Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

+33
Davor27
John Kimble
Mahidevran 97
Lenica
tomtomy
britania
nikolina
Nocturnal
AryMan
saturnia
Hate
morbuss
_zloduh_
flashhh
eva kant
tanuki
The Guardian
Purgy
Ira
De Jerriais
damfisk
Stevo Largo
Iron Man
Amyicha
Ly
scorpio57
Prop
m
bokaso1
Teo
Hell
Hunnerkongen
Neu
37 posters

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by britania čet srp 05, 2012 7:16 am

sam nek se briju, čupaju, depiliraju...dosta je terora nad ženama Smile 2
britania
britania
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 19.11.2011
Broj postova : 477
Reputacija Reputacija : 40
Godina imam : 51
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by m pet srp 06, 2012 1:12 pm

ali zakaj nekomesmetato .
to mi eto baš nije jasno
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty14 / 99914 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by Hunnerkongen pet srp 06, 2012 10:00 pm

Purgy je napisao/la:

Kakvo je vrijeme došlo, društveno neprihvatljivi muškarci će biti oni sa dlakavim nogama.

Zločesti osmijeh

Pa već se primjećuje da se cure pale na muškarce koji su veće babe od njih samih.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty39 / 99939 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by tomtomy sub srp 07, 2012 6:05 am

ja brijem pojedine djelove, prvenstveno radi higijenskih razloga huhhh
tomtomy
tomtomy
Junior
Junior

Registriran/a : 06.03.2009
Broj postova : 671
Reputacija Reputacija : 82
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty1 / 9991 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by Lenica sub srp 07, 2012 12:07 pm

Više volim na muškome vidit dlakave ruke.
Muževnije je.
Bar meni.

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by Mahidevran 97 uto srp 10, 2012 7:49 pm

Obozavam muskarce koji se briju... kavica

Mahidevran 97
Trajno baniran/a

Registriran/a : 03.07.2012
Broj postova : 44
Reputacija Reputacija : 6
Godina imam : 26
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by Iron Man uto srp 10, 2012 7:53 pm

Mahidevran 97 je napisao/la:Obozavam muskarce koji se briju... kavica

ti se šališ zar ne deal
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty336 / 999336 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by John Kimble pet lis 19, 2012 2:02 pm

Dlakav sam, osim po ledima. Meni ne smetaju ni najmanje, dapace osjecam se muzevno s njima. Ne dam ih!

John Kimble
Trajno baniran/a

Registriran/a : 17.10.2012
Broj postova : 267
Reputacija Reputacija : 21
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by Davor27 sri stu 07, 2012 9:48 am

Neki djelovi zbog higijenski razloga trebaju se brijati, a dok noge i prsa nebi ni u ludilu obrijao.

Davor27
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 31.10.2012
Broj postova : 5
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by minutus pon stu 26, 2012 6:38 pm

tko navodi higijenske razloge, misli da je pametniji od prirode
ali mi se čini prihvatljivim i vjerodostojnim,
ako netko kaže da mu je u puloveru prevruće

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Pullover025

vjerojatno nitko ne sluti kako mu svako jutro izgleda krevet
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by Love sri stu 28, 2012 4:23 pm

tko voli nek izvoli,svatko ima svoje razloge zašto brije pojedine djelove tijela,ja nemam ništa protiv toga,uostalom više mi se sviđa glatko nego šuma striborova
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty672 / 999672 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by tanuki sri stu 28, 2012 5:01 pm

Lenica je napisao/la:Više volim na muškome vidit dlakave ruke.
Muževnije je.
Bar meni.
i javolim dlakce, pa me obrijana pička užasava Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty700 / 999700 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by minutus sri stu 28, 2012 8:09 pm

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 B84 Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 4735011836_0edb21b94a

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 SEVeyesC08_th


Zadnja promjena: minutus; sri stu 28, 2012 8:11 pm; ukupno mijenjano 1 put.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by Lenica pet stu 30, 2012 6:14 pm

preferiram muškarce koji se ne briju, muzevnije mi je vidit muskaraca sa npr. dlakavijim rukama..

Svi smo mi Grubnić. :lol

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by MissShinigami sub pro 22, 2012 7:19 pm

Fuj to, budi posteno musko ><
MissShinigami
MissShinigami
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 22.12.2012
Broj postova : 55
Reputacija Reputacija : 19
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty2 / 9992 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by Weekend_Warrior sub pro 22, 2012 8:28 pm

brijem džbunje dolje tj potkresavam
Weekend_Warrior
Weekend_Warrior
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 27.02.2011
Broj postova : 203
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 45
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može - Page 7 Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.