Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je...

+9
Hunnerkongen
tanuki
Hell
Teo
Mass
Amyicha
Purgy
pustinja
Neu
13 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je...

Postaj by Neu sri lip 29, 2011 8:47 am

Po Vašim iskustvima tko bi trenutno bio najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po brzini, cijeni, stabilnosti, dostupnosti i količini podataka (iako to nije toliko bitno budući da danas većina ljudi ima flat). Znači dal je to ADSL, kartnet, b-net, optima, iskon, vip... Podijelite svoja iskustva s drugima.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty999 / 999999 / 999Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty Re: Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je...

Postaj by pustinja sri lip 29, 2011 12:17 pm

Ja imam optimu ali bi rađe iskon zbog veće brzine za iste novce.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty0 / 9990 / 999Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty Re: Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je...

Postaj by Purgy sri lip 29, 2011 12:23 pm

Kartnet?
Za ovu mrežu još nisam čuo.
Sigurno im je "maskota" karting.
Very Happy
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty142 / 999142 / 999Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty Re: Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je...

Postaj by Amyicha sri lip 29, 2011 3:04 pm

ma karnet je shit Very Happy... adsl je zakon smajlić
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty113 / 999113 / 999Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty Re: Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je...

Postaj by Mass sri lip 29, 2011 7:18 pm

Amyicha je napisao/la:ma karnet je shit Very Happy... adsl je zakon smajlić


klanjanje klanjanje

ti si moj uzor
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty200 / 999200 / 999Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty Re: Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je...

Postaj by Amyicha sri lip 29, 2011 8:11 pm

Mass je napisao/la:
Amyicha je napisao/la:ma karnet je shit Very Happy... adsl je zakon smajlić


klanjanje klanjanje

ti si moj uzor

hvala king
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty113 / 999113 / 999Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty Re: Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je...

Postaj by Teo sri lip 29, 2011 8:15 pm

ja imam t-com mislim da je flat, znam da je od 15 GB, nemogu reć da sam zadovoljan a za ostale operatere se nisam niti intersirao

Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty0 / 9990 / 999Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty Re: Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je...

Postaj by Neu sri lip 29, 2011 8:50 pm

Purgy je napisao/la:Kartnet?
Za ovu mrežu još nisam čuo.
Sigurno im je "maskota" karting.
Very Happy
Edukacija dečko, edukacija. sw2
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty999 / 999999 / 999Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty Re: Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je...

Postaj by pustinja čet lip 30, 2011 5:20 am

@teo

Jebal me vrag ak te ja kaj razmem Very Happy

flat od 15 GB to je nekaj novoga jer ili je flat (neograničen) ili nije flat (5, 10, 15 GB).

Kod mene je flat 2 Mb a to mi je malo presporo a za više nemam para, u Iskona je za iste pare brzina 3 Mb a obzirom da na jedan modem/ruter kopčam wirelessom 2 kompa, 2 mobitela, wii i televizor (tv ide kablom zbog internet televizije) malo me ovih 2 Mb zahebava. Planiram još jedan media server na to sve prikopčati i definitivno mi je 2 Mb premalo a nema se para za poboljšanje životnih (internet) uvjeta.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty0 / 9990 / 999Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty Re: Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je...

Postaj by Teo čet lip 30, 2011 5:29 am

pustinja je napisao/la:@teo

Jebal me vrag ak te ja kaj razmem Very Happy

flat od 15 GB to je nekaj novoga jer ili je flat (neograničen) ili nije flat (5, 10, 15 GB).

Kod mene je flat 2 Mb a to mi je malo presporo a za više nemam para, u Iskona je za iste pare brzina 3 Mb a obzirom da na jedan modem/ruter kopčam wirelessom 2 kompa, 2 mobitela, wii i televizor (tv ide kablom zbog internet televizije) malo me ovih 2 Mb zahebava. Planiram još jedan media server na to sve prikopčati i definitivno mi je 2 Mb premalo a nema se para za poboljšanje životnih (internet) uvjeta.

ne znam ni sam imao ADSL na potrošnju od 10 GB, polije su u zgradi svima stavljali optičke kablove tako da onaj ADSL ruter više koji sam kupio nema nikakvu funciju, sad mi na računu piše 15 GB, za mene je neograničen jer ne uspijem potrošiti ni pola od toga misa
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty0 / 9990 / 999Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty Re: Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je...

Postaj by pustinja čet lip 30, 2011 8:47 am

Dakle cijela zgrada je na jednom provideru, bez obzira na pojedinačne zahtjeve stanara. To je pravi posel za T-šrot , ali pošteno od njih da su digli količinu podataka a da nisu povečavali račun.
SVe je to zbog MAX-TV-a koji je uzelo vjerovatno više stanara.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty0 / 9990 / 999Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty Re: Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je...

Postaj by Teo čet lip 30, 2011 5:39 pm

pustinja je napisao/la:Dakle cijela zgrada je na jednom provideru, bez obzira na pojedinačne zahtjeve stanara. To je pravi posel za T-šrot , ali pošteno od njih da su digli količinu podataka a da nisu povečavali račun.
SVe je to zbog MAX-TV-a koji je uzelo vjerovatno više stanara.

uzeli su oni koji imaju internet, a oni koji nemaju njima njima su samo kablove uveli u stan tako da jednog dana ako se odluče za internet ili neko drugi bude živio u stanu tko želi internet može prikopčati se samo treba ruter
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty0 / 9990 / 999Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty Re: Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je...

Postaj by pustinja čet lip 30, 2011 6:32 pm

Ali recimo da dođem ja koji imam optimin račun u zgradu u kojoj je raspeljano kablovinje za T-COM i mogu se slikati sa svojim ruterom, čak ne mogu koristiti niti telefonsku liniju t-coma .
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty0 / 9990 / 999Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty Re: Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je...

Postaj by Mass čet lip 30, 2011 7:14 pm

Bio sam na t-comu i sa svime sam bio zadovoljan osim sa cijenom, pa sam prešao na optimu koja je puno jeftinija ali malo sporija, neprimjetno sporija
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty200 / 999200 / 999Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty Re: Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je...

Postaj by Teo čet lip 30, 2011 8:22 pm

pustinja je napisao/la:Ali recimo da dođem ja koji imam optimin račun u zgradu u kojoj je raspeljano kablovinje za T-COM i mogu se slikati sa svojim ruterom, čak ne mogu koristiti niti telefonsku liniju t-coma .

moja susjeda plaća optimi kad koristi tlefonske usluge, mislim da nemaju žice toliko veze T-comom koliko ruter na kojem piše
T-com. Treba samo staviti drugi ruter onaj od optime
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty0 / 9990 / 999Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty Re: Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je...

Postaj by Hell čet lip 30, 2011 9:04 pm

..imam T-com zadovoljan sam imam flat ADSL, i dolazi mi na probno Maxtv na 3 mjeseca...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty497 / 999497 / 999Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty Re: Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je...

Postaj by tanuki čet lip 30, 2011 9:52 pm

Hell je napisao/la:..imam T-com zadovoljan sam imam flat ADSL, i dolazi mi na probno Maxtv na 3 mjeseca...
nemoj se zajebat ko ja-
i ja uzo na probu za 1 kn, nisam ga ni prikljućio, zaboravio na njega- a računi se povećali-
kad sam htio odjaviti- e nemreš bato- moraš platiti 400 i nešto kn- e onda sam prićekao još par mjeseci i raskinuo ugovor-
btv, nije mi jasno--
ako plaćaš max tv- zašto moraš plaćati pretplatu htvu-

na maksu postoje programi koje moraš plaćati i koje ne moraš-
pa nek se tu htv ukljući-
pa tko je želi gledati nek i plati Very Happy
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty700 / 999700 / 999Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty Re: Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je...

Postaj by Hell čet lip 30, 2011 9:54 pm

...pošto je moj stari korisnik adsl 5 god, ne trebamo platiti raskid nakon 3 mjeseca, provjerili smo mi ne brini...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty497 / 999497 / 999Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty Re: Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je...

Postaj by tanuki čet lip 30, 2011 10:25 pm

Hell je napisao/la:...pošto je moj stari korisnik adsl 5 god, ne trebamo platiti raskid nakon 3 mjeseca, provjerili smo mi ne brini...
gle i meni su u osiguranju obećavali brda i doline, a kad mi je tuća razbila krov na autu, morao sam donjeti i potvrdu hidro meteorološkog zavoda da je taj dan padao grad- ( jbte- kao da sam ja sam stucao auto- a gospoda je i sama mogla pribaviti tu potvrdu-ali princip je valda da te jebu, kako bi odustao)

kada sam podnio zahtjev za prestanak max-tv ugovora- drugi dan su me zvali na telefon i nudili nove fore-
a činjenica je da ja vro malo gledam tv i ne treba mi tv-max Very Happy
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty700 / 999700 / 999Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty Re: Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je...

Postaj by tanuki čet lip 30, 2011 10:28 pm

i da raskid ugovora, ne možeš poslati mailom ili faxsom, moraš se fizički pojaviti u njihovoj poslovnici i popuniti njihove obrasce!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty700 / 999700 / 999Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty Re: Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je...

Postaj by Hunnerkongen pet srp 01, 2011 4:58 am

Hell je napisao/la:..imam T-com zadovoljan sam imam flat ADSL, i dolazi mi na probno Maxtv na 3 mjeseca...

Lol, imaš probno max tv i onda ti to sve na idućem računu naplate. kašalj
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty39 / 99939 / 999Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty Re: Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je...

Postaj by tanuki pet srp 01, 2011 5:53 am

Hunnerkongen je napisao/la:
Hell je napisao/la:..imam T-com zadovoljan sam imam flat ADSL, i dolazi mi na probno Maxtv na 3 mjeseca...

Lol, imaš probno max tv i onda ti to sve na idućem računu naplate. kašalj
naravno to je srž kapitalistićkog poslovanja-
propaganda stalno forsira: besplatno ovo, besplatno ono
pakianje piva 6 komada-
piše 5 + 1 gratis-
a ako kupiš 6 pojedinaćno-
ispada jeftinije Laughing
ali marfijev zakon kaže:
ne postoji ništa što se zove besplatna većera Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty700 / 999700 / 999Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty Re: Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je...

Postaj by Turrican pet srp 01, 2011 4:01 pm

tanuki je napisao/la:
btv, nije mi jasno--
ako plaćaš max tv- zašto moraš plaćati pretplatu htvu-
plaćaš zbog TV prijamnika. Teoretski ti bi mogao pobijediti na sudu kad bi recimo koristio običan monitor umjesto TV-a za MAX TV.
Ali opet, ako imaš radio isto si obvezan plaćati tako da onda ni radio nebi smio imati.

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty55 / 99955 / 999Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty Re: Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je...

Postaj by Gost sri sij 18, 2012 11:25 am

koristio sam T-com dok sam bio u proslom stanu, sada koristim iskon, i moram priznat da sam prezadovoljan, i sa brzinom i sa uslugom , ma super je totalno
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty Re: Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je...

Postaj by SAS ned oľu 18, 2012 7:09 pm

bio na t-com nekih 4 godine usluga ok, nemogu reći da nije bilo kvarova na liniji, kad ih je bilo, ali ništa nešto što se nije moglo pregrmiti jer su kvarovi bili bazirani 2-3 puta godišnje

i tako sam otišao s t-com na iskon više nemam 4mbit/s bez TV-a nego 3mbit/s s TV-om, ali uopće nežalim jer tu brzinu neprimjećujem da mi je to premalo u odnosu na 4mbit/s, no kad sam imao 2mbit/s umijesto 4mbit/s onda sam svakako primjetio da mi fali ta brzina

uostalom računi su mi sada dosta manji nego kod t-coma i to bez TV, nego kod iskona s TV-om čak i do 80kn razlike

a kako sam tek 3mj. na iskonu nemogu još ništa reći jer je to prekratak period, tek kad prođe nekih 6mj. do godinu dana tek tada onda mogu više reći više o iskustvu koji je zasad pozitivan
SAS
SAS
Junior
Junior

Registriran/a : 17.12.2011
Broj postova : 739
Reputacija Reputacija : 154
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty0 / 9990 / 999Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je... Empty Re: Najbolji davatelj internetskih usluga u Hrvatskoj po Vama je...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.