37 pm

Neu oprosti ali tebi se SVE treba nacrtat. Ne stavljaš cijeli jebeni post u spojler tag nego samo kad otkrivaš radnju - to može biti samo par riječi. Ostatak se ne stavlja pod spojler.

Evo primjer posta sa spojlerom za neku izmišljenu seriju...

Pogledao sam novu epizodu, bila je sve napetija iz trenutka u trenutak. Najtužnije mi je bilo kad je
Spoiler:
nisam očekivao da će se to dogoditi. Sve u svemu savršena epizoda i jedva čekam iduću.
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty405 / 999405 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by Hate uto tra 02, 2013 2:38 pm

AryMan je napisao/la:Mrzim velike spojlere tipa nečija smrt i sl. Mali spojleri koji će me potaknuti na daljnje gledanje serije mi ne smetaju.

Trebamo štrajkati nepisanjem u pdf-ove filmove i serije ako bude dozvoljavala spojlere pa će se Neulina predomislit Wink

E da, da se nadodam. Hate je prije bila ovdje kuhana i pečena. Pogotovo na serijama. Pa na filmovima. Što misliš zašto me više nema toliko? Ok, uz nedostatak vremena... Dva najdraža podforuma su puna ispisanih radnji. I ne mogu se ubacit sa komentarom kad pogledam. A dok sve pogledam - desi se da i tad izgubim volju za pisanjem. JA bi sad, naprimjer voljela provirit u topic "The Vampire Diaries" jer ovu sezonu kasnim sa gledanjem. I zanima me forumsko mišljenje o seriju, ali ne ulazim jer znam da ću radnju pročitati.

Neu, nemoj se ti ljutit, ti znaš da ja tebe puno volim i da si mi draga od prvog dana, par godina, ali u ovom si draga - e tu si - POTPUNO U KRIVU... božić

Btw. Umjesto tajnog glasovanja zašto ne bi bilo javno? Da se zna tko je za šta glasao. Koliko znači glas od Ferde koji nikad u ove pdf-e ušao nije?
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty245 / 999245 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by Neu uto tra 02, 2013 2:39 pm

takvu vrste radnje baš i ne otkrivam, posebno u serijama koje svi prate. u serijama koje druge ne prate otkrijem svašta.

hate - ma volim i ja tebe ali neću koristiti spojler tag. samo ću napomenut spojler.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty999 / 999999 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by AryMan uto tra 02, 2013 2:42 pm

Hate, imaš rep+ na postove, sve si odlično objasnila.
jebote, ja koristim spojler tag, neu mi editira post i izbriše ga. to nema nigdje... nije ni čudno što nam svima prisjedne ovaj forum.

e da, i ona pravila podforuma isto nabijem nakurac kad ih se ni admin ne pridržava.
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty405 / 999405 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by Neu uto tra 02, 2013 2:44 pm

Tko hoće nek koristi spojlere, tko neće ne mora.

Neću ti editirat, ti su spojleri stavljeni za mene a kad sam pogledala sam kvotala to i makla spojlere.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty999 / 999999 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by AryMan uto tra 02, 2013 2:47 pm

dobro, onda spojleri nisu obavezni, ali moraš upozorit drugom bojom slova da slijedi spojler! mi koji želimo koristit spojlere koristit ćemo, a tvoje postove ćemo preskakat.
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty405 / 999405 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.