Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uhićen Ratko Mladić

+12
Amyicha
Dawor
Stevo Largo
m
Mass
bokaso1
Ly
Teo
tanuki
Neu
pustinja
scorpio57
16 posters

Stranica 9 / 19. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Next

Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 čet lip 23, 2011 7:41 pm

damfisk je napisao/la:
Mislit i srat nije isto.

Stvarno oko ovoga se slazem.......

damfisk je napisao/la:Evo, recimo, na primjer, ja mislim da si ti najobičniji četnički provokator.

I šta ćemo sad? Čekat da mi ti objasniš kako ja mislim krivo, kako sam ja nafilovan, kako ti imap informacije koje ja nemam i kako ti u biti nisi četnički provokator nego samo misliš?

Pa daaa, uzecemo tvoju tvrdnju kao tacnu jer nema potrebe neko da objasni suprotno....... Daj, ko te jeu ucio da tako zakljucujes svaka mu cast....... Da bi optuzio nekoga kako je Četnik i provokator verovatno bi trebao da znas znacenje tih reci...... NISAM ČETNIK I NE ZELIM PROVOKACIJU....... Da ne ponavljam moje stavove o tom pokretu i glediste na pripadnistvo........

Ti verovatno mislis da sam Srbin i da zelim da provociram posto u tvojim ocima Četnik znaci Srbin i to je pogrdan naziv......... E pa vidi ovako...... To sto zivim u Srbiji ne znaci ni da sam Srbin ali o tome stvarno nema potrebe da raspravljamo ako si iole normalan covek........ Treba da te zanima moje misljenje odnosno moje izjave i stavovi....... Imati drugaciji stav od vecinskog na ovom forumu ne znaci provocirati....... Pogotovo ako za to imas neka saznanja koja ocigledno nisu ista kao tvoja...... Po naj manje zelim da omalovazi nekoga i da uvredim tako sto cu reci da PO MOM MISLJENJU SRBIJA NIJE NAPALA HRVATSKU....... To se zove izjava ili stav e sad da li ja to umem da obrazlozim od toga zavisi da li sam ja budala (kako ti kazes ili neko ko provocira ili vredja) ili sam u pravu....... Tek tada ako zakljucis da moja izjava nema realnu osnovu onda me mozes proglasiti za nesto (po tvom izboru) u suprotnom po meni silno gresis (da ne kazem nesto krupnije).....

Ti ocigledno ne znas ili ne zelis da znas......... Moze i tako...... (Braco moj pa cuo sam i ja za Gebelsa)....... Braco drzi se konkrednog i argumentovanog.......

Ja smatram da tebe boli dupe sta ja mislim (i smeta ti znamo obojica sta kod mene....)..... Tako da ne zelis moje objasnjenje vec samo da cutim....... Jebe te samo kako da to uvijes pa da to ne izgleda bas tako ocigledno.......




damfisk je napisao/la:Da, da... svakako...
Pa daaaa, svako od nas misli pa bi to preporucio i tebi...... Lepo je kad razmisljis pre nego sto nesto napises......

damfisk je napisao/la:I da, u jednome se ipak slažemo - glupo je vrijeđati i lupati. Ali ipak, ti to konstantno radiš. Pa eto... ako ti to činiš, ne vidim zašto bi imao pravo prozivat druge zbog toga...

Pa ako je tako zasto onda pocinjes nasu raspravu sa uvredom i svadjom.....? I o kojoj kulturi i vaspitanju pricas............?
Daj braco nemoj tako govoriti ( pokusavam da izbegnem nesto sto bi te uvredilo....) kazi konkretno ili pitaj me dobronamerno pa cu ti rado objasniti zasto tako mislim....... Ne dobronamerno zato sto sam ja nesto bitan vec prvo iz pristojnosti i vaspitanja a drugo dobronamerno je kad stvarno zelis da cujes tudje misljenje koje ne mora biti tacno ali svako ima pravo na njega...... Ako ti je cilj istina onda je nemoj traziti samo na jednoj strani..... Uvek saslusaj i drugu stranu, ako nista drugo bar ces se nasmejati glupostima........

Ocigledno si napisao vise postova u kojima samo konstatujes...... Ni jednom nisi pozeleo da cujes zasto tako pricam...... Zato smatram da ti je cilj uvreda i svadja..... Nema potrebe da se svadjamo nije ovo poziv na raspravu....... U protivnom ovo je samo nadmudrivanje obojice i nema od tog koristi............
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by scorpio57 čet lip 23, 2011 9:40 pm

boki floki nu....daj objasni ono Srbija nije izvršila agresiju na Hrvatsku?
e čedo previše laprdaš malo kažeš-eno ti ga i onaj četnik Vučurević neće da mu sude u Hrvatskoj-da Dubrovnik su napadali i uništavali pijane Ustaše...tako tebe informišu...ne pizdi odavno sam napisao da si prikriveni onaj gologuzi i Joksim su barem bili iskreni a ti.....kao ti vaspitan Laughing

to moš prodavat gologuzijama na ovome forumu kao šta su mass. i te neja
meni jok...za stolom i ispod stola isto Srbin misli Hrvatu
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty65 / 99965 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 čet lip 23, 2011 10:37 pm

Oooooo veliki Strunfe............ bravo Pa i tebe sam ocekivao..... sad nas ima cetvorica pa moze poceti katranje........ Do duse vas trojica protiv mene ali staces, tako je........

Strunfe to sto pitas je jako opsirna tema i mnogo treba truda...... odgovor na to pitanje mozemo gledati iz dva ugla....... Pravno i prakticno....... Ali da ne duzim previse vec da skratim

Mislim da Srbija nie napala Hrvatsku jer da bi je napala ona je morala biti Drzava i imati svoju vojsku....... (To se dogodilo mnogo kasnije....).

Drugo pitanje je sa kim je onda ratovala Hrvatska i ko je bombardovao onolike gradove....

Hrvatska je ratovala sa Republikom Srpskom Krajinom i JNA kao legalnom vojskom u SFRJ koja je imala zadatak da zastiti svoje granice......

Prvo je promenjen ustav HR..... (Srbe iz statusa konstitutivnog prebacila u manjinu....).

Hrvatska proglasava nezavisnost i izlazak iz SFRJ....
Srbi iz Hrvatske proglasavaju svoju Autonomnu oblast i zele da ostanu u SFRJ....Pa su se Srbi pobunili ( Napujdani iz Srbije i naoruzani od KOSA.....)....

Hrvatska napda kasarne i pokusava ostvariti kontrolu nad celom svojom teritorijom republike...... naoruzani Srbi pruzaju otpor i JNA se okrece Srbima.....(Tada jos imama u JNA i iz ostalih republika.....)

Idem nastavicu.......




bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by damfisk čet lip 23, 2011 10:45 pm

Klasične četničke priče. Neutemeljene, i bez ikakvog uporišta u istini.

Možda ti i vjeruješ u ta četnička sranja. Možda i ne vjeruješ, nego ih ponavljaš onako, po inerciji. Iskreno, meni je svejedno. Govno je govno, i smrdi bez obzira jesi li ga ti posrao slučajno ili namjerno.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 pet lip 24, 2011 12:42 am

Znaci kultura na delu....... Za tebe su to Četnicka sranja....... Sve sama propaganda koja sluzi da okrene postenog coveka protiv tebe....... U stvari je sve to izmisljeno i nista od toga se nije dogodilo.......

To su dogadjaji kojih se secam pa bili oni izmisljeni ili ne ja na osnovu njih mislim ono sto kazem...... Ti verovatno imas druge dogadjaje i drugacije poglede na te dogadjaje pa zato ti naglasavam da imamo razlicite informacije na osnovu kojih smo formirali svoja misljenja....

Ono je bilo jedno a prava zakulisna radnja je bila drugacija...... E na nju ja stavljam glavni akcenat kad kazem da je ceo rat izreziran i napravljen da se uzmu pare odavde....... Cista matematika.......

Godisnje se u bivsu SFRJ iz dijaspore slivalo ze vreme rata oko 20 milijardi dolara kesa....... Te pare je neko morao uzeti.......

Ceo rat je otprilike kostao preko 300 milijardi (nisam zapamtio tacnu cifru) i to je neko uzeo.......

Raspadom SFRJ njen kapital i nekretnine je pokupio neko.......

Dugovanja prema SFRJ je opet neko uzeo......

Mnoge Banke i Firme SFRJ su bile vlasnici raznih akcija i deponenti mnogo novca u stranim bankama i za to se neko pobrunuo.....

Vrednost privrede i bogatstava je bila ogromna i za to se neko pobrinuo.....

Prodato je naoruzanje u vrednosti preko 20 milijardi Hrvatskoj, Bosni 15, Srbiji 15 milijardi sto treba i odrzavati i ostalo i za to se neko pobrino.....

Neko se pobrinuo i za obnavljanje infrastrukture porusene i zastarele....

Nase firme su izgradile pola Afrike i Azije a kod nas moraju da rade pod stranim firmama puteve i da stranci ocenjuju njihov rad......

E sad glavna poluga preko koje se mogla SFRJ srusiti je JNA odnosno pokazali su se naj podobnija tri coveka iz KOSA...... Hrvat, Musliman i AV ili ti nas..... ( drugi me ne interesuju, samo nas......). Inace preko njega je skinut i Causesku u susednoj Rumuniji i priprenljen teren za raspad SFRJ...... Prvo je trebalo naci poslusne ljude koji su po mogucnosti i nacionalisti i dovesti ih na vlast To su nasi bivsi precednici koji su morali imati nesto preko cega se moze upravljati sa njima...... (Naj bolji nacin je ili neki porok ili deca....).
Naj lakse se moglo igrati na kartu nacionalizma..... trebalo je ponovo tasplamsati nerasciscene racune iz proslosti i po tim savovima je naj lakse pukla SFRJ......

Trebalo je stvoriti paravojne formacije i pojedince kojima je pusteno da se bave kriminalom a za uzvrat ce praviti sranja kad treba.......

Naoruzavanje Slovenaca i Hrvata je mogla JNA da spreci ali to nije htela jer je zakulisno pusteno da se to uradi....... Sa druge strane je Srbima podeljeno navodno unisteno oruzije JNA opet preko KOSA i Srbe pobunili na odcepljenje iz Republike Hrvatske a prvo je Hrvatska morala da preinaci Srbe u manjinua potom da se odcepi....... JNA se mucula ko pijan s gacama jer je kad god bi nesto krenula bila zaustavljana....... ( da pogadjamo od koga).

Vecina ljudi nije bila za sukob i trebalo ih je okrenuti jedne prema drugima...... To se naj lakse radi tako sto pokazujes sta su oni nama uradili i ako je moguce sto nevinije zrtve i kadrovi....... Tu se eksploatisu patnja ljudi da se postigne cilj...... To se postize preko obavestajnih sluzbi koje u principu rade za drzave ali prvenstveno za licni interes pojedinaca iz tih drzava....... Zato navodim da su inspiratori preko........
Mozes ti meni reci da je to teorija zaveri ali meni se cini da je to praksa zavere u kojoj svi zivimo......

To je uvod zasto smatram da je sve namesteno i izfingirano i da je lova glavni motiv svega sto pokazuje i tregovina svakog sa svakim i placanje neprijatelju za razne usluge.......

Znaci moje misljenje da je sve bilo izrezirano i namesteno potkrepljujem i sa enormnim bigatstvom pojedinaca koji su se obogatili bas na racun celog rata i i dalje prodaju pricu o patriotizmu....... Ti ljudi su saradjivali ceo rat i sastajali se i imali poslovne kontakte..... Inace imam saznanja o mnogo zakulisnih radnji na osnovu cega smatram da je sve namesteno......

Na zalosz nije kraj celoj prici ali posle globalnog sranja koje tek predstoji trebalo bi da se malo bolje ovde zivi.......

Inace je preopsirna tema i ne moze se u jednom postu obraditi pogotovo sto mnogi ovde imaju svoju viziju dogadjaja i ne zele da cuju nesto drugacije.......

bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 pet lip 24, 2011 12:59 am

damfisk je napisao/la:Klasične četničke priče. Neutemeljene, i bez ikakvog uporišta u istini.

Možda ti i vjeruješ u ta četnička sranja. Možda i ne vjeruješ, nego ih ponavljaš onako, po inerciji. Iskreno, meni je svejedno. Govno je govno, i smrdi bez obzira jesi li ga ti posrao slučajno ili namjerno.

Vidis kako si ti vrstan poznavalac prilika da procenis sta je propaganda Četnika........ ( pri tome nisi se potrudio da mi objasnis sta od toga nije tacno ali vrsno znas da je propaganda)....... Nisi se nikada zapitao da li slucajno si previse pod uticajem suprotne propagande ili si ti etalon za takve procene pa se ne mora sumnjati u tvoj sud........ da mi nisi smesan jos bi ti rekao da ne vrsis veliku nuzdu ali necu lepo ti mene uveseljavas......
Laughing Laughing Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by pustinja pet lip 24, 2011 4:45 am

Scorpy, koju p...u m......u lupaš gluposti, pokušaj uspostave granice karlobak-karlovac-viropvitica je ideja hrvata samo što ljudi nisu znali računati pa se to sve proširilo daleko, i da se nije zaustavilo od srbije bi ostao beogradski pašaluk, znaš ono popneš se na kalemegdan i srbija je sve okolo dokle seže oko.
Osim toga, što uhitiše tog ratka mladića kad on ionako nije srbin i nije udarao po hrvatskoj, to je zasigurno neka greška kao i onaj vučurević.
Ne znamo mi neki što je četnička proaganda , jok nitko od zarobljenih nije objasnio kako se išlo u četnike i u hrvatsku.
bokaso mogu ti samo reći da si se u ovoj temi kao i u mnogima vezanim za domovisnki rat dobro i debelo izsrao, jer nemaš pojma što se i kako događalo ili možda imaš ali sad nastavljaš neki svoj propagandni velikosrpski ustanak i da su na forumu ljudi poput onih koje je spomenuo scorpy ispalo bi da si ti mnogo dobar srbin taman toliko da ti se netko približi a onda mu sukneš kamu među rebra, izizev ako nisi iz beograda onda u tvojim riječima doista ima istine jer to je prava srbija, napredna, poludemokratska i moderna jedini je problem što je veličine pašaluka.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 pet lip 24, 2011 2:31 pm

A aaaaa Pustnja i tebe sam ocekivao........ Tvoje misljenje vec vise cenim......

Ja sam podmukao Srbin i hteo bih zabiti nekome noz u ledja...... Na osnovu cega ti si to zakljucio ne znam ali nama veze postujem tvoje misljenje....

Vidi oko vecine stvari identicno mislim kao i ti i vecina forumasa osim oko desavanja u ratu...... Ako sam zato Četnik i veliko Srbin, mozda si u pravu, mozda ja ne znam znacenje tih reci....... Po meni nisam ali ocigledno nije bitno......
Ispravi me ako gresim:
- Ja sam mislio da ako je neko velko Srbin morao bi da zeli granice "Velike Srbije"....... Ja stvarno u njih ne verujem........ Niti mislim da bi tim Srbima bilo bolje da su u Srbiji...... Ne bi mi palo na pamet da svojatam necije niti bi to pozeleo....... Ako se secas da cak podrzavam odcepljenje HR od SFRJ i cak pripajanje Hrvata iz bosne matici...... To je mozda malo kontraverzno sa Četnikom ali nema veze........

Predpostavljam da ne treba da pisem o onome sto ne znam i da ne sirim propagandu...... Nisi glup i po meni ne rasudjujes uvek dobro odnosno samo kad je u tvoju korist inace nisi glup.......

Po meni razlika izmedju propagande misljenja je velika ali ni to nije bitno......

Moje misljenje sam izneo i ja stvarno tako mislim, da si pokusao da me ubedis u suprotno mozda bi i mislio drugacije ali ti imas drugaciji nastup.....

Stvarno ovo sto radim je utopija i uzaludna prica jer imate vasu verziju price, ja imam moju pa dok ne saznam drugacije ja bi je se ipak drzao.... Ako saznam drugacije evo obecavam da cu ti se izvinuti javno i to 10 puta..... Mozda si i ti u pravu ali ja jos ne znam to.......

I moj stav je da treba svako da odgovara ako je kriv....... Mladic je po meni Kriv i ako nije Kriv i to po komandnoj odgovornosti...... A po meni za Srebrenicu su krivi sa Srpske strane (oni nabrojani, mrzi me da pisem), Unprofor, Muslimani, Francuzi ( kad kazem muslimani ne mislim na one sirote ljude vec na onog Kosovca koga ne moram ni da imenujem......).

E da Pustinja igrom slucaja da ne lupetam napamet jako sam dobar sa jednim vasim obavestajcem koji mi je mnoge stvari pricao........ Vidimo se svremena va vreme pa verovatno je on pod Četnickom propagandom kad mi je pricao........ Pojasnio mi je igru oko vasih generala jos 2005......
No nije bitno....... ja moje misljenje izneo pa se izvinjavam ako sam nekoga uvredio........
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by damfisk pet lip 24, 2011 2:42 pm

bokaso1 je napisao/la:
Vidis kako si ti vrstan poznavalac prilika da procenis sta je propaganda Četnika........ ( pri tome nisi se potrudio da mi objasnis sta od toga nije tacno ali vrsno znas da je propaganda)....... Nisi se nikada zapitao da li slucajno si previse pod uticajem suprotne propagande ili si ti etalon za takve procene pa se ne mora sumnjati u tvoj sud........ da mi nisi smesan jos bi ti rekao da ne vrsis veliku nuzdu ali necu lepo ti mene uveseljavas......
Laughing Laughing Laughing

Nemam se ja šta trudit. Prvo, jer uopće ne želim polemizirat za četničkim provokatorom (to je kao kad se igraš sa prasadi - neizbježno je da se zagovniš); drugo, zato šta je sve šta si napisao je, odreda, od početka do kraja tendenciozno i bezobrazno iskrivljavanje činjenica. Kao šta već rekoh - klasična četnička priča.

I naravno, uvijek su oni drugi "pod utjecajem propagande". Ono šta ti (i tebi slična četnička bratija) baljezga je istina i vi ste upućeni, a oni šta tvrde drugačije su pod utjecanjem propagande.

Tvoja je četnička teorija istinita i upućena, a mi smo zavedeni i propagadna nam je iskrivila percepciju.

Da, da... svakako... Baš smo tebe čekali, da nam ti otvoriš oči i kažeš nam tko nas je napao a tko nas nije napao.

Ma daj goni se...
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by scorpio57 pet lip 24, 2011 3:22 pm

eto ti si ga skužio odmah kao i ja,međutim ovi ovdi vanzemaljci toliko vremena su imali da ga skuže ali njima je boki idol Laughing
čedo boki popišam ti se na krstaču čiče Neutral
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty65 / 99965 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 pet lip 24, 2011 3:28 pm

Opet ti mene vredjas....... Da ti objasnjavam nesto nema svrhe ograniceniji si nego sto sam mislio i jako bezobrazan ali to nek ide tebi na cast...... Ocigledno da nemamo sta da jedan drugom kazemo zato nemoj me vredjati jer ni ja tebe nisam, ako nista drugo ruzno je.......

E da, mozda sam za tebe Četnik , ne ljutim se zovi me i tako ako ti je lakse.......

Imas mogucnost ignorisanja pa me ignorisi ako ne zelis da cujes sta mislim...... Ako moze bez uvreda ruzno je......

Jos ocekujem dvojicu , ne znam sto ih nema.............
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by scorpio57 pet lip 24, 2011 3:35 pm

ne čedo ti si ograničen u svome BG pašaluku pa ne vidiš ništa izvan,đabe ti šta si ovdi na forumu i arg.koji smo ti svi pisali nisi prihvatio....šta se tiće vrijeđanja lažeš...nemam mog.ign.pitaj Neu zašto nisam ni admin ni mod.
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty65 / 99965 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 pet lip 24, 2011 3:38 pm

scorpio57 je napisao/la:eto ti si ga skužio odmah kao i ja,međutim ovi ovdi vanzemaljci toliko vremena su imali da ga skuže ali njima je boki idol Laughing
čedo boki popišam ti se na krstaču čiče Neutral

Jeli veliki Strunfe, Ako je Čedo Boki, u bu..... ga coki........ Laughing Laughing Laughing


I nemoj vredjati ostale ljude sa foruma zbog mene , to nije lepo........ Ako sam ja za tebe Četnik OK ( i ako sam ti pokusao objasniti zasto nisam) Da te ispravim, ja mogu biti samo nacionalista (sto predpostavljam da nije nista lose) ali ostalo tesko.......
Sta su tebi skrivili ostali , kazi meni sta imas ili si zaboravio ujo moj jedini, nemoj se nervirati, pozlice ti.......Nesretan u ljubavi

(nisi mi odgovorio za film....?).....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 pet lip 24, 2011 3:45 pm

scorpio57 je napisao/la:ne čedo ti si ograničen u svome BG pašaluku pa ne vidiš ništa izvan,đabe ti šta si ovdi na forumu i arg.koji smo ti svi pisali nisi prihvatio....šta se tiće vrijeđanja lažeš...nemam mog.ign.pitaj Neu zašto nisam ni admin ni mod.

Strunfe, nisam tebi rekao ali mislio sam da me ignorise ako mu se ne svidja sta ja kazem i svi mirni....... Pa ni meni nije po volji sve sto procitam pa opet ne vredjam nikoga..... (sa tobom se zezam)........

A sto se tice pasaluka, naravno...... Na zalost opet si lose informisan ali nema veze ( da te ja ne gusim sa propagandom i objasnjavam sta ce se desiti u bliskoj buducnosti........ Ma glupo je da te smaram.....). Samo ti meni idi u crkvu i nemoj da mi se fratar zali da si izostao....... bem
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by scorpio57 pet lip 24, 2011 3:51 pm

bokaso1 je napisao/la:
scorpio57 je napisao/la:eto ti si ga skužio odmah kao i ja,međutim ovi ovdi vanzemaljci toliko vremena su imali da ga skuže ali njima je boki idol Laughing
čedo boki popišam ti se na krstaču čiče Neutral

Jeli veliki Strunfe, Ako je Čedo Boki, u bu..... ga coki........ Laughing Laughing Laughing


I nemoj vredjati ostale ljude sa foruma zbog mene , to nije lepo........ Ako sam ja za tebe Četnik OK ( i ako sam ti pokusao objasniti zasto nisam) Da te ispravim, ja mogu biti samo nacionalista (sto predpostavljam da nije nista lose) ali ostalo tesko.......
Sta su tebi skrivili ostali , kazi meni sta imas ili si zaboravio ujo moj jedini, nemoj se nervirati, pozlice ti.......Nesretan u ljubavi

(nisi mi odgovorio za film....?).....


nisam napisao četnik nego čedo...pa to je ime...se to ulizuješ Neu koja će me banirat Laughing

ok kada je već tako jesi ČETNIK
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty65 / 99965 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 pet lip 24, 2011 3:57 pm

Strunfe jesi popio lekove, ajde da malo se odmoris......... Kakv Čedo, Četnik ili bilo sta drugo........ Tebi je samo Čedo u ustima, odmori malo......

Pusti sad Neu ja se sa tobom prepucavam nju nemas razloga da diras......

Neodgovori mi na pitanje.......?

bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by scorpio57 pet lip 24, 2011 3:59 pm

Čedo ovo o lekovima je potrošena tema....stvarno si bida od čak i čede kavica
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty65 / 99965 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 pet lip 24, 2011 4:16 pm

Pa ja brinem za tebe a ti tako...... Laughing Nemoj da si takav........ Mnogo se potresas........ Zezamo se, opusti se....... Laughing

(A posto sam za tebe čedo pazi se rime........) Laughing

Jel ti bas volis da si u pravu.......?
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by scorpio57 pet lip 24, 2011 4:21 pm

OPUŠTEN SAM ...ZA RASTANAK EO TI SLIKA KUĆNOG LJUBIMCA....JE RATNIK Laughing

Uhićen Ratko Mladić - Page 9 MIHAJLOVIC_404084S1
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty65 / 99965 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 pet lip 24, 2011 4:35 pm

Ko je to....? Laughing

Nemoj da se rastajemo kako cu ja bez tebe....? Ko ce me uveseljavati.....?

Laughing Laughing Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by Neu pet lip 24, 2011 6:00 pm

Skorpio ban na 4 dana zbog pisanja velikim slovima, spamanja po nekoliko tema s istim sranjima, neukusnog provociranja na nacionalnoj razini te neprimjerenog spominjanja obitelji ostalih forumaša.

Vratite se na temu!
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty999 / 999999 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by WEYLAND-YUTANI pet lip 24, 2011 7:26 pm

bokaso1 je napisao/la:Opet ti mene vredjas....... Da ti objasnjavam nesto nema svrhe ograniceniji si nego sto sam mislio i jako bezobrazan ali to nek ide tebi na cast...... Ocigledno da nemamo sta da jedan drugom kazemo zato nemoj me vredjati jer ni ja tebe nisam, ako nista drugo ruzno je.......

E da, mozda sam za tebe Četnik , ne ljutim se zovi me i tako ako ti je lakse.......

Imas mogucnost ignorisanja pa me ignorisi ako ne zelis da cujes sta mislim...... Ako moze bez uvreda ruzno je......

Jos ocekujem dvojicu , ne znam sto ih nema.............

...Tvoje pravo je da imas svoje misljenje a moje da se poserem na njega.
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty133 / 999133 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by scorpio57 uto lip 28, 2011 9:44 pm

i ja se pos. na čedino mišljenje...Neu pisanje velikim slovima je slučajno,šta se tiće provociranja na nacionalnoj razini vidim da si si stvarno glupa i da ne kužiš ovoga bokasa...nema tebi pomoći....obitelj je i meni spominjana kroz ove gluposti pošto si zalupata ne čudi me od tebe više ništa
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty65 / 99965 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by m sri lip 29, 2011 6:46 am

ma ne gledaj tvoje problem je opčenit ....

ti sve na manje više svim forumuma vređaš , maltretiraš , jebeni si manijak .....
nije neu glupa nego ne živi u nekim 90 godinama jel je sada 2011 , ako nisi znao da ti ja napomenem to .............



m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty14 / 99914 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by damfisk sri lip 29, 2011 9:41 am

E pa šta onda šta je 2011. godina?

Kakve to ima veze sa predmetnom ove diskusije?
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 9 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 19. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.