Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U koje doba godine se najviše igrate na računalu?

4 posters

Go down

U koje doba godine se najviše igrate na računalu?

U koje doba godine se najviše igrate na računalu? I_vote_lcap17%U koje doba godine se najviše igrate na računalu? I_vote_rcap 17% 
[ 1 ]
U koje doba godine se najviše igrate na računalu? I_vote_lcap17%U koje doba godine se najviše igrate na računalu? I_vote_rcap 17% 
[ 1 ]
U koje doba godine se najviše igrate na računalu? I_vote_lcap66%U koje doba godine se najviše igrate na računalu? I_vote_rcap 66% 
[ 4 ]
U koje doba godine se najviše igrate na računalu? I_vote_lcap0%U koje doba godine se najviše igrate na računalu? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno glasova : 6
 
 

U koje doba godine se najviše igrate na računalu? Empty U koje doba godine se najviše igrate na računalu?

Postaj by Gost uto lis 26, 2010 2:49 am

Glasajte u anketi i slobodno ostavite komentar
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

U koje doba godine se najviše igrate na računalu? Empty Re: U koje doba godine se najviše igrate na računalu?

Postaj by Narco uto lis 26, 2010 8:36 am

ako mislis u koje doba godine najvise provodim za racunalom,onda je to u proljece:D
pa jednako mi je u svako doba godine,nemicem se s njega:D
a sad,igre i neigram bas pretjerano puno,sam kad mi je dosadno a nemam sto drugo radit
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
U koje doba godine se najviše igrate na računalu? Empty30 / 99930 / 999U koje doba godine se najviše igrate na računalu? Empty

[Vrh] Go down

U koje doba godine se najviše igrate na računalu? Empty Re: U koje doba godine se najviše igrate na računalu?

Postaj by Neu sri stu 17, 2010 10:46 am

U svako doba podjednako, ali po hladnijem vremenu možda malo više imam vremena za PC....
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
U koje doba godine se najviše igrate na računalu? Empty999 / 999999 / 999U koje doba godine se najviše igrate na računalu? Empty

[Vrh] Go down

U koje doba godine se najviše igrate na računalu? Empty Re: U koje doba godine se najviše igrate na računalu?

Postaj by Gost sub lip 04, 2011 4:57 pm

Slabo nešto na ovome forumu ima igrača hh
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

U koje doba godine se najviše igrate na računalu? Empty Re: U koje doba godine se najviše igrate na računalu?

Postaj by Iron Man sub lip 04, 2011 5:19 pm

uglavnom zimi kad sam u kući, kad je kiša i ostala sranja kavica
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
U koje doba godine se najviše igrate na računalu? Empty336 / 999336 / 999U koje doba godine se najviše igrate na računalu? Empty

[Vrh] Go down

U koje doba godine se najviše igrate na računalu? Empty Re: U koje doba godine se najviše igrate na računalu?

Postaj by Amyicha sub lip 18, 2011 1:16 am

u svako doba podjednako
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
U koje doba godine se najviše igrate na računalu? Empty113 / 999113 / 999U koje doba godine se najviše igrate na računalu? Empty

[Vrh] Go down

U koje doba godine se najviše igrate na računalu? Empty Re: U koje doba godine se najviše igrate na računalu?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.