Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOP i FLOP 5 serija koje smo pogledali 2012

5 posters

Go down

TOP i FLOP 5 serija koje smo pogledali 2012 Empty Re: TOP i FLOP 5 serija koje smo pogledali 2012

Postaj by Iron Man ned pro 23, 2012 10:51 am

Pet serija koje su me oduševile ove godine:

1. Supernatural - Fantastična serija, dosad najbolja koja sam pogledao. Iako sam bio skeptičan na početku iako je već u osmoj sezoni prikazivanje obožavam je.
2. Arrow - Nova serija koja me oduševila, odlična.
3. Fringe - Pilot me baš nije toliko oduševio i mislio sam prestati gledati ali odlična druga i treća sezona su me ubijedile da gledam i dalje.
4. Revolution - Pogledah pilot i nije mi toliko bio dobar pa sam nakratko i odustao ali onda sam u komadu pogledao sve epizode polusezone i svidila mi se serija.
5. Walking Dead - U tijeku treća sezona, mislio sam da će postati dosadna ali nove radnje, novi likovi su me oduševili, jedva čekam nastavak.

Pet serija koje su me razočarale ove godine:

Last Resort - Serija koja me oduševila pilotom ali kasnije naprosto je bila sve gora i gora.
666 Park Avenue - Pogledo prvih nekoliko epizoda ali nekako mi nije uopće sjela
Beauty and the Beast - Pilot nije loš ali kasnije epizoda iz epizode je nekako slična bila i prestao sam gledati.
Vegas - Ono što sam mislio da će biti dobra serija me baš razočarala.
Continuum - Iako volim SF ali ovo mi je grozno.
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
TOP i FLOP 5 serija koje smo pogledali 2012 Empty336 / 999336 / 999TOP i FLOP 5 serija koje smo pogledali 2012 Empty

[Vrh] Go down

TOP i FLOP 5 serija koje smo pogledali 2012 Empty TOP i FLOP 5 serija koje smo pogledali 2012

Postaj by THUNDER_DINIX ned pro 23, 2012 10:55 am

Bravo na reportu majstore gore

Mene je takodjer oduševila serija Revolution, jako dobra serija. Turbo me razočarala serija Arrow, tj. nisam nikad ni ocekivao nista od te serije bas.
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
TOP i FLOP 5 serija koje smo pogledali 2012 Empty889 / 999889 / 999TOP i FLOP 5 serija koje smo pogledali 2012 Empty

[Vrh] Go down

TOP i FLOP 5 serija koje smo pogledali 2012 Empty Re: TOP i FLOP 5 serija koje smo pogledali 2012

Postaj by AryMan ned pro 23, 2012 12:05 pm

Napravio ja od ovoga posebnu temu... Dobra ideja Irone smajlić

TOP DRAME gore
Homeland - ova serija je savršena, od originalne radnje do odličnih glavnih glumaca koji su zaslužili sve nagrade koje su pokupili
Fringe - prva sezona nije baš nešto, ali kad u drugoj sezoni počnu s onime što je stvarno važno pa počnu malo po malo otkrivati i odgovarati na brojna pitanja... jedan od najboljih SF-ova svih vremena!
Friday Night Lights - sportska drama koju sam već svima preporučio, bez obzira na to što ne znate skoro ništa o američkom nogošu. oduševila me
Parenthood - obiteljska dramska serija o jednoj disfunkcionalnoj obitelji, jako realna i usporediva sa FNL-om
Revolution - pilot mi je kao i većini bio jadan, ali privukla me glavna misterija pa sam nastavio pratiti i na kraju nisam požalio. čeka se nastavak sezone!

TOP KOMEDIJE gore
It's Always Sunny in Philadelphia - ne znam zašto prije ovo nisam gledao, jedna od najboljih komedija ikada!
The Middle - humoristična serija koja bi se mogla usporediti s Malcolmom i Ratom u kući. obitelj je prespaljena, najjači su mi Brick i Sue
Cougar Town - simpatični sitcom koji je sličan kultnim Prijateljima (a glavni lik je Monica), pogotovo od druge polovice prve sezone.
Arrested Development - zasad sam pogledao prvu sezonu, ali uskoro gledam i dalje. uz Sunny, također jedna od kvalitetnijih komedija
Parks and Recreation - komedija za fanove The Officea i sličnih. Prva sezona od 6 epizoda je najlošija od serije, a i četvrta sezona ima dosadnjikavih epizoda. No peta sezona je opet super

FLOP SERIJE dole
True Blood (S02-S05) - ova serija mi je bila super u prvoj sezoni, ali kasnije je sve lošija i lošija. peta je za ubit se! najveće razočaranje ikada!
Supernatural (S06-08) - prvih pet sezona možda bih stavio na šesto mjesto TOP serija, ali ostatak je toliko nepotrebno razvučen da to postaje negledljivo.
Brothers & Sisters (S05) - još jedna obiteljska serija koja je bila na tragu Parenthooda i FNL-a sve dok se od polovine treće sezone polako ali sigurno nije počela pretvarati u sapunicu. Peta sezona je katastrofa, 100%-tna sapunica.
Go On - sitcom od ove sezone, nije da sam imao neka očekivanja ali nije mi nešto.
Nashville - pogledao sam valjda tri epizode ove serije i samo mi je pilot bio odličan.
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
TOP i FLOP 5 serija koje smo pogledali 2012 Empty405 / 999405 / 999TOP i FLOP 5 serija koje smo pogledali 2012 Empty

[Vrh] Go down

TOP i FLOP 5 serija koje smo pogledali 2012 Empty Re: TOP i FLOP 5 serija koje smo pogledali 2012

Postaj by Prop ned pro 23, 2012 3:22 pm

Pamćenje mi je nešto slabo, ali ove serije sam počeo gledati ove ili krajem prošle pa to sve vrijedi... misa

Best of bi bile...

Boordwalk empire -jer je sjajna serija, fantastične produkcije i odlične glume.
Game of Thrones - jedna od boljih ekranizacija neke knjige, mislim da je to budućnost takvih ekranizacija, jer u 10 sati materijala svašta stane.
Coupling - britanski humor, vrhunski.
Sunny in Philadelphia - jako pomaknuto, originalno. Nije da sam zadivljen, ali je visok nivo.

To bi bilo to, pete se ne sjećam, nema misa

Loše bi bile...

The killing - krene odlično, atmosferično, ali kasnije samo zajebavaju pubilku. Nakon šeste epizode nije te briga tko tu koga jebe.
Parks and recreation - arijeva preporuka, nije mi legla.
Louie - tako nekako, ona s onim komičarem. Sranje.
Two and a half men s ovim koji nije Charlie - sranje

To je sve što mi u glavi zvoni, ako se sjetim, javim kasnije.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
TOP i FLOP 5 serija koje smo pogledali 2012 Empty108 / 999108 / 999TOP i FLOP 5 serija koje smo pogledali 2012 Empty

[Vrh] Go down

TOP i FLOP 5 serija koje smo pogledali 2012 Empty Re: TOP i FLOP 5 serija koje smo pogledali 2012

Postaj by Neu uto pro 25, 2012 2:42 pm

serije koje su me oduševile ove godine:

1. Sons of Anarchy- zaista je peta sezona vrhunska, napeta, prepuna akcije, krvi i neočekivanih obrata.
2. Revolution - iako mi je pilot bio slab ostale epizode su sjajne i serija mi se sviđa, pogledala sam svih 10 epizoda koje su izašle i toplo preporučujem seriju
3. Walking Dead - treća sezona koja je u tijeku je u rangu fenomenalne prve sezone koju ne smijemo zaboraviti. Genijalno! Puno bolja od druge, zanimljiva, puna akcije...
4. Sapunica Oprezno s anđelom - ostalo mi je još 10-tak epki za pogledat ali serija mi se urezala u srce.
5. Merlin - sezona 5, sjajna serija, sjajna sezona, ujedno i završetak serije Sad

i za ostatak javim, nisam još sve pogledala... TOP i FLOP 5 serija koje smo pogledali 2012 110158

FLOP SERIJE
True Blood - peta sezona, totalno razočaravajuća. Serija se pokvarila i više nije ni približna onom što je bila.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
TOP i FLOP 5 serija koje smo pogledali 2012 Empty999 / 999999 / 999TOP i FLOP 5 serija koje smo pogledali 2012 Empty

[Vrh] Go down

TOP i FLOP 5 serija koje smo pogledali 2012 Empty Re: TOP i FLOP 5 serija koje smo pogledali 2012

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.