Virtualna kladionica 8.kolo
+3
Hate
Mass
scorpio57
7 posters
Stranica 1 / 1.
Virtualna kladionica 8.kolo
1.Shalke 04-Lyon-sr.-20:45
2.Fulham-Birming.-sub.-16:00
3.Aston Villa-Arsenal-sub.13:45
4.Wolverh.-Sunderland-sub.-16:00
5.NK Vraraždin-NK Split-sub-16:00
6.Hofenh.-B.Lebverkusen-sub.-15:30
7.Zaragoza-Villarreal-sub.-18:00
8.Tottenh.-Liverpool-ned.-17:00
9.Brescia-Genoa-ned.-15:00
10.Barcelona-Real Madrid-ned.-22:00
Igramo 10 kola
2.Fulham-Birming.-sub.-16:00
3.Aston Villa-Arsenal-sub.13:45
4.Wolverh.-Sunderland-sub.-16:00
5.NK Vraraždin-NK Split-sub-16:00
6.Hofenh.-B.Lebverkusen-sub.-15:30
7.Zaragoza-Villarreal-sub.-18:00
8.Tottenh.-Liverpool-ned.-17:00
9.Brescia-Genoa-ned.-15:00
10.Barcelona-Real Madrid-ned.-22:00
Igramo 10 kola
scorpio57- Dipl.ing.foruma
- Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Re: Virtualna kladionica 8.kolo
1.Shalke 04-Lyon-sr.-20:45 1
2.Fulham-Birming.-sub.-16:00 1
3.Aston Villa-Arsenal-sub.13:45 2
4.Wolverh.-Sunderland-sub.-16:00 X
5.NK Vraraždin-NK Split-sub-16:00 2
6.Hofenh.-B.Lebverkusen-sub.-15:30 2
7.Zaragoza-Villarreal-sub.-18:00 2
8.Tottenh.-Liverpool-ned.-17:00 X
9.Brescia-Genoa-ned.-15:00 2
10.Barcelona-Real Madrid-ned.-22:00 1
2.Fulham-Birming.-sub.-16:00 1
3.Aston Villa-Arsenal-sub.13:45 2
4.Wolverh.-Sunderland-sub.-16:00 X
5.NK Vraraždin-NK Split-sub-16:00 2
6.Hofenh.-B.Lebverkusen-sub.-15:30 2
7.Zaragoza-Villarreal-sub.-18:00 2
8.Tottenh.-Liverpool-ned.-17:00 X
9.Brescia-Genoa-ned.-15:00 2
10.Barcelona-Real Madrid-ned.-22:00 1
Mass- Faca foruma
- Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Re: Virtualna kladionica 8.kolo
1.Shalke 04-Lyon-sr.-20:45 2
2.Fulham-Birming.-sub.-16:00 x
3.Aston Villa-Arsenal-sub.13:45 2
4.Wolverh.-Sunderland-sub.-16:00 2
5.NK Vraraždin-NK Split-sub-16:00 2
6.Hofenh.-B.Lebverkusen-sub.-15:30 1
7.Zaragoza-Villarreal-sub.-18:00 2
8.Tottenh.-Liverpool-ned.-17:00 2
9.Brescia-Genoa-ned.-15:00 1
10.Barcelona-Real Madrid-ned.-22:00 1
2.Fulham-Birming.-sub.-16:00 x
3.Aston Villa-Arsenal-sub.13:45 2
4.Wolverh.-Sunderland-sub.-16:00 2
5.NK Vraraždin-NK Split-sub-16:00 2
6.Hofenh.-B.Lebverkusen-sub.-15:30 1
7.Zaragoza-Villarreal-sub.-18:00 2
8.Tottenh.-Liverpool-ned.-17:00 2
9.Brescia-Genoa-ned.-15:00 1
10.Barcelona-Real Madrid-ned.-22:00 1
Hate- Inžinjer foruma
- Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Re: Virtualna kladionica 8.kolo
1.Shalke 04-Lyon-sr.-20:45......1
2.Fulham-Birming.-sub.-16:00.........X
3.Aston Villa-Arsenal-sub.13:45.........X
4.Wolverh.-Sunderland-sub.-16:00........2
5.NK Vraraždin-NK Split-sub-16:00...........2
6.Hofenh.-B.Lebverkusen-sub.-15:30...........2
7.Zaragoza-Villarreal-sub.-18:00............1
8.Tottenh.-Liverpool-ned.-17:00................1
9.Brescia-Genoa-ned.-15:00..................1
10.Barcelona-Real Madrid-ned.-22:00.............2
2.Fulham-Birming.-sub.-16:00.........X
3.Aston Villa-Arsenal-sub.13:45.........X
4.Wolverh.-Sunderland-sub.-16:00........2
5.NK Vraraždin-NK Split-sub-16:00...........2
6.Hofenh.-B.Lebverkusen-sub.-15:30...........2
7.Zaragoza-Villarreal-sub.-18:00............1
8.Tottenh.-Liverpool-ned.-17:00................1
9.Brescia-Genoa-ned.-15:00..................1
10.Barcelona-Real Madrid-ned.-22:00.............2
Prop- Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler) - Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Re: Virtualna kladionica 8.kolo
1.Shalke 04-Lyon-sr.-20:45...............................1
2.Fulham-Birming.-sub.-16:00............................1
3.Aston Villa-Arsenal-sub.13:45.........................2
4.Wolverh.-Sunderland-sub.-16:00....................1
5.NK Vraraždin-NK Split-sub-16:00.....................1
6.Hofenh.-B.Lebverkusen-sub.-15:30.................1
7.Zaragoza-Villarreal-sub.-18:00........................1
8.Tottenh.-Liverpool-ned.-17:00.........................2
9.Brescia-Genoa-ned.-15:00...............................2
10.Barcelona-Real Madrid-ned.-22:00.................1
2.Fulham-Birming.-sub.-16:00............................1
3.Aston Villa-Arsenal-sub.13:45.........................2
4.Wolverh.-Sunderland-sub.-16:00....................1
5.NK Vraraždin-NK Split-sub-16:00.....................1
6.Hofenh.-B.Lebverkusen-sub.-15:30.................1
7.Zaragoza-Villarreal-sub.-18:00........................1
8.Tottenh.-Liverpool-ned.-17:00.........................2
9.Brescia-Genoa-ned.-15:00...............................2
10.Barcelona-Real Madrid-ned.-22:00.................1
Purgy- Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova) - Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Re: Virtualna kladionica 8.kolo
1.Shalke 04-Lyon-sr.-20:45.....................2
2.Fulham-Birming.-sub.-16:00..................1
3.Aston Villa-Arsenal-sub.13:45................2
4.Wolverh.-Sunderland-sub.-16:00..............2
5.NK Vraraždin-NK Split-sub-16:00.................2
6.Hofenh.-B.Lebverkusen-sub.-15:30................2
7.Zaragoza-Villarreal-sub.-18:00....................2
8.Tottenh.-Liverpool-ned.-17:00..................1
9.Brescia-Genoa-ned.-15:00...............2
10.Barcelona-Real Madrid-ned.-22:00..................2
2.Fulham-Birming.-sub.-16:00..................1
3.Aston Villa-Arsenal-sub.13:45................2
4.Wolverh.-Sunderland-sub.-16:00..............2
5.NK Vraraždin-NK Split-sub-16:00.................2
6.Hofenh.-B.Lebverkusen-sub.-15:30................2
7.Zaragoza-Villarreal-sub.-18:00....................2
8.Tottenh.-Liverpool-ned.-17:00..................1
9.Brescia-Genoa-ned.-15:00...............2
10.Barcelona-Real Madrid-ned.-22:00..................2
Stevo Largo- Obožavatelj foruma
- Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Re: Virtualna kladionica 8.kolo
1.Shalke 04-Lyon-sr.-20:45 1
2.Fulham-Birming.-sub.-16:00 1
3.Aston Villa-Arsenal-sub.13:45 2
4.Wolverh.-Sunderland-sub.-16:00 1
5.NK Vraraždin-NK Split-sub-16:00 1
6.Hofenh.-B.Lebverkusen-sub.-15:30x2
7.Zaragoza-Villarreal-sub.-18:00 1
8.Tottenh.-Liverpool-ned.-17:00 1
9.Brescia-Genoa-ned.-15:00 x2
10.Barcelona-Real Madrid-ned.-22:00 1
2.Fulham-Birming.-sub.-16:00 1
3.Aston Villa-Arsenal-sub.13:45 2
4.Wolverh.-Sunderland-sub.-16:00 1
5.NK Vraraždin-NK Split-sub-16:00 1
6.Hofenh.-B.Lebverkusen-sub.-15:30x2
7.Zaragoza-Villarreal-sub.-18:00 1
8.Tottenh.-Liverpool-ned.-17:00 1
9.Brescia-Genoa-ned.-15:00 x2
10.Barcelona-Real Madrid-ned.-22:00 1
scorpio57- Dipl.ing.foruma
- Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Re: Virtualna kladionica 8.kolo
1.Shalke 04-Lyon-sr.-20:45 1
2.Fulham-Birming.-sub.-16:00 1
3.Aston Villa-Arsenal-sub.13:45 1
4.Wolverh.-Sunderland-sub.-16:00 1
5.NK Vraraždin-NK Split-sub-16:00 1
6.Hofenh.-B.Lebverkusen-sub.-15:30 1
7.Zaragoza-Villarreal-sub.-18:00 1
8.Tottenh.-Liverpool-ned.-17:00 1
9.Brescia-Genoa-ned.-15:00 x2
10.Barcelona-Real Madrid-ned.-22:00 1
2.Fulham-Birming.-sub.-16:00 1
3.Aston Villa-Arsenal-sub.13:45 1
4.Wolverh.-Sunderland-sub.-16:00 1
5.NK Vraraždin-NK Split-sub-16:00 1
6.Hofenh.-B.Lebverkusen-sub.-15:30 1
7.Zaragoza-Villarreal-sub.-18:00 1
8.Tottenh.-Liverpool-ned.-17:00 1
9.Brescia-Genoa-ned.-15:00 x2
10.Barcelona-Real Madrid-ned.-22:00 1
Neu- CroFriends gazdarica
- Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Re: Virtualna kladionica 8.kolo
ajmo ljudi pičite
scorpio57- Dipl.ing.foruma
- Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Similar topics
» Virtualna kladionica 9 kolo
» Virtualna kladionica 3 kolo
» virtualna kladionica 10 kolo
» Virtualna kladionica, prvo kolo
» Virtualna kladionica 1.kolo
» Virtualna kladionica 3 kolo
» virtualna kladionica 10 kolo
» Virtualna kladionica, prvo kolo
» Virtualna kladionica 1.kolo
Stranica 1 / 1.
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
|
|