Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera?

Go down

Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera?

Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? I_vote_lcap92%Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? I_vote_rcap 92% 
[ 11 ]
Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? I_vote_lcap8%Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? I_vote_rcap 8% 
[ 1 ]
Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? I_vote_lcap0%Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? I_vote_lcap0%Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Ukupno glasova : 12

Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? Empty Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera?

Postaj by Gost on sri pro 01, 2010 10:43 pm

Da vidimo koliko vas čita licencne ugovore prije instaliranja softvera...
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? Empty Re: Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera?

Postaj by Neu on čet pro 02, 2010 10:27 am

Nikad ne čitam, jesam li nešto propustila?! Very Happy

Sviđa mi se ova tema, bravo Ivek, rep+. gore

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86924
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? Empty999 / 999999 / 999Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? Empty

[Vrh] Go down

Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? Empty Re: Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera?

Postaj by Iron Man on čet pro 02, 2010 2:03 pm

nikad ih nisam pročitao neznam

Sva pravila CroFriends foruma|Istekao rok trajanja kartona|Knjiga pohvala CroFriends foruma i forumaša| Knjiga žalbe|Mišljenje forumaša o kartonima i banovima| Upute za forumaše |CroFriends Team|
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16212
Reputacija Reputacija : 1608
Započeo/la tema :
Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? Empty336 / 999336 / 999Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Narco on čet pro 02, 2010 2:40 pm

Nikad ne čitam, jesam li nešto propustila?!
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 26
Započeo/la tema :
Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? Empty30 / 99930 / 999Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Hate on čet pro 02, 2010 2:53 pm

Pročitam poneki... Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? 66628
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? Empty245 / 999245 / 999Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Stevo Largo on čet pro 02, 2010 6:45 pm

smatram ovo retoričkim pitanjem... na koje ne očekuješ odgovor Laughing

Ne, ne čitam Very Happy
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 25
Započeo/la tema :
Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? Empty20 / 99920 / 999Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Narco on čet pro 02, 2010 6:50 pm

Stevo je napisao/la:smatram ovo retoričkim pitanjem... na koje ne očekuješ odgovor Laughing

Ne, ne čitam Very Happy
dadaa
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 26
Započeo/la tema :
Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? Empty30 / 99930 / 999Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Mass on čet pro 02, 2010 7:12 pm

Obavezno pročitam.. Najbolji su mi oni od preko 5 000 slova
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Započeo/la tema :
Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? Empty200 / 999200 / 999Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Turrican on pet pro 03, 2010 8:18 pm

Možda eventualno poneki privacy policy.

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? Empty55 / 99955 / 999Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned pro 05, 2010 12:03 pm

Naravno, ali pročitam ono Prihvaćate li uvijete ugovora Laughing Laughing
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet sij 16, 2014 4:01 am

Ne, citam samo ugovore od banke i firme:D
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Chulpan on čet sij 16, 2014 2:56 pm

Ne, i znam da grijesim.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? Empty0 / 9990 / 999Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by rider331 on uto sij 21, 2014 7:46 pm

nonono no

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? Empty0 / 9990 / 999Čitate li licencne ugovore prije instaliranja softvera? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]