Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koje serije planirate pogledati - početi pratiti

+6
Mass
THUNDER_DINIX
Prop
Iron Man
AryMan
Neu
10 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty Re: Koje serije planirate pogledati - početi pratiti

Postaj by AryMan ned lis 20, 2013 3:53 pm

Predugo nismo pisali u ovu temu. Što planirate gledati, što nabavljate?

Ja nakon Sopranosa i Wire nabavljam (ne nužno tim redoslijedom):
- Deadwood
- Six Feet Under
- Twin Peaks
- Battlestar Galactica
- Oz
- Boardwalk Empire
- The Shield
- Firefly
- Treme
- House of Cards
- Rome, Sons of Anarchy i Falling Skies

Sad nabavljam skoro sve serija s vrhova top lista
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty405 / 999405 / 999Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty Re: Koje serije planirate pogledati - početi pratiti

Postaj by Iron Man ned lis 20, 2013 4:47 pm

Trenutno samo Breaking Bad. Trebao bih uskoro početi.
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty336 / 999336 / 999Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty Re: Koje serije planirate pogledati - početi pratiti

Postaj by  ned lis 20, 2013 6:10 pm

AryMan je napisao/la:Ja nakon Sopranosa i Wire nabavljam (ne nužno tim redoslijedom):
- Deadwood
- Six Feet Under
- Twin Peaks
- Battlestar Galactica
- Oz
- Boardwalk Empire
- The Shield
- Firefly
- Treme
- House of Cards
- Rome, Sons of Anarchy i Falling Skies
Boldane i ja planiram (kad stignem...), s tim da House of Cards prvo planiram pogledati onu mini-seriju iz devedesetih pa ako mi se svidi, onda ću i ovu novu.

Kad završim ove koje trenutno pratim, na redu su mi: Parenthood, The Sopranos, The Master and Margarita, Life on Mars, House of Cards (mini), Prison Break i Touch.
Od humorističnih vjerojatno Seinfeld, 2 Broke Girls, Happy Endings, How to Make It in America i Coupling.


Registriran/a : 01.01.1970
Započeo/la tema :
Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty30 / 99930 / 999Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty Re: Koje serije planirate pogledati - početi pratiti

Postaj by AryMan ned lis 20, 2013 6:36 pm

Naravno necu ih odjednom gledati nego kad jednu zavrsim onda drugu.
A ako ti se ne svidi stari House of Cards neces gledati novi? Cujem da je super ovaj novi s Kevinom Spaceyjem.
Osobno ti ne bih preporucio Touch, glupost ziva pogotovo druga sezona. Bravo za Parenthood, Happy Endings, Seinfelda... Poceo sam s How to make it ali odustao, nije lose ali vec vidjeno. Prison break cu mozda ali ne jos, stvarno nema tko ne kaze da u drugoj sezoni odu u krivom smjeru kao i Heroes. 2 broke girls su ok bar u pocetku, ostalr ne znam.
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty405 / 999405 / 999Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty Re: Koje serije planirate pogledati - početi pratiti

Postaj by  ned lis 20, 2013 7:18 pm

AryMan je napisao/la:A ako ti se ne svidi stari House of Cards neces gledati novi? Cujem da je super ovaj novi s Kevinom Spaceyjem.
Osobno ti ne bih preporucio Touch, glupost ziva pogotovo druga sezona. Bravo za Parenthood, Happy Endings, Seinfelda... Poceo sam s How to make it ali odustao, nije lose ali vec vidjeno. Prison break cu mozda ali ne jos, stvarno nema tko ne kaze da u drugoj sezoni odu u krivom smjeru kao i Heroes. 2 broke girls su ok bar u pocetku, ostalr ne znam.
Pretpostavljam da će mi se House of Cards svidjeti, privukla me tematika. Ako mi se ne bude sviđala mini-serija, vjerojatno neću gledati novu, iako obožavam Spaceyja. Ali kažem - imam neki osjećaj da je dobra serija Very Happy
Za Touch sam dobila preporuku pa ću pokušati; kad dobijem preporuku, volim osobi javiti svoje dojmove, čak i ako su loši. Tako da ću vjerojatno pogledati 2-3 epizode pa onda odlučiti.
Parenthood sam tebi obećala da ću gledati, a kao što sam već rekla - volim održati obećanje, kad tad.
Prison Break sam davno gledala (mislim da je bilo na RTL-u), ali valjda samo 1. sezonu. Brat je pogledao sve, njemu je ok, spremio mi je sve epizode pa eto...


Registriran/a : 01.01.1970
Započeo/la tema :
Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty30 / 99930 / 999Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty Re: Koje serije planirate pogledati - početi pratiti

Postaj by AryMan ned lis 20, 2013 7:24 pm

Ali kakve veze ima stara verzija s novom, mozda je bas nova odlicna a stara bezveze Very Happy
Slobodno ti pogledaj, dapace. Ja sam toliko toga pogledao da mi je i ono solidno glupost.
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty405 / 999405 / 999Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty Re: Koje serije planirate pogledati - početi pratiti

Postaj by  ned lis 20, 2013 7:42 pm

Pa ciljam na tematiku i radnju. Ako mi se ne svide tema i radnja stare, onda vjerojatno neće ni nove jer se radi o adaptaciji. Ako me recimo bude živcirao neki lik, onda to neće biti razlog da ne pogledam i novu.


Registriran/a : 01.01.1970
Započeo/la tema :
Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty30 / 99930 / 999Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty Re: Koje serije planirate pogledati - početi pratiti

Postaj by Neu ned lis 20, 2013 8:38 pm

Drago mi je što ćete gledati Oza, imate temu Oz, ja sam pisala recenzije i očekuje i od vas da pišete dojmove.

Meni je u ozu najbolji lik dino ortlani ali on vam odmah u prvoj epizodi ili drugogj umre.

http://www.crofriends.com/t15160-oz-19972003
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty Re: Koje serije planirate pogledati - početi pratiti

Postaj by Joco Rnjak ned lis 20, 2013 8:51 pm

AryMan je napisao/la:Osobno ti ne bih preporucio Touch, glupost ziva pogotovo druga sezona.
Što tako misliš? Meni nije slabija od drugih nabrojanih...

Joco Rnjak
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.10.2013
Broj postova : 42
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty Re: Koje serije planirate pogledati - početi pratiti

Postaj by AryMan ned lis 20, 2013 9:02 pm

Joco Rnjak je napisao/la:Što tako misliš? Meni nije slabija od drugih nabrojanih...
Prva epizoda mi je bio vrlo dobra, kasnije solidno, ali onda postaje dosadno, katastrofa, nimalo zanimljivo. Bilo je previše slično Heroesima i naravno da nije moglo potrajati.
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty405 / 999405 / 999Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty Re: Koje serije planirate pogledati - početi pratiti

Postaj by Joco Rnjak ned lis 20, 2013 9:12 pm

Meni je prva sezona dobra a druga na čekanju.

Joco Rnjak
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.10.2013
Broj postova : 42
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty Re: Koje serije planirate pogledati - početi pratiti

Postaj by Chulpan pon sij 20, 2014 5:43 pm

Upravo sam zapocela s gledanjem True detective, a ima i jedna nova spijunska koja mozda vrijedi..

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koje serije planirate pogledati - početi pratiti - Page 2 Empty Re: Koje serije planirate pogledati - početi pratiti

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.