Da li su mrzitelji homoseksualizma potisnuti homoseksualci?

Go down

Da li  su  mrzitelji  homoseksualizma potisnuti homoseksualci? Empty Da li su mrzitelji homoseksualizma potisnuti homoseksualci?

Postaj by tanuki on uto kol 28, 2012 12:37 pm

da ni meni nisu drage gay parade, ali ne pada mi na pamet da bi ih podržao ili osporavao javnim prisustvovanjem,
ali pitam se tko su ti ljudi koji puni gnjeva osporavaju homoseksualizam u našem društvu?
ne mogu se oteti dojmu da su upravo ti ljudi prikriveni homoseksualci, crkva koja je na čelu antihomoseksualizma je očiti primjer sa nizom homoseksualnih ( da ne govorimo i pedofilskih) afera!
da jasno je da homoseksualci sada rade parade, jer u nedavnoj prošlosti im je i život bio ugrožen zbog pogrešne seksualne orijentacije!
kad parada prođe, homoseksualci ostaju i dalje u svojoj primitivnoj sredini,
i sreću imaju oni koji žive u večim gadovima.
zamislite homoseksualca koji je rođen i živi na selu?
i da još jedamput napominjem da homoseksualizam nije sobodan izbor!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
 Da li  su  mrzitelji  homoseksualizma potisnuti homoseksualci? Empty700 / 999700 / 999 Da li  su  mrzitelji  homoseksualizma potisnuti homoseksualci? Empty

[Vrh] Go down

Da li  su  mrzitelji  homoseksualizma potisnuti homoseksualci? Empty Re: Da li su mrzitelji homoseksualizma potisnuti homoseksualci?

Postaj by Neu on uto kol 28, 2012 12:45 pm

Ovisi od osobe do osobe, mada neki koji javno pričaju kako mrze pedere usistinu i jesu pederi.

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
 Da li  su  mrzitelji  homoseksualizma potisnuti homoseksualci? Empty999 / 999999 / 999 Da li  su  mrzitelji  homoseksualizma potisnuti homoseksualci? Empty

[Vrh] Go down

Da li  su  mrzitelji  homoseksualizma potisnuti homoseksualci? Empty Re: Da li su mrzitelji homoseksualizma potisnuti homoseksualci?

Postaj by evitaa on uto kol 28, 2012 1:20 pm

tanuki je napisao/la:da ni meni nisu drage gay parade, ali ne pada mi na pamet da bi ih podržao ili osporavao javnim prisustvovanjem,
ali pitam se tko su ti ljudi koji puni gnjeva osporavaju homoseksualizam u našem društvu?

Ti si jedan od onih koji to cine putem foruuma veoam dugo.

Otkuda ta promjena stava?
tanuki je napisao/la:
ne mogu se oteti dojmu da su upravo ti ljudi prikriveni homoseksualci,

Potpis. Very Happy

tanuki je napisao/la:
da jasno je da homoseksualci sada rade parade, jer u nedavnoj prošlosti im je i život bio ugrožen zbog pogrešne seksualne orijentacije!
kad parada prođe, homoseksualci ostaju i dalje u svojoj primitivnoj sredini,
i sreću imaju oni koji žive u večim gadovima.

Koja promjena stava ja sam naprosto sokirana tvojim razumjevanjem
da ne kazem brigom i suocjecanjem Very Happy

tanuki je napisao/la:
i da još jedamput napominjem da homoseksualizam nije sobodan izbor!

Na temelju je osnovana ova tvrdnja?
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
 Da li  su  mrzitelji  homoseksualizma potisnuti homoseksualci? Empty0 / 9990 / 999 Da li  su  mrzitelji  homoseksualizma potisnuti homoseksualci? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Hunnerkongen on uto kol 28, 2012 1:21 pm

Tako najlakše odagnaš sumnju sa sebe. Glumiš velikog protivnika, a zapravo si dio njih. Sve u cilju da se infiltriraš u konzervativno društvo i da si osiguraš neki siguran i miran život bez predrasuda.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
 Da li  su  mrzitelji  homoseksualizma potisnuti homoseksualci? Empty39 / 99939 / 999 Da li  su  mrzitelji  homoseksualizma potisnuti homoseksualci? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on uto kol 28, 2012 1:33 pm

stav nije promjenjen!
ja sam evita, mislio da malo bolje kužiš pisano od markeca Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :
 Da li  su  mrzitelji  homoseksualizma potisnuti homoseksualci? Empty700 / 999700 / 999 Da li  su  mrzitelji  homoseksualizma potisnuti homoseksualci? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Hell on uto kol 28, 2012 3:08 pm

pa do sada se uvijek potvrdilo da su najveći homofobi zapravo pederi..to je tako, jer žele to potisnuti...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
 Da li  su  mrzitelji  homoseksualizma potisnuti homoseksualci? Empty497 / 999497 / 999 Da li  su  mrzitelji  homoseksualizma potisnuti homoseksualci? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by evitaa on uto kol 28, 2012 3:46 pm

tanuki je napisao/la:
ja sam evita, mislio da malo bolje kužiš pisano od markeca Wink

Znam da je dio ljudske tastine i toga da covjek voli reci da je u pravu Very Happy

Dakle, odgovori mi na pitanje

Na temelju cega tvrdis da homoseksualnost nije slobodni odabir?

Ili tko to homoseksualcima bira partnere?

evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Započeo/la tema :
 Da li  su  mrzitelji  homoseksualizma potisnuti homoseksualci? Empty0 / 9990 / 999 Da li  su  mrzitelji  homoseksualizma potisnuti homoseksualci? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on uto kol 28, 2012 4:13 pm

Na temelju cega tvrdis da homoseksualnost nije slobodni odabir?

homoseksualcima nitko ne bira partnere, odabiru ih sami, ali privlačnost se bazira na istom spolu!
da je homoseksualizam slobodni odabir, homoseksualizam ne bi postojao,
pa tko bi normalan prihvatio da ga ubiju, kastriraju ako je to slobodan odabir!
upravo taj nakaradni stav da je homoseksualizam slobodan odabir, uzrokovao je nasilje i progon nad homoseksualcima!
ali ja nisam homofob, kao što ti tvrdiš iz, sa ne razumijevanjem pročitanih mojih postova , ali sam oštro protiv gay parada i bilo kakovih parada!
da kopka me pitanje glupo do bola:
zbog čega meni postavljaš to pitanje?
tko heteroseksualcima bira partnere?
ja tebe evita ništa ne razumijem!
dali dakle ti tvrdiš da je homoseksualizam slobodni izbor hmm
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Teo on uto kol 28, 2012 4:13 pm

Dobra mi je ona snimka di Mamić veli kako su baletani pederi, a poslije toga pokažu snimku na kojoj on pleše balet Laughing
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 42
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on uto kol 28, 2012 4:17 pm

pa činjenica je da večina homoseksualaca potiskuje svoju seksualnost, i po frojdu sublimiraju je u umjetnost, pa u umjetničkom svijetu ima puno homoseksualaca!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Hell on uto kol 28, 2012 4:19 pm

ima nešt u tome.. makar to nije pravilo..
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)

Započeo/la tema :
 Da li  su  mrzitelji  homoseksualizma potisnuti homoseksualci? Empty497 / 999497 / 999 Da li  su  mrzitelji  homoseksualizma potisnuti homoseksualci? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by evitaa on uto kol 28, 2012 4:38 pm

tanuki je napisao/la:homoseksualcima nitko ne bira partnere, odabiru ih sami, ali privlačnost se bazira na istom spolu!
da je homoseksualizam slobodni odabir, homoseksualizam ne bi postojao,
pa tko bi normalan prihvatio da ga ubiju, kastriraju ako je to slobodan odabir!

tanuki je napisao/la: upravo taj nakaradni stav da je homoseksualizam slobodan odabir, uzrokovao je nasilje i progon nad homoseksualcima!

To je tvoj stav.Tako si ti pisao na svakoj temi o homoseksulacima.

tanuki je napisao/la:
ali ja nisam homofob, kao što ti tvrdiš iz, sa ne razumijevanjem pročitanih mojih postova , ali sam oštro protiv gay parada i bilo kakovih parada!

Ja nisam to nigdje niti jednom rijeci naglasila ali niti ne trebam jer
i ovaj post koji si napisao govori o tome jesi li ti homofob ili ne.

tanuki je napisao/la:
da kopka me pitanje glupo do bola:
zbog čega meni postavljaš to pitanje?
tko heteroseksualcima bira partnere?
ja tebe evita ništa ne razumijem!

To glupo pitanje je proizastlo iz tvoje tvrdnje u prvom citatu.
Ono boldano.
Tanuki , nema glupih pitanja , samo odgovora dakle pazi kako ces odgovoriti. Very Happy

S druge strane , da li bi ti bilo lakse da znas da se radi o bolesti?
Zasto prihvacas ljude kojima se sviđaju
opere ili razeni kruh ili cijan automobili ili moderno slikarstvo ili tresnjino pivo?
Zasto tu u ne trazis genetski razlog koji mozda stvarno postoji.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on uto kol 28, 2012 4:43 pm

nije pravilo,
ali ponovo ću ispričati priču koju sam već ispričao, a čuo sam je od akademika vladimira devidea,
dakle radi se o jednom genijalcu, matematičaru u 2ww koji je probio njemačke šifre, otkrio gdje njemci postavljaju mine protiv brodova i spaso stotine tisuća života, ali bio je peder, jebi ga, ( i to nije sakrivao)
a engleski zakon u to vrijeme je bio rigorozan!
poslije rata dali su čovijeku na izbor da ga kastrirraju fizički ili da se opredjeli za hormonsku terapiju!
izabrao je ovo drugo i izvršio suicid nakon dvije godine!
ne čovijek nije bio promiskuitetan, nije orgijao, nepoznato je koliko je imao partnera i dali ih je uopče imao!
on je natjeran u smrt zato što je bio dosljedan, zato što nije poricao svoju homoseksualnu orjentaciju!
da evita pitam te ako je homoseksualizam slobodni izbor, zbog čega je izvršio suicid kada je osjetio da je izgubio seksualnu želju?
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by evitaa on uto kol 28, 2012 5:06 pm

Osoba o kojoj pricas sigurno nije izvrsila samoubojstvo jer
je homoseksualac.Vec radi drustva tkoje homoseksualnost shvaca
vrlo negativno,
te je to dovelo ljude u podreden polozaj u drustvu.
Kada smo kod toga, u doba inkvizicije su zene palili na lomaci
jer su imale lijepu kosu .
Tanuki , homoseksualnost je prvenstveno osjecaj seksualne privlacnosti prema svom spolu.
Koliko ja znam niti jedna znanost (ni prirodna ni drustvena)
nije objasnila homoseksualnost.
Mozda je jedna od gomile evolucijskih mutacija ali
homoseksualnost se pojavljuje se u prirodi, nije vezana za
stupanj razvijenosti vrste i nije ogranicena samo na ljude, ne
postoji cvrsta genetska uvjetovanost i ne postoji cvrsta drustvena
uvjetovanost. Pojavljuje se u svakom drustvu, redovno u svakom vremenu.
Ne utjece na zivot pojedinca (zdravstveno, psiholoski), ne utjece na razvoj i napredak zajednice. Tako da je sasvim jasno da je homoseksualnost
slobodna seksualna orijentacija ili odbir svakog bica.

evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Hunnerkongen on uto kol 28, 2012 5:18 pm

evitaa ovo je genijalno sročeno i u biti sve si objasnila.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
 Da li  su  mrzitelji  homoseksualizma potisnuti homoseksualci? Empty39 / 99939 / 999 Da li  su  mrzitelji  homoseksualizma potisnuti homoseksualci? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on uto kol 28, 2012 5:30 pm

da slobodna orjentacija, ali ne slobodni izbor,
očito da se ti i ja ni kurcu ne kužimo?
ako je netko homoseksualac onda je on to po difoltu i nema slobodnu volju biti heteroseksualac !!!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by evitaa on uto kol 28, 2012 5:48 pm

tanuki je napisao/la:
da slobodna orjentacija, ali ne slobodni izbor,
očito da se ti i ja ni kurcu ne kužimo?
ako je netko homoseksualac onda je on to po difoltu i nema slobodnu volju biti heteroseksualac !!!

Ne kuzim.Daj mi molim te objasni
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on uto kol 28, 2012 5:59 pm

Ne kuzim.Daj mi molim te objasni[/quote]
ni ja ne kužim što ti ne kužiš i što bi ti trebalo objasniti?
homoseksualizam je poremećaj, greška prirode i pojavljuje se u ljudskom i životinjskom svijetu!
to je jednostavno pogrešni kod i nema veze s slobodnim izborom
kažu da je i leonardo de vinci bio peder,
pa što!
zadužio je svijet svojim umom!
kažu da je i nikola tesla bio peder!
objasni ti meni po čemu je homoseksualizam slobodni izbor, ne iz pravne perspektive, već iz pozicije homoseksualca , ako uopće imaš mogućnost empatije!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Hell on uto kol 28, 2012 6:13 pm

pa homoseksualnost nije izvor..s tim si rođen..ja ne mogu birati. Ja sad ne mogu izabrati da volim ženu jer ne mogu imati emocionalnu vezu sa niti jednom ženom. Pa i heteroseksualnost i produktivnost je greška prirode jer dovodi do prenapučenosti pa nakraju do samouništenja vrste. Pogle sam ljude.
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on uto kol 28, 2012 6:23 pm

OK ti si autoritet u toj temi i očito je da se slažeš s mojom tezom,
drugi dio ne stoji!
slažem se da je problem prenapučenosti trenutno ogroman za 20 g ( kad više vjerojatno mene nebude) ako se nastavimo množiti dosadašnjom progresijom, kraj čovječanstva je realna opcija!
ali dea se vratimo na temu.
pokucaj eviti i iz prve ruke joj reci da homoseksualizam nije stvar odabira Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by evitaa on uto kol 28, 2012 6:23 pm

Nisam se niti nadala da ces objasniti Very Happy

tanuki je napisao/la:ako je netko homoseksualac onda je on to po difoltu i nema slobodnu volju biti heteroseksualac !!!

To je vidljivo iz ove potpuno besmislene recenice.
Ova recenica nema nikakvo znacenje.

tanuki je napisao/la:objasni ti meni po čemu je homoseksualizam slobodni izbor, ne iz pravne perspektive, već iz pozicije homoseksualca , ako uopće imaš mogućnost empatije!

Dala sam ti odgovor na pitanje u prethodnom postu.
Homoseskualnost je osjecaj seksualne privlacnosti prema svom spolu.
Pretpostavljam da pri odabiru partnera postoje kriteriji
isto kao kod heteroseksualaca.Dakle slobodna volja dviju osoba.
Ono sto ti moram priznat da ja sada prvi puta cujem da
homoseksualnost nije slobodan izbor Very Happy
pa te molim treci puta da to objasnis jer pises sve samo
ne dajes direktni odgovor.
Ako das svoju teoriju, kako je ne mozes pojasniti? Valjda postoji neki razlog zasto smatras da se radi o nenormalnosti ?
Podastri argumentaciju, objektivnu ili nikakvu Very Happy
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on uto kol 28, 2012 6:43 pm

[quote]Ono sto ti moram priznat da ja sada prvi puta cujem da
homoseksualnost nije slobodan izbor :D
[/quote]
ok,
možda si u pravu,
ali objasni mi kako je homoseksualizam slobodni izbor
po tebi znači da je peder odlučio sam da bude peder ili je lezba sama odlučila da bude lezba?

objasni ti meni kako je to slobodni izor :hmm:i
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by evitaa on uto kol 28, 2012 7:06 pm

tanuki je napisao/la:
pokucaj eviti i iz prve ruke joj reci da homoseksualizam nije stvar odabira Wink

Nego cega je?

Reci mi po cemu se razlikuje odabir homoseksualca od heteroseksualca?

tanuki je napisao/la:po tebi znači da je peder odlučio sam da bude peder ili je lezba sama odlučila da bude lezba?objasni ti meni kako je to slobodni izor :hmm:i

Ne to sam objasnila u par postva prije ovo citiram da ne pisem ponovo.

evitaa je napisao/la:
Koliko ja znam niti jedna znanost (ni prirodna ni drustvena)
nije objasnila homoseksualnost.
Mozda je jedna od gomile evolucijskih mutacija ali
homoseksualnost se pojavljuje se u prirodi, nije vezana za
stupanj razvijenosti vrste i nije ogranicena samo na ljude, ne
postoji cvrsta genetska uvjetovanost i ne postoji cvrsta drustvena
uvjetovanost. Pojavljuje se u svakom drustvu, redovno u svakom vremenu.
Ne utjece na zivot pojedinca (zdravstveno, psiholoski), ne utjece na razvoj i napredak zajednice. Tako da je sasvim jasno da je homoseksualnost
slobodna seksualna orijentacija ili odbir svakog bica.

Dakle, krecemo od pretpostavje da je osoba rodena ko homoseksualac
pa ne vice kada se rada :ja sam gay!! daj ili pisi ozbiljno ili ne lupaj bezveze.
i u skladu sa svojom homoseksualnom orijentacijom bira partnera,
ono sto si ti naveo primjer , je primjer diskriminacije i najgoreg moguceg
krsenja ljudskih prava i nemoj takve stvari uzimati za primjer.

evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Amyicha on uto kol 28, 2012 11:05 pm

nemam ništa protiv homoseksualaca. i ljudi koji imaju nešto protiv njih nikada mi neće biti jasni. pa šta i oni su ljudi od krvi i mesa. samo se malo razlikuju od ostalih koji nisu homoseksualci
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 25
Započeo/la tema :
 Da li  su  mrzitelji  homoseksualizma potisnuti homoseksualci? Empty113 / 999113 / 999 Da li  su  mrzitelji  homoseksualizma potisnuti homoseksualci? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]