Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uhićen Ratko Mladić

+12
Amyicha
Dawor
Stevo Largo
m
Mass
bokaso1
Ly
Teo
tanuki
Neu
pustinja
scorpio57
16 posters

Stranica 16 / 19. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next

Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 sub srp 09, 2011 9:48 pm

joooj Baqne, Nazalost je tako...... Samo je obican narod vazda za to sluzio....... Slabo nas pitaju i vazda smo mi ti koji placamo ceh visih interesa....... Na zalost svugde u svetu je tako i na zapadu samo se slabo o tome prica........

Bane, nije ovde pojenta svadja........ Osim par likova koji ne mogu prihvatiti drugacije misljenje nema nmogo svadje........ Mene brine sto su shvatili kao nametanje misljenja ili propagandu....... Moj akcenat je bio na nasem iskoriscenju ko ovaca i pljacci.......

Nije to nista cudno ni novo pogledaj Libiju, ili bilo gde u svetu........
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by Blue Bane ned srp 10, 2011 8:23 am

umoran sam od politike paffffff
Blue Bane
Blue Bane
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 03.12.2009
Broj postova : 2779
Reputacija Reputacija : 796
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty0 / 9990 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by tanuki ned srp 10, 2011 1:12 pm

već sam mislio odustati od teme-
ali neke rane ne zacjeljuju:
u beogradu slike kao da je 91.:
Uhićen Ratko Mladić - Page 16 1389mladic3u967931188

Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Filesr

Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Files2z
ne mogu se oteti dojmu, da u srbiji i dalje postoji pomirljivi stav prema zločincima!
Četnolike SA-trupe iz udruženja SNP 1389, tokom vikenda, prelepili su centar Beograda plakatima podrške Ratku Mladiću, dan uoči sećanja na krvavi pad Srebrenice 11. jula 1995, kad je ovaj nesrećni grad stavljen u ruke ratnog zločinca koji je pobedu proslavio likvidacijom 8.000 Bošnjaka. Nikako slučajno, u subotu uveče, javnosti se televizijski obratio ex-pukovnik Veselin Šljivančanin, Mladićev drug po masovnim grobnicama: ono što je usledilo, nikako nije bilo spontano, a najmanje slučajno…
dakle boksi, dali ovi plakati ne postoje u beogradu ili ih ti ne zamjećuješ, jer to je normalno,
normalno je da ste gluhi vi koje baš i ne zanima politika,
jebe vam se i za mladića i za šljvnćanina i za dražu-
jedino jako dobro vidite što se desilo u jasenovcu u 2ww-
da to je sramota hrvatske, i činjenica je da su neki pokušali abolirati te zločine-ali
, sramota je da se jasenovac koristi kao opravdnje za rat na teritoriju hrvatske i bosne i hercegovine!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty700 / 999700 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by Mass ned srp 10, 2011 1:24 pm

Ma jel??? A u Hrvatskoj nema podrške našim generalima koji su osuđeni na višegodišnje kazne zatvora??
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty200 / 999200 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by tanuki ned srp 10, 2011 1:42 pm

Mass je napisao/la:Ma jel??? A u Hrvatskoj nema podrške našim generalima koji su osuđeni na višegodišnje kazne zatvora??
ima na žalost, ali ipak klima nije takva-
ja neću ulaziti koliko je koji stvarno kriv-
onaj koji je oslobođen, možda je kriv više od gotovine-
ali u jedno sam siguran, da su merčap i glavaš, daleko veće moralne nakaze od gotovine-
ali isto je tako činjenica da su slobodne novine poput ferala pisale istinu i koliko toliko ublažile desničarsku euforiju!
kako se zove onaj general koji je oslobođen?
ipak nije pozvan na TV,
a za gotovinu stoji što je rekao mesić:
njegov advokat dobio je 34 milje eura a gotovina 24 godine-
zbog čega?
zbog prekomjernog granatiranja, ili zbog dizanja u zrak kuća, nasilja nad preostalim življem, nakon prestanka borbenih djelovanja!
šlljivančanin je na slobodi, a vukovar se još nije oporavio-
u kninu baš nešto ne vidim da je prošao kroz rat-
osim naravno zgarišta kuća u okolini, zbog divljaka koji su to učinili!
da a učinili su zbog govara mržnje-
to su upravo učinili fanatici koji se kunu vjerom u boga!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty700 / 999700 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by Mass ned srp 10, 2011 1:46 pm

tanuki je napisao/la: ima na žalost, ali ipak klima nije takva-

Ne uopće.. sve je to isti kurac
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty200 / 999200 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by tanuki ned srp 10, 2011 2:13 pm

Mass je napisao/la:
tanuki je napisao/la: ima na žalost, ali ipak klima nije takva-

Ne uopće.. sve je to isti kurac
ne slažem se-
na ovom forumu imamo dva i pol zagriženih nacionalista sa hrvatske strane-
pregledaj malo srpske forume, pa usporedi-
evo boksi nam je član drag i dobrodošao, i nije nacionalist-
o banetu neću ni govoriti, jer on je duša od čovjeka, ali bili su tu neki Laughing
da ali otvoreno pričamo!
da ja sam taj koji je proživio mladost i djetinjstvo u bivšoj jugi i bilo mi je žao kad se juga poćela raspadati-, ali ne mogu prihvatiti tezu da je JNA branila jugu,
to je totalno sranje koje se danas puši u srbiji i pokušava se prodati ideja kako je rat bio građanski rat-
ja sam taj koji voli ljude, bez obaira dali su srbi hrvati, makedonci, slovenci,bosanci, albanci...
prijatelje imam među svima-
često sam govorio da u sloveniju idem planinariti zbog planina, a u bosnu zbog ljudi!
srce mi se slama kad sad vidim na što se svela bosna-

( da bio sam i u hercegovini, koje ukrašavaju nove velebne crkve i slike ante pavelića po birtijama, i u banja luci, gdje se govorio književni hrvatski, a sada je teško naći nešto što nije na ćirilici i u sarajevu, u morića hanu, gdje uz burek više ne možeš dobiti pivo- a na zidovima još uvijek stihovi pjesnika omera hajjama koji je velićao vinao)

da ja sam živi svjedok povijesti i ne dozvoljavam da se olako krivotvori!
ja nisam zadojen propagandom, neću stati iza hrvatskih nacionalista koji tvrde da se u obrambenom ratu nisu mogli napraviti zloćini,
ali činjenica je kako je to bio OBRAMBENI RAT, a srbija to još uvijek ne priznaje!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty700 / 999700 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by Mass ned srp 10, 2011 2:39 pm

Jebote forumi, pogledaj po svom gradu.. Imaš sličnih transparenata kao i u Srbiji. Po kafićima plakate 'gotovina-heroj a ne zločinac' i plakate potpore generalima. Ne vidim u čemu je razlika između takvih transparenata i tih škrabotina na slikama što si stavio na prošloj stranici. Isti kurac, kažem ja
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty200 / 999200 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 ned srp 10, 2011 4:05 pm

tanuki je napisao/la:već sam mislio odustati od teme-
ali neke rane ne zacjeljuju:
u beogradu slike kao da je 91.:
Uhićen Ratko Mladić - Page 16 1389mladic3u967931188

Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Filesr

Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Files2z
ne mogu se oteti dojmu, da u srbiji i dalje postoji pomirljivi stav prema zločincima!
Četnolike SA-trupe iz udruženja SNP 1389, tokom vikenda, prelepili su centar Beograda plakatima podrške Ratku Mladiću, dan uoči sećanja na krvavi pad Srebrenice 11. jula 1995, kad je ovaj nesrećni grad stavljen u ruke ratnog zločinca koji je pobedu proslavio likvidacijom 8.000 Bošnjaka. Nikako slučajno, u subotu uveče, javnosti se televizijski obratio ex-pukovnik Veselin Šljivančanin, Mladićev drug po masovnim grobnicama: ono što je usledilo, nikako nije bilo spontano, a najmanje slučajno…
dakle boksi, dali ovi plakati ne postoje u beogradu ili ih ti ne zamjećuješ, jer to je normalno,
normalno je da ste gluhi vi koje baš i ne zanima politika,
jebe vam se i za mladića i za šljvnćanina i za dražu-
jedino jako dobro vidite što se desilo u jasenovcu u 2ww-
da to je sramota hrvatske, i činjenica je da su neki pokušali abolirati te zločine-ali
, sramota je da se jasenovac koristi kao opravdnje za rat na teritoriju hrvatske i bosne i hercegovine!



Ajde Tanuki Rekao sam ti juce da je postoji ili je postojao pokret "1389" i "Obraz" za onaj SP nisam nikad cuo........ Ova dva su posle Gej parade zabranjena i tako urade akcije ko skojevci ponekad........ Pohapseno im je rukovodstvo i osudjeno........

Ako se dobro secam ovo su ili neki stari snimci ili ako je nesto novo je jako lokalnog karaktera......... Koje se poskida o podnesu zakonske prijave...... Lako se udje u trag i ko je stampo i ta stamparija najebe....... Sumnjam da je to nesto novijeg datuma...... Tanuki tih par slika u gradu od skoro 3.000.000 stanovnika je ko kap u moru...... Garantujem ti da 95% ljudi to nije ni primetilo...... To je idijotizam velicati tu sramotu i ljudsku patnju....... Ako ces mi verovati o njima ljudi misle da su budale i to su navijaci uglavnom i klinci kojima zakon slbo sta moze........ To je zabranjeno zakonom i to sto vidis se sankcionise........
Grafiti ili ti sprej je opet nesto drugo..... ali je zabranjeno pisati po zidu bilo sta a kamoli te parole....... U ostalom znas ko pise parole........? Ima te parole i u slavu Putina i tako dalje........

Preskocio si nesto od dosta ranije a to je sto su na stadionu navijaci F.C."Rada" skandirali "Noz, zica, Srebrenica" Zbog toga su pohapsene vodje navijaca i snkcionisane...... (Inace Navijaca Rada ima oko 300-350 i vecina su budale od ranije poznate policiji...... ). To je po meni problem sa kojim se ne moze lako izaci na kraj..... Jer tu decu zakon stiti i sluze da naprave sranja u gradu......
Dva puta sam u zivotu pricao sa uhapsenim navijacima...... Kad nisu u grupi su ko male mace....... A u grupi ko da se nadrogiraju i promene raspolozenje........ Inace oni o Srebrenici znaju da su tamo pobijeni neki Muslimani i da je Tada komandovao Ratko Mladic...... To je sve sto znaju....... Jedan od klinaca mi je tekao na moje pitanje Jel znas ti sta se dogodilo u Srebrenici....?
-" Ma oni su nas klali u drugom ratu i sada u ovom pa smo im vratili milo za drago........"
A kad sam ga pitao Gde su nas to klali i ko nas je klao....?
-"Pa u Jasenovcu"........... (To je sve sto je umeo da odgovori........).
Odatle shvatis koliko to dete od 16 godina nema predstavu sta prica i nema predstavu sta znaci oduzeti zivot nekome......... On je to naucio kao pesmicu i pevaju u grupi....... Treba pohvatati onoga ko mu je to rekao da peva......... On ima drugaciju misiju i zelju......

Idem hitno na posao pisacu kasnije.......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by tanuki ned srp 10, 2011 4:36 pm

Mass je napisao/la:Jebote forumi, pogledaj po svom gradu.. Imaš sličnih transparenata kao i u Srbiji. Po kafićima plakate 'gotovina-heroj a ne zločinac' i plakate potpore generalima. Ne vidim u čemu je razlika između takvih transparenata i tih škrabotina na slikama što si stavio na prošloj stranici. Isti kurac, kažem ja
sorry mass, ali toga u mom gradu nema-
čak ni u periodu presude gotovine toga nije bilo-
da idioti su se bacali kroz izlog-

stavi ti na stranicu- aktualnosti o podrškama zločincima iz hrvatske!
nije isto mass nikako-
a svaki koncert tomsona doživljavam negativno, ali i njemu je povučena ručna,
neznam koju tezu ti zastupaš?
da hrvatska abolira svoje zločince poput srbije?
pa ja to baš tako ne doživljavam-
ako misliš na ideju podizanja spomenika tuđmanu u splitu, a takav spomenik je već kiro napravio u virovitici, onda si u pravu,
ali napisao sam da je tuđman bio mudar i umro na vrijeme, prije nego je optužen za ratne zločine!
da mass jedina istina je da je srbija na čelu sa miloševićem, htjela od bivše juge napraviti veliku srbiju-
to je istina kojoj sam ja živi svijedok-
sada kada su hrvatska i srbija suverene i priznate države-
upitno je zašto je još uvijek toliko jak lobi o pravednosti srpske agresije na hr i bih!

mladi ljudi poput tebe nemaju pojma što je bila YU
jedan kvalitetan mladac danas , nedeljom u dva prića kvalitetno o rok kulturi, totano mu se klanjam,
ali izjavljuje jednu totalnu bedastoću-
prića o kriznom periodu o čekanju za kavu i prašak i banane, o tome da smo jeli šečerne table ,a ne čokoladu, da se čekalo u red za banane, što je totalni nonsens!
imali smo kraš, kandit , soko štark, koestlin, i još uvijek postoje brendovi poput bajadere, rum štange, griotte, ledene kocke-
ja sam prvu bananu okusio sa 6 g dakle 1961 g,
ti sada kao mladac isto pokušavaš izjednaćiti?
ne mass, bez obzira na sve, bez obzira na moju jugonostalgičnost, bez obzira na sve ljepote koje sam kao mladić preživio u jugi,
ne mogu prihvatiti ideju, da je hrvatska jednako odgovorna za protekli rat-
hrvatska je bila napadnuta, s ciljem stvaranja velike srbije- i to me ne može nitko razuvjeriti, to nije rezultat propagande, to je jednostavno proživljena istina, kao registrirani branitelj, uvjerio sam se u to, uvjerio sam se i u netrpeljivost "hrvata" prema srbima,
da neprijatno mi je kad widim nick WY-a,
neprijatno mi je kada scorpi vrijeđa,
užasavam se na koncerte topsona, ali nadam se da to ipak nije slika hrvatske!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty700 / 999700 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by tanuki ned srp 10, 2011 4:47 pm

A kad sam ga pitao Gde su nas to klali i ko nas je klao....?
-"Pa u Jasenovcu"........... (To je sve sto je umeo da odgovori........).
Odatle shvatis koliko to dete od 16 godina nema predstavu sta prica i nema predstavu sta znaci oduzeti zivot nekome......... On je to naucio kao pesmicu i pevaju u grupi....... Treba pohvatati onoga ko mu je to rekao da peva......... On ima drugaciju misiju i zelju......

Idem hitno na posao pisacu kasnije....
a koliko si ti imao godina boksi 1988 godine?
misliš da postoji bitna razlika-
na ovom forumu pokušavaš prodati teoriju kako JNA nije napala hrvatsku, JNA je pokušavala održati integritet yuge-ma nemoj
koliko si godina imao 1991-okupacija vukovara, bombardiranje dubrovnika, daruvara, osijeka,vinkovaca, zadra ,šibenika...to je sve bilo u svrhu spašavanja juge hmm
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty700 / 999700 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by Blue Bane ned srp 10, 2011 7:13 pm

http://istinomer.rs/sr/bonus/pocetak_rata.html

Hvala bogu da u Novom Sadu nema plakati Mladic, to su budalastine u Beogradu!
Blue Bane
Blue Bane
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 03.12.2009
Broj postova : 2779
Reputacija Reputacija : 796
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty0 / 9990 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by tanuki ned srp 10, 2011 7:42 pm

+ tužni bane, da su svi ljudi poput tebe, na svjijetu nebi bilo sranja smajlić
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty700 / 999700 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 ned srp 10, 2011 8:51 pm

tanuki je napisao/la:
A kad sam ga pitao Gde su nas to klali i ko nas je klao....?
-"Pa u Jasenovcu"........... (To je sve sto je umeo da odgovori........).
Odatle shvatis koliko to dete od 16 godina nema predstavu sta prica i nema predstavu sta znaci oduzeti zivot nekome......... On je to naucio kao pesmicu i pevaju u grupi....... Treba pohvatati onoga ko mu je to rekao da peva......... On ima drugaciju misiju i zelju......

Idem hitno na posao pisacu kasnije....
a koliko si ti imao godina boksi 1988 godine?
misliš da postoji bitna razlika-
na ovom forumu pokušavaš prodati teoriju kako JNA nije napala hrvatsku, JNA je pokušavala održati integritet yuge-ma nemoj
koliko si godina imao 1991-okupacija vukovara, bombardiranje dubrovnika, daruvara, osijeka,vinkovaca, zadra ,šibenika...to je sve bilo u svrhu spašavanja juge hmm

Pa Tanuki 1972 godiste sam....... Koliko sam mogao imati tada godina.......

Ne pokusavam prodati nikakvu pricu Tanuki...... Ja ti pricam sta mislim i nemoj da me shvatas da ti ja prodajem pricu, nije moj akcenat da te ubedim ko je koga napao vec ti naglasavam da je sve namesteno zbog matematike......

koja je svrha bombardovanja gradova......? Ako ga hoces zauzeti to se radi drugacije....... To bi i prosecan lajk umeo sa tolikom vojnom silom koju je imala JNA....... Trebalo je podici Hrvate na oruzije sa tim granatama....... Srbe je trebalo podici sa zlocinima iz WW2, i napraviti par novih da bi se podigli Srbi....... Verujem da bi i ti Tanuku da imas tu vojnu silu pod komandom znao kako bi povratio neki deo teritorije.......( ne komentarisem da li bi hteo ili ne ali bi umeo....)......
Koja je svrha unistiti grad ako ga zauzimas..... Tebi je cilj kao onome ko zauzima da sto manje stete bude u gradu da bi ga mogao koristiti........
mislis li da su ti skolovani oficiri tolike budale da ne znaju te stvari......? (bez obzira na cijoj su strani ili cak i koje zemlje.....).

Separatizam se sece ne kad ti uzmes oruzije vec u korenu kad to oruzije pokusavas uneti ili kad se formira stranka, pokret ili organizacija...... ( a to nije bila neka velika tajna....).

I Svidelo se tebi ili ne cinjenica je da Hrvatska se odcepila od SFRJ a ne obrnuto onda JNA nikako nije mogla napadati..... Ti izvedi zakljucke koje hoces u opstete ne ubedjujem u suprotni, ali cinjenice su cinjenice...... Iznesi zasto mislis suprotno od mene a nek zakljucuje ko kako hoce....... Ti i ja se oko ove teme ne slazemo, to ne znaci da ja se na vecini drugih tema necu sloziti sa tobom jer bas tako mislim......

Nemoj ti moje misljenje shvatavti kao tacno vec samo putokaz da proveris pa saznaj sta ti pricam...... Mozda ti saznas nesto drugacije od mene........
I naglasak stavljam na laziranje dogadjaja u ratu na nasim prostorima i komercijalizovanju rata koji je bio a sad nas podkradaju i eksploatisu...........

bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by tanuki pon srp 11, 2011 5:35 am

C/P:
Aktuelni predsjednik Srbije nastavlja na svoj način komentirati zločin od kojeg se zgražava Evropa i sav civilizirani svijet. Govoreći o Srebrenici, on opet pokušava staviti u istu ravan stradanja žrtve i ubojice, a o genocidu, koga je dokazao Haški tribunal ne progovara ni riječi; čini se sasvim namjerno!
Boris Tadić u nedjelju je rekao, kako “na godišnjicu strašnog zločina u Srebrenici treba iskazati poštovanje nevinim srebreničkim žrtvama, ali i svim stradalim pripadnicima drugih naroda koji su izgubili život tokom rata u bivšoj SFRJ”.
Eto zato Tadić nije i još ne može biti novi evropski Willy Brandt!
Čas psihologije
Zato su licemjerne su sve one čestitke od medjunarodnih faktora – koji od Borisa Tadića, zbog ekstradicije Ratka Mladića Haaškom tribunal – prave zvijezdu balkanske politike. Iako se kako to piše Slavenka Drakulić, zločinac Mladić bukvalno prodao srbijanskim vlastima – Tadiću se pripisuju atributi koji su u suprotnosti sa njegovom balkanskom politikom, punom sladunjavih evropskih riječi.

Naravno, da su sve žrtve – žrtve, jer isto bole! Ali, stalno izjednjačavanje masovnih ubojica sa onima koji su im se suprostavili braneći svoj dom, na svojoj zemlji, u najmanju ruku izaziva gađenje. Umjesto da je obrnuto, Tadić još uvjek tjera adernalin u žile svih preživjelih Bosanaca, nudeći iznova beogradsku verziju stradanja koje se dogodilo daleko od srbijanske prijestolnice – ali sasvim sigurno i zaslugom Beograda.
Niti ovaj put Tadić nije uputio niti jedne riječi kritike onima koji su u nedjelju po Srbiji polijepili plakate na kojima uz sliku Ratka Mladića stoji i “čestitka” za “dan oslobođenja Srebrenice”. Srbijanski predsjednika, dakle nastavlja “terati svoje”, ne osvrćućući se na bolne primjedbe onih koji su već tisuću puta objasnili u čemu se sastoji njihova patnja, a brojni sudovi to i dokazali. Tadić hoće da zaboravimo!
Zapravo moglo bi se reći da profesor psihologije Boris Tadić svoj relativno visok rejting koga mu je dodjelila međunarodna zajednica – koristi da izjednači krivicu, kako bi osujetio ispravno razmišljanje žrtava i produbio konfuziju. Zar se to nebi moglo i tako protumačiti? Jer, ne čuje srbijanski predsjednik kada mu žrtve horski poručuju: gospodine Tadiću – zapamtite već jednom – nismo svi isto krivi! Sada je jasno da je u centru njegove “dobrosusjedske politike” – kontinuirani pokušaj da se krivica za stradanja u proteklom ratu – ravnomjerno rasporedi “po glavi stanovnika”?!
Ako je i od politike – mnogo je! A za psihologiju – apsolutno previše.
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty700 / 999700 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by Blue Bane pon srp 11, 2011 8:23 am

tanuki je napisao/la:+ tužni bane, da su svi ljudi poput tebe, na svjijetu nebi bilo sranja smajlić

kamo srece... smajlić hvala sto mislis tako o meni pivo
ja samo gledam ocima nego da cujem u usima :tnxm
Blue Bane
Blue Bane
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 03.12.2009
Broj postova : 2779
Reputacija Reputacija : 796
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty0 / 9990 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by Mass pon srp 11, 2011 8:47 am

tanuki je napisao/la:sorry mass, ali toga u mom gradu nema-
čak ni u periodu presude gotovine toga nije bilo-
da idioti su se bacali kroz izlog-

stavi ti na stranicu- aktualnosti o podrškama zločincima iz hrvatske!
nije isto mass nikako-
a svaki koncert tomsona doživljavam negativno, ali i njemu je povučena ručna,
neznam koju tezu ti zastupaš?
da hrvatska abolira svoje zločince poput srbije?
pa ja to baš tako ne doživljavam-
ako misliš na ideju podizanja spomenika tuđmanu u splitu, a takav spomenik je već kiro napravio u virovitici, onda si u pravu,
ali napisao sam da je tuđman bio mudar i umro na vrijeme, prije nego je optužen za ratne zločine!
da mass jedina istina je da je srbija na čelu sa miloševićem, htjela od bivše juge napraviti veliku srbiju-
to je istina kojoj sam ja živi svijedok-
sada kada su hrvatska i srbija suverene i priznate države-
upitno je zašto je još uvijek toliko jak lobi o pravednosti srpske agresije na hr i bih!

mladi ljudi poput tebe nemaju pojma što je bila YU
jedan kvalitetan mladac danas , nedeljom u dva prića kvalitetno o rok kulturi, totano mu se klanjam,
ali izjavljuje jednu totalnu bedastoću-
prića o kriznom periodu o čekanju za kavu i prašak i banane, o tome da smo jeli šečerne table ,a ne čokoladu, da se čekalo u red za banane, što je totalni nonsens!
imali smo kraš, kandit , soko štark, koestlin, i još uvijek postoje brendovi poput bajadere, rum štange, griotte, ledene kocke-
ja sam prvu bananu okusio sa 6 g dakle 1961 g,
ti sada kao mladac isto pokušavaš izjednaćiti?
ne mass, bez obzira na sve, bez obzira na moju jugonostalgičnost, bez obzira na sve ljepote koje sam kao mladić preživio u jugi,
ne mogu prihvatiti ideju, da je hrvatska jednako odgovorna za protekli rat-
hrvatska je bila napadnuta, s ciljem stvaranja velike srbije- i to me ne može nitko razuvjeriti, to nije rezultat propagande, to je jednostavno proživljena istina, kao registrirani branitelj, uvjerio sam se u to, uvjerio sam se i u netrpeljivost "hrvata" prema srbima,
da neprijatno mi je kad widim nick WY-a,
neprijatno mi je kada scorpi vrijeđa,
užasavam se na koncerte topsona, ali nadam se da to ipak nije slika hrvatske!


Ne, ne pokušavam ja ništa izjednačit. Jasno je, a i mala djeca to znaju, ko je koga napao.. Ja ti govorim o informacijama koje su dolazile sa naše i njihove strane. Potpuno mi je razumljivo da će jako malo Srba priznati da je Srbija kriva za taj rat.
No, tamo sam ti pričao o tim plakatima, čudiš se što ih ima po Srbiji a isti takvi su i po Hrvatskoj, samo što na njihovim piše 'mladić' a na našim 'gotovina', a nijednom ruke nisu čiste
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty200 / 999200 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by tanuki pon srp 11, 2011 9:43 am

ne i ne-
zadnja euforija je bila sa norcem i jumbo plakatima:
svi smo mi norac-
a norac je otišao u zaborav, za gotovinu baš i nisu skloni desnićari-
ne nalazim, da je zagreb obljepljen takvim plakatima, no u pravu si, jer vlastito govno manje smrdi,
ali unatoč svemu, ne mogu se pomiriti sa tezom , da je JNA čuvala integritet juge, da nije napala hrvatsku i da smo si za sranje rata sami krivi-
ja sam živi svjedok tog događaja, i ne dozvoljavam da seru po tome ni srbi ni hrvati
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty700 / 999700 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by Gost pon srp 11, 2011 9:47 am

Jel ti znaš možda tanuki šta je bilo sa druge strane ? Jesi 100% siguran da su samo oni krivi ?
Ti si toliko tvrdoglav i glup i konjina samo svoje tepeš, nego jesi ikada poslušao njihovu stranu ? Nisi, ali zato znaš dobro srati govna i lagati..
Ajd pokušaj začepit na trenutak tu svoju lajavu gubicu i poslušaj njihovu stranu priče...
Takvi kao i ti koji samo laju po forumima i šta ti ja znam uopće nisu bili u ratu, onaj čovjek koji je bio u ratu šuti o tome Wink
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by tanuki pon srp 11, 2011 9:58 am

zrine89 je napisao/la:Jel ti znaš možda tanuki šta je bilo sa druge strane ? Jesi 100% siguran da su samo oni krivi ?
Ti si toliko tvrdoglav i glup i konjina samo svoje tepeš, nego jesi ikada poslušao njihovu stranu ? Nisi, ali zato znaš dobro srati govna i lagati..
Ajd pokušaj začepit na trenutak tu svoju lajavu gubicu i poslušaj njihovu stranu priče...
Takvi kao i ti koji samo laju po forumima i šta ti ja znam uopće nisu bili u ratu, onaj čovjek koji je bio u ratu šuti o tome Wink
ja nemam 20 već 56 g-
njihovu priću sam proživio, a ne slušao-
hrvatska je bila napadnuta okupirana i bombardirana, sustavno uništavana,
zog čega bi trebao šutjeti, nisam ni sromrzac ni desničar, ali glupo mi je slušati teze koje je proturao milošević u bivšoj jugi!
ne nisam na strani desničara poput scorpija-
prihvaćam da se vama mladima jebe, tkoje zašto 91 izazvao rat na ovim prostorima-
znam da te iritira moja upornost pisanja na tu temu, ali ako te tema ne zanima, barem budi pristojan i ne seri ! Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty700 / 999700 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by Gost pon srp 11, 2011 10:12 am

Jooj što sereš, ti si bio u ratu ? Daj molim te.
Ako si bio u ratu, šta onda kriviš srbe, jel su oni krivi za rat ? Znači oni su za sve kriv, jel i krivi su što mesić više nije presjednik ha ? I oni su krivi što si ti mangup ?
Ma koju stranu si ti čuo ili doživio ? Ne seri...
Pa ti ni ne shvačaš kako je kod njih život puno teži nego kod nas, koliko su oni pretrpjeli napad od NATO, izgubili kosovo pa tek i ovaj domovinski rat koji su i oni izgubili svoje najmilije.
Znači narod je kriv što su oni bili u ratu ? Znači srbi su krivi za sve ?
Vidim koliko laprdaš gluposti, daj se ubij da me poštediš muka da ne čitam tvoje gluposti.

Isto tako sereš i lažeš za svoj grad Bjelovar, kao nikada nisu plakati lijepili po gradu, onda šta je ono bili 2001 godine kada je Gotovina ošao u Haag ? Kada su po cijelom gradu lijepili plakate svojih heroja ? A tek onda 2005 godine kada su po gradu pisali i šarali sa ustaškim obilježljima...
A tu sereš da nisu nikada lijepili plakate po gradu, pa dobro jel si ti uopće iz Bjelovara ili nisi ?
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by tanuki pon srp 11, 2011 10:22 am

tebi je diareja redovno stanje ?
kao prvo prati malo-
ja apsolutno ne krivim srbe- već politiku miloševića nakon titove smrti-
da i jesam registrirani branitelj koji ne povlaći nikakve koristi od toga-
o čemu ti prićaš braniace-
o napadu natoa koji je trajao nekoliko dana-
da možda je u bjelovaru blo nekakvih ustaških plakata, ali sigurno ne ovo stoljeće
da priznajem napad na kasarnu je bio sraman čin, pod vodstvom jednog idiota, desničara, što ni sam tuđman nije odobrio,
ko si ti zrine da meni daješ poduku iz povjesti hmm
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty700 / 999700 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by Gost pon srp 11, 2011 10:34 am

Ne serij, zadnji 39 stranica si pričao da su srbi krivi za rat. Ne okreći temu sada.
Ja sam tebi rekao jel ti znaš kako je sada kod njih i kako se tamo živi nakon svega toga ?
Neznaš, ali zato znaš lagati.

Oh da, i tek kako su lijepi plakate po Bjelovaru... Nemogu vjerovati kako to neznaš.
Ah da penjao si se na nekakvim brdima...

Ja sam ti niko i ništa, niti držim ti povijest,
ali sramotno je od koga mi učimo tu povijest. kiša kiša
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by Blue Bane pon srp 11, 2011 10:45 am

tanuki je napisao/la:tebi je diareja redovno stanje ?
kao prvo prati malo-
ja apsolutno ne krivim srbe- već politiku miloševića nakon titove smrti-
da i jesam registrirani branitelj koji ne povlaći nikakve koristi od toga-
o čemu ti prićaš braniace-
o napadu natoa koji je trajao nekoliko dana-
da možda je u bjelovaru blo nekakvih ustaških plakata, ali sigurno ne ovo stoljeće
da priznajem napad na kasarnu je bio sraman čin, pod vodstvom jednog idiota, desničara, što ni sam tuđman nije odobrio,
ko si ti zrine da meni daješ poduku iz povjesti hmm

Tacno je da je Milosevic kriv. on je licno naredio, eto...
Blue Bane
Blue Bane
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 03.12.2009
Broj postova : 2779
Reputacija Reputacija : 796
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty0 / 9990 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by Mass pon srp 11, 2011 10:53 am

Narod je kriv što je slušo te naredbe! Milošević da nije imo narod na svojoj strani ne bi bilo rata, šta ne?
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty200 / 999200 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 16 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 16 / 19. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.