Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela

+3
Teo
tanuki
Neu
7 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela

Postaj by Neu pon tra 23, 2012 8:33 pm

Imate li vozačkog iskustva, mislim na to dal' ste vozili van svog sela/grada, ne sad u susjedno selo, već na neku udaljeniju relaciju kao što je npr Zagreb - Split, Osijek - Zagreb, Zadar - Zagreb itd. Dal' vam je bio problem ili ste bez problema našli put?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty999 / 999999 / 999Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty

[Vrh] Go down

Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty Re: Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela

Postaj by tanuki uto tra 24, 2012 5:28 am

uvijek,
kada idem na nepoznati teren uvjek pogledam kartu i koristim autonavigaciju!
kad sam prvi put došao u trst kao mladi vozać, e tu je onda bila panika, gužva svi jure, trube, moraš pratiti promet i na lijevoj i na desnoj strani, a auto nema ugrađen desni retrovizor Laughing
a što se tiće osijeka , tamo su specifićni vozaći- smireni, nikamo se ne žure,
kad se na semaforu upali zeleno, ne kreće kolona, već jedan po jedan auto,
normalno je da vozać stane pred trafikom, upali sva četri i ode kupiti cigarete i novine i zbog tog se niko ne uzrujava, svi strpljivo čekaju i obilaze i nitko ne trubi (zabranjeno u gradu) u centru osijeka nije ništa neobićno da u dvosmjernoj ulici u centru grada vozaći parkiraju na prometnici, i nitko se ne uzrujava-
e zato volim slavoniju i osijek, jer kad dođem tamo, htio ili ne jednostavno moram ubaciti u nižu Very Happy
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty700 / 999700 / 999Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty

[Vrh] Go down

Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty Re: Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela

Postaj by Teo uto tra 24, 2012 5:37 am

Po autoputu mi nije proble voziti na daleke relacije ali van autoputa kompliciranije je pogotovo ako nikad do tad nisam bi u tom selu ili gradu. Zato ne volim na takva mjesta ići sam.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty0 / 9990 / 999Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty

[Vrh] Go down

Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty Re: Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela

Postaj by Gost pon svi 21, 2012 2:07 pm

Neu je napisao/la:Imate li vozačkog iskustva, mislim na to dal' ste vozili van svog sela/grada, ne sad u susjedno selo, već na neku udaljeniju relaciju kao što je npr Zagreb - Split, Osijek - Zagreb, Zadar - Zagreb itd. Dal' vam je bio problem ili ste bez problema našli put?

Obozavam putovati i to da ja vozim, obisao sam cijelu Hrvatsku i sloveniju za sada, Hrvatsku vise puta, a i dan danas obilazim. Sada vecinom preko subote (vec duze vrijeme) ujutro se skupi ekipa i svaku subotu odemo u neki drugi grad, popijemo kavu i vratimo se u zg. Tek toliko da se maknemo iz zg-a . Al inace prosao sam sve i nikada se izgubio osim jednom kada smo ja i mala isli samo na more i isli u umag vozili ponoci i dosli na raskrizje i pitao ja malu kud da idemo, ona rekla ljevo, i tako mi vozimo nekih 2 sata po njenom navodjenju kada ono nakon 2 sata dodjemo na isto raskrizje , ja umro od smjeha, al, da, volim putovat po hr, i volim voziti , to mi je u krvi smajlić

P.S. vise nikada ne idem u Cakovec (bio prosli vikend) Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty Re: Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela

Postaj by Gost pon pro 23, 2013 3:25 am

Sa GPSom se nemoguće izgubit Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty Re: Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela

Postaj by zbracun pon pro 23, 2013 6:19 am

Dosta sam se vozio okolo, ali ne predaleko. Mađarska, Austrija, Italija, a Hrvatska uzduž i poprijeko. Uz karte nisam imao problema, a navigaciju koristim zadnjih nekoliko godina. Sve skupa, mislim da sam prešao oko 600000 km.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty3 / 9993 / 999Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty

[Vrh] Go down

Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty Re: Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela

Postaj by Gost pon pro 23, 2013 6:58 am

Dobar si....ja sam tek na pola tvoje kilometraze smajlić
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty Re: Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela

Postaj by rider331 pon pro 23, 2013 7:32 am

Vozio vozio... nije problem. Upališ navigaciju i ajmo gdje god... ne bojim se ceste ni prometa... najzajebanije mi je bilo u frankfurtu... vozio tuđi auto išao na aerodrom...  inače više manje sve po hrvatskoj i bosni smajlić
Što kaže tanuki upali se zeleno prođu 3 auta jer dok ubace u brzinu treba im 5 dana. smajlić
Zato nije loše kad sam na motoru uvijek sam prvi na semaforu.
Jedino u Zagrebu se življe vozi.

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty0 / 9990 / 999Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty

[Vrh] Go down

Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty Re: Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela

Postaj by Gost pon pro 23, 2013 7:36 am

Meni.je "najljepše" bilo u doba prije navigacije u Rimu....3 sata vožnje od trajekta do Rima, a onda 3 sata lutanja Rimom i traženja vec bukiranog hotela Wink

Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty Re: Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela

Postaj by rider331 pon pro 23, 2013 7:46 am

Baš super! Poludim kad moram lutati autom i kad nekog pitam kako doći negdje pa me još krivo pošalje.

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty0 / 9990 / 999Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty

[Vrh] Go down

Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty Re: Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela

Postaj by Gost pon pro 23, 2013 7:50 am

I na kraju...sam platio taxi da vozi ispred mene, inace bih jos bio u Rimu Wink
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty Re: Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela

Postaj by rider331 pon pro 23, 2013 7:57 am

Dobro si se snašao... smajlić

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty0 / 9990 / 999Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty

[Vrh] Go down

Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty Re: Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela

Postaj by Gabriel pon pro 23, 2013 2:06 pm

nedavno sam išao u zg, pitao gugla, naučio rutu na pamet i bez problema stigo, jedino što me guglo zajebo pa sam umjesto u traženu ulicu dospio na istoimeni trg, drugi puta bez problema.
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty0 / 9990 / 999Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty

[Vrh] Go down

Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty Re: Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela

Postaj by Gost pon pro 23, 2013 5:25 pm

rider331 je napisao/la:Dobro si se snašao... smajlić

Dan danas pamtim.....za izlaz iz Rima sam kupio Garmina i spojio ga na laptop, srećom u njemu su već bile karte.

Laptop je supruga držala na koljenima, a baterija je izdahnula na izlazu iz grada,nakon 15ak minuta Wink

Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty Re: Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela

Postaj by rider331 pon pro 23, 2013 7:19 pm

@Krik
Dobro je ispalo... šuti. Drugi put se opremi sa navigacijama. Ima da ti fino govori gdje ćeš i kad skrenuti. Wink

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty0 / 9990 / 999Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty

[Vrh] Go down

Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty Re: Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela

Postaj by Gost pon pro 23, 2013 7:48 pm

Ma to je bilo 2002e, prvu navigaciju sam kupio 2005e i odonda je uvijek jedna u autu smajlić
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty Re: Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela

Postaj by Chulpan pon pro 23, 2013 9:12 pm

Vozim samo po svom gradu/selu, u Rimu i Parizu uzmem taxi.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty0 / 9990 / 999Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty

[Vrh] Go down

Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty Re: Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela

Postaj by Gost pon pro 23, 2013 9:17 pm

Volim slobodu putovanja s osobnim automobilom, pa se radije malo pregrmim po nepoznatom gradu nego da putujem drugacije.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty Re: Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela

Postaj by Chulpan pon pro 23, 2013 9:19 pm

Kad idem u inozemstvo uvijek vavijonom.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty0 / 9990 / 999Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty

[Vrh] Go down

Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty Re: Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela

Postaj by Gost pon pro 23, 2013 9:22 pm

Mrzim aviJone, makar odradim 30-40ak letova godisnje.
Kad god mogu, vozim sam.


Zadnja promjena: Kapetan Kirk; pon pro 23, 2013 9:32 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty Re: Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela

Postaj by Chulpan pon pro 23, 2013 9:26 pm

Avijon je neusporediv ali nije za svakog.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty0 / 9990 / 999Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty

[Vrh] Go down

Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty Re: Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela

Postaj by rider331 pon pro 23, 2013 9:34 pm

Avion je zakon. Danas baš gledam onako na nebo... svakih 5 minuta jedan proleti. To valjda sada pred blagdane.. leti se! Wink

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty0 / 9990 / 999Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty

[Vrh] Go down

Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty Re: Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela

Postaj by Gost pon pro 23, 2013 9:34 pm

Letenje je prirodno samo pticama Laughing
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty Re: Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela

Postaj by rider331 pon pro 23, 2013 9:37 pm

Fino cruising na 10 000 metara i laganini 800 kmh... Very Happy

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty0 / 9990 / 999Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty

[Vrh] Go down

Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty Re: Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela

Postaj by Chulpan pon pro 23, 2013 9:38 pm

Kapetan Kirk je napisao/la:Letenje je prirodno samo pticama Laughing
Jako se varas.. Wink

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty0 / 9990 / 999Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty

[Vrh] Go down

Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela Empty Re: Vozačko iskustvo - vožnja van svog grada/sela

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.