Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

+14
lilly2004
HESTIJA__
Purgy
Amyicha
minutus
Hunnerkongen
Hate
suki
Iron Man
zbracun
Prop
bokaso1
AryMan
Hell
18 posters

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 4 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by bokaso1 sub srp 14, 2012 2:52 pm

Ma nije toi naj gore Zrine.... Zamisli kako maticar treba da kaze
"Da li bi mlada (mlado) ili nesto trece uzimate ........ za supruga...."
"ili mozete poljubiti .....? ko ce koga...?" mladog......

A zamisli kako bi pevali tek:

"Ti ponosna majko budi
veseli se ko svi ljudi
jer jedina ti u kraju
dobila si musku snaju....."



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 4 Empty120 / 999120 / 999Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 4 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by Gost sub srp 14, 2012 3:10 pm

Laughing Laughing

Sad će ovi cigani za svadbu morati smislit nove riječi pjesmice za svadbu

Laughing
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 4 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by bokaso1 sub srp 14, 2012 3:18 pm

Pa radi se na tome..... A i mi pesnici od cega da zivimo.....

Jebi te pa mi u Zemunu jos ni vegetarijance nismo prihvatili a vidi sad i ovo....

Laughing Laughing Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 4 Empty120 / 999120 / 999Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 4 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by evitaa sub srp 14, 2012 8:49 pm

Neu je napisao/la:Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Osim ovlas puse za rastanak , to mi mi nije prihvatljivo ponasanje kako kod heteroseksualaca tako ni gayeva.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 4 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by Neu sub kol 24, 2013 2:28 pm

Valentino, jesi se ti ljubio s dečkom u javnosti?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 4 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by valentino sub kol 24, 2013 2:35 pm

Nisam ni s dečkom ni s curicom, mama me naučila ne radit to na javnom mjestu.

Ali tko voli, ima pravo na to.

valentino
Trajno baniran/a

Registriran/a : 30.05.2013
Broj postova : 1606
Reputacija Reputacija : 261
Godina imam : 14
Započeo/la tema :
Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 4 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by Krsto pet lis 04, 2013 10:01 am

Ono što je nagonski je mnogo teže suzbiti.
Krsto
Krsto
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 05.11.2010
Broj postova : 44
Reputacija Reputacija : 5
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 4 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.