Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt?

+10
Love
Amyicha
diabolik.
damfisk
Prop
Teo
tanuki
Stevo Largo
Purgy
Neu
14 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt?

Postaj by Neu ned vel 26, 2012 11:10 am

Što je za vas pušenje: navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Zašto pušači puše, iz kojeg razloga? Živo me zanima?!
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty999 / 999999 / 999Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty Re: Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt?

Postaj by Purgy pon vel 27, 2012 9:03 pm

Rekao bih da je navika više nego ovisnost.
Evo, svi kažu ovisnost, meni izgleda kao navika.

Kraćenje dosade. Recimo, kad mi je dosadno za nekom ženskom, pušim jednu za drugom, samo da imam kaj radit. Kad mi je zanimljivo negdje i s nekim, ne moram popušit ni jednu cijeli dan. Jednostavno zaboraviš na to.

Zakaj puše? Zakaj se ti seksaš? Zato kaj ti paše. Jel?

Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty142 / 999142 / 999Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty Re: Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt?

Postaj by Stevo Largo pon vel 27, 2012 9:05 pm

prešlo mi u naviku... a i smiruje me wc
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty20 / 99920 / 999Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty Re: Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt?

Postaj by tanuki pon vel 27, 2012 9:22 pm

Neu je napisao/la:Što je za vas pušenje: navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Zašto pušači puše, iz kojeg razloga? Živo me zanima?!
vrlo jednostavno!
pušenje je nekada bio image svijeta odraslih,
dakle sasvim je normalno da svaki adolescent želi ući u taj svijet odraslih, pa ma koliko mu bila odvratna prva konzumacija cigarete!
s vremenom se stvara navika i ovisnost!
kraj priče Laughing

Purgy je napisao/la:Rekao bih da je navika više nego ovisnost.
Evo, svi kažu ovisnost, meni izgleda kao navika.

Kraćenje dosade. Recimo, kad mi je dosadno za nekom ženskom, pušim jednu za drugom, samo da imam kaj radit. Kad mi je zanimljivo negdje i s nekim, ne moram popušit ni jednu cijeli dan. Jednostavno zaboraviš na to.

Zakaj puše? Zakaj se ti seksaš? Zato kaj ti paše. Jel?

gle i meni su rekli da si ovisnik o alkoholu, ako moraš popiti svaki dan,
i rekli su mi ako možeš ništa ne piti tri mjeseca, onda nisi alkoholičar1
uz dobru klopu meni je gušt popiti više čaša dobrog vina!
ali ne pušim isključivo zato što mi ne prija,
duhan mi jako miriši nezapaljen!
da imam sposobnost uživanja u duhanu, onda bi bio svjestan svakog dima kojeg uvućem-
da duhanska industrija se bazira na ovisnosti i navikama!
konfekcijska cigareta je dizajnirana da se puši iz navike!
zapalite bilo koju cigareu istavite je u pepeljar-
izgorjet će do filtera!

ako sami smotate cigaretu, ugasit će se ako prestanete pušiti!
dakl da rezimiramo-
cigareta je dozvoljeni narkotik ( jer nikotin ima poznato djelovanje)
i ovisnost je definitivno!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty700 / 999700 / 999Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty Re: Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt?

Postaj by Purgy pon vel 27, 2012 9:28 pm

Neće, Marlboro se gasi na crti.
prop

Duhan za motanje je vlažan, pa samim time sporo gori i gasi se.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty142 / 999142 / 999Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty Re: Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt?

Postaj by tanuki pon vel 27, 2012 9:38 pm

Purgy je napisao/la:Neće, Marlboro se gasi na crti.
prop

Duhan za motanje je vlažan, pa samim time sporo gori i gasi se.
varaš se,
stvar je u papiru!
istresi duhan iz cigarete i zapali ga Naravno bez plamena- samo žar koji se širi i papir će izgoriti do kraja
rizla papir, ako i u njega nisu poćeli ubacivati kemiju ugasi se sam od sebe!
ja sam nekad napravio taj eksperiment! dakle ono tinanje sa žarom, a ne u plamenu!
jednostavno je fascinantno kako papir industijske cigarete funcionira poput fitilja,
možda je to ideja za diverzije Laughing


Zadnja promjena: tanuki; pon vel 27, 2012 9:44 pm; ukupno mijenjano 1 put.
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty700 / 999700 / 999Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty Re: Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt?

Postaj by Teo pon vel 27, 2012 9:43 pm

Neu je napisao/la:Što je za vas pušenje: navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Zašto pušači puše, iz kojeg razloga? Živo me zanima?!

Alkohol, kava, cigarete sve to dođe u svrijemnom odrastanja odnosno sazrijevanja najčešće, nekad zna biti povod društvo u kojem većin su pušači... ima više razloga.
Pušenje je ovisnost koja postepeno nastane čestim konzumiranjem cigareta isto je kao i kod ispijanja kave...
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty0 / 9990 / 999Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty Re: Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt?

Postaj by Prop pon vel 27, 2012 9:52 pm

Kava je nektar bogova...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty108 / 999108 / 999Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty Re: Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt?

Postaj by tanuki pon vel 27, 2012 9:58 pm

Prop je napisao/la:Kava je nektar bogova...
ajde probaj me uvjeriti da i ja sa uskoro 57 godina poćnem uživati u tom nektaru bogova ;
jebote, prije ću se navući na maru nego na kahvu Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty700 / 999700 / 999Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty Re: Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt?

Postaj by Purgy pon vel 27, 2012 10:02 pm

tanuki je napisao/la:
varaš se,
stvar je u papiru!
istresi duhan iz cigarete i zapali ga Naravno bez plamena- samo žar koji se širi i papir će izgoriti do kraja
rizla papir, ako i u njega nisu poćeli ubacivati kemiju ugasi se sam od sebe!
ja sam nekad napravio taj eksperiment! dakle ono tinanje sa žarom, a ne u plamenu!
jednostavno je fascinantno kako papir industijske cigarete funcionira poput fitilja,
možda je to ideja za diverzije Laughing

Pa sto brze izgori, to ces prije zapaliti drugu.
Jednostavna matematika, vise pusis, makar ne pusis, povučeš manje dimova, a popusis kutiju cigara.

Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty142 / 999142 / 999Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty Re: Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt?

Postaj by Prop pon vel 27, 2012 10:05 pm

tanuki je napisao/la:
ajde probaj me uvjeriti da i ja sa uskoro 57 godina poćnem uživati u tom nektaru bogova ;
jebote, prije ću se navući na maru nego na kahvu [You must be registered and logged in to see this image.]

Mara je dim iz Raja [You must be registered and logged in to see this image.]

Neću te uvjeravati, ne boj se, svatko uživa u stvarima koje im paše [You must be registered and logged in to see this image.]
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty108 / 999108 / 999Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty Re: Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt?

Postaj by tanuki pon vel 27, 2012 10:18 pm

Prop je napisao/la:

Mara je dim iz Raja [You must be registered and logged in to see this image.]

Neću te uvjeravati, ne boj se, svatko uživa u stvarima koje im paše [You must be registered and logged in to see this image.]
uživanje manjkavo je gdje god razum vlada, med trezvenošću i pijanstvom ima jedno stanje..... i i blla bla, neću te smarat dalje sa stihovima jednog muslimana,
dakle za mene nije upitno, kada netko konzumira nešto i pri tom uživa!
da sam ja recimo pušać, nebi mi na pmetpalo da konzumiram konfekcijske cigarete!
kupio bi vrhunsski duhn, smotao kada imam vremena i uživao od prvog do zadnjeg dima,
ali meni nije podarena spznaja užitka u pušenju!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty700 / 999700 / 999Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty Re: Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt?

Postaj by Neu uto vel 28, 2012 12:04 pm

Purgy je napisao/la:Rekao bih da je navika više nego ovisnost.
Evo, svi kažu ovisnost, meni izgleda kao navika.

Kraćenje dosade. Recimo, kad mi je dosadno za nekom ženskom, pušim jednu za drugom, samo da imam kaj radit. Kad mi je zanimljivo negdje i s nekim, ne moram popušit ni jednu cijeli dan. Jednostavno zaboraviš na to.

Zakaj puše? Zakaj se ti seksaš? Zato kaj ti paše. Jel?

Mudro zboriš mladi čovo, mudro! prop
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty999 / 999999 / 999Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty Re: Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt?

Postaj by damfisk uto vel 28, 2012 12:15 pm

Neu je napisao/la:Što je za vas pušenje: navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Zašto pušači puše, iz kojeg razloga? Živo me zanima?!

Pušenje je ovisnost. Svako uživanje supstancije sa narkotičkim svojstvima (tijekom nekog malo duljeg vremenskog perioda) je ovisnost, a nikotin je upravo takva supstancija.


Zašto pušači puše? Pa vjerovatno zato šta im je to gušt. Većinu stvari činimo zato šta nam je to gušt, pa sumnjam da se pušači u tome razlikuju od svih ostalih...
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty0 / 9990 / 999Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty Re: Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt?

Postaj by Neu uto vel 28, 2012 9:25 pm

Ja bi rekla da je pizdarija. Čovjek ne može bit ovisan o nečemu ako ima čistu glavu i zdrav razum. Svatko može u bilo koje vrijeme prestati pušit ako to u svojoj glavi želi, nema te sile koja će čovjeka natjerati da zapali pljugu ako je on odlučio okaniti se tog smeća. Znači nije ovisnost, navika već je, zabava za ruke je, navikli su se imat nešto u rukama i dimit, dosada također je, gušt možda uz piće ili poslije obroka, ali ono što ja mislim da pušenje je, je to da je pušenje psihička slabost ljudi, odnosno nedovoljna sposobnost upravljanja zdravim razumom. Neuuuu
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty999 / 999999 / 999Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty Re: Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt?

Postaj by Prop uto vel 28, 2012 9:30 pm

Ne bih se složio da je riječ o psihičkoj slabosti.
Škodi li zdravlju?
Vjerovatno, da ne velim sigurno.
Oćemo svi umriti?
Ako netko želi uživati malo pri tome di je šteta?
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty108 / 999108 / 999Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty Re: Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt?

Postaj by Purgy uto vel 28, 2012 9:31 pm

Cekaj, a kaj je ljubav?

Može mi to netko definirati? Very Happy
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty142 / 999142 / 999Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty Re: Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt?

Postaj by Neu uto vel 28, 2012 9:35 pm

Škodi i onima koji aktivno puše i onima koji su pasivni, a to je nasilje nad nepušačima. U svakom kafiću je zadimljeno. Katastrofa.

Pušenje, nije ukusno, nije fino, ne jedeš cigaru, ne piješ ju, znači smao uvlačiš, što ti grebe grlo i tjera te ponekad na kašalj... i još daješ pare za to... ma to ¨je bolest!
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty999 / 999999 / 999Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty Re: Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt?

Postaj by damfisk sri vel 29, 2012 11:42 am

Neu je napisao/la:Ja bi rekla da je pizdarija. Čovjek ne može bit ovisan o nečemu ako ima čistu glavu i zdrav razum. Svatko može u bilo koje vrijeme prestati pušit ako to u svojoj glavi želi, nema te sile koja će čovjeka natjerati da zapali pljugu ako je on odlučio okaniti se tog smeća. Znači nije ovisnost, navika već je, zabava za ruke je, navikli su se imat nešto u rukama i dimit, dosada također je, gušt možda uz piće ili poslije obroka, ali ono što ja mislim da pušenje je, je to da je pušenje psihička slabost ljudi, odnosno nedovoljna sposobnost upravljanja zdravim razumom. Neuuuu


Možda da tu svoju teoriju o "pizdariji" priopćiš doktorima koji su se specijalizirali za bolesti ovisnosti.

Siguran sam da će im se svidjet.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty0 / 9990 / 999Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty Re: Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt?

Postaj by Prop sri vel 29, 2012 1:35 pm

Neu je napisao/la:Znantsveni dokazi su često temeljeni na niškoristima, stoga se ne treba obazirati na njih.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty108 / 999108 / 999Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty Re: Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt?

Postaj by diabolik. sri vel 29, 2012 2:08 pm

Za mene je pušenje bila samo jedna loša navika. Ovisnost ne, jer mislim da ovisnost ne bi relativno jednostavno i lako batalio.
Najčešće bi me na paljenje cigarete ponukala dosada, odnosno neki odsječci vremena, neko međuvrijeme između dva posla di nisam znao šta bi radio, osim da zapalim.
No kad sam bio v birtiji i nalijevao se alkoholom, onda je pušenje bio pravi gušt. Pušio sam sto na sat. Jednu zapaljenu cigaretu odložim v pepeljaru, zaboravim v trenutku na nju i već palim drugu.
Ili svoju popušenu ugasim i istim trenom uzmem tuđu zapaljenu v pepeljari misleći da je moja.
Drugi dan obično bi disao na škrge.
Ja sam mislio da kad prestanem pušit da mi neće bit interesantno ići v birtiju...
Ali sam se( na sreću ) zahebo...
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty74 / 99974 / 999Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty Re: Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt?

Postaj by Neu sri vel 29, 2012 9:53 pm

I jel ti bilo teško prestat pušit?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty999 / 999999 / 999Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty Re: Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt?

Postaj by diabolik. čet oľu 01, 2012 1:05 pm

Neu je napisao/la:I jel ti bilo teško prestat pušit?

Kakvo ti je to pitanje?
Pa kad je meni bilo nešto teško? Very Happy

Osim radit... Very Happy
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty74 / 99974 / 999Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty Re: Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt?

Postaj by tanuki pet oľu 02, 2012 10:40 am

Uvijek je teško, ako nisi siguran sam u sebe,
ako prekidaš zato što bi trebalo prekinuti zbog drugih, onda je strašno teško, ako to radiš zbog sebe, onda te veseli svaki dan, kada kontroliraš svoju volju!
ako poklekneš, ljut si sam na sebe ,

ništa nije teško ako posložiš sve kockice u glavi-
ne trebaju ti ni stručnjaci ni prijatelji, treba samo vlastita odluka!
znam puno ljudi koji su prestali i cijenim ih još više,
jer slabićima je sve teško, oni trebaju suport, da bi donjeli bilo kakvu odluku u životu!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty700 / 999700 / 999Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty Re: Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt?

Postaj by diabolik. pet oľu 02, 2012 1:34 pm

Najbolje je kad ti žena zabrani pušenje.
Nemaš kaj razmišljat, jel to teško, lako, dobro, krivo, pravo...
To je tak, nikak drukčije i šlus! Very Happy
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty74 / 99974 / 999Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt? Empty Re: Pušenje navika, ovisnost, zabava za ruke, dosada ili gušt?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.