Znaci li vam u životu više novac ili dobri odnosi sa bližnjima?

Go down

Znaci li vam u životu više novac ili dobri odnosi sa bližnjima? Empty Znaci li vam u životu više novac ili dobri odnosi sa bližnjima?

Postaj by Neu on čet oľu 28, 2013 10:12 am

Znaci li vam u životu više novac ili dobri odnosi sa bližnjima? Ipunite test i stavite ovdje rezultate

KLIK NA TEST

EVO MOJIH REZULTATA
Znaci li vam u životu više novac ili dobri odnosi sa bližnjima? Untitl11

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Znaci li vam u životu više novac ili dobri odnosi sa bližnjima? Empty999 / 999999 / 999Znaci li vam u životu više novac ili dobri odnosi sa bližnjima? Empty

[Vrh] Go down

Znaci li vam u životu više novac ili dobri odnosi sa bližnjima? Empty Re: Znaci li vam u životu više novac ili dobri odnosi sa bližnjima?

Postaj by Prop on čet oľu 28, 2013 10:40 am

Ne triba mi test da odgovorim na ovo - lova, lova, lova prop
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Znaci li vam u životu više novac ili dobri odnosi sa bližnjima? Empty108 / 999108 / 999Znaci li vam u životu više novac ili dobri odnosi sa bližnjima? Empty

[Vrh] Go down

Znaci li vam u životu više novac ili dobri odnosi sa bližnjima? Empty Re: Znaci li vam u životu više novac ili dobri odnosi sa bližnjima?

Postaj by zbracun on čet oľu 28, 2013 2:15 pm

E, jebi ga. Meni je novac važniji Pokazuje guzu .
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Znaci li vam u životu više novac ili dobri odnosi sa bližnjima? Empty3 / 9993 / 999Znaci li vam u životu više novac ili dobri odnosi sa bližnjima? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by evitaa on čet oľu 28, 2013 2:28 pm

Znaci li vam u životu više novac ili dobri odnosi sa bližnjima? 76062046
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Znaci li vam u životu više novac ili dobri odnosi sa bližnjima? Empty0 / 9990 / 999Znaci li vam u životu više novac ili dobri odnosi sa bližnjima? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by rider331 on čet oľu 28, 2013 2:47 pm

odnos mi je važniji od novca

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Znaci li vam u životu više novac ili dobri odnosi sa bližnjima? Empty0 / 9990 / 999Znaci li vam u životu više novac ili dobri odnosi sa bližnjima? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Stevo Largo on pet oľu 29, 2013 11:14 am

iksić
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 26
Započeo/la tema :
Znaci li vam u životu više novac ili dobri odnosi sa bližnjima? Empty20 / 99920 / 999Znaci li vam u životu više novac ili dobri odnosi sa bližnjima? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Lenica on pet stu 21, 2014 6:12 pm

prva bitna stvar u životu - zdravlje kavica
druga bitna stvar - novac kavica

sve ostalo nebitno, o.k, dobri odnosi u obitelji, ali to se i podrazumijeva gore

zdravlje jer je bitno, novac jer nam nitko neće pomoć kad nemamo novca,
čak su mi ove gore stavke bitnije nego imat momka, biti udana i sl.
muškarci iako gledaju samo kako u krevet prevrnit, nema iskrene ljubavi

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2613
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 31
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Teo on pet stu 21, 2014 6:24 pm

evitaa je napisao/la:Znaci li vam u životu više novac ili dobri odnosi sa bližnjima? 76062046

isto ko tebi je došlo

Pitanja su jednostavna tako da odmah može shvatiti kud vode kojem odgovoru na kraju testa Very Happy
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 41
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by moremore on pet stu 21, 2014 7:21 pm

Stalo mi je i do love i do dobrih odnosa s bližnjima, to dvoje se međusobno ne isključuju.
To ne znači da ću prijateljima dijeliti novce šakom i kapom niti ću odbiti pomoć kad procijenim da ju prijatelj treba.
moremore
moremore
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 05.10.2014
Broj postova : 316
Reputacija Reputacija : 38
Godina imam : 37
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Amyicha on sri tra 15, 2015 12:58 am

evitaa je napisao/la:Znaci li vam u životu više novac ili dobri odnosi sa bližnjima? 76062046

ovo je i meni ispalo Very Happy
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 25
Započeo/la tema :
Znaci li vam u životu više novac ili dobri odnosi sa bližnjima? Empty113 / 999113 / 999Znaci li vam u životu više novac ili dobri odnosi sa bližnjima? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Nemo on čet tra 16, 2015 11:57 am

Bližnji koji imaju novca Wink
Nemo
Nemo
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 10.01.2015
Broj postova : 2099
Reputacija Reputacija : 163
Godina imam : 26
Započeo/la tema :
Znaci li vam u životu više novac ili dobri odnosi sa bližnjima? Empty4 / 9994 / 999Znaci li vam u životu više novac ili dobri odnosi sa bližnjima? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Mihovil on čet tra 16, 2015 12:03 pm

Teoretski - kad bih morao birati isključivo samo jedno od tog dvoje odabrao bih novac.

Realno, imati novac ne isključuje mogućnost da budeš u dobru s ljudima.

Mihovil
Mihovil
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 2141
Reputacija Reputacija : 204
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Znaci li vam u životu više novac ili dobri odnosi sa bližnjima? Empty37 / 99937 / 999Znaci li vam u životu više novac ili dobri odnosi sa bližnjima? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by RobinUd on pet tra 17, 2015 9:24 am

Ne vidim da jedno iskljucuje drugo.
Osim Toga, kad imas novaca, onda te se sjeti i rodbina, za koju nisi ni znao da postoji.
A tek koliko prijatelja imas !!
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1738
Reputacija Reputacija : 184
Godina imam : 67
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]