Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uhićen Ratko Mladić

+12
Amyicha
Dawor
Stevo Largo
m
Mass
bokaso1
Ly
Teo
tanuki
Neu
pustinja
scorpio57
16 posters

Stranica 4 / 19. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next

Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by scorpio57 uto svi 31, 2011 11:42 am

Đabe njemu objašnjavat pustinja,bila je tema o ratu,tamo je drugačije pisao no ništa čudno za njega-tamo me nazivao ustašom i čime ne još.Bokaso neću da se uvlačim u dopisivanje jer ovo o čemu pišete nije tema,samo onaj dio gdje pišeš o sukobu mještana (pravoslavaca) i JNA kao da je već bila na tlu RH i bla,bla,....to zahebi da li su tenkovi na Vukovar dolazili iz RH ili u Srebrenicu iz B i H.Toliko o tome,bolje pišite o Mladiću heroju koji je pustio govance u gače na ispitivanju,obična kukavica nabijem ga i da Bog da da živi sto godina neka pati za sva zla šta je učinio u Hrvatskoj i Bi H.
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty65 / 99965 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 uto svi 31, 2011 12:17 pm

pustinja je napisao/la:@bokaso
Ako smatraš da je uzalud da se raspravljamo koj se kurac onda raspravljaš, preskoči to i ide se dalje.
Ali, ne dopušta nacionalističko srpski ponos i pripadnost tom narodu da se popusti i samim nastavkom ove debate bilo tanukiju, bilo skorpiju bilo meni dokazuješ baš suprotno do onoga što govoriš.
Bravo i za neu jer je to njoj baš legendarno, jedno pišem drugo radim i još sakupljam aplauze.
Po tvome mišljenju je hrvatska napala srbiju na teritoriju RH, brabo bokaso stvarno pamento razmišljaš niti najmanje nacionalistički jer (sad sam se sjetio) ti nacionaliste mrziš .
BTW ako ti smeta istina imaš ignore pa se ne opterečuj s ljudima koji imaju svoju verziju istine i koji su je kao skorpy iskusili na svojim leđima, jer je vjerovatno on sam raspalio granatama po slavonskom brodu u kojem je živio ali jadan ne zna što se događalo.

Pustinja, nemoj mi izvrtati reci....... Ja sam izneo moje misljenje bet zelje za svadjom....... To sto ti zoves istinom ja ne mislim da je istina...... Ne kazem nema istine u tome sto vi pricate ali poredjenja i izvlacenja paralele je pogresno po mome misljenju....... Ja sam prestao da raspravljam o tome jer ne zelim svadju, uzaludna je, beskorisno je, da nebi nekoga uvredio ali i dalje ne mislim da si u pravu...... Ne zato sto sam nacionalista ili tvrdoglav vec imam drugacije informacije i samim tim poglede na to.......

Ne smeta meni sto ti pricas....... Mislim da nije tacno ali postujem..... Meni smeta samo velicanje Ustaskog pokreta..... Da ne objasnjavam. nem potreba, vec sam rekao...... U principu meni smeta neistina ali mogu je precutati, ne doticeme jer je to naj cesce neciji stav...... Mislio sam da je dobrodoslo svacije misljenje ako ne vredja...... I ako je drugacije od mog misljenja ne moras biti nacionalista, budala ili glup......

O uzaludnosti da svi mi raspravljamo drzavnu politiku da ni nepricam........ A o tome koliko znamo istoriju jos manje hocu da komentarisem.....

I ako kazem da Hrvati po mome misljenju treba da zive u jednoj drzavi koju bih prvi postovao, da li sam onda Veliko Hrvatski nacionalista....?

Po meni granice na Balkanu su nakaradne i uzrok svog zla (pored vere koja je osnov)..... Po meni smo ISTI narod samo nas Vera deli i pujda da se ubijamo...... Posto ne mozemo da se dogovorimo treba da se izvrse ponovno razgranicenje ako je moguce sto realnije da se sto vise Hrvata ili Srba nadje u svojoj maticnoj drzavi...... Naravno to nije uvek moguce ali sto realnija podela....... Tako bi se bar na kratko izgubio osnov za osvajacke pretenzije...... Pri tome ne smatram se nikakvim nacionalistom vec obicnim covekom koji nevoli svadju......

Opet kazem da nisam Nacionalista jer vecina Srpskih nacionalista bi ti namirilo dugove iz proslosti i tu je osnova mog razgranicenja sa njima....... Ja cak ne mislim da treba granice da budu opravdanje za neka zlodela ili gluposti........ Pri tome ne smatram sebe nista manjim patriotom od njih....... Ja nikada nebi proterao ni jednog Hrvata ko sto su Srbi proterani jer ti ljudi kod nas zive ko zna koliko generacija i po meni je njima mesto ovde....... Nemam opravdanja za takvu degenerisanu ideju....... Razlika je sto ja ne smatram da je potrebno otimati imovinu bilo kome niti paliti....... A naj veca razlika je sto u oruziju ne vidim nista pametno......... E vidis zbog tih razlika u stavu cesto sam ispadao Ustasa.......


bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by m uto svi 31, 2011 12:48 pm

scorpio57 je napisao/la:tanuki van sa ove teme,ja sam je otvorio mn

Uhićen Ratko Mladić - Page 4 5y89sap


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by m uto svi 31, 2011 12:50 pm

scorpio57 je napisao/la:Đabe njemu objašnjavat pustinja,bila je tema o ratu,tamo je drugačije pisao no ništa čudno za njega-tamo me nazivao ustašom .

čekaj , čekaj , pa kaj ti nisi sam za sebe ustvrdio da si ustaša , pa kaj se onda ljutiš ..
pa ti slaviš dan NDH , slaviš paveliča , luburiča , bobana .

o čemu ti kukavico
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 uto svi 31, 2011 12:53 pm

pustinja je napisao/la:Daj tanuku 38 godina ima, nemoj i ti udrati u stranu, držao sam te za kolko tolko čovjeka na mjestu koji barata s činjenicama koje mu stoje ispred nosa.
Dakle kad je trebalo za otađbinu imao je najljepših oko 23 (bljesak i oluja) a ako je bio nadobudan 91/92 baratao je sa 18/19 godina dakle punoljetan.
Ne kužim čemu omatanje u celofan, i meni se nije išlo puškarati diljem hrvatske ali sam iašo jer se radilo o tome da sam radije ja išao puškarati po slavoniji (obje) i dalmaciji nego da puškaranje dođe kod mene.
I kaj sad imam za kenjat da ne znam tko je po kome pucao i tko je koga napadao a tko se branio, vrlo jednostavno samo neka se izbroje granate koje su pale na niš i beograd u vremenu od 91-96 i znat će se tko je po kome raspalio, driuga je stvar što bokaso tvrdo drži liniju da je krajina dio srbije a samim time je i sam agresor sa onom izjavom da ne zna tko je koga napao.

Pustinja ima istine u tvojim recima....... Mislim da znam ko je po kome pucao i to si u pravu.......... To da li sam ja agresor ili ne to pokazuje samo koliko si pun mrznje prema nekome ko misli drugacije i koliko usko gledas na stvar........ U opste o tvom karakteru i tome kakav si covek...... Pa na takvom izvlacenju paralela i zakljucaka bi ti pozavideo i sam Ajhman......

POKUSAJ DA SHVATIS...... JA SAM IZ SRBIJE (TO JE DRUGA DRZAVA ODMA PORED VAS) NA ISTU STVAR GLEDAM DRUGIM OCIMA....... I AKO IMAM DRUGACIJE MISLJENJE NE ZNACI DA TE MRZIM ILI DA SAM NACIONALISTA ILI DA NEKOGA HOCU VREDJATI ILI PROVOCIRATI...... (CAK NE MORA DA ZNACI NI DA SAM SRBIN)...... A POGOTOVO DA SAM AGRESOR NA BILO KOGA.......

Mozda nisam dobro shvatio bit foruma ali valjda je cilj da svako iznosi svoje misljenje naravno ako nije vredjanje.........
Znas li koliko imamo sliscnih stavova, slicnih problema, koliko nas stvari vezuje pozitivnih, to verovatno ne zelis ni da pomislis jer bi prestao da mrzis.......

Znam da te boli kur.... ali da li si ikada razmislio od koliko je Srba postenih ljudi takav tvoj stav napravio ljudima koji su uzeli oruzije u ruke........ Ili da li si ikada razmislio kako da Srbin gleda na tebe osim preko nisana....... Bez obzira koliko ga ne interesuje nasilje......
(Koja greota sto nisi rodjen ranije pa da tvoj talenat iskoristis kod M.Luburica.....). Laughing

bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by scorpio57 uto svi 31, 2011 12:56 pm

e bokaso zajebi malo stvar,prvo kreneš ajmo reći u granicama normalnog-onda opičiš kako su Hrvati proterali Srbe,neće tako ići
pravoslavci iz Hrvatske su u Hrvatskoj proterali i ubijali Hrvate...ta spika
o progonu Srba ti ne stoji-ako hočeš moram naći samo autentični dokaz
planirane evakuacije Srba pa ti pošaljem na pp,dakle krivi za taj "progon"svoje sunarodnjake.Šta se tiče otimanja imovine bilo je toga..no budi siguran da je skoro svima vraćeno ili obnovljeno ono šta je uništeno ili oteto.-
Druga je stvar šta to pravoslavci ne žele više živjeti u Hrvatskoj i šta su prodali svoje vraćene stanove i obnovljene kuće.Dobro mi je to poznato jer znam barem 100-njak njih koji žive u Bos.Brodu a to su učinili.Dobivaju dobru za njihove prilike Hrvatsku mirovinu,liječe se u Brodskoj bolnici,imaju participaciju....dalje da ne nabrajam
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty65 / 99965 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by scorpio57 uto svi 31, 2011 1:00 pm

[quote]
marko je napisao/la:
scorpio57 je napisao/la:Đabe njemu objašnjavat pustinja,bila je tema o ratu,tamo je drugačije pisao no ništa čudno za njega-tamo me nazivao ustašom .

čekaj , čekaj , pa kaj ti nisi sam za sebe ustvrdio da si ustaša , pa kaj se onda ljutiš ..
pa ti slaviš dan NDH , slaviš paveliča , luburiča , bobana .

o čemu ti kukavico

Ne Pavelića krme ne slavim on je bio pizda kao šta si i ti a
od Jure i Bobana su mi velike uramljene slike na zidu-si zadovoljen prase kavica

edit-da jesam Ustaša kavica
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty65 / 99965 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 uto svi 31, 2011 1:02 pm

scorpio57 je napisao/la:Đabe njemu objašnjavat pustinja,bila je tema o ratu,tamo je drugačije pisao no ništa čudno za njega-tamo me nazivao ustašom i čime ne još.Bokaso neću da se uvlačim u dopisivanje jer ovo o čemu pišete nije tema,samo onaj dio gdje pišeš o sukobu mještana (pravoslavaca) i JNA kao da je već bila na tlu RH i bla,bla,....to zahebi da li su tenkovi na Vukovar dolazili iz RH ili u Srebrenicu iz B i H.Toliko o tome,bolje pišite o Mladiću heroju koji je pustio govance u gače na ispitivanju,obična kukavica nabijem ga i da Bog da da živi sto godina neka pati za sva zla šta je učinio u Hrvatskoj i Bi H.

Uz duzno postovanje Skorpio, necu raspravljati i siriti temu Cak necu komentarisati stav o Mladicu..... Ali za Vukovar i Srebrenicu si u pravu jedino sto ne slazem se oko termina a samim tim i stav je drugaciji...... Odnosno ne izvlacim te zakljucke kao i ti pa se sa time ne slazem........ Ali stvarno nije ta tema pa nema veze........

Inace da vratim na temu.....

Znate li sta je Mladic rekao kad su ga uhapsili.....?

"Izadji Gorane pobedio si".......... Laughing Laughing Laughing

Ili pobednik Balkanskog sovajvera je Goran Hadzic.......... Laughing Laughing Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 uto svi 31, 2011 1:05 pm

Zasto mi pade na pamet ona pesma od Dzeja.....

"Blago onom ko pameti nema
u zivotu taj nem problema..."
Laughing Laughing Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by m uto svi 31, 2011 1:07 pm

[quote="scorpio57"]
marko je napisao/la:
scorpio57 je napisao/la:Đabe njemu objašnjavat pustinja,bila je tema o ratu,tamo je drugačije pisao no ništa čudno za njega-tamo me nazivao ustašom .

čekaj , čekaj , pa kaj ti nisi sam za sebe ustvrdio da si ustaša , pa kaj se onda ljutiš ..
pa ti slaviš dan NDH , slaviš paveliča , luburiča , bobana .

o čemu ti kukavico

Ne Pavelića krme ne slavim on je bio pizda kao šta si i ti a
od Jure i Bobana su mi velike uramljene slike na zidu-si zadovoljen prase kavica

edit-da jesam Ustaša kavica

pa koja onda kukaš da te je nazvao ustašom , kaj ti nisu sve na broju .....
jako pohvalno za tebe , mora da pokraj bobana i jure imaš i sliku papija , no ovoga kaj dolazi za koji dan ........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by m uto svi 31, 2011 1:08 pm

bokaso1 je napisao/la:Zasto mi pade na pamet ona pesma od Dzeja.....

"Blago onom ko pameti nema
u zivotu taj nem problema..."
Laughing Laughing Laughing
još je ktome i kukavica , pičkica koja ima hrabrosti samo kad je totalno razbijen tabletama za smirenje i alkoholom .....
onda je jako hrabar .....


pičkica
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by pustinja uto svi 31, 2011 1:10 pm

bokaso1 je napisao/la:
Pustinja, To sto ti zoves istinom ja ne mislim da je istina...... i dalje ne mislim da si u pravu......

Ne smeta meni sto ti pricas....... Mislim da nije tacno ali postujem..... Meni smeta samo velicanje Ustaskog pokreta.....

Ja nikada nebi proterao ni jednog Hrvata ko sto su Srbi proterani .......

Razlika je sto ja ne smatram da je potrebno otimati imovinu bilo kome niti paliti.......

E vidis zbog tih razlika u stavu cesto sam ispadao Ustasa.......


To što ti kao ne znaš istinu te ne oslobađa lupanja gluposti i konstantnog podbadanja, a što ne vjeruješ je samo zato što podržavaš stranu koja je u ratu popušila.

Spominješ ustaški pokret, ja o tom pokretu znam manogo prije nego li je došao WW II i opet se radi o strani koja je izgubila i samim time je pokret dobio negativnu konotaciju a i pisoa sam već oko samog pokreta i pozdrava koji je politika iskoristila za neke sasvim druge svrhe, no pustimo povijest već mi reci tj citiraj gdje sam to ja veličao ustaški pokret, to što sam ustao u jedno jutro iz kreveta i rekao da je dosta terora četničke gamadi u mojoj kukuruzi to nema veze sa ustaškim pokretom već sa mojim stavovima.

Kad malo pogledam snimke dokumentarnih emisija stvarno srbi nisu protjerali niti jednog hrvata sa njihovih kučnih pragova nego ono sami ljudi navalili da odlaze od kuće a to što im se dimi iz kuća je vjerovatno zbog toga što su sami naložili malo jače vatre pa im se sve zapalilo.

To što se smatraš ustašom ti nije niti najmanje za hvaliti se, ustaški pokret u srbiji ima svoje ime i zove se četnički pokret ali sve je to stvar lingvistike.

To što opet udaraš po istoj tematici i još k tome se braniš, oni koji znaju posao i bave se ljudskom psihologijom bi vjerovatno rekli da te pere neki unutarnji osjećaj krivnje bilo zbog činjenja ili nečinjenja obzirom da si u vrijeme akcija bljesak i oluja imao dovoljno godina i snage da uhvatiš oružje u ruke i onda:
- ako jesi osjećaš krivnju zbog toga što jesi i što vjerovatno postoje neke posljedice,
- ako nisi osječaš krivnju zbog toga što nisi a večina tvojih drugova je

No u konačnici ono što je bitno je da su i srpski zločinci počeli padati u ruke haškog tribunala koji je i izmišljen da neovisno o stupnju krivnje sve koji mu dođu u ruke proglasi krivima i na taj način ucjenjuju države članice za pristup u europu, međutim zaboravljaju da je narod taj koji mora reći zadnje DA ili NE i da je većina trenutno za VELIKO NE .

Neka svaka zemlja sudi svojim zločincima jer ionako haški sud nema pravno valjanih dokumenata na temelju kojih bi uopće postojao.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 uto svi 31, 2011 1:28 pm

pustinja je napisao/la:
bokaso1 je napisao/la:
Pustinja, To sto ti zoves istinom ja ne mislim da je istina...... i dalje ne mislim da si u pravu......

Ne smeta meni sto ti pricas....... Mislim da nije tacno ali postujem..... Meni smeta samo velicanje Ustaskog pokreta.....

Ja nikada nebi proterao ni jednog Hrvata ko sto su Srbi proterani .......

Razlika je sto ja ne smatram da je potrebno otimati imovinu bilo kome niti paliti.......

E vidis zbog tih razlika u stavu cesto sam ispadao Ustasa.......


To što ti kao ne znaš istinu te ne oslobađa lupanja gluposti i konstantnog podbadanja, a što ne vjeruješ je samo zato što podržavaš stranu koja je u ratu popušila.

Spominješ ustaški pokret, ja o tom pokretu znam manogo prije nego li je došao WW II i opet se radi o strani koja je izgubila i samim time je pokret dobio negativnu konotaciju a i pisoa sam već oko samog pokreta i pozdrava koji je politika iskoristila za neke sasvim druge svrhe, no pustimo povijest već mi reci tj citiraj gdje sam to ja veličao ustaški pokret, to što sam ustao u jedno jutro iz kreveta i rekao da je dosta terora četničke gamadi u mojoj kukuruzi to nema veze sa ustaškim pokretom već sa mojim stavovima.

Kad malo pogledam snimke dokumentarnih emisija stvarno srbi nisu protjerali niti jednog hrvata sa njihovih kučnih pragova nego ono sami ljudi navalili da odlaze od kuće a to što im se dimi iz kuća je vjerovatno zbog toga što su sami naložili malo jače vatre pa im se sve zapalilo.

To što se smatraš ustašom ti nije niti najmanje za hvaliti se, ustaški pokret u srbiji ima svoje ime i zove se četnički pokret ali sve je to stvar lingvistike.

To što opet udaraš po istoj tematici i još k tome se braniš, oni koji znaju posao i bave se ljudskom psihologijom bi vjerovatno rekli da te pere neki unutarnji osjećaj krivnje bilo zbog činjenja ili nečinjenja obzirom da si u vrijeme akcija bljesak i oluja imao dovoljno godina i snage da uhvatiš oružje u ruke i onda:
- ako jesi osjećaš krivnju zbog toga što jesi i što vjerovatno postoje neke posljedice,
- ako nisi osječaš krivnju zbog toga što nisi a večina tvojih drugova je

No u konačnici ono što je bitno je da su i srpski zločinci počeli padati u ruke haškog tribunala koji je i izmišljen da neovisno o stupnju krivnje sve koji mu dođu u ruke proglasi krivima i na taj način ucjenjuju države članice za pristup u europu, međutim zaboravljaju da je narod taj koji mora reći zadnje DA ili NE i da je većina trenutno za VELIKO NE .

Neka svaka zemlja sudi svojim zločincima jer ionako haški sud nema pravno valjanih dokumenata na temelju kojih bi uopće postojao.


Uffff, mnogo razilazenja u misljenu.......... Jebi ga Pustinja prihvatam da ne mislimo isto....... Cetnici- Ustase ni u ludilu nisu isto osim kod tebe ali da ih ostavimo na miru neka pocivaju.......... Inace da te ispravim verovatno si to mislio ali si se pogresno izrazio....... Pandam Ustasam u Srbiji je bio pokret Dimitrija Ljotica......

O mom bezobrazluku te podrzavam i mozda ima istine u tvojim recima samo ih ja jos nisam svestan..... Podstakao si me na razmisljanje i preispitivanje svojih stavova....... Izvinjavam se ako nekoga sam uvredio........

O tome ko je koga napao i dalje mislim isto i ne smatram da je Srbija napala Hrvatsku ali da ne sitimo tu temu nisam merodavan.......

E vidis o Hagu se slazem samo delimicno....... I o Evropskoj Uniji se slazem........ O Hagu se ne slazem sa tobom jer su neki optuzenici malte ne nagradjeni za svoje idiotizme......... (Pocev od Srbina koji je streljao preko 1000 ljudi i dobio 5 godina zatvora..... preko Nasera Orica pa do Siptara za koje ne postoji dokaza....).

I da li mislis da ce se narod pitati da li hoce u EU.....? Ufff i ako delim tvoje misljenje mislim da smo mi samo buranija......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by pustinja uto svi 31, 2011 1:49 pm

Za mene je ova tema završena, a ja sam bogatiji za nekoliko činjenica/mišljenja nekoliko ljudi ali niti to trenutno nije bitno.
Mladić u prdekanu i to je osnovna ideja vodilja ove teme i tako će nadalje ostati bar što se mene tiče.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by Mass uto svi 31, 2011 1:50 pm

Ok, Ratko je uhićen, kolko će se sad morat čekati do presude?
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty200 / 999200 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by scorpio57 uto svi 31, 2011 1:54 pm

pustinja je napisao/la:Za mene je ova tema završena, a ja sam bogatiji za nekoliko činjenica/mišljenja nekoliko ljudi ali niti to trenutno nije bitno.
Mladić u prdekanu i to je osnovna ideja vodilja ove teme i tako će nadalje ostati bar što se mene tiče.

uprav tako,ko ga hebe-krepat će u zatvoru

koliko če čekati?tko zna ...suđenje bi trebalo početi za 1-1,5
a trajat će dok on ne ugine(vjerovatno)
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty65 / 99965 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by Neu uto svi 31, 2011 1:56 pm

Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Star-wars-smiley-024 ma oni to sve rade samo zbog eu...
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by Dawor uto svi 31, 2011 2:45 pm

tanuki je napisao/la:
gle i ti sereš
JNA mogla pregaziti hrvatsku-
ali u JNA je je samo teoretski mogla !
u komandnom kadru su bili ljudi koji su vjerovali u jugoslaviju, a ne u veliku srbiju-
vukovar je možda trebao pasti po dogovoru, ali branili su ga ljudi koji nisu znali za taj dogovor!

Samo zato je Vukovar tako dugo i opstao.

A šta te pere zadnjih dana? Što misliš da si ti jedini ljut i u qurcu? I ja živim i radim u ovoj državi za, kako Pustinja kaže, čavle. Nakon deset godina poštenog rada, nemam ništa, i da i ja zarađujem Scorpiju mirovinu. Bio sam neki dan u banci pitat kakve su mi mogučnosti za stambeni kredit i vidi čuda - NIKAKVE. Tako da odjebi i ti.
Dawor
Dawor
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 27.01.2009
Broj postova : 436
Reputacija Reputacija : 99
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by scorpio57 uto svi 31, 2011 2:52 pm

scorpio ima 27 rad.staža i radio je za tebe i tvoje školovanje i za partizanske mirovine,zato momak odjebi sa tim forama,ti isto sada radiš za partizanske mirovine...to ne spominjete ni ti ni kekec.
10.g. radiš i ja sam do rata radio 15 pa nisam dobivo ni kredite ni stana,niti sam u ovoj Državi dobio stan ili kuću-imam kredit koji plaćam isto kao i ti i svi drugi.


Zadnja promjena: scorpio57; uto svi 31, 2011 2:56 pm; ukupno mijenjano 1 put.
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty65 / 99965 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by Neu uto svi 31, 2011 2:53 pm

o jbt lega, vi mlađi momci sad radite za skorpiovu penziju, jednog dana ću i ja radit za vašu..mlađe generacije za moju itd... udri
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by Mass uto svi 31, 2011 3:03 pm

Tisuću radnika u Hrvatskoj svakoga dana mora uzdržavati 1.100 umirovljenika i nezaposlenih.

Jutros je na posao otišlo 1,379.080 radnika kako bi zaradili za sebe i svoju djecu. Ali i za 1,5 milijuna umirovljenika i nezaposlenih koji svoje mirovine, odnosno naknade s burze mogu dobiti samo ako ih zaradi manjina koja radi. Tisuću radnika u Hrvatskoj svakoga dana mora uzdržavati 1.100 umirovljenika i nezaposlenih i taj je trend u uzlaznoj umjesto u silaznoj putanji, piše Nikola Sever Šeni u Jutarnjem listu.

U listopadu prošle godine istih je 1.000 radnika moralo zaraditi za 1.060 uzdržavanih, a prije pet godina, u travnju 2006., 1.000 radnika moralo je zbrinuti 'samo' 923 umirovljenika i nezaposlena.

Mirovinski sustav je neodrživ i permanentno u 16 milijardi kuna minusa, baš kao i sustav potpora za nezaposlene, školstvo, zdravstvo... Za isplatu mirovina svake nam godine nedostaje sve više novca. Ako se aktualni trendovi nastave, samo svaka druga kuna za mirovine ubirat će se iz mirovinskog doprinosa (odakle se u uređenim europskim zemljama u potpunosti namiruju izdaci za mirovine), a još toliko izdvajat će se iz proračuna, odnosno od poreza.

Brojke su još gore usporedi li se situacija iz 1990., kada su tri radnika svojim doprinosima osiguravala isplatu jedne mirovine, s trenutnim stanjem, kad jednu mirovinu pune 1,22 radnika. Od 1990., koja je iz ove perspektive, idealna, u 20 godina broj umirovljenika se gotovo udvostručio, dok je broj radnika koji privređuju pao za gotovo 30 posto.

Oko 180.000 umirovljenika prima mirovinu koja nema veze s uplatama mirovinskog doprinosa. Na njihove mirovine ide svaka peta kuna iz mirovinskog sustava. Riječ je o 13 kategorija ljudi kojima je vlast odlučila dati povlastice. I ne samo financijske, dana im je i mogućnost ranog umirovljenja pa tako pojedine kategorije povlaštenih imaju prosječno osam godina staža i prosječna primanja dvostruko veća od prosječnog radnika sa 40 godina staža.

U posljednjih 18 mjeseci problem vidno raste: izgubljeno je 130.000 radnih mjesta iz kojih se punila blagajna mirovinskog sustava. Usto, otvaranje novih radnih mjesta, osim tijekom turističke sezone, i to isključivo na par mjeseci, ide puno sporije nego što se u neprofitabilnim granama privrede radna mjesta gase.
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty200 / 999200 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by scorpio57 uto svi 31, 2011 3:13 pm

potrudio si se,no to ni tema...sada češ vidit šta je spam kada nešta otvoriš
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty65 / 99965 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by tanuki uto svi 31, 2011 3:53 pm

Dawor je napisao/la:
tanuki je napisao/la:
gle i ti sereš
JNA mogla pregaziti hrvatsku-
ali u JNA je je samo teoretski mogla !
u komandnom kadru su bili ljudi koji su vjerovali u jugoslaviju, a ne u veliku srbiju-
vukovar je možda trebao pasti po dogovoru, ali branili su ga ljudi koji nisu znali za taj dogovor!

Samo zato je Vukovar tako dugo i opstao.

A šta te pere zadnjih dana? Što misliš da si ti jedini ljut i u qurcu? I ja živim i radim u ovoj državi za, kako Pustinja kaže, čavle. Nakon deset godina poštenog rada, nemam ništa, i da i ja zarađujem Scorpiju mirovinu. Bio sam neki dan u banci pitat kakve su mi mogučnosti za stambeni kredit i vidi čuda - NIKAKVE. Tako da odjebi i ti.

evo ti plus-
imaš potpuno pravo u totalnom sam qurcu ovih dana-
mrzim i sebe i cijeli svijet-
malo svjetla u mraku kad mi ti kažeš da odjebem-
hvala-
barem si mi malkice popravio dan Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by Neu uto svi 31, 2011 3:58 pm

šta ti je da si izbediran?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by tanuki uto svi 31, 2011 4:05 pm

Neu je napisao/la:o jbt lega, vi mlađi momci sad radite za skorpiovu penziju, jednog dana ću i ja radit za vašu..mlađe generacije za moju itd... udri
nećeš raditi za moju-
od svake moje plaće država uzima debele novce--
pa ako ta debela država nezna gospodariti sa tim novcima, zašto bi trebala uzimati od tebe da plaća moju pemziju--
meni ne treba ni lipa od države-
neka mi samo vrate ono što su mi uzeli. bez lipe kamate-
apsolutno mi netreba da ti radiš za moju pemziju!
a scorpio-
on nikada nije bio dohodovan-
i kada je radio, nije radio ništa-
oduvijek je bio parazit društva-kojeg sam hranio i onda kad je radio , a hranim ga i sada!
da meni treba još 7 godina do pemzije- a on se debelo cereka-
svaki mjesec mu uredno sjedne lova na račun-
pretpostavljam otprilike kao i moja plaća koja je cca 4000 kuna- na koju još državi dajem cca 2000 kn.
ti sada kažeš da ćeš zarađivati meni za pemziju-
nemoj neu!
nemoj za mene ni lipu, ne trebaju mi tvoji novci!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 4 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 19. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.