Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što vam je presudno kod kupovine pisača?

3 posters

Go down

Što vam je presudno kod kupovine pisača?

Što vam je presudno kod kupovine pisača? I_vote_lcap40%Što vam je presudno kod kupovine pisača? I_vote_rcap 40% 
[ 2 ]
Što vam je presudno kod kupovine pisača? I_vote_lcap20%Što vam je presudno kod kupovine pisača? I_vote_rcap 20% 
[ 1 ]
Što vam je presudno kod kupovine pisača? I_vote_lcap40%Što vam je presudno kod kupovine pisača? I_vote_rcap 40% 
[ 2 ]
Što vam je presudno kod kupovine pisača? I_vote_lcap0%Što vam je presudno kod kupovine pisača? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Što vam je presudno kod kupovine pisača? I_vote_lcap0%Što vam je presudno kod kupovine pisača? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Što vam je presudno kod kupovine pisača? I_vote_lcap0%Što vam je presudno kod kupovine pisača? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno glasova : 5
 
 

Što vam je presudno kod kupovine pisača? Empty Što vam je presudno kod kupovine pisača?

Postaj by Gost sub oľu 12, 2011 8:57 pm

Možete odabrati više odgovora kao
Ako odaberete nešto drugo, napišite što to?

Ako netko ne zna što je tehnologija ispisa, evo pojašnjenje:

Dvije tehnologije se najčešće koriste u pisačima: ispis tintom (tintni pisači) te ispis korištenjem
čestica tonera (laserski pisači). Laserski pisači imaju brži ispis i cijena ispisa po stranici manja je
nego kod tintnih pisača. Tintni pisači nude fotografsku kvalitetu ispisa u boji, sporiji su od laserskih
pisača i cijena ispisa po stranici je veća.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što vam je presudno kod kupovine pisača? Empty Re: Što vam je presudno kod kupovine pisača?

Postaj by Neu sub oľu 12, 2011 10:46 pm

cijena, ne rastu meni pare na drvenu ispred stana, ne. Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Što vam je presudno kod kupovine pisača? Empty999 / 999999 / 999Što vam je presudno kod kupovine pisača? Empty

[Vrh] Go down

Što vam je presudno kod kupovine pisača? Empty Re: Što vam je presudno kod kupovine pisača?

Postaj by Balegar pet srp 08, 2011 7:11 am

Uglavnom odustao od svih primjeraka. S godinama, shvatio da mi je printer nepotreban!
Balegar
Balegar
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 08.07.2011
Broj postova : 58
Reputacija Reputacija : 6
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Što vam je presudno kod kupovine pisača? Empty0 / 9990 / 999Što vam je presudno kod kupovine pisača? Empty

[Vrh] Go down

Što vam je presudno kod kupovine pisača? Empty Re: Što vam je presudno kod kupovine pisača?

Postaj by tanuki pet srp 08, 2011 7:39 am

Balegar je napisao/la:Uglavnom odustao od svih primjeraka. S godinama, shvatio da mi je printer nepotreban!
pisaći postoje u svim kategorijama,
budući da pisaće mašine više ne postoje,
nužno je da postoji printer- kako bi se nešto i zabilježilo čvrsto, opipljivo- na papiru!
ja sam davno odustao od tintnih pisaća-
jer to je smeće!,
možda je tebi printer nepotreban i to je ok, ali printer je neophodan za onog tko koristi comp u kreativne svrhe!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Što vam je presudno kod kupovine pisača? Empty700 / 999700 / 999Što vam je presudno kod kupovine pisača? Empty

[Vrh] Go down

Što vam je presudno kod kupovine pisača? Empty Re: Što vam je presudno kod kupovine pisača?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.