Masažer za leđa + masažer stolica + masažer jastuk

Go down

Masažer za leđa + masažer stolica + masažer jastuk Empty Masažer za leđa + masažer stolica + masažer jastuk

Postaj by Neu on pon srp 02, 2012 4:00 pm

Masažer za leđa + masažer stolica + masažer jastuk i sl. Jeste li ikad isprobali nešto od navedenog i koliko ste bili zadovoljni?

Masažer za leđa + masažer stolica + masažer jastuk Masaze10

Masažer za leđa + masažer stolica + masažer jastuk Melino10

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Masažer za leđa + masažer stolica + masažer jastuk Empty999 / 999999 / 999Masažer za leđa + masažer stolica + masažer jastuk Empty

[Vrh] Go down

Masažer za leđa + masažer stolica + masažer jastuk Empty Re: Masažer za leđa + masažer stolica + masažer jastuk

Postaj by Iron Man on pon srp 02, 2012 5:44 pm

Nisam nikad od toga ništa probao ali bi trebao probati

Sva pravila CroFriends foruma|Istekao rok trajanja kartona|Knjiga pohvala CroFriends foruma i forumaša| Knjiga žalbe|Mišljenje forumaša o kartonima i banovima| Upute za forumaše |CroFriends Team|
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Započeo/la tema :
Masažer za leđa + masažer stolica + masažer jastuk Empty336 / 999336 / 999Masažer za leđa + masažer stolica + masažer jastuk Empty

[Vrh] Go down

Masažer za leđa + masažer stolica + masažer jastuk Empty Re: Masažer za leđa + masažer stolica + masažer jastuk

Postaj by lilly2004 on pon srp 02, 2012 6:56 pm

Isprobala sam masažer stolicu i to je bilo nešto najbolje što je mene ikad izmasiralo.Kad sam ja to uključila kada sam se ja zaljepila za tu stolicu mene niko nije mogao skinuti s nje!

lilly2004
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 31.03.2012
Broj postova : 91
Reputacija Reputacija : 17
Godina imam : 25
Započeo/la tema :
Masažer za leđa + masažer stolica + masažer jastuk Empty7 / 9997 / 999Masažer za leđa + masažer stolica + masažer jastuk Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on uto srp 03, 2012 8:58 am

I nije ti to to, taj masažer nije dobar, imam ga ja, ručni masažer, malo se s tim po leđima i prvi nedostatak je što previše zuji pa se nemožeš opustiti a drugi je što vibrira pa ti se tresu cijela leđa ako pojačaš na najjače. Uopće mi ne ublaži bol u leđima. Najbolja masaža je ona ručna, ove sve spravice su sranje. deda

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Započeo/la tema :
Masažer za leđa + masažer stolica + masažer jastuk Empty999 / 999999 / 999Masažer za leđa + masažer stolica + masažer jastuk Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Chulpan on ned oľu 16, 2014 12:08 pm

Nista od toga nisam probala ali sam si jucer kupila anatomski jastuk, spavala na njemu nocas i uzasno me bole ledja, bolje je bilo na obicnom.. :faceklanjanje:

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Masažer za leđa + masažer stolica + masažer jastuk Empty0 / 9990 / 999Masažer za leđa + masažer stolica + masažer jastuk Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]