Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Masakrirali više od 80.000 pasa lutalica - BOJKOTIRAJTE Europsko nogometno prvenstvo u Poljskoj i Ukrajini!

+3
Teo
Prop
Neu
7 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Masakrirali više od 80.000 pasa lutalica - BOJKOTIRAJTE Europsko nogometno prvenstvo u Poljskoj i Ukrajini! - Page 2 Empty Re: Masakrirali više od 80.000 pasa lutalica - BOJKOTIRAJTE Europsko nogometno prvenstvo u Poljskoj i Ukrajini!

Postaj by Hunnerkongen sri vel 01, 2012 1:03 pm

Pa onda si ti udomi sve te pse ako su ti toliko dragi. Moj zaključak je na temelju članka, a ne bolestan jer ja ne radim takve stvari. Ako si toliki zaštitnik životinja zašto onda ne žališ piliće, krave i svinje koji su ubijani svakodnevno u milijunskim brojkama za ljudsku prehranu? Ili djeca afrike koja svakodnevno umiru od gladi, al zato 80 000 pasa je smak svijeta i dramatiziranje oko njih, a pitanje je kakva je uloga pasa lutalica u ekosustavu?
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Masakrirali više od 80.000 pasa lutalica - BOJKOTIRAJTE Europsko nogometno prvenstvo u Poljskoj i Ukrajini! - Page 2 Empty39 / 99939 / 999Masakrirali više od 80.000 pasa lutalica - BOJKOTIRAJTE Europsko nogometno prvenstvo u Poljskoj i Ukrajini! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.