Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

+33
Lenica
Hell
igor malteze
minutus
zbracun
damfisk
Gabriel
Mihovil
Jørgen
Spoter-ica
Godal
Krsto
svejedno
sunce
valentino
Noidan Kirot
tanuki
slavonka
nikolina
evitaa
Turrican
m
WEYLAND-YUTANI
Purgy
Amyicha
Hunnerkongen
Narco
fosforica
bokaso1
Mass
Teo
THUNDER_DINIX
pustinja
37 posters

Stranica 2 / 12. Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Neu sub lip 09, 2012 3:49 pm

Pa recimo da mi se ne sviđa što je nekakav zbor okrenio Thompsonovu pjesmu na lezbijstvo

"Oj Zagorko lijepa li si,
Oj Slavonko, zlatna ti si,
Hercegovko, srce ponosno,
Dalmatinka more mi je,
jedna duša a nas dvije.
Lička vilo, Velebita tilo..."



Mislim da je ta parada održana ne zato da da podršku gejevima i lezbama, već zato da se pokaže kako je hrvatska policija vjerodostojna. svako malo je kamera bila uperena u policiju, svako malo je ta novinarka, voditeljica ili što već govorila kako policija radi svoj posao, čak je i ljude ispitiva jesu li zadovoljni brojem policije, znači sve se vrtilo oko policije a ne oko gejeva ili lezbi kako sam ja pak očekivala.

trebali su im zumiat lica, ako su gejevi/lezbe i ako se toga pak ne srame, čemu onda skrivanje iza sunčanih naočala koje je većina imala


negi gej frajer je rekao "znamo se mi brinit za sebe" zamisli, kad ga je novinarka pitala što kaže na stanje policije
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Hell sub lip 09, 2012 3:51 pm

jebiga ovo je ipak balkan.. Koliko se god ljudi ne srame svoje orjentacije mislim da ih je opet trta da ih netko ne prebije pred kućnim pragom...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty497 / 999497 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Neu sub lip 09, 2012 3:52 pm

a također sam zapazila da su na gej paradi prevladavale žene, znači više je lezbi nego pedera + dosta starijih lezbi sam vdijela (cca 60 godina)
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by zbracun sub lip 09, 2012 4:09 pm

Neu je napisao/la:


'Da je ovako bilo '91. kad smo mi mobilizirani, rat bi trajao 6 sati, a ne 6 godina'


Jeeee. Istina Za tih 6 sati bi nas neprijatelj sve zjebal, pa nebi ni bilo rata boring .
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty3 / 9993 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Neu sub lip 09, 2012 5:43 pm

milijun kuna na paradu? ou
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by zbracun sub lip 09, 2012 6:22 pm

Neko je na TV rekel i dva. I kak je ona baba rekla, bolje da se dalo za neisplaćene plaće. Ovak je jedna dobra tvornica ostala bez mjesečih plaća. Živile parade kiša .
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty3 / 9993 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Hell sub lip 09, 2012 6:42 pm

..nemoj biti naivan i misliti da bi ti novci bili iskorišteni za to što si ti naveo...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty497 / 999497 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Narco sub lip 09, 2012 7:06 pm

svejedno,nije stvar ni u novcima,
budi gay ako hoces,nesmeta mi ni malo to.
al koji kurc imas paradirat po gradovima.
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty30 / 99930 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Hell sub lip 09, 2012 8:22 pm

a zašto ne? Ja osobno svaki petak i subotu gledam paradu heteroseksualaca... Trube...voze se kao da namaju vozačke, mašu zastavama...sve ukrašeno...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty497 / 999497 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by bokaso1 ned lip 10, 2012 1:13 am

Hell, kande bi se ti malo obradovao da si u paradi..... Laughing Laughing Laughing


Neu, pa nisu pederi vanzemljaci pa da ih imas sta gledati..... A i oni tebe nebi gledali kao devojku..... Laughing Laughing Laughing

Jeli Neu. jel su to ovi novo pozvani Gejevi na paradi pa ne pisu nista......? Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Teo ned lip 10, 2012 5:38 am

bokaso1 je napisao/la:
Neu, pa nisu pederi vanzemljaci pa da ih imas sta gledati..... A i oni tebe nebi gledali kao devojku..... Laughing Laughing Laughing
Jesi siguran, ima i žena homseksualki : kao
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Hell ned lip 10, 2012 7:52 am

..možda su tamo i biseksualci..njih se nitko ne sjeti..hehe
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty497 / 999497 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Lenica ned lip 10, 2012 12:22 pm

Zoveš nekoga da popije s tobom kavu na rivi, a kad je gay pride eno
ti ga, odma muški polete.

I čudno malo, pa koliko to homoseksulaca ima u Splitu?
Pa nije ni čudo što ima toliko samica. dole

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Teo ned lip 10, 2012 1:11 pm

Lenica je napisao/la:Zoveš nekoga da popije s tobom kavu na rivi, a kad je gay pride eno
ti ga, odma muški polete.

I čudno malo, pa koliko to homoseksulaca ima u Splitu?
Pa nije ni čudo što ima toliko samica. dole
Nisu svi to Dalmatinci to se oni nakupe i iz okolnih krajaeva, evo bilo je na TV da su došli i crnogorci da podrže pa je vjerojatno bilo i onih iz drugih krajeve Hrvatske i ex yu
A to da ima dosta neženja istina
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by bokaso1 ned lip 10, 2012 3:02 pm

Teo, zaboravljas da zenski pederi ne postoje, postoje samo zene koje nisu probale Cak Norisa..... Laughing Laughing Laughing

Ko to rece da su Crnogorci pederi oca mu jebem po vr guzice..... Laughing Laughing Laughing

bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by bokaso1 ned lip 10, 2012 3:18 pm

Ko bi malo sad na Rovu
da popije ladnu pivu
Ko prelepi Marjan voli
guzica ce ga zaboli.....

Navijaci iz Torcide
zavolese sada "Pride"
Pa sad vise od baluna
svidja im se muska cuna

Dok se muski prosetaju
tudje dupe dok gledaju
Mene sada drugo brine
ko im tesi cure njine....

Laughing Laughing Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by fosforica ned lip 10, 2012 6:29 pm

Lenica je napisao/la:Zoveš nekoga da popije s tobom kavu na rivi, a kad je gay pride eno
ti ga, odma muški polete.

I čudno malo, pa koliko to homoseksulaca ima u Splitu?
Pa nije ni čudo što ima toliko samica. dole


Pa nisu svi iz Splita.
Dolazili su ih cijele Hrvatske.
I ne samo homoseksualci.
To je povorka ponosa, bore se za veću toleranciju prema manjinama i različitostima, tako da je tamo mogo tko je htio.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty21 / 99921 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Narco ned lip 10, 2012 7:18 pm

Hell je napisao/la:a zašto ne? Ja osobno svaki petak i subotu gledam paradu heteroseksualaca... Trube...voze se kao da namaju vozačke, mašu zastavama...sve ukrašeno...
al na njih se nebaca 1m kuna da bi im se osigurala sigurnost i put koji idu.
to su gluposti.
nebi se cudio da sljedece godine bude "animal lover" parada,ffs
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty30 / 99930 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by fosforica ned lip 10, 2012 7:47 pm

za papin dolazak utrošeno je dva milijna kuna samo za dotjerivanje grada...za sve skupa se barata ciflom od 40tak milijuna kuna.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty21 / 99921 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Gost ned lip 10, 2012 8:38 pm

Narco je napisao/la:
al na njih se nebaca 1m kuna da bi im se osigurala sigurnost i put koji idu.
to su gluposti.
nebi se cudio da sljedece godine bude "animal lover" parada,ffs
a ZAŠTO se ovima treba osiguravati sigurnost?
iz čista mira? vole imat miliciju oko sebe?

ili zato što im je sigurnost ugrožena zbog velikih 'rvatna koji po vjeri u boga ljube bližnjeg svoga..sa ciglom u glavu po mogućnosti
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Hunnerkongen ned lip 10, 2012 8:41 pm

Jeste ga konačno i vi odparadirali na ovom forumu?
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty39 / 99939 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by minutus ned lip 10, 2012 9:14 pm

eto, sad je bila prisiljena parada.
obadvije strane su pogriješile.
zlikovci su obadvije strane instrumentalizirali za svoju igru.
pusić i bozanić, simbolični za sile koje zastupaju,
su na džepovima, grbačama i životima svojih milih hrvata
odmjerili svoje snage u malom prijateljskom meču.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Narco pon lip 11, 2012 9:00 am

Gabrijel je napisao/la:
a ZAŠTO se ovima treba osiguravati sigurnost?
iz čista mira? vole imat miliciju oko sebe?

ili zato što im je sigurnost ugrožena zbog velikih 'rvatna koji po vjeri u boga ljube bližnjeg svoga..sa ciglom u glavu po mogućnosti

Pa sto onda imaju paradirat.Budi peder kolko hoces,al sto se moras masovno okupljati da to svima pokazes.

ovo sto je fosforica napisala je isto glupost.Drzave su i ovako u krizi i sad oni placaju tolke pare da bi dosao jedan covjek u drzavu,rekao par molitvi i otisao.
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty30 / 99930 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by pustinja pon lip 11, 2012 9:10 am

I kao što vidim svi homofobi zajedno nisu uspjele tu paradu zatvoriti u rešetke ali je to policija vrlo uspješno odradila i utrpala ih sve zajedno u ograde i još k tome metalne Laughing
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Narco pon lip 11, 2012 9:31 am

hihih dobra
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty30 / 99930 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 2 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 12. Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.