Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps)

3 posters

Go down

Njabolji ponuđeni FPS video

1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) I_vote_lcap0%1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) I_vote_lcap75%1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) I_vote_rcap 75% 
[ 3 ]
1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) I_vote_lcap0%1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) I_vote_lcap0%1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) I_vote_lcap0%1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) I_vote_lcap25%1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) I_vote_rcap 25% 
[ 1 ]
 
Ukupno glasova : 4
 
 

1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) Empty 1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps)

Postaj by House pet pro 10, 2010 5:34 pm

Evo odlučio sam napraviti jedno odvojeno natjecanje od klasičnog jer je malo drukčije, ovdje samo dajete glasove na ponuđene mogućnosti, nešaljete pm.

U ovom natjecanju biramo najbolji ženski FP(S), iako je malo ženskih fps glavnih likova uzeo sam neke igre u kojima se može birati muški ili ženski lik, ali nisam htio previše jer neželim da se žene nađu u sjeni muške igre, evo kandidata, dakle pravila:

1. Nešaljete nikakvu poruku na PM
2. Pogledate sve likove i njihove videe
4. Dajete glasove u anketi i komentirajte


Rainbow Six: Vegas 2
1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) R6v2_steelbook


Mirrors Edge-Faith
1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) Top-ten-hottest-girl-in-fps-faith-mirrors-edge1


Left 4 Dead 2- Rochelle
1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) Render-rochelle


Metroid- Samus Aran
1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) Metroid19


Perfect Dark Zero-Joanna Dark
1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) Guide_pdz_1133898357


Portal-Chell
1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) 2007_Chell


Možete 2 lika glasati.

House
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) Empty390 / 999390 / 9991.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) Empty

[Vrh] Go down

1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) Empty Re: 1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps)

Postaj by Stevo Largo pet pro 10, 2010 8:45 pm

Mirrors Edge-Faith

fora je to skakanje... pogotovo kad znaš da to radi cura kavica
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) Empty20 / 99920 / 9991.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) Empty

[Vrh] Go down

1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) Empty Re: 1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps)

Postaj by Narco pet pro 10, 2010 8:58 pm

da,super je igra,ja sam dosao do dijela kad trebas trcat po tracnicama,al me vlak uvijek zatepe

ps. svima mi se tvoj avatar
jel si smijem i ja stavit takav?
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) Empty30 / 99930 / 9991.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) Empty

[Vrh] Go down

1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) Empty Re: 1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps)

Postaj by House sub pro 11, 2010 9:32 am

Mirrors Edge i Portal.

Bez oftopika, narco, ti si mod ovdje, obriši "politički" razgovor.

House
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) Empty390 / 999390 / 9991.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) Empty

[Vrh] Go down

1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps) Empty Re: 1.Nezavisno natjecanje (najbolji ženski fps)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.