Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što kažete na mjere zapošljavanja mladih?

+12
Teo
Hate
Hunnerkongen
Iron Man
tanuki
SAS
Purgy
m
Prop
THUNDER_DINIX
zbracun
Neu
16 posters

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty Što kažete na mjere zapošljavanja mladih?

Postaj by Neu pon tra 16, 2012 10:31 am

rabac u ruci ili golub na grani - upravo takve reakcije izazvao je prijedlog ministra Mrsića da mladi nezaposleni bez iskustva godinu dana rade za 1600 kuna. Zakon to već omogućava, a ovakva se mjera širi i na privatni sektor.

Buduća primalja Mateja, bliži se kraju stažiranja u bolnici sveti Duh. S godinu dana iskustva lakše će do stalnog posla. 'Jako sam zadovoljna i s tih 1.600 kuna i mislim da je najbitnije da čovjek što više nauči nego ti novci koji su i ovako i onako prolazni', kaže stažistica primalja Mateja Crnković.

'Imaju priliku svoje vještine i znanje koje su stekli u obrazovanju potvrditi i steći nove. Pri tome se pripremaju za otvoreno tržište rada i imaju plaćeni mirovinski staž', kaže Kristina Alerić, zamjenica ravnateljice HZZ-a.

Ministar kaže da mlade neće moći zaposliti poslodavci s crne liste. 'Poslodavci koji budu koristili ovu mjeru biti će pod posebnim nadzorom. Neće moći poslodavci koji su davali uvjetovane otkaze, koji ne isplaćuju plaće i koji ne plaćaju doprinose', kaže ministar rada mirovinskog sustava Mirando Mrsić.

Poslodavci nisu protiv no za stalno zaposlenje, kažu, potreban je gospodarski rast. 'Dobra namjera i dobra prigoda za te mlade da uđu na tržište rada, da se pokažu i da ih poslodavci vide', kaže zamjenik direktora HUP-a Bernard Jakelić.
Izvor: dnevnik.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty999 / 999999 / 999Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty

[Vrh] Go down

Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty Re: Što kažete na mjere zapošljavanja mladih?

Postaj by zbracun pon tra 16, 2012 10:49 am

U osnovi nije loše, samo tu postoji jedna sitnica. Sve je dobro dok taj novac pokriva osnovne troškove. A šta ako je osoba malo udaljenija pa joj to ne pokriva ni prevoz, a kamoli gablec?
Slična je situacija i sa zapošljavanjem starijih na društveno korisnim radivima.
Desit će se dosta situacija da te osobe neće imati od kuda pokriti troškove koji premašuju dobiveno, odbit će posao, a onda će opet biti kako naši ljudi neće raditi, a nudi im se posao. Trebalo bi u tom zakonu postojati da se svaka osoba tretira posebno prema njihovim životnim prilikama, tako da nebi došlo do nepravednih optuživanja, koja su jako prisutna u zadnje vrijeme u svim medijima.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty3 / 9993 / 999Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty

[Vrh] Go down

Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty Re: Što kažete na mjere zapošljavanja mladih?

Postaj by THUNDER_DINIX pon tra 16, 2012 11:13 am

do ceg je danas doslo da ljudi uopce izjavljuju: "sretan sam sto uopce imam posao". majko mila pa kuda ide taj svijet? pa posao bi trebao biti građansko pravo, a ne dobitak na lotu.
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty889 / 999889 / 999Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty

[Vrh] Go down

Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty Re: Što kažete na mjere zapošljavanja mladih?

Postaj by Prop pon tra 16, 2012 11:14 am

Zar ne bi bilo logičnije da se zadnju godinu fakulteta, apsolventsku, šalje studente u firme da rade, pa i za manje pare, ali da to vrijedi ko ocjena iz praktičnog rada, time stječeš iskustvo i znanje i ocjenu (što bi trebao biti sukus fakulteta) i spreman si za daljnji rad, a ne me ovako jebe s idiotarijama i onda povrh svega da idem raditi ko rob nekomu tko će me zaminiti dogodine novim robom. Pizdarije!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty108 / 999108 / 999Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty

[Vrh] Go down

Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty Re: Što kažete na mjere zapošljavanja mladih?

Postaj by m pon tra 16, 2012 11:18 am

Prop je napisao/la:Zar ne bi bilo logičnije da se zadnju godinu fakulteta, apsolventsku, šalje studente u firme da rade, pa i za manje pare, ali da to vrijedi ko ocjena iz praktičnog rada, time stječeš iskustvo i znanje i ocjenu (što bi trebao biti sukus fakulteta) i spreman si za daljnji rad, a ne me ovako jebe s idiotarijama i onda povrh svega da idem raditi ko rob nekomu tko će me zaminiti dogodine novim robom. Pizdarije!

gore
e toga je mene na neki naačin strah , da to ne postane praksa .
upravo ovo kaj si napisao .....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty14 / 99914 / 999Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty

[Vrh] Go down

Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty Re: Što kažete na mjere zapošljavanja mladih?

Postaj by Prop pon tra 16, 2012 11:24 am

Kako ja to vidim - onaj komu treba ozbiljan i odgovoran radnik za isti takav posao takvog će i platiti. Jel, Messija plaćaš koliko triba jer ti on donosi zaradu, profit. A jebeni Busket je zamjenjiva roba, ko krene kukati i tražiti povlastice naći će novog tikvana da trči i udara po nogama, bez problema.
Ministar će reći da se možemo dokazati svom poslodavcu, ali kako da mu se dokažem kad ću raditi prljave poslove u skladu s plaćom. Ne vjerujem nimalo ovom zakonu...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty108 / 999108 / 999Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty

[Vrh] Go down

Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty Re: Što kažete na mjere zapošljavanja mladih?

Postaj by Gost pon tra 16, 2012 11:25 am

Prop je napisao/la:Zar ne bi bilo logičnije da se zadnju godinu fakulteta, apsolventsku, šalje studente u firme da rade, pa i za manje pare, ali da to vrijedi ko ocjena iz praktičnog rada, time stječeš iskustvo i znanje i ocjenu (što bi trebao biti sukus fakulteta) i spreman si za daljnji rad,

Na takav način u Njemačkoj funkcionira.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty Re: Što kažete na mjere zapošljavanja mladih?

Postaj by Prop pon tra 16, 2012 11:29 am

No, pa što misliš gdje sam ideju ukrao prop ?
Ja sam taman toliko pametan da znam da treba od pametnijih učiti Laughing
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty108 / 999108 / 999Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty

[Vrh] Go down

Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty Re: Što kažete na mjere zapošljavanja mladih?

Postaj by Gost pon tra 16, 2012 11:34 am

Ma znam ja da si ti posebno biće, pametan ko vrag. prop
Ali za ovo u Njemačkoj mi je pričao šogor. tako se i on zaposlio i ostao radit u istoj firmi, s time su mu i plaćali kao neko više školovanje. I prema tome su mu dali da radi neki drugi posao. A to u kancelariji... kao

A za ovo gore, neznam šta bi komentirao. Izmišljaju gluposti i nove zakone, ali mene još više nešto muči... Nešto bitnije...
Šta sa onima koji rade u privatnim firmama a ne dobivaju plaću i po 5-6 mjeseci... kao
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty Re: Što kažete na mjere zapošljavanja mladih?

Postaj by Neu pon tra 16, 2012 11:40 am

Prop je napisao/la:ne me ovako jebe s idiotarijama i onda povrh svega da idem raditi ko rob nekomu tko će me zaminiti dogodine novim robom. Pizdarije!
da. ovo uopće nije lijepo. ja kao magistrica ne želim mjesečno radit za 1600 kuna, nisam se školovala 17 godina za mjesečnu plaću od 1600 kuna, a što je najbolje za godinu dana će ti dat otkaz i reći "sorry mala, nisi dovoljno kvalificirana, nemaš iskustva, ne znaš mi ovo", ne znaš mi ono, a na fakultetu nismo ni imali praktičnu nastavu, što je žalosno. Uče nas nekim glupostima a ne pokažu nam to na primjerima. I uopće ne podržavam ovo, nikako. Ne znam vrijedi li to za sve firme ili samo za privatne, ili za državne?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty999 / 999999 / 999Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty

[Vrh] Go down

Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty Re: Što kažete na mjere zapošljavanja mladih?

Postaj by m pon tra 16, 2012 11:43 am

Prop je napisao/la:Kako ja to vidim - onaj komu treba ozbiljan i odgovoran radnik za isti takav posao takvog će i platiti. Ministar će reći da se možemo dokazati svom poslodavcu, ali kako da mu se dokažem kad ću raditi prljave poslove u skladu s plaćom. Ne vjerujem nimalo ovom zakonu...

čisto sumljam da če se raditi takvi poslovi , mislim da če se od mladih ljudi očekivati da pokažu usvojeno znanje sa školovanja i da če se tražiti od njih maksimum .
a za tih 1600 kn ........
da če krvavo biti za tih 1600 kn .....

najsmješnije mi je bilo ono oko " mentora " , koji bi trebali mlade voditi kroz tih godinu dana , i što kad dobiješ nekog " mentora " od kojega u startu znaš , imaš znanja 40 _ 50 % više ....
koji če možda paliti tvoje ideje i predstavljati ih kao svoje i za to dobivati bonuse ili stimulacije .....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty14 / 99914 / 999Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty

[Vrh] Go down

Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty Re: Što kažete na mjere zapošljavanja mladih?

Postaj by Neu pon tra 16, 2012 11:45 am

To je iskorištavanje mladih snaga na tržištu rada.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty999 / 999999 / 999Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty

[Vrh] Go down

Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty Re: Što kažete na mjere zapošljavanja mladih?

Postaj by Prop pon tra 16, 2012 11:46 am

Šta sa onima koji rade u privatnim firmama a ne dobivaju plaću i po 5-6 mjeseci...

Čini mi se da su spominjali kazne za poslodavce koji 2 miseca ne isplate plaće, ne znam točno o čemu je riječ. Ali kakva korist od toga da njega kazne ako ti svoje pare nikad ne vidiš? Mom starom frajer duguje 21 iljadu sam vrag zna koliko i to nikad neće dobiti.

Ne znam vrijedi li to za sve firme ili samo za privatne, ili za državne?

Za sve.

ja kao magistrica ne želim mjesečno radit za 1600 kuna,

Liberalni kapitalizam - nije bitno što si, bitno je koliko si potrebna. Ako tvoja diploma nikomu ne treba nećeš dobiti ni tih 1600...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty108 / 999108 / 999Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty

[Vrh] Go down

Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty Re: Što kažete na mjere zapošljavanja mladih?

Postaj by Prop pon tra 16, 2012 11:48 am

marko je napisao/la:

čisto sumljam da če se raditi takvi poslovi , mislim da če se od mladih ljudi očekivati da pokažu usvojeno znanje sa školovanja i da če se tražiti od njih maksimum .
a za tih 1600 kn ........
da če krvavo biti za tih 1600 kn .....

najsmješnije mi je bilo ono oko " mentora " , koji bi trebali mlade voditi kroz tih godinu dana , i što kad dobiješ nekog " mentora " od kojega u startu znaš , imaš znanja 40 _ 50 % više ....
koji če možda paliti tvoje ideje i predstavljati ih kao svoje i za to dobivati bonuse ili stimulacije .....

Upravo to što si opisao sam i mislio pod pojmom "prljavi posao".
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty108 / 999108 / 999Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty

[Vrh] Go down

Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty Re: Što kažete na mjere zapošljavanja mladih?

Postaj by m pon tra 16, 2012 11:49 am

Neu je napisao/la: ovo uopće nije lijepo. ja kao magistrica ne želim mjesečno radit za 1600 kuna, nisam se školovala 17 godina za mjesečnu plaću od 1600 kuna, a što je najbolje za godinu dana će ti dat otkaz i reći "sorry mala, nisi dovoljno kvalificirana, nemaš iskustva, ne znaš mi ovo", ne znaš mi ono

dobrodošla na tržište rada .....
to bi ti rekao i bez ovoga plana i programa našeg vrloga ministra .
ima ona fora sa probnim radnim rokom od šest mjeseci ili godine , u kojem ti poslodavac može dva puta po godinu dana produžiti na određeno ugovor o radu , tako da ti i ovako može nakon godinu dana reči , doviđenja magistrica ...... Laughing

mnogi poslodavci to i rade , na takva način iskorištavaju mlade ljude tek izašle sa faksa .
trudiš se , trudiš , mišljenja kako si se dokazao i kako češ 20000 % dobiti ugovor za stalno ili na neodređeno , a on ti ne produži ugovor o radu nego opet na probni rok uzme nekog friškog koji če se isto tako truditi maksimalno u nadi da če ili bu dobio ugovor za stalno ....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty14 / 99914 / 999Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty

[Vrh] Go down

Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty Re: Što kažete na mjere zapošljavanja mladih?

Postaj by Neu pon tra 16, 2012 11:49 am

Bem ti ja kapitalizam! Znači i ako se zaposliš kao asistent plaćaju te 1600 kuna?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty999 / 999999 / 999Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty

[Vrh] Go down

Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty Re: Što kažete na mjere zapošljavanja mladih?

Postaj by Gost pon tra 16, 2012 11:55 am

Prop je napisao/la:
Čini mi se da su spominjali kazne za poslodavce koji 2 miseca ne isplate plaće, ne znam točno o čemu je riječ. Ali kakva korist od toga da njega kazne ako ti svoje pare nikad ne vidiš? Mom starom frajer duguje 21 iljadu sam vrag zna koliko i to nikad neće dobiti.

Znam ja dosta firmi koji ne plaćaju plaće radnicima.
Firma propada, dužna poreznoj i posluje u minusu.
Otvoreni mali milijun računa i svaki račun blokiraju. Todorić svojim radnicima plati plaće kroz neke jebeni konzum mjenice ili šta ti ja znam.
Dužni par ljudi meni, niti za glavu uhvatit a niti za rep. Nemaju novaca... a tužit ih ? Nevrijedi, a zašto. To je druga priča i o tome nebih raspravljao da se pojedinci nebi uzjebali...

Još ćemo na kraju mi sami sebi plaćati da bi mogli radit negdje ?
huh
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty Re: Što kažete na mjere zapošljavanja mladih?

Postaj by Prop pon tra 16, 2012 11:57 am

Neu je napisao/la:Bem ti ja kapitalizam! Znači i ako se zaposliš kao asistent plaćaju te 1600 kuna?

Sumnjam, neće sada ovo vrijediti za sve žive i nežive poslove. Ko upadneš na misto asistenta imat ćeš svojih 5ipo...

zrine89 je napisao/la:

Znam ja dosta firmi koji ne plaćaju plaće radnicima.
Firma propada, dužna poreznoj i posluje u minusu.
Otvoreni mali milijun računa i svaki račun blokiraju. Todorić svojim radnicima plati plaće kroz neke jebeni konzum mjenice ili šta ti ja znam.
Dužni par ljudi meni, niti za glavu uhvatit a niti za rep. Nemaju novaca... a tužit ih ? Nevrijedi, a zašto. To je druga priča i o tome nebih raspravljao da se pojedinci nebi uzjebali...

Još ćemo na kraju mi sami sebi plaćati da bi mogli radit negdje ?
Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? 3929217648

Todorić je, ako mene pitate, najveće zlo ove države.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty108 / 999108 / 999Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty

[Vrh] Go down

Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty Re: Što kažete na mjere zapošljavanja mladih?

Postaj by Neu pon tra 16, 2012 11:58 am

5 i 5? Jel' si siguran da je toliko?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty999 / 999999 / 999Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty

[Vrh] Go down

Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty Re: Što kažete na mjere zapošljavanja mladih?

Postaj by m pon tra 16, 2012 12:00 pm

bolje rabac
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty14 / 99914 / 999Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty

[Vrh] Go down

Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty Re: Što kažete na mjere zapošljavanja mladih?

Postaj by Gost pon tra 16, 2012 12:03 pm

Prop je napisao/la:

Todorić je, ako mene pitate, najveće zlo ove države.


Upravu si, jako veliko zlo...
Zanimljivo što se nitko neželi pozabavit s njime.
Al nije rasprava za ovu temu. kao
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty Re: Što kažete na mjere zapošljavanja mladih?

Postaj by Prop pon tra 16, 2012 12:03 pm

Neu je napisao/la:5 i 5? Jel' si siguran da je toliko?

Okvirno....
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty108 / 999108 / 999Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty

[Vrh] Go down

Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty Re: Što kažete na mjere zapošljavanja mladih?

Postaj by Neu pon tra 16, 2012 12:05 pm

Ja sam čula da je oko 6,5
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty999 / 999999 / 999Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty

[Vrh] Go down

Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty Re: Što kažete na mjere zapošljavanja mladih?

Postaj by Purgy pon tra 16, 2012 12:05 pm

Bolje da otvaraju tvornice.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty142 / 999142 / 999Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty

[Vrh] Go down

Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty Re: Što kažete na mjere zapošljavanja mladih?

Postaj by m pon tra 16, 2012 12:08 pm

dobr o si to natuknuo , treba otvarati tvornice i osim visoko obrazovanog kadra , školivanih ljudi sa fakultetima koji ako ne tu u HR imaju velike mogučnosti van HR , ali sss školarci nemaju nikakvih mogučnosti zapošljavanja tu a niti vani baš ...
tako da bi neki vid proizvodnje bio od velike koristi za populaciju sa sss
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty14 / 99914 / 999Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty

[Vrh] Go down

Što kažete na mjere zapošljavanja mladih? Empty Re: Što kažete na mjere zapošljavanja mladih?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.