Uhićen Ratko Mladić

Stranica 18 / 19. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 18 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by damfisk on pon srp 11, 2011 6:40 pm

Mass je napisao/la:Da, stavljali bi jebene masline

Ne stavljaju se nikakve masline na meso.

tanuki je napisao/la:gle dalmoš
riba je riba a klempo je klempo
ne mješaj se u ono što ne kužiš Laughing

Kužim ja meso jako dobro. Ono šta ne kužim jest potreba da se meso zasere vrhnjem/kajmakom.

I dosta više offtopica.... valja ima neka druga tema na kojoj se može vodit ova rasprava
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 18 Empty0 / 9990 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on pon srp 11, 2011 6:51 pm

ne, baš je super što smo iz glupe teme o jednom ratnom zločincu, skrenuli na dobru kllopu-
ali ti dalmoš definitivno ne kužiš dobru kontinentalnu klopu Laughing
i da ja obožavam masline Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 18 Empty700 / 999700 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk on pon srp 11, 2011 7:28 pm

Kužim ja jako dobro "dobru kontinentalnu klopu". To je skoro svaka ona u kojoj nema vrhnja ili kajmaka. Naravno takve je jako malo, ali je ima. Tu i tamo se može pronać.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 18 Empty0 / 9990 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on pon srp 11, 2011 8:20 pm

damfisk je napisao/la:Kužim ja jako dobro "dobru kontinentalnu klopu". To je skoro svaka ona u kojoj nema vrhnja ili kajmaka. Naravno takve je jako malo, ali je ima. Tu i tamo se može pronać.
ne malo već jako puno,
navrati u temu gastronomija-
dali ti znaš nešto prirediti ili skuhati:hmm:
iskreno
dobjam volju da pregledam sve slikice koje sam objavio u gastronomiji, jer se ne sjećam da je i u jednoj vrhnje i kajmk bio dominantan, mada obožavam kajmak
svaka čast onom tko ga je izmislio Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 18 Empty700 / 999700 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on pon srp 11, 2011 8:36 pm

Ej Tanuki, Kod nas prave Rakiju od banana i ide ko luda....... Ne mozes napraviti koliko mozes prodati......Kajsija je vrh, u opste te vocne rakije...... Zanimljivo sto sam pio je i malina....... Jebe kevu kako je dobra........ (Makedonci dolaze da kupuju....)........ Odnosno covek pravi za izvoz uglavnom...... ( a bananu je slucajno napravio.... Uvezao par slepera da proda i nesto kurs evra je oscilirao i nije mu isla prodaja pa je pocelo da se kvari i da nebi bacio napravi covek rakiju...... Sledece godine sve u rakiju.....)

Inace ta pica sam ti preporucio da probas jer su mislim jako zanimljiva da se proba......

Zuta Osa je dosta skupa ali je Rubinov Vinjak 5,5 evra 1l..... Inace je kazu odlican........

A karadjordjeva je odlicna stvar inace je zovu "Devojacki san" ili uzdah......... Inace kad bi mogao da svratis kad je rostiljada u Leskovcu, sta stavljaju u ono meso pa stvarno je mnogo lepo i ukusno........
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 18 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Mass on pon srp 11, 2011 8:39 pm

Ja sam nedavno pravio rakije od maline, oraha i višnje
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 18 Empty200 / 999200 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on pon srp 11, 2011 9:03 pm

gle boksi-
nemoj mi gurati te novotarije-
zna se što je brend
leskovačka mučkalica i zagorski štrukli!
to je ono što nas spaja, a ratko mladić i ludilo rata trebamo što prije zaboraviti,
ali opet- ti potežeš tu temu,
ti si taj koji postavlja pitanja o neptrebnom ratu!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on pon srp 11, 2011 9:10 pm

tanuki je napisao/la:gle boksi-
nemoj mi gurati te novotarije-
zna se što je brend
leskovačka mučkalica i zagorski štrukli!
to je ono što nas spaja, a ratko mladić i ludilo rata trebamo što prije zaboraviti,
ali opet- ti potežeš tu temu,
ti si taj koji postavlja pitanja o neptrebnom ratu!

Tanuki, o cemu ti pricas......? Ja pricam o klopi i picu....... Ko je pominjao temu......? U zadnja dva posta sam pricao o klopi i picu i slazem se da treba sto pre zaboraviti rat ako je moguce i gledati koliko je moguce dobrosusedske odnose....... Onom Damfiksu vise i ne odgovaram jer je uzaludno covek cuje samo sebe...... (I ako me uveseljava) ovo mi je mnogo zanimljivije.......

Za cega me sad prozivas leba ti.....?
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 18 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on pon srp 11, 2011 9:30 pm

pa ne prozivam te,
izuzetno sam zadovoljan što smo skremblali temu,
ne ne prozivam te, mislim da si dobar čovjek i da nas više toga povezuje nego razdvaja! Very Happy
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by pustinja on pon srp 11, 2011 9:38 pm

Upropastili ste dobru temu, taman kad je damfisk počeo logično i razumno objašnjavati situaciju oko propale kvazidržave velike srbije tanuki i bokaso napravili navlakušu i od teme napravili gastro show.
BTW plus damfisku za trud ali i on je shvatio da je nekima lakše natjerati kurac u guzicu nego pamet u glavu pa je prihvatio gastro show umjesto da dovrši započeto.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on pon srp 11, 2011 10:00 pm

pustinja je napisao/la:Upropastili ste dobru temu, taman kad je damfisk počeo logično i razumno objašnjavati situaciju oko propale kvazidržave velike srbije tanuki i bokaso napravili navlakušu i od teme napravili gastro show.
BTW plus damfisku za trud ali i on je shvatio da je nekima lakše natjerati kurac u guzicu nego pamet u glavu pa je prihvatio gastro show umjesto da dovrši započeto.
pa gle -
svimaje jasno da je ratko mladić zločinac,
jedino je pitanje stava oko toga!
da ja sam popljuvao stav srbije, koja dopušta plakate i parole u potpori zloćinca
poppljuvao sam i tadića i njegov izjednačujući stav, ali rezime je da ne treba pizditi!
rat je odavno gotov-
istina je kakva je,
niti ja ne mogu uvjeriti boksija niti on mene o tom jebenom ratu, pa je bolje onda da pronađemo ono što nas spaja, a ne razdvaja
moj stav i dalje ostaje isti:
da u hrvatskoj žive hrvati, u srbiji srbi, a u bosni bosanci! Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk on pon srp 11, 2011 10:31 pm

Zašto bi ja - ili bilo tko drugi - tražio bilo šta zajedničko sa likom koji je uvjeren da je moja zemlja zločinačka, da je nastala agresijom, da je lik koji je poubijao nevine ljude "nepravedno optužen", da je četništvo nešto pozitivno, i da smo svi mi ovde glupi, ispranog mozga i nafilovani?

Zašto bi netko želio imat bilo šta zajedničko sa jednim takvim primjerkom? Zašto?
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on pon srp 11, 2011 10:33 pm

E Pustinja da probas jos da ga pujdas vidis da ga je krenulo..... jos malo pa ce mi objasniti sve sto je hteo......... ( a i ti i veliki Strunf..... ) Nego kad pomenu njega nema ga..... Da mu se nije sta desilo.....?

Uzgred slazem se da nekim ljudima ide lakse udupe nego u glavu....... A i da neki su losi ljudi ma koliko reciti bili...... Svaciji trag se poznaje ko u snegu.....I tu cemo se sloziti predpostavljam.......

(P.S. nije valjda da si shvatio da ne umem odgovoriti, vec mislim da nema svrhe.........).
...................................
Tanuki, ucinimi se da mislis kako vracam temu na rat..... I da me prozivas oko toga.......... Nismo se razumeli onda.....
Inace postuje tvoje misljenje i ne slazem se sa njim na ovoj temi...... Oko klope, pica bi se mogao sloziti i oko muzike bi se slozili.......

Inace covek bi postavio pitanje svrsishodnosti ovakvih tema......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on pon srp 11, 2011 10:38 pm

damfisk je napisao/la:Zašto bi ja - ili bilo tko drugi - tražio bilo šta zajedničko sa likom koji je uvjeren da je moja zemlja zločinačka, da je nastala agresijom, da je lik koji je poubijao nevine ljude "nepravedno optužen", da je četništvo nešto pozitivno, i da smo svi mi ovde glupi, ispranog mozga i nafilovani?

Zašto bi netko želio imat bilo šta zajedničko sa jednim takvim primjerkom? Zašto?

Zar je moguce da ti mene nazivas Primerkom........ Sad sam se deprimirao i trazem da mi se izvinis......... Ja tebe nisam nazivao takvim nazivom....... Trazim Izvinjene.......

Inace Damfisk, sanjao sam te sinoc.......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on pon srp 11, 2011 10:57 pm

bokaso1 je napisao/la:E Pustinja da probas jos da ga pujdas vidis da ga je krenulo..... jos malo pa ce mi objasniti sve sto je hteo......... ( a i ti i veliki Strunf..... ) Nego kad pomenu njega nema ga..... Da mu se nije sta desilo.....?

Uzgred slazem se da nekim ljudima ide lakse udupe nego u glavu....... A i da neki su losi ljudi ma koliko reciti bili...... Svaciji trag se poznaje ko u snegu.....I tu cemo se sloziti predpostavljam.......

(P.S. nije valjda da si shvatio da ne umem odgovoriti, vec mislim da nema svrhe.........).
...................................
Tanuki, ucinimi se da mislis kako vracam temu na rat..... I da me prozivas oko toga.......... Nismo se razumeli onda.....
Inace postuje tvoje misljenje i ne slazem se sa njim na ovoj temi...... Oko klope, pica bi se mogao sloziti i oko muzike bi se slozili.......

Inace covek bi postavio pitanje svrsishodnosti ovakvih tema......
gle boksi i ja tebe poštujem-
tako si jebeno mlad da ti zavidim,
mislim da si pametan i razuman i zato nemoj srati po temama o ratu koji si doživio i preživio kao balonja! taj jebeni rat se jednostavno desio, ni tvojom ni mojom krivnjom, ali nečija krinja je bila
ja sam u tom jebenom ratu bio duboko in, a ti nisi-
glupo je da se sada svađamo oko toga,
sada kad živimo u svojim malima jadnima državicama, gdje nas maksimalno jebu poltičri, meni više nije interesantno, da ti dokzujem i pokazujem argumentirano agresiju srbije!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on uto srp 12, 2011 12:46 am

Nego Tanuki jel ti na mene imas prituzbi nekih ( da izuzmemo ovu temu).....?
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by pustinja on uto srp 12, 2011 4:45 am

@tanuki

Daj prestani više razvijati mirotvorne zastave i slagati se sa svim i svačim, ionak buš hmrl pa će ti biti žao da pored toga što si star, razjeban i jalan još ti ne teret ide i poduvlačenje (ovo je nova riječ u mojoj režiji jel nisam znao jel podvlačenje ili uvlačenje) neprijateljskom elementu hammer
onda buš stvarno hmrl u banani.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on uto srp 12, 2011 5:25 am

pustinja je napisao/la:@tanuki

Daj prestani više razvijati mirotvorne zastave i slagati se sa svim i svačim, ionak buš hmrl pa će ti biti žao da pored toga što si star, razjeban i jalan još ti ne teret ide i poduvlačenje (ovo je nova riječ u mojoj režiji jel nisam znao jel podvlačenje ili uvlačenje) neprijateljskom elementu hammer
onda buš stvarno hmrl u banani.
jel ti to meni hmm
ma pun mi je kurac politike-
ma sviđa mi se ova mlada rulja, mada ponekad puknem Laughing
ipak je bolje da pričamo o vinima i klopi Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Blue Bane on uto srp 12, 2011 9:35 am

tanuki je napisao/la:ne, baš je super što smo iz glupe teme o jednom ratnom zločincu, skrenuli na dobru kllopu-
ali ti dalmoš definitivno ne kužiš dobru kontinentalnu klopu Laughing
i da ja obožavam masline Laughing

i ja obozavam masline gore fora nova tema o rakiji! ^_^

Blue Bane
Blue Bane
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 03.12.2009
Broj postova : 2779
Reputacija Reputacija : 796
Godina imam : 39
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on uto srp 12, 2011 2:12 pm

Offtopic je u novoj temi, dolje je link teme!

RAKIJA

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 18 Empty999 / 999999 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on uto srp 12, 2011 7:45 pm

Pa razumem te ja potpuno Pustinja, ko bi se jos mirio sa Srbima...... Al na tvoju nesrecu i onog nesrecnika dace bog da se cujemo za koju godinu i da budemo svi zivi i zdravi pa da nastavimo ovu pricu......

Koliko neko od nas ne zna ili je pogresno informisan....... (Ne govorim o onom nesrecniku).......

Problem koliko ja vidim u raspravi je sledeci...... Ti imas svoju viziju , ja imam svoju ali to je samo sukob misljenja...... Nemamo neki izvor informacija da ga priznajemo i ti i ja tako da je iluzorno se samo sukobljavati u stavovima...... ne vodi nicemu......

(Nemoj misliti da ne umam dogovoriti ali cemu...... Onaj odgovara sam sebi i to na ono sto ga ne pitam........ Ti uskocis pa te nema i dolivas samo ulje na vatru sa strane........ Pri tome previse mrzis Srbe da bi realno gledao na stvari........ Odrastao si i imas prava da zivis kako mozes i hoces ali po meni samo bolestan covek mrzi....... Ti mozes mrzeti pojedinca zbog necega, mrzeti pokret zbog necega ali pripdnika druge vere ili nacije moze samo bolestan covek........
Kapiram ja kod vas i frustraciju i kompleks zato ne insistiram vec samo iznosim neke moje vizije...... Namerno izostavljam detalje jer cemu....... Pazi tvog idola kako samo hrabro mi pise da LAZEM...... On me ne cudi, nije njemu lako ali me ti cudis........

Ti si protivnik dostojan rasprave jer nisi glup...... I ako o tebi imam jako lose misljenje, jer smatram da si los covek postuje te kao sagovornika......
Nemoras prozivati Tanukija, kazi sta te muci..........

bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by pustinja on uto srp 12, 2011 9:08 pm

Već sam ti rekao da ne mrzim srbe već ih samo ne volim (dakle ne nužno mržnja), izvora ima kolko hočeš i sam jovo je rekao da me pokušao upucati strojnicom koju mu je dala JNA ali ti te izvore ne priznaješ jer ti ne odgovaraju.
A bajdvej i on o tebi ima samo svoje mišjenje koje je stekao , vjerovatno, nakon nekoliko kontakata sa tobom.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on uto srp 12, 2011 9:15 pm

pustinja je napisao/la:Već sam ti rekao da ne mrzim srbe već ih samo ne volim (dakle ne nužno mržnja), izvora ima kolko hočeš i sam jovo je rekao da me pokušao upucati strojnicom koju mu je dala JNA ali ti te izvore ne priznaješ jer ti ne odgovaraju.
A bajdvej i on o tebi ima samo svoje mišjenje koje je stekao , vjerovatno, nakon nekoliko kontakata sa tobom.

Ma daj pustinja, sad me zasmejavas..... Mozes ti mnoooogo bolje..........

U stvari nema veze, ma nek smo zivi i zdravi pa da vidimo sta nam nosi sutra.........
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on uto srp 12, 2011 9:34 pm

bokaso1 je napisao/la:
pustinja je napisao/la:Već sam ti rekao da ne mrzim srbe već ih samo ne volim (dakle ne nužno mržnja), izvora ima kolko hočeš i sam jovo je rekao da me pokušao upucati strojnicom koju mu je dala JNA ali ti te izvore ne priznaješ jer ti ne odgovaraju.

Ma daj pustinja, sad me zasmejavas..... Mozes ti mnoooogo bolje..........

U stvari nema veze, ma nek smo zivi i zdravi pa da vidimo sta nam nosi sutra.........
a recimi boksi koja je to karakteristika koja označava srbina ili hrvata-
možeš li postati koju fotku muškarca ili žene i napisati:
ovako izgleda srbin i srpkinja i komparirati sa fotkom hrvatai hrvatice hmm
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on uto srp 12, 2011 9:54 pm

Tanuki, jel ti vid oslabio.......? Jel se ti pod stare dane drogiras........?

Pitaj onog kome se pravdas, ja imam tu iti stav ko i ti....... On mrzi ja ne......

I ja smatram da smo mi isti narod podeljen verom........ Da li smo svi Hrvati ili Srbi to nije mnogo bitno ali neko od nas je silno u krivu ili ne zna ko je i sta je.......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 18 / 19. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

[Vrh]