Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka + Cijene mlijeka

+16
diabolik.
Prop
tanuki
pustinja
zbracun
bokaso1
mignone
Teo
Turrican
Mass
FALKON 2
Amyicha
Motadle23
evitaa
Mr.Cooly
THUNDER_DINIX
20 posters

Stranica 1 / 6. 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka + Cijene mlijeka

Postaj by Neu ned sij 24, 2010 10:11 pm

Kupujete li ikad domaće mlijeko? kozje,kravlje...? Dal ga možda imate na svom "gospodarstvu" ? Koliko ga dobivate? Koliko zaradite?


Zadnja promjena: Neu; pon oľu 11, 2013 8:54 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty999 / 999999 / 999Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty

[Vrh] Go down

Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty Re: Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka + Cijene mlijeka

Postaj by THUNDER_DINIX ned sij 24, 2010 10:17 pm

stara kupuje karton nekog šugavog trajnog mlijeka
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty889 / 999889 / 999Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty

[Vrh] Go down

Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty Re: Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka + Cijene mlijeka

Postaj by Mr.Cooly pon sij 25, 2010 7:29 pm

ja imam na svom
dobivam 150 litara ako se nevaram


i zarada nije neka ali je dobra
Mr.Cooly
Mr.Cooly
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 21.04.2009
Broj postova : 4748
Reputacija Reputacija : 253
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty0 / 9990 / 999Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty

[Vrh] Go down

Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty Re: Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka + Cijene mlijeka

Postaj by Neu pon sij 25, 2010 9:50 pm

^^a koliko imaš krava?ili imaš koze?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty999 / 999999 / 999Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty

[Vrh] Go down

Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty Re: Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka + Cijene mlijeka

Postaj by Mr.Cooly uto sij 26, 2010 7:38 am

krave imam
imam 10 krava
i 5 junica koje uskoro postaju krave
Mr.Cooly
Mr.Cooly
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 21.04.2009
Broj postova : 4748
Reputacija Reputacija : 253
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty0 / 9990 / 999Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty

[Vrh] Go down

Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty Re: Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka + Cijene mlijeka

Postaj by Neu uto sij 26, 2010 8:36 am

o pa to je lijepo, mogo bi uslikat svoje krave i stavit u ovu temu.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty999 / 999999 / 999Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty

[Vrh] Go down

Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty Re: Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka + Cijene mlijeka

Postaj by Mr.Cooly uto sij 26, 2010 8:44 am

još i da ih slikam i da ih šaljete za model


mojim kravamanije ravan ni modni mačak
Mr.Cooly
Mr.Cooly
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 21.04.2009
Broj postova : 4748
Reputacija Reputacija : 253
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty0 / 9990 / 999Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty

[Vrh] Go down

Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty Re: Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka + Cijene mlijeka

Postaj by evitaa pet vel 26, 2010 11:04 am

Ne kupujem domaće mlijeko jer nemam gdje već kupovno.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty0 / 9990 / 999Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty

[Vrh] Go down

Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty Re: Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka + Cijene mlijeka

Postaj by Motadle23 ned svi 09, 2010 11:20 am

Redovito idem na svoj imanje u Galovcu i izmuzem par krava i to na dušak popijem.
Najbolji ljek protiv vrtoglavce ;D

Motadle23
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 09.05.2010
Broj postova : 21
Reputacija Reputacija : 4
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty1 / 9991 / 999Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty

[Vrh] Go down

Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty Re: Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka + Cijene mlijeka

Postaj by Amyicha ned stu 28, 2010 1:21 pm

jednom je mama kupila domaće mlijeko, ali iskreno ni malo, ali ni malo mi se ne sviđa tako da mi je bolje ono od dukata. ovo domaće nekako ne znam nije mi nešto. ali iskreno voljela bih imati neku kravu pa da imam neku zanimaciju Very Happy
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty113 / 999113 / 999Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty

[Vrh] Go down

Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty Re: Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka + Cijene mlijeka

Postaj by Gost ned stu 28, 2010 3:31 pm

naravno da ti se ne sviđa, ali da ga češće konzumiraš
shvatila bi da je to od dukata ustvari tek malo bolje obojana voda
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty Re: Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka + Cijene mlijeka

Postaj by Amyicha ned stu 28, 2010 4:27 pm

Gabrijel je napisao/la:naravno da ti se ne sviđa, ali da ga češće konzumiraš
shvatila bi da je to od dukata ustvari tek malo bolje obojana voda
da slažem se s tobom, ali kad kod nas se nema gdje kupiti to domaće mlijeko. kupovala bi ga mama da ima gdje pa bi se ja već nekako i navikla, ali kada nemaš gdje, prije je bilo čovjek je išao onako u onom kobiću i prodavao, ali odjednom je prestao jer je shvatio da mu je to džabe jer malo tko kupuje, malo tko vidi da je to mlijeko bolje i kvalitetnije, ali navika je navika.
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty113 / 999113 / 999Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty

[Vrh] Go down

Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty Re: Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka + Cijene mlijeka

Postaj by Gost ned stu 28, 2010 4:41 pm

Amyicha je napisao/la:ali navika je navika.
i to je istina Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty Re: Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka + Cijene mlijeka

Postaj by FALKON 2 ned stu 28, 2010 6:38 pm

Bolje rečeno marketing je marketing, jer oni koji proizvodu mlijeko na farmama nemaju vremena se baviti i marketingom a dok "dukat,vindija itd" odnosno mljekarska industrija i živu i profitiraju od toga jer od litre mlkijeka iskoristu i napravu više proizvoda koji se baziraju na vodi ili čak nekim lošim ekstratima ali vam to skupo proaju i za tu cijenu okrivu proizvođače mlijeka a ustvari oni najmanje dobiju za proizvodnju sirovine
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty9 / 9999 / 999Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty

[Vrh] Go down

Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty Re: Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka + Cijene mlijeka

Postaj by Neu pet oľu 25, 2011 4:28 pm

jel vi dobijete sad više love za mlijeko budući da je cijena mlijeka u trgovinama porasla?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty999 / 999999 / 999Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty

[Vrh] Go down

Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty Re: Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka + Cijene mlijeka

Postaj by FALKON 2 pet oľu 25, 2011 6:00 pm

Ne, naprotiv nama je skinita cijena mlijeka i u globalu je manja nego što je bila prije par mjeseci.
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty9 / 9999 / 999Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty

[Vrh] Go down

Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty Re: Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka + Cijene mlijeka

Postaj by Neu sub oľu 26, 2011 8:21 am

Zamisli. To je katastrofa. Nepravedno. Ali stvarno je cijena mlijeka sad skupa, minimalno 6 kuna litra.

Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty999 / 999999 / 999Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty

[Vrh] Go down

Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty Re: Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka + Cijene mlijeka

Postaj by FALKON 2 sub oľu 26, 2011 9:25 am

To ti je sve mljekarska industrija nabila cijene, jer oni ne platu proizvođaču jedva 2 kn/l ali oni dobioju mlijko sa 4.1 % prosjek mliječne masti, dok iz te litre izvadu još dvije do tri stavke pa tek ga onda pakiraju pod "trajno" mlijeko koje ti kupuješ po 6 kn.
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty9 / 9999 / 999Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty

[Vrh] Go down

Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty Re: Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka + Cijene mlijeka

Postaj by Neu sub oľu 26, 2011 9:40 am

užasno. ja sam mislila da su vama povisili cijene.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty999 / 999999 / 999Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty

[Vrh] Go down

Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty Re: Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka + Cijene mlijeka

Postaj by FALKON 2 sub oľu 26, 2011 9:52 am

o da,ulaza ali ne i izlaza odnosno mlijeka.
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty9 / 9999 / 999Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty

[Vrh] Go down

Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty Prosvjed mljekara

Postaj by Mass sub vel 25, 2012 10:22 pm

Eto mljekari su nekoliko zadnjih tjedana top tema dnevnika. Traže veću cijenu mlijeka. Dosta njih su u zadnje vrijeme prosipali svoje mlijeko jer ga nisu htjeli prodati za cijenu koju su im nudili..

Kakvo je vaše mišljenje o tome svemu? Čiju stranu podržavate?

Ja smatram kako mljekari puno seru. Vođa bunta Mladen Šolčić u tri je godine primio više od pet milijuna kuna poticaja hmm To je jako puno novca. Neki dan je bila emisija u kojoj je jedan od mljekara rekao kako mu je mjesečna rata za kredit 70 i nešto TISUĆA kuna. Ima osoba kojima treba 2 godine da zarade 70 000 kuna.
Malo mljekara spominje da mljekari u EU primaju podjednaku cijenu za litru mlijeka kao i hrv. mljekari. Još manje ih spominje da naše krave daju 40% manje mlijeka na dan od krava u Njemačkoj. Zašto je tome tako? Smatram da im ne daju (ne znaju/ne žele znati) potrebnu hranu. Vjerojatno ih većina pokupi poticaje za zemlju na kojoj bi trebali imati hranu za krave iako na dijelu zemlje sade stvari koje uopće ne služe za hranu tim kravama. Nitko ne spominje da uposlenici kod naših stočara rade za minimalac, mislite da je tako i u Njemačkoj?
Mislim da su naši mljekari prokleti, oni bi da se za 10-ak godina obogate, da ugodno žive + da za to vrijeme otplate sve kredite, da imaju nekoliko novih trakora (koji koštaju i po milijun kuna), nove štale, sređenu kuću, novi auto.. Pa ne može se to tek tako stvoriti za 10-ak godina
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty200 / 999200 / 999Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty

[Vrh] Go down

Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty Re: Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka + Cijene mlijeka

Postaj by Turrican sub vel 25, 2012 11:13 pm

Mass je napisao/la:Još manje ih spominje da naše krave daju 40% manje mlijeka na dan od krava u Njemačkoj. Zašto je tome tako? Smatram da im ne daju (ne znaju/ne žele znati) potrebnu hranu.
A možda naši ne stavljaju hormone i umjetna sranja kako bi davale više mlijeka?

samo nagađam (kao i ti)

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty55 / 99955 / 999Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty

[Vrh] Go down

Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty Re: Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka + Cijene mlijeka

Postaj by Neu sub vel 25, 2012 11:20 pm

Traže veću cijenu mlijeka a mlijeko je i ovako skupo, 7 kuna litra, shvaćam da oni mlijeko daju puno jeftinije no to nije moj problem.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty999 / 999999 / 999Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty

[Vrh] Go down

Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty Re: Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka + Cijene mlijeka

Postaj by Teo ned vel 26, 2012 6:43 am

Meni je u tim prosvjedima jedino glupo kad su prosipali mlijeko kasnije su se malo opametili pa su djelili ljudima besplatno.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty0 / 9990 / 999Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty

[Vrh] Go down

Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty Re: Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka + Cijene mlijeka

Postaj by mignone ned vel 26, 2012 9:44 am

Nedavno sam bila u Slavoniji kod mojih,u susjedstvu imaju jednog mljekara i ja moram priznati da se divim tome čovjeku.Zapravo ljudima koji se bave tim poslom općenito,njihov radni dan počinje u 4 sata ujutro i traje do 21 sat svakodnevno,pretpostavljam da u ljetu je to čak i malo duže obzirom da se tada radi i na poljima.Ima 3 radnice koje imaju plaću 2800 kuna mjesečno za posao koji rade(mužnju krava)a rade 5 sati dnevno uz svaki treći dan slobodan.
Prošle jeseni su ga iz nekog ministarstva natjerali da mora napraviti lagunu za stajski gnoj koja košta 700000 kuna iako je tek prije 5 godina napravio tu farmu,skupa sa lagunom koja sada više ne prolazi EU standarde,a ja pouzdano i osobno znam da takve lagune nisu obavezne u EU.
Ima tri nova traktora koja sva tri skupa nisu koštali milijun kuna.
Možda zbog te 40% manje proizvodnje mlijeka(iako osobno sumnjam u to) imaju znatno kraći životni vjek te krave u njemačkoj već ove u hrvatskoj.

@Neu,pošto bi sada cjena mlijeka proizvođačima snižena 10-15% misliš li da će cjena mlijeka konzumentima pasti za taj postotak?
mignone
mignone
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 25.12.2011
Broj postova : 92
Reputacija Reputacija : 7
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty0 / 9990 / 999Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty

[Vrh] Go down

Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka  + Cijene mlijeka Empty Re: Mljekarstvo + Prosvjed mljekara + Otkup mlijeka + Cijene mlijeka

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 6. 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.