Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija?

+6
scorpio57
Iron Man
Teo
Hell
THUNDER_DINIX
Neu
10 posters

Go down

Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija?

Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? I_vote_lcap37%Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? I_vote_rcap 37% 
[ 7 ]
Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? I_vote_lcap21%Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? I_vote_rcap 21% 
[ 4 ]
Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? I_vote_lcap0%Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? I_vote_lcap5%Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? I_vote_rcap 5% 
[ 1 ]
Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? I_vote_lcap0%Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? I_vote_lcap32%Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? I_vote_rcap 32% 
[ 6 ]
Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? I_vote_lcap5%Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? I_vote_rcap 5% 
[ 1 ]
 
Ukupno glasova : 19
 
 

Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija?

Postaj by Gost pet tra 29, 2011 6:29 pm

Ako je neki drugi napišite koji, a mogli bi i obrazložiti odgovor koji ste odabrali.
Čisto da ne ispadne ko' neka spamerska tema kao

Napomena: Moguće odabrati više odgovora gore
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty Re: Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija?

Postaj by Neu uto svi 03, 2011 4:06 pm

internet i tv. novine ne kupujem.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty999 / 999999 / 999Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty

[Vrh] Go down

Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty Re: Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija?

Postaj by THUNDER_DINIX sri svi 04, 2011 5:28 am

samo net.
tv ne palim osim kad je tekma, novine nikad nisam kupovao, cudi me kak dosad i nisu propale pored interneta
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty889 / 999889 / 999Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty

[Vrh] Go down

Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty Re: Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija?

Postaj by Hell sri svi 04, 2011 8:23 am

skoro samo pa facebook, dodal sam za frendove sve novine pa mi oni stavljaju na fejs sve novosti pa sve imam na jednom mjestu...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty497 / 999497 / 999Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty

[Vrh] Go down

Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty Re: Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija?

Postaj by Teo sri svi 04, 2011 8:40 am

internet, facbook, TV to je najčešće od kud dobivam iformacije
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty0 / 9990 / 999Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty

[Vrh] Go down

Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty Re: Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija?

Postaj by Gost sri svi 04, 2011 11:14 am

THUNDER_DINIX je napisao/la:samo net.
tv ne palim osim kad je tekma, novine nikad nisam kupovao, cudi me kak dosad i nisu propale pored interneta
Ma nisu propale jer dosta ljudi još kupuje novine.
Neki prije posla ujutro kad odu na kavu čitaju novine. kavica
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty Re: Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija?

Postaj by Neu sri svi 04, 2011 11:16 am

Da, baš to. A i nije ti isti gušt čitati novine online i držati ih u rukama.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty999 / 999999 / 999Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty

[Vrh] Go down

Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty Re: Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija?

Postaj by Iron Man sri svi 04, 2011 8:12 pm

većinom internetski news portali i televizija kao
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty336 / 999336 / 999Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty

[Vrh] Go down

Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty Re: Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija?

Postaj by THUNDER_DINIX čet svi 05, 2011 5:27 am

Zločesti je napisao/la:
THUNDER_DINIX je napisao/la:samo net.
tv ne palim osim kad je tekma, novine nikad nisam kupovao, cudi me kak dosad i nisu propale pored interneta
Ma nisu propale jer dosta ljudi još kupuje novine.
Neki prije posla ujutro kad odu na kavu čitaju novine. kavica

kafići obično vec imaju novine pa ono, zasto kupovati? a i da ih vec kupim onda bi ih kuci uz kavu prelistao, nebi kupio pa nosio u kaf
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty889 / 999889 / 999Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty

[Vrh] Go down

Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty Re: Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija?

Postaj by scorpio57 pon svi 09, 2011 4:59 pm

Neki drugi kavica
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty65 / 99965 / 999Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty

[Vrh] Go down

Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty Re: Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija?

Postaj by Amyicha sub lip 18, 2011 1:17 am

facebook i televizija.
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty113 / 999113 / 999Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty

[Vrh] Go down

Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty Re: Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija?

Postaj by evitaa čet kol 23, 2012 6:29 pm

internetski news portali
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty0 / 9990 / 999Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty

[Vrh] Go down

Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty Re: Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija?

Postaj by AryMan uto lis 16, 2012 10:55 pm

internetski news portali (do kojih najčešće dođem preko facebook news feeda), dnevne novine i televizija
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty405 / 999405 / 999Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty

[Vrh] Go down

Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty Re: Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija?

Postaj by Gost pet sij 17, 2014 6:35 am

Radio Luksemburg Very Happy

Salim se, net.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty Re: Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija?

Postaj by Chulpan pet sij 17, 2014 2:55 pm

Razni portali i televizija.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty0 / 9990 / 999Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty

[Vrh] Go down

Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija? Empty Re: Koji medij je za vas glavni izvor aktualnih informacija?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.