Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje?

+3
Iron Man
Dr.Kiyu
Hate
7 posters

Go down

Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje?

Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? I_vote_lcap50%Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? I_vote_rcap 50% 
[ 5 ]
Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? I_vote_lcap50%Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? I_vote_rcap 50% 
[ 5 ]
 
Ukupno glasova : 10
 
 
Poll closed

Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje?

Postaj by Hate čet stu 18, 2010 6:37 pm

Namjerno nije pod komentarima radi ankete...

Pa hajde izjasnite se i molit ću odgovor i u temi.

Hvala unaprijed. Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? 91798

edit: i da.... već bi i za ovo trenutno natjecanje objavila tko je poslao koju seriju Very Happy
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty245 / 999245 / 999Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty

[Vrh] Go down

Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty Re: Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje?

Postaj by Dr.Kiyu čet stu 18, 2010 6:45 pm

ne zanima me belj
Dr.Kiyu
Dr.Kiyu
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 04.09.2009
Broj postova : 4084
Reputacija Reputacija : 308
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty51 / 99951 / 999Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty

[Vrh] Go down

Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty Re: Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje?

Postaj by Gost čet stu 18, 2010 7:24 pm

evo, odabrao sam DA.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty Re: Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje?

Postaj by Iron Man čet stu 18, 2010 7:37 pm

glasam za DA
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty336 / 999336 / 999Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty

[Vrh] Go down

Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty Re: Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje?

Postaj by Neu pet stu 19, 2010 10:16 am

Ne, bilo bi tada nepoštenog glasanja. Glasalo bi se za osobu, ne i za seriju.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty999 / 999999 / 999Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty

[Vrh] Go down

Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty Re: Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje?

Postaj by Sinister pet stu 19, 2010 10:19 am

Ne, jer anonimnost donekle garantira objektivno glasanje.
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty14 / 99914 / 999Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty

[Vrh] Go down

Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty Re: Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje?

Postaj by House pet stu 19, 2010 10:27 am

Pa...ak več treba pisat nek onda piše kad natjecanje završi....

House
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty390 / 999390 / 999Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty

[Vrh] Go down

Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty Re: Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje?

Postaj by Neu pet stu 19, 2010 10:30 am

^To da. Tako i piše ako se ne varam?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty999 / 999999 / 999Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty

[Vrh] Go down

Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty Re: Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje?

Postaj by scorpio57 pet stu 19, 2010 10:34 am

Da,ali kada se vidi koja je pobijedila
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty65 / 99965 / 999Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty

[Vrh] Go down

Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty Re: Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje?

Postaj by Iron Man pet stu 19, 2010 2:13 pm

Pa je li Hate misli na to da pokaže kad završi natjecanje hmm
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty336 / 999336 / 999Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty

[Vrh] Go down

Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty Re: Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje?

Postaj by Hate pet stu 19, 2010 7:14 pm

^^ pa kad se završi natjecanje.... ko i kod filmova...

ja sam htjela da natjecanje bude samo natjecanje - znači samo serije...

ali vidim da ste happy kad vaš film pobjedi ili ako je na 2.
ili 3. mjestu pa sam zato otvorila anketu Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? 91798

Normalno da nisam za da se tjekom natjecanja zna tko je poslao koju seriju. Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? 91798
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty245 / 999245 / 999Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty

[Vrh] Go down

Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty Re: Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje?

Postaj by Iron Man pet stu 19, 2010 7:18 pm

Ako je poslije natjecanja onda može Very Happy
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty336 / 999336 / 999Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty

[Vrh] Go down

Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje? Empty Re: Želite li da se zna tko je poslao koju seriju za natjecanje?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.