Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

+14
lilly2004
HESTIJA__
Purgy
Amyicha
minutus
Hunnerkongen
Hate
suki
Iron Man
zbracun
Prop
bokaso1
AryMan
Hell
18 posters

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by minutus pon lip 11, 2012 10:49 am

pa ni ne mora misa
to misli samo dečko
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by Neu pon lip 11, 2012 11:17 am

Hell je napisao/la: :cmokiic: ali ne stigne i svog dečka zadovoljit
Samo da znaš kako je dobro na kuhinjskom elementu ili stolu gdje stoji komp Zločesti osmijeh
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by bokaso1 pon lip 11, 2012 9:52 pm

Ova Neu, bas me plasi
kada se na stolu prasi
Jer na stolu ima svasta
a njoj bome radi masta
pa svom dragom zada boli
jer to Neu tako voli
da poteku dragom suze
posle mogu da se ........ ( igraju na kompu)....

Od kuhinje sav se jezim
ja bi poco i da bezim
Jer kad joj je naj sladje
lako nesto ostro nadje....
Il ce naci nesto vrelo
dragom sipati na celo
il niz ledja ili grudi
pa ti njezin dragi budi
Malo patnje , malo boli
al ga Neu ipak voliiiiii.......


Laughing Laughing Laughing Laughing

Jasno mi je zasto je TD zasluzio onoliko zvezdica...... Laughing Laughing Laughing


bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty120 / 999120 / 999Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by Amyicha pon lip 11, 2012 10:50 pm

meni to nikako neće izgedati normalno. ja bi stala i čudila se. nikako mi to lijepo ne izgleda. poslala bi ih od kud su došli i rekla im da si unajme sobu. kako god ne volim gledati vani da se natežu muško i žensko onda ne bi voljela ni gledati muško i muško ili žensko i žensko. za navlačenje postoje sobe i ne znam šta. šta moraju svi gledati -.-'
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty113 / 999113 / 999Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by bokaso1 pon lip 11, 2012 10:56 pm

Amy, pazi da te ne optuze da ugrozavas njihova prava....... Ti im nedas da slobodno ispoljavaju svoju ljubav..... Da se vole ko dva goluba.......

(Amy, ko da si mene pitala..... Ponosim se sa tobom..... volimte )
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty120 / 999120 / 999Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by Amyicha uto lip 12, 2012 12:47 pm

ma daj sve to pobudalilo moj ti. gdje si vidio da je lijepo vidjeti dva dečka kako se ližu ili svije cure Very Happy drago mi je da se slažeš sa mnom. Very Happy :*
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty113 / 999113 / 999Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by Purgy uto lip 12, 2012 12:49 pm

Amyicha je napisao/la:meni to nikako neće izgedati normalno. ja bi stala i čudila se. nikako mi to lijepo ne izgleda. poslala bi ih od kud su došli i rekla im da si unajme sobu. kako god ne volim gledati vani da se natežu muško i žensko onda ne bi voljela ni gledati muško i muško ili žensko i žensko. za navlačenje postoje sobe i ne znam šta. šta moraju svi gledati -.-'

A ti to bas svaki put radis u sobi?
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty142 / 999142 / 999Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by HESTIJA__ uto lip 12, 2012 9:13 pm

Da se drze za ruke, hodaju zagrljeni uz poneki poljubac i nekako ali bas ono ljubljenje kao kad su sami, to mi je dovratno bez obzira na to da li je hetero ili gej par u pitanju.
HESTIJA__
HESTIJA__
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 15.04.2012
Broj postova : 229
Reputacija Reputacija : 38
Započeo/la tema :
Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by bokaso1 uto lip 12, 2012 10:33 pm

Hes, ali to je to pravo koje oni zele na silu da proguraju.....

TREBA DA TI ( NAMA) BUDE LEPO TO STO SE ONI LJUBE ILI SEKSAJU JER U PROTIVNOM AKO SE GADIS I PROTIV TOGA SI TI OGRANICAVAS NJIHOVA PRAVA I SLOBODE.......

Pri tome oni ne shvataju da se vecini ljudi to gadi..... Znaci da oni ugrozavaju vecinu..... Mozes me nazvati konzervativnim, zatucanim budalom ali meni se gadi da ih gledam kako se ljube ili seksaju......

PURGI, ja sam se i ljubio i seksao napolju ali nikad nisam uzivao da me gledaju ljudi...... Izaberem kada nema ljudi ili se zavucem da me nevidi niko.... Drugo je da neko naidje ali da sigurno nisam zeleo da me neko gleda.....


bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty120 / 999120 / 999Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by Amyicha uto lip 12, 2012 11:13 pm

Purgy je napisao/la:

A ti to bas svaki put radis u sobi?
ne, ali svaki put se pobrinem da me se ne gleda. šta ko ima gledat kak se ja ljubakam s dečkom i jel to s jezikom il bez i šta mi radimo. ja se pobrinem uvijek da je neko mjesto gdje nema puno ljudi i gdje je mračno tako da nismo toliko uočljivi Wink
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty113 / 999113 / 999Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by Hate uto lip 12, 2012 11:39 pm

Amyicha je napisao/la:
ne, ali svaki put se pobrinem da me se ne gleda. šta ko ima gledat kak se ja ljubakam s dečkom i jel to s jezikom il bez i šta mi radimo. ja se pobrinem uvijek da je neko mjesto gdje nema puno ljudi i gdje je mračno tako da nismo toliko uočljivi Wink

E ovako već može. Al ne razumijem ljudi koje se vole karat u javnosti, a gadi im se kad se gay par poljubi. Nije to tvoj život. GET A LIFE.
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty245 / 999245 / 999Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by Neu sri lip 13, 2012 6:43 am

SSigurno se ne seksaju pred ljudima, već u mraku negdje,tako isto se i gejevi u mraku di nema ljudi mogu natezat,

Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by HESTIJA__ sri lip 13, 2012 8:53 am

bokaso1 je napisao/la:Hes, ali to je to pravo koje oni zele na silu da proguraju.....

TREBA DA TI ( NAMA) BUDE LEPO TO STO SE ONI LJUBE ILI SEKSAJU JER U PROTIVNOM AKO SE GADIS I PROTIV TOGA SI TI OGRANICAVAS NJIHOVA PRAVA I SLOBODE.......

Pri tome oni ne shvataju da se vecini ljudi to gadi..... Znaci da oni ugrozavaju vecinu..... Mozes me nazvati konzervativnim, zatucanim budalom ali meni se gadi da ih gledam kako se ljube ili seksaju......

PURGI, ja sam se i ljubio i seksao napolju ali nikad nisam uzivao da me gledaju ljudi...... Izaberem kada nema ljudi ili se zavucem da me nevidi niko.... Drugo je da neko naidje ali da sigurno nisam zeleo da me neko gleda.....
Cmakanje, grljenje i vatanje, na javnom mjestu i pred ocima drugih je vec pitanje kulture a ne sexualnog opredjeljenja. Trebaju svi voditi racuna o ponasanju pa i homosexulaci...ako vec hoce da budu tretirani kao i drugi parovi.


HESTIJA__
HESTIJA__
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 15.04.2012
Broj postova : 229
Reputacija Reputacija : 38
Započeo/la tema :
Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by Hate sri lip 13, 2012 4:25 pm

Da, Neu.... Ali ti se i ljubiš u javnosti, zašto ne bi i oni?
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty245 / 999245 / 999Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by Gost sri lip 13, 2012 4:31 pm

I kada geye, lezba pa čak i parovi jel cura i dečko nimalo nije pristojno i ugodno kada se žvale ili ljubakaju u pol centra.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by Iron Man sri lip 13, 2012 4:46 pm

Slažem se sa Zrinom, nije lijepo vidjeti bilo kakav par kako se žvali na ulici, u kafiću ili na nekom drugom javnom mjestu...
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty336 / 999336 / 999Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by Hell sri lip 13, 2012 5:55 pm

...pa bolje da se žvale nego da se tuku ....
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty497 / 999497 / 999Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by Iron Man sri lip 13, 2012 5:56 pm

Da, ali nije lijepo vidjeti ni jedno ni drugo...
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty336 / 999336 / 999Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by bokaso1 sri lip 13, 2012 10:09 pm

Pa nije bolje Hell, kad se tuku jos bude i smesno ( nekada) a ovako nasta to lici..... Normalno je ljubiti se, seksati se, raditi razne stvari( perverzne) ali gledas da te niko ne vidi....

NIKO NJIMA NE OGRANICAVA DA SE LJUBE JER SU PEDERI VEC ZATO STO NIJE LEPO I PRISTOJNO VECINI LJUDI......

Kad Hell vidi zensko lepo
po guzici taj bi klepo
Gace bi joj odma svuko
i po guzi malo lupko...

On je lepo prvo sveze
nekad hoce i da beze
Pa kad se ne moze maci
svasta ce je tada snaci.....

Hell izvadi svog pitona
da se napali i ona
Pa se sam po njemu mazi
njoj u opste ne prilazi.....


Sedene da ga ona gleda
a zverka joj svoga neda....
Vec se sam sa njime igra
perverzna je to predigra......

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty120 / 999120 / 999Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by Amyicha čet lip 14, 2012 9:31 pm

Hate je napisao/la:

E ovako već može. Al ne razumijem ljudi koje se vole karat u javnosti, a gadi im se kad se gay par poljubi. Nije to tvoj život. GET A LIFE.

ne razumijem ni ja takve.
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty113 / 999113 / 999Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by Gost sub lip 30, 2012 12:23 pm

Neu je napisao/la:Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)Dakle, šećete gradom a ispred vas na klupici sjede i žvale se dva muškarca/žene, da li će to u vama izazvati zgražanje, ili ćete reagirati sasvim normalno, znači da vam to ni malo ne smeta?

Isto vrijedi i za pipkanje dva ili više muškaraca/žene u javnosti, po guzi, po međunožju, da si ližu vrat i šta ja znam...
jednako odbojno kao kad vidim muškarca i žensku da to rade u javnosti, nađite si sobu jebemu mater
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by bokaso1 ned srp 01, 2012 10:36 pm

Meni nije odbojno Hetero ali nije prikladno za javnost..... Homo mi se bas gadi..... No isti mi je kriterijum za obe, kuci ili gde vas niko ne vidi.....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty120 / 999120 / 999Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by lilly2004 pon srp 02, 2012 3:40 pm

Ma baš me briga ljube li se ili ne.A kada bi to vidila malo bi se ipak zgrozila.Ako se ono žvale žvale ali ako ono poljubac jedan baš me briga ali npr. ja sam na autobusnoj sanici a oni se pipkaju i žvale.To je već ogavno

lilly2004
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 31.03.2012
Broj postova : 91
Reputacija Reputacija : 17
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty7 / 9997 / 999Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by Gost čet srp 12, 2012 2:06 pm

bokaso1 je napisao/la:Meni nije odbojno Hetero ali nije prikladno za javnost
nije lijepo za vidjet, nije prikladno za javnost kako god precizirao u javnosti natezanje mi je jednako odbojno bez obzira na spol partnera.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by bokaso1 čet srp 12, 2012 2:37 pm

Tu se slazemo Gabrijele..... Neka pravila treba da vaze za sve ista..... Bez obzira sto mi se jedno gadi a drugo ne isto gledam na njih.....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty120 / 999120 / 999Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti) - Page 3 Empty Re: Gay veza u javnosti (ljubljenje, grljenje, pipkanje 2 ili više muškarca/žene u javnosti)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.