Uhićen Ratko Mladić

Stranica 17 / 19. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 17 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by damfisk on pon srp 11, 2011 11:43 am

bokaso1 je napisao/la:E sad vec normalno pricas pa da ti odgovorim....... (Inace pohvalno za tebe).....
Zasto tako selektivan prostup bljuvotinama....? I opet to ne potire cinjenicu da nisi ti merodavan da odredjujes sta je bljuvotina i da li neko lupa gluposti ili ne........ Pristojnost je druga tema o kojoj necu........ Ona je vezana za vaspitanje..........
Nisam morao tebe da sretnem da se zapitam zasto tako mislim...... Jer da nisam nebi ti mogao reci i zasto tako mislim......

No idemo recom.....

Ispravio bih te Nacista nevoli Jevreje , Crnce, Cigane, Slovene i gotovo sve druge narode osim Germana..... To predpostavljam da znas......

Ti ili ne znas sta znaci Cetnik i ideologija Cetnickog pokreta ili je izraz Cetnik u tvom recniku zamena za Srbina (sto se koristi u vasem zargonu....).
Da te ja ne edukujem imas mnogo vece skole od mene ali ne pricas pravilno i spajas provizorno...............

A da li je JNA imala ne zakonsko pravo vec morala da brani SFRJ i to ili ne razumes ili se pravis da ne razumes...... Ne razumem kako da okarakterisem.....?
Da te podsetim svaka vojska bilo koje drzave i sluzi zato da brani tu drzavu od bilo spoljnog, bilo unutrasnjeg neprijatelja.......

Tako da bi to bila bljuvotina malo bilo diskutabilno odnosno pokazuje tvoju povrsnost kako sam rekao.......

Tacno je da govno smrdi, tacno je da je pedofilija zlo, tu bi se slozio sa tobom..... Nacisticke i rasisticke stvari bi se mogao sloziti da nisu po mom razmisljanju...... Cetnike price po meni nisu bljuvotina jer treba prvo da znas sta je Cetnicka prica........ Posto ne znas onda nisi kompetentan da postavljas sta je bljuvotina ili ne i zato mi smeta sto trpas sve u isti kos i mislim da gresis.......

Pri tome ti naglasavam da nisam Cetnik niti podrzavam tu ideologiju...... Kad bi hteo i zeleo onda bi lako mogao da saznas o cemu pricam ali bolje se drzato svog stava pa makar i lupao gluposti......

Svaki covek ima pravo na svoje miljenje bilo ono glupo ili pametno...... To sto ti hoces nametnuti neka ogranicenje pa da se nesto ne sme koristiti jer je bljuvotina ili nije po tebi , to je ne spojivo sa onim za cega se predstavljas....... Zabrana misljenja je za totalitarne rezime i ekstreme a ti se deklarises suprotno........

Zasto bi zabranio i pedofilu da prica i zasto mu moras reci da je to bljuvotina......? Niko te ne tera da se slozis sa njim ali taj covek stvarno tako misli i to voli odnosno to ga uzbudjuje i ima pravo da iznese svoje misljenje.......... Ako nista drugo postaje svestan svog problema i ako diskutujes sa njim ne znaci da se slazes sa njim i da ga moras vredjati.......

Znaci opet kazem da nisis ti merodavan da odredjujes da li je nesto bljuvotina ili nije..... Ovo je forum i tu se iznosi misljenje ma kakvo ono bilo i da ne vredja nekoga licno..... Tacnije zabranjivanje iznosenja necijeg misljenja je prekrsaj...... Zato se toliko sporim sa tobom..... Mislim da nisi u pravu.......

Znaci jedino se slazem da mozes konstatovati da govno smrdi i tu se slazemo.......

Opet, po starom dobrom četničkom običaju, relativiziraš, okrećeš, lažeš i prosipaš maglu.

Ako kažeš da za tebe četnička priča nije bljuvotina, ti se, dakle, jasno deklariraš kao jeftini četnički propagator. Jer, ako ti sam nisi u stanju shvatit da je to bljuvotina, nitko drugi te u to neće uvjerit.

I upravo zato se sa takvima se ne razgovara, na takve se pljune.

Blue Bane je napisao/la:damfisk,šta znači biti pravi ustaša? vidim da toliko mrziš Srbe... No iskreno te pitam, šta bi ti uradio da sedim na kafu kod tebe? veruj mi, ne mrzim Hrvate i nikad u životu. stvarno me je strah da te pitam šta misliš, molim te bez psovke jer nikad ne psujem...

Ovo šta sam boldao nije točno. Čak štoviše, ništa ne bi moglo bit dalje od istine.

Šta bi uradio da sjedneš na kafu kod mene? Pa vjerovatno ništa. Možda bi te upitao hoćeš li Coca Colu s kafom, ili domaću travaricu...

I lijepo bi popričali i Star Warsima, vidim da si fan, a i ja sam pomalo...

Ja psujem samo na one koji to zaslužuju.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 17 Empty0 / 9990 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk on pon srp 11, 2011 12:01 pm

bokaso1 je napisao/la:Mozda se nisam dobro izrazio i nisi me razumeo.....

Hrvatska je bila jedna od 6 republika federacije...... Hrvatska je prvo promenila svoj ustav da bi se mogla odcepiti jer po republickom ustavu to nebi nikad mogla.....

Lažeš. Mogla je.

Federativnim ustavom iz '74. definirano je da su federalne jedinice (dakle, republike) nositelji suvereniteta.

Svaka federalna jedinica, kao nositelj suvereniteta, imala je pravo istupiti iz federacije.

bokaso1 je napisao/la:
Tada je Srbe koji su bili konstitutivni preinacila u manjinu..... To ne moze tako kako ti mislis...... Tako da jedan deo Hrvatskih gradjana nije zeleo odcepljenje ( to su prvanstveno Srbi....).

Lažeš, i to kao najgori četnik.

Srbi u Hrvatkosj nikada nisu prestali biti "konstitutivni" narod. Baš kao šta su uvijek u Hrvatskoj bili manjina. Ima ih manje, pa su manjina. Navedeni su u Ustavu, pa su konstitutivni.

Riječ je o elementarnoj logici, koju četništvo očito ne poznaje.

bokaso1 je napisao/la:
Znas li ti u opste zasto su Srbi bili konstitutivan narod u Hrvatskoj....? I Sta znaci u opste konstitutivan narod.....?

ZNam, jako dobro. Znaš li ti?

bokaso1 je napisao/la:
JNA nikako nije okupirala Hrvatsku jer je ona bila regularna vojska SFRJ iz koje se Hrvatska htela izdvojiti..... JNA nije mogla biti okupator......
Proglasenjem vanrednog stanja duznost vojske je bila da ugusi separatisticku pobunu i uspostavi red na celoj teritoriji..... Sve je preuzela JNA pod svoje i policiju i TO itd...... MUP ne moze izvoditi legalnu akciju u vanrednom stanju ako vijska nije odibrila...... Druga je stvar sto su Hrvati napadali vojsku gde god su mogli i sto su je dozivljavali kao okupatorsku.....

Lažeš, i to na najperfidniji četnički način.

Onog momenta kada je Hrvatska proglasila neovisnost na legalan način, JNA je postala strana sila na teritoriju neovisne države, i kao takva se morala povuć.

Odbijenjem da se povuče, izvršila je agresiju.

Također, LAŽEŠ o tome da u izvanrednom stanju vojska ima glavnu riječ. To je najobičnija laž, i to nije čak ni četnička laž, nego ona najobičnija.

bokaso1 je napisao/la:
U stvarnosti je morao da se desi rat...... Odma su dogovorene dve linije gde ce biti naj vecih dejstava jer se tu naj vise nalazi srba i dodiruju se sa Hrvatima.......

Dokaz da velika Srbija je bila glupost i laprdanje je da su granice velike Srbije Karlobag, Ogulin, Virovitica...... Ni u pocetku Rata kad je JNA bila naj jaca niti ikada nisu te teritorije pokrivene niti se rat vodio na svim tim teritorijama...... Samo mi nemoj reci da je Hrvatska odbranila te teritorije i da JNA nije mogla da ih zauzme da je htela, pogotovo u pocetku rata......

Ma svakako, svakako... super Srbi, najratničkiji narod na planeti, naprosto ne mogu izgubit rat, je li? Uvijek je tu neka izdaja?

Daj ne seri.

Od naroda koji slavi poraze, jer pobjeda nema, od naroda koji se uvijek kruči, dobije po pički pa onda cmizdri kako je izdan i prevaren, i ne očekujem neku objektivnost. Ali ovo je zaista previše.

Šta ti koju pičku materinu znaš šta je JNA mogla a šta je htjela? Jesi radio kao načelnik generalštaba možda?

Daj prestani lagat više, pun mi te je kurac.

ispričavam se zbog uzastopnog postanja, isteklo je vrijeme za edit
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 17 Empty0 / 9990 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on pon srp 11, 2011 12:04 pm

Mass je napisao/la:Narod je kriv što je slušo te naredbe! Milošević da nije imo narod na svojoj strani ne bi bilo rata, šta ne?

daj ne seri , majke ti, naravno da narod nije kriv, ali epp- propaganda u stilu gebelsa proizvela je efekte-

odjedamput narod u gorskom kotaru i lici osjetio je strah od ustaša, njihove genocidnosti i jasenovca iz ratnog perioda,
odjedamput je ta populacija osjetila paniku od ustaša iz 1941 i rekli su, e nečete majci, pičkalivammaterina, i srušili debla na ceste, i svaki pravoslavac u hrvatskoj dobio je kalijšnjikov do dva- i bombice pride, pa i raketice luna zemlja zemlja- da mogiu pičiti po zagrebu, i naravno s tim službeni beograd nema blage veze-
to je bila samo spontana pobuna ljudi na terenu Sad
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 17 Empty700 / 999700 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk on pon srp 11, 2011 12:09 pm

Da.

A ti ljudi na terenu, koji su se spontano pobunili (na terenu) su prethodno detaljno proučili ustav Repbulike Hrvatske, organizirali su savjetovanja o ustavnom pravu, i nakon podrobne analize su zaključili da su njihova ustavna prava opasno ugrožena, te su se odlučili pobunit.

A inače je poznato da svaki Srbin ne ide na spavanje prije nego šta pročita barem tri-četri članka ustava.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on pon srp 11, 2011 1:48 pm

Pa Damfikse, opet si me odusevio...... Jedino te mogu pohvaliti da si ovoga puta recitiji....... Ali Opet naglasavam Nemoj me vredjati ja tebe nisam.......

Ocekivao bi izvinjenje ali posto si ti u pitanju kao sto rekoh.........

jedino mi nisi jos objasnio sta znaci Cetnk i koja je njihova ideologija.......?

Mass donekele si u pravu...... Ni jedna politicar nebi uspeo bez podrske naroda........ Manipulacija narodom je kljucna i bez nje se ne moze........ Isto se manipulisalo sa nama i vama na razlicite nacine........

bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 17 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Blue Bane on pon srp 11, 2011 1:51 pm

damfisk je napisao/la:
Blue Bane je napisao/la:damfisk,šta znači biti pravi ustaša? vidim da toliko mrziš Srbe... No iskreno te pitam, šta bi ti uradio da sedim na kafu kod tebe? veruj mi, ne mrzim Hrvate i nikad u životu. stvarno me je strah da te pitam šta misliš, molim te bez psovke jer nikad ne psujem...

Ovo šta sam boldao nije točno. Čak štoviše, ništa ne bi moglo bit dalje od istine.

Šta bi uradio da sjedneš na kafu kod mene? Pa vjerovatno ništa. Možda bi te upitao hoćeš li Coca Colu s kafom, ili domaću travaricu...

I lijepo bi popričali i Star Warsima, vidim da si fan, a i ja sam pomalo...

Ja psujem samo na one koji to zaslužuju.

Ok, sve te razumem smajlić pivo ajde na pivce! Bezimo iz vrelog grada!
p.s. travarica? da nije rakija?

Blue Bane
Blue Bane
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 03.12.2009
Broj postova : 2779
Reputacija Reputacija : 796
Godina imam : 39
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk on pon srp 11, 2011 2:25 pm

bokaso1 je napisao/la:Pa Damfikse, opet si me odusevio...... Jedino te mogu pohvaliti da si ovoga puta recitiji....... Ali Opet naglasavam Nemoj me vredjati ja tebe nisam.......

Ocekivao bi izvinjenje ali posto si ti u pitanju kao sto rekoh.........

jedino mi nisi jos objasnio sta znaci Cetnk i koja je njihova ideologija.......?

Mass donekele si u pravu...... Ni jedna politicar nebi uspeo bez podrske naroda........ Manipulacija narodom je kljucna i bez nje se ne moze........ Isto se manipulisalo sa nama i vama na razlicite nacine........

Nikoga ja nisam vrijeđao. Osim ako trebe istina vrijeđa. Ali, u tom slučaju, problem je isključivo na tvojoj strani.

Blue Bane je napisao/la:

Jebi ga, moram bit u gradu jioš 15 dana, a onda je godišnji odmor i odoh ja na Vis!!

Travarica je rakija, da.

Dalmatinska rakija, rađena iz grožđa (dakle, temelj je lozovača) ali aromatizirana dalmatinskim travama (ruzmarin, majčina dušica, koromač... i još gomila drugih)

Vrlo je jaka, i najčešće je svijetlozelenkaste do zlatnožute boje

Svaka dalmatinska kuća ima vlastitu mješavinu trava kojom aromatizira travaricu, i u svakoj kući će se gosta ponudit bićerinom travarice.

Na širem tržištu su najpoznatije "šibenska travarica" (naravno, iz Šibenika) i "žutuja" koju proizvodi i puni jedna zagrebačka firma "Natura Croatica" ali po receptu sa Brača, ako se ne varam...
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on pon srp 11, 2011 2:35 pm

[quote="damfisk"]
bokaso1 je napisao/la:

Nikoga ja nisam vrijeđao. Osim ako trebe istina vrijeđa. Ali, u tom slučaju, problem je isključivo na tvojoj strani.

Bravo, svaka ti cast....... lepo ja kazem da nisi ti kriv....... Laughing Laughing Laughing

kako me nisi vredjao........ Procitaj post.......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 17 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk on pon srp 11, 2011 2:40 pm

U postu nema ništa uvredljivo. Samo istinito.

Dakle, ako tebe istina vrijeđa - to je onda tvoj problem.

Uostalom, prijavi post kao uvredu, pa neka moderatori kažu svoje.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on pon srp 11, 2011 2:55 pm

Pa rekao sam ti da te gledam drugim ocima i da te vise ne krivim.........

Nisam ti ja tuzibaba....... Da mozemo resili bi to jako lako ali ovako cemu tuzakanje i svadja.......

Postujem ja tvoje misljenje ali braco postuj ti moje...... Odma da ti kazem nisi u pravu ali nema svrhe da ti objasnjavam zasto ne zelis to prihvatiti........

I ne odgovori mi na pitanje jesli li Advokat......?
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Blue Bane on pon srp 11, 2011 3:06 pm

bokaso, kako ga jos uvek davis da li je advokat? treba ti advokat? Laughing salim se

Blue Bane
Blue Bane
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk on pon srp 11, 2011 3:09 pm

bokaso1 je napisao/la:Pa rekao sam ti da te gledam drugim ocima i da te vise ne krivim.........

Nisam ti ja tuzibaba....... Da mozemo resili bi to jako lako ali ovako cemu tuzakanje i svadja.......

Postujem ja tvoje misljenje ali braco postuj ti moje...... Odma da ti kazem nisi u pravu ali nema svrhe da ti objasnjavam zasto ne zelis to prihvatiti........

Mišljenje koje se sastoji od četničkih bljuvotina i laži nemam namjeru poštovat. Nit je takvo nešto uopće moguće poštovat.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Blue Bane on pon srp 11, 2011 3:09 pm

damfisk je napisao/la:
Blue Bane je napisao/la:

Jebi ga, moram bit u gradu jioš 15 dana, a onda je godišnji odmor i odoh ja na Vis!!

Travarica je rakija, da.

Dalmatinska rakija, rađena iz grožđa (dakle, temelj je lozovača) ali aromatizirana dalmatinskim travama (ruzmarin, majčina dušica, koromač... i još gomila drugih)

Vrlo je jaka, i najčešće je svijetlozelenkaste do zlatnožute boje

Svaka dalmatinska kuća ima vlastitu mješavinu trava kojom aromatizira travaricu, i u svakoj kući će se gosta ponudit bićerinom travarice.

Na širem tržištu su najpoznatije "šibenska travarica" (naravno, iz Šibenika) i "žutuja" koju proizvodi i puni jedna zagrebačka firma "Natura Croatica" ali po receptu sa Brača, ako se ne varam...

veoma lepo, voleo bih da probam jednog dana kod vas kao upravo sam video na guglu kako izgleda...odusevljen sam! git
Uhićen Ratko Mladić - Page 17 71155_155518482812_730739_n kod nas je kao voda, znate naravno! Wink

Blue Bane
Blue Bane
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on pon srp 11, 2011 3:12 pm

damfisk je napisao/la:
bokaso1 je napisao/la:Pa rekao sam ti da te gledam drugim ocima i da te vise ne krivim.........

Mišljenje koje se sastoji od četničkih bljuvotina i laži nemam namjeru poštovat. Nit je takvo nešto uopće moguće poštovat.

Zakuni se u Baba Stanu ako smes...... onda cu ti verovati............ Nema svrhe da ti ponavljam o tvojoj strucnosti da procenis bljuvotine........ Ma nek si meni ti ziv i zdrav ( dalje znas i sam...........)...... Laughing Laughing Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk on pon srp 11, 2011 3:15 pm

E, da, to bi bilo to... to je neretvanska (kao šta piše na etiketi) a svaki dio Dalmacije ima svoju "podvarijantu"

No dobro, dosta o travarici, ugušismo temu sa offtopicom

bokaso1 je napisao/la:

Zakuni se u Baba Stanu ako smes...... onda cu ti verovati............ Nema svrhe da ti ponavljam o tvojoj strucnosti da procenis bljuvotine........ Ma nek si meni ti ziv i zdrav ( dalje znas i sam...........)...... Laughing Laughing Laughing

Kao šta već rekoh - neke stvari su jasne same po sebi. Nacizam, rasizam, četništvo... Ne treba bit ni stručan ni posebno izobražen da bi se znalo i prepoznalo četničku bljuvotinu.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on pon srp 11, 2011 4:13 pm

imate i vi konja za trku,
ovo je definitivno opako Laughing
Uhićen Ratko Mladić - Page 17 Lincura
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 17 Empty700 / 999700 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on pon srp 11, 2011 4:44 pm

E tanuki ja bi ti preporucio "Zutu Osu" ili domacu Kajsiju........ ( moze da se nadje gotovo gde hoces........ Imas i rakiju od banane jako je lepa i od dunje ili maline....... To bi ti preporucio da probas.........
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on pon srp 11, 2011 4:56 pm

bokaso1 je napisao/la:E tanuki ja bi ti preporucio "Zutu Osu" ili domacu Kajsiju........ ( moze da se nadje gotovo gde hoces........ Imas i rakiju od banane jako je lepa i od dunje ili maline....... To bi ti preporucio da probas.........
joj, boksi-
ja govorimo tradicionalnom izvornom proizvodu, a ti mi kakiš o rakiji od banane-
licura je brend iz bivše juge-
i rubin vinjak, pa ekselencija šljivovica, pa strumička mastika iz makedonije i skenderbeu sa kosova-
ako se ne možemo složiti o ratu, moramo se složiti o brendovima u klopi, piću i muzici,
vešalice sa kajmakom i karađorđev odrezak su zakon, i nema tog hrvata nacionaliste koji me može razuvjeriti-
jebeš rat- trebamo cijeniti kvalitetu koju imamo međusobno Wink kewl
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk on pon srp 11, 2011 5:16 pm

"Karađorđeva šnicla" je, u biti, rolani šnicel sa kajmakom, pa pohovano?

Ako se ne varam?
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on pon srp 11, 2011 5:26 pm

damfisk je napisao/la:"Karađorđeva šnicla" je, u biti, rolani šnicel sa kajmakom, pa pohovano?

Ako se ne varam?
ne varaš se i dobro do bola.
Laughing
eto zbog karađorđeve šnicle i vešalice sa kajmakom, nebi mi bilo žao da smo deo velike srbije Laughing
ali zbog toga nisu trebali ginuti ljudi, nije trebala balvan revolucija !
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk on pon srp 11, 2011 6:06 pm

Kajmak + meso = odvratna kombinacija. Barem meni.

Nikako mi je jasno zašto vi kontinentalci inzistirate na tome da svako jebeno jelo zaserete sa kajmakom, vrnjem ili nekim drugim đubrom?

ne kužim, majke mi....
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Mass on pon srp 11, 2011 6:08 pm

Zato što znamo šta valja !
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 17 Empty200 / 999200 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk on pon srp 11, 2011 6:11 pm

Da znate, ne bi kenjali vrhnje po mesu
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Mass on pon srp 11, 2011 6:13 pm

Da, stavljali bi jebene masline
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 17 Empty200 / 999200 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on pon srp 11, 2011 6:35 pm

damfisk je napisao/la:Kajmak + meso = odvratna kombinacija. Barem meni.

Nikako mi je jasno zašto vi kontinentalci inzistirate na tome da svako jebeno jelo zaserete sa kajmakom, vrnjem ili nekim drugim đubrom?

ne kužim, majke mi....
gle dalmoš
riba je riba a klempo je klempo
ne mješaj se u ono što ne kužiš Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 17 / 19. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

[Vrh]