Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

+12
evitaa
Amyicha
The Guardian
Hunnerkongen
diabolik.
Purgy
boudicca
THUNDER_DINIX
Love
Lu.
Teo
Neu
16 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane - Page 2 Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by Gost ned pro 22, 2013 12:01 am

Ma i ovim ukrasima sta su stavljeni ima 100 godina....izgleda da je falilo love i za samo postavljanje ....
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane - Page 2 Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by compadre ned pro 22, 2013 3:43 am

Volim kad je okićeno i blješti no sad upadljivo fali love za to.

compadre
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2013
Broj postova : 126
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane - Page 2 Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by tanuki ned pro 22, 2013 3:58 am

grzno i vulgarno!

na banderma zvončići koji se naizmjenićno pale,
proizvodnja kina, a izvođać najbliži gradskoj vlasti, plaćen iz đepa poreznih obveznika!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane - Page 2 Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by compadre ned pro 22, 2013 4:00 am

Pa što s time?

Božić je jednom na godinu. I ja sam ateist pa me ne smeta, volim vidit svečano okićen grad.

compadre
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2013
Broj postova : 126
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane - Page 2 Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by cortom sub pro 28, 2013 1:07 pm

Lijepo je, samo ne volim kada je prerano i neukusno okićeno.
cortom
cortom
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 29.11.2013
Broj postova : 63
Reputacija Reputacija : 41
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane - Page 2 Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by Chulpan sub pro 28, 2013 2:52 pm

Kako kad, zna biti lijepo ali nekad pretjeraju.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane - Page 2 Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.