Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Može li zbog lijekova doć do zatrovanja krvi?

4 posters

Go down

Može li zbog lijekova doć do zatrovanja krvi? Empty Može li zbog lijekova doć do zatrovanja krvi?

Postaj by Lenica uto svi 22, 2012 9:47 am

Moze li se zbog uzimanja nekih lijekova doć do zatrovanja krvi?
I kako se to liječi?

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Može li zbog lijekova doć do zatrovanja krvi? Empty0 / 9990 / 999Može li zbog lijekova doć do zatrovanja krvi? Empty

[Vrh] Go down

Može li zbog lijekova doć do zatrovanja krvi? Empty Re: Može li zbog lijekova doć do zatrovanja krvi?

Postaj by bokaso1 uto svi 22, 2012 10:22 am

Lenice, pa da li si ti pri sebi, sta pises....????

Cime ti je otrovana krv.......? Tebi je jetra cistac krvi....
To sto pitas je ka da bi pirtala
"Ne radi mi nesto u kuci....."

Detaljnije, bi trebala.... Mozda ima ovde i nkeo strucan mada to su tvoje pretpostavke..... ja nisam strucan da ti pomognemna ovom polju ali mozda ima nekoga ko bi mogao......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Može li zbog lijekova doć do zatrovanja krvi? Empty120 / 999120 / 999Može li zbog lijekova doć do zatrovanja krvi? Empty

[Vrh] Go down

Može li zbog lijekova doć do zatrovanja krvi? Empty Re: Može li zbog lijekova doć do zatrovanja krvi?

Postaj by Lenica pon svi 28, 2012 12:41 pm

Pitam, jer jedna moja drugarica, tj. sve joj ide na jetru.
Pa mislim, ne može valjda od lekova doć do zatrovanja
krvi ili?

Very Happy

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Može li zbog lijekova doć do zatrovanja krvi? Empty0 / 9990 / 999Može li zbog lijekova doć do zatrovanja krvi? Empty

[Vrh] Go down

Može li zbog lijekova doć do zatrovanja krvi? Empty Re: Može li zbog lijekova doć do zatrovanja krvi?

Postaj by m pon svi 28, 2012 4:31 pm

Lenica je napisao/la:Moze li se zbog uzimanja nekih lijekova doć do zatrovanja krvi?
I kako se to liječi?

ma nemože , tko je to rekao , to su obmane , kaj popiješ kutiju nekih za smirenje , malo nekih anaalgetika , i super krasno , zaliješ sa pivom i imaš vizu za mirogoj ....
mada neki tako na dnevnoj bazi funkcioniraju
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Može li zbog lijekova doć do zatrovanja krvi? Empty14 / 99914 / 999Može li zbog lijekova doć do zatrovanja krvi? Empty

[Vrh] Go down

Može li zbog lijekova doć do zatrovanja krvi? Empty Re: Može li zbog lijekova doć do zatrovanja krvi?

Postaj by bokaso1 uto svi 29, 2012 1:46 am

Lenica je napisao/la:Pitam, jer jedna moja drugarica, tj. sve joj ide na jetru.
Pa mislim, ne može valjda od lekova doć do zatrovanja
krvi ili?

Very Happy

Lenice, pa jetra je filter svih stvari u organizmu..... Meoj da te cudi to..... sve ide kroz nju.....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Može li zbog lijekova doć do zatrovanja krvi? Empty120 / 999120 / 999Može li zbog lijekova doć do zatrovanja krvi? Empty

[Vrh] Go down

Može li zbog lijekova doć do zatrovanja krvi? Empty Re: Može li zbog lijekova doć do zatrovanja krvi?

Postaj by HESTIJA__ uto svi 29, 2012 10:59 am

Trovanje krvi (sepsa) nastaje usljed mikroba koji izazivaju gnojenje. Ne mora biti fatalna ako se lijeci na vrijeme i adekvatnim lijekovima. Lijekovi ne mogu izazvati sepsu. Lijekovi mogu izazvati trovanje organizma ali trovanje krvi ne. Sespu moze izazvati upala krajnika, kvarni zubi, pobacaj, propusti prilikom operacija, unutrasnje krvarenje, pucanje cireva itd,itd...
HESTIJA__
HESTIJA__
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 15.04.2012
Broj postova : 229
Reputacija Reputacija : 38
Započeo/la tema :
Može li zbog lijekova doć do zatrovanja krvi? Empty0 / 9990 / 999Može li zbog lijekova doć do zatrovanja krvi? Empty

[Vrh] Go down

Može li zbog lijekova doć do zatrovanja krvi? Empty Re: Može li zbog lijekova doć do zatrovanja krvi?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.