Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UEFA o hrvatskim navijačima

4 posters

Go down

UEFA o hrvatskim navijačima Empty UEFA o hrvatskim navijačima

Postaj by Neu sub oľu 16, 2013 11:34 am

posebnu pozornost skupštinara privuklo je pismo predsjednika UEFA-e, Michela Platinija kojeg je uputio Predsjedniku Vlade RH, Zoranu Milanoviću.

Iako je prvi čovjek europskog nogometa u nekoliko navrata upozoravao na probleme s huliganizmom hrvatskih navijača, čini se kako je pismo premijeru Milanoviću ozbiljno zabrinulo čelne ljude Hrvatskog nogometnog saveza.

Pismo predsjednika Uefe, Michela Platinija pročitajte u cijelosti:
Spoiler:
dnevnik.hr

Što vi velite na mišljenje UEFE o hrvatskim navijačima?

Da li bi bilo opravdano da nas izbace iz natjecanja?

Da li smatrate hrvatske navijače divljacima?

Kako spriječiti divljanje?


Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
UEFA o hrvatskim navijačima Empty999 / 999999 / 999UEFA o hrvatskim navijačima Empty

[Vrh] Go down

UEFA o hrvatskim navijačima Empty Re: UEFA o hrvatskim navijačima

Postaj by THUNDER_DINIX sub oľu 16, 2013 11:59 am

Treba zatvorit i dobro opalit po đepu
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
UEFA o hrvatskim navijačima Empty889 / 999889 / 999UEFA o hrvatskim navijačima Empty

[Vrh] Go down

UEFA o hrvatskim navijačima Empty Re: UEFA o hrvatskim navijačima

Postaj by Neu sri oľu 20, 2013 2:02 pm

U Europi cvjeta huliganizam, a UEFA optužuje samo Hrvate

Posljednih dana i tjedana ponovo su aktualna tema hrvatski huligani. Grigorij Surkis, član izvršnog odbora Uefa i izaslanik Michalea Platinija došao je u Hrvatsku i opet ponovio poruku UEFA da Hrvatska mora riješiti problem huligana inače će biti izbačena iz svih natjecanja.

Mi se pitamo o čemu to točno priča Platini i UEFA!? Zašto je uzeo na zub Hrvatsku, a u ostatku Europe situacija je daleko gora. U Hrvatskoj su posljednih 13 godina bili samo jedni veći neredi na stadionu.

Mi smo se potrudili i pronašli incidente na nogometnim stadionima diljem Europe. Cilj nam je bio da napravimo pregled unatrag godinu dana, ali bi to bio predugačak popis pa smo se skoncetrirali samo na posljednjih šest mjeseci.

Ne treba bježati o činjenice kako ni hrvatski navijači nisu cvijeće, posebice kada se nađu na terenu izvan domovine i na tome svi moraju raditi. Na domaćim terenima osim rada s navijačima, klubovi i savez morati će poraditi i na infrastrukturi samih stadiona, marketingu i privlačenju obiteljske publike.

UEFA o hrvatskim navijačima 309247_10151293713797466_1675356050_n

Namjera ovog članka nije nikako promovirati nasilje na utakmicama, dapače samo smo htjeli ukazati na to kako Hrvatska odnosno njezini navijači nisu zasigurno najgori u Europi već da ima puno gorih primjera o kojima nitko ne govori, a Platini im ne prijeti kako će biti izbačeni iz svih natjecanja dok će se Hrvatskoj isto dogoditi. A zbog čega? Nekoliko baklji koje je, da podsjetimo, palio i sam aktualni izbornik reprezentacije koji je danas izjavio: "Hvala Platiniju što se toliko brine za nas, ali u drugim dijelovima Europe ima puno više problema, i to je sve što ću reći na tu temu."

SiB.hr

više slika:
http://www.sib.hr/sport/ostalo-sport/9125-u-europi-cvjeta-huliganizam-a-uefa-optuzuje-samo-hrvate.html
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
UEFA o hrvatskim navijačima Empty999 / 999999 / 999UEFA o hrvatskim navijačima Empty

[Vrh] Go down

UEFA o hrvatskim navijačima Empty Re: UEFA o hrvatskim navijačima

Postaj by Prop sri oľu 20, 2013 9:07 pm

Platini je običan serator.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
UEFA o hrvatskim navijačima Empty108 / 999108 / 999UEFA o hrvatskim navijačima Empty

[Vrh] Go down

UEFA o hrvatskim navijačima Empty Re: UEFA o hrvatskim navijačima

Postaj by m uto tra 02, 2013 10:10 am

da je , kenjac što bi rekli .....
kod nas ima budala ali gdje ih nema ......
kao da samo u hr bedaci rade pizdarije prije , za i nakon tekme ....
sam sebi daje na važnosti , i zaljepio se za nas valjda da bi pokazao da i on ipak nešto radi ...


m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
UEFA o hrvatskim navijačima Empty14 / 99914 / 999UEFA o hrvatskim navijačima Empty

[Vrh] Go down

UEFA o hrvatskim navijačima Empty Re: UEFA o hrvatskim navijačima

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.