IDEJA-Duhovna revolucija svijesti

Go down

IDEJA-Duhovna revolucija svijesti Empty IDEJA-Duhovna revolucija svijesti

Postaj by Glasnik on uto sij 29, 2013 8:27 am

Prijatelji stanari Mreže–

Ovo je POZIV na Duhovnu revoluciju, revoluciju svijesti ... spasimo sebe i svijet... dolazi vrijeme promjena..

Ako i vi. kao i ja, a koliko vidim i večina običnih ljudi, primječujete da svijet i ljudi na očigled idu u krivom smjeru. Vjerojatno ste sve više svijesni da je potreban pravi zaokret. Nešto novo, drukčije, a ne ove gospodarske i političke igre, skrivene iza lažne demokracije, ili ideoloških sistema.

Ovaj sistem će se urušiti ili će ga srušiti, znam da se tome nadate i čekate. Ali znate iz prošlosti da svaka takva revolucija, donosi dosta žrtava i posljedica. Pokrenu ih i iz njih izniknu junaci, koji kasnije uvijek postanu antijunaci. To nije pravi put... trebamo nešto drugo...drukčije
„IDEJA“(ukratko):

Znam, svi smo mi samo ljudi, a najgore je što smo i odrasli u ovakvim sistemima. Zato trebamo omogučiti zaštitu samih sebe od samih sebe, kroz kontrolu rada i ponašanja, sve dok se svijest ne digne na višu razinu i to više neće biti potrebno. Novac daje moć, moć stvara vlast, a vlast ja slast i ima kontrolu. Tu prestaje takozvana demokracija i ne pomažu ni, od vlasti kontrolirani, razni oblici protesta.

Za početak trebamo se okupiti, stvoriti pokret i osnovati stranku nas običnih ljudi (ne volim stranke ali za sad drukčije ne može a da bi bilo legitimno), željnih običnog mirnog života. Postupno pomoču nje početi kontrolirati vlast, državni aparat, a i sami sebe. Znamo da je to teško i da će biti pokušaja malverzacija, ali vjerujem da će se naći način da se otkriju i sankcioniraju. Treba omogučiti da svaki član u svakom trenutku, ima mogučnost uvida u rad pojedinca, stranke, a kroz nju i rad države. Možda izgleda komplicirano, ali vjerujte, nije ništa konpliciranije od recimo fiskalizacije i ostalih gluposti. Programeri znaju da nije problem napraviti stranicu-ured gdje će se vidjeti svaka isplata i uplata na račun sa svim podacima, zatim stranica-ured gdje će se raspravljati o novim zakonima, uredbama, a za važnije stvari može se omogučiti i glasanje, stranica-ured za razne ali opravdane pritužbe na rad zaposlenika na državnom proračunu i još mnogo takvih jeftinih a učikovitih ureda za koje vjerujem da će brzo dati dobre rezultate.

Pitate se, tko bi se pod takvim uvjetima želio baviti politikom. Vjerujte puno njih, na burzi i izvan nje ima mnogo stručnih kandidata koji bi za pristojna primanja htjeli biti zastupnici, župani, gradonačelnici, rukovoditelji i djalatnici raznih državnih službi , ustanova, organizacija, poduzeća.., a vjerujem da ima čak i onih koji bi to radili volonterski.
Članovi bi za početak djelovali pod vlastitim skrivenim indentitetom (zbog zaštite i iskrenosti), ali ga bi otvarali pod kodom koji bi dobili na temelju stvarnih podataka, vjerujem da programeri to mogu napraviti.

Zato probudimo se.. pokrenimo..djelujmo... stvoreni su preduvjeti ...krenimo mijenjati svijest (svijet)..dok nije prekasno..Mreža nam daje velike mogučnosti...

Vaš zadatak- budite glasnici širite IDEJU po Mreži i izvan nje, tražite istomišljenike, stvarajte grupe, članstvo, potražite i nagovorite dobre i sposobne ljude(ili ste možda Vi taj), npr. pravnike da registriraju stranku i napišu statut, programere da naprave internet stranicu (virtualni prostor za sjedište stranke) otvorite profile na društvenim mrežama. Trebamo ime, članstvo, statut, račun, predstavnike itd.. to je puno posla za malo ljudi, ali malo posla za puno ljudi, a vjerujem da nas ima puno nezadovoljnih ali uspavanih.

Znam da imate još puno pitanja , nedoumica, sumnji. Ja nisam vođa, i ne želim biti, ja sam samo glasnik koji to osječa i u to vjeruje. Vođa nam mora biti kolektivna svijest (razvijeni zajednički duh), a kako to toga doći, taj put moramo izgraditi mi sami zajedno. Zato iskoristimo Mrežu za druženje, prijedloge , rasprave, dogovore.. tu smo svi ravnopravni...odvojite malo vremena zbog sebe, vaših bližnjih i daljnjih, zbog budučnosti svijeta... ne dozvolite da bude prekasno
Glasnik

Glasnik
Trajno baniran/a

Registriran/a : 23.01.2013
Broj postova : 4
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 56
Započeo/la tema :
IDEJA-Duhovna revolucija svijesti Empty0 / 9990 / 999IDEJA-Duhovna revolucija svijesti Empty

[Vrh] Go down

IDEJA-Duhovna revolucija svijesti Empty Re: IDEJA-Duhovna revolucija svijesti

Postaj by m on sri sij 30, 2013 6:57 am

Glasnik je napisao/la: Zato iskoristimo Mrežu za druženje, prijedloge , rasprave, dogovore.. tu smo svi ravnopravni...odvojite malo vremena zbog sebe, vaših bližnjih i daljnjih, zbog budučnosti svijeta... ne dozvolite da bude prekasno
Glasnik
.............

Glasnik je napisao/la:Znam da imate još puno pitanja

gdje nestadoše one gore navedene uplate _ isplate ....... Suspect

Glasnik je napisao/la:Ja nisam vođa, i ne želim biti, ja sam samo glasnik koji to osječa i u to vjeruje. Vođa nam mora biti kolektivna svijest (razvijeni zajednički duh), a kako to toga doći, taj put moramo izgraditi mi sami zajedno.

a ja sam Đon Vejn , kauvboj inače .....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
IDEJA-Duhovna revolucija svijesti Empty14 / 99914 / 999IDEJA-Duhovna revolucija svijesti Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Turrican on sub vel 02, 2013 4:39 pm

Kao što je Einstein rekao problem se ne može riješiti sa razine na kojoj je nastao, nego sa više. Problem nije politika, ona je samo manifestacija problema koji se nalazi na višoj razini i direktno sa političke strane se ništa ne može popraviti.

Mnogi su pokušali.

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
IDEJA-Duhovna revolucija svijesti Empty55 / 99955 / 999IDEJA-Duhovna revolucija svijesti Empty

[Vrh] Go down

Postaj by WEYLAND-YUTANI on sub vel 02, 2013 8:40 pm

koliko slova za tuki
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
IDEJA-Duhovna revolucija svijesti Empty133 / 999133 / 999IDEJA-Duhovna revolucija svijesti Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Glasnik on sri vel 06, 2013 9:00 am

Turrican je napisao/la:Kao što je Einstein rekao problem se ne može riješiti sa razine na kojoj je nastao, nego sa više. Problem nije politika, ona je samo manifestacija problema koji se nalazi na višoj razini i direktno sa političke strane se ništa ne može popraviti.

Mnogi su pokušali.

jesu pokušali, pokušavaju i danas ali na krive načine, današnja tehnologija to jest informatička revolucija, omogučuje nam temelj za pokretanje duhovne revolucije, samo ljudi još toga nisu svijesni. U tehnološkom smislu dolazimo do vrhunca, ali smo zato u duhovnom sve niže. Ako većina ljudi ne iskoristi tu tehnologiju za kontrolu vlasti i kapitala, oni će je iskoristiti (već koriste) za kontrolu većine.

Glasnik
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :
IDEJA-Duhovna revolucija svijesti Empty0 / 9990 / 999IDEJA-Duhovna revolucija svijesti Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on sri vel 06, 2013 12:54 pm

a što ti, kao pojedinac možeš mijenjat?

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
IDEJA-Duhovna revolucija svijesti Empty999 / 999999 / 999IDEJA-Duhovna revolucija svijesti Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Glasnik on čet vel 07, 2013 9:39 am

Neu je napisao/la:a što ti, kao pojedinac možeš mijenjat?

ma ne ja, mi svi preko mreže, pogledaj snagu današnje tehnologije, internet, društvemne mreže, mediji, evo ti nasvježiji primjer te moći- male Nore. Treba proširiti ideju, ujediniti se i kontrolirati vlast, krupni kapital, sami sebe ( našu urođenu slabost, želju za bogatstvom i slavom) sve do trenutka dok ljudska svijest ne dostigne viši nivo, a hoće, mora

Glasnik
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

IDEJA-Duhovna revolucija svijesti Empty Duhovna revolucija svijesti-prvi korak

Postaj by Glasnik on sri tra 03, 2013 7:37 am

Svi Vi koji mislite da situacija kod nas, i u svijetu opčenito, nije dobra. Da ovi postojeći sistemi nisu dobri i služe uglavnom sami sebi , i da trebamo stvarne promjene, napišite ovdje svoj komentar ili mišljenje.

Glasnik
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]